Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164951) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Szeptemberbe várható airpods frissítés?

(#164952) atirag


atirag
őstag

Ugyan olyan nevű wi-fi hálózatoknal meg lehet azt csinálni ,hogy magától rá csatlakozzon ?
Több helyre járok ahol ugyan az a hálózat neve ,de más a jelszó .
Rá is csatlakozom mikor először oda megyek . De mikor legközelebb megyek már nem csatlakozik .
Csak akkor ha újra megadom a jelszót vagy elfelejtem és újra csatlakozom.
Van erre megoldás vagy ez ilyen?

(#164953) syIex válasza atirag (#164952) üzenetére


syIex
veterán

Az szerintem inkább a Router hibája, mint a telefoné. Nekem is van több hely ahová járok és mindig automatikusan felcsatlakozik, sosem kéri újra a jelszót.. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164954) syIex válasza jeromosi (#164951) üzenetére


syIex
veterán

Még így sincs rendesen szétszórva, meg amúgy sem nagyon van mit újítani rajta. Szerintem nem várható még jövőre sem. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164955) jeromosi válasza syIex (#164954) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Köszi.
Még mindig csak sirivel lehet a hangerőt állítani?

(#164956) syIex válasza jeromosi (#164955) üzenetére


syIex
veterán

Sajnos nem rendelkezem sajáttal (még), de tudomásaim szerint igen. :B

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164957) jeromosi válasza syIex (#164956) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Köszi
Énis majd tervezek venni.
:)

(#164958) atirag válasza syIex (#164953) üzenetére


atirag
őstag

Nem a több hely a lényeg hanem az azonos hálózati név.
Nem gondolnám ,hogy 40-50 router beállítás rossz lenne .

(#164959) syIex válasza atirag (#164958) üzenetére


syIex
veterán

Hát akkor a hiba csak az ön készülékében van! :DDD Nem tudom egyébként, más hálózatokra felcsatlakozik csak az azonos nevűekre nem? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164960) Alex91 válasza atirag (#164958) üzenetére


Alex91
félisten

Es mas eszkoz mit csinal ezekkel a halozatokkal? Szerintem teljesen logikus ahogy csinalja...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#164961) bnorci71 válasza agabe (#164948) üzenetére


bnorci71
addikt

csak hangosan gondolkodok

Hivatalos szerviz ha cseréli garin kívül annak nem lesz nyoma az Apple-nél? Hiszen gyári eredeti kijelzőhöz gondolom csak az Apple hivatalos garanciális partnerei jutnak hozzá.
Az Apple tudja milyen gyári számú -már ha van neki- kijelző került a készülékb?
Volt itt szó hogy naplózza a leeséseket a készülék így külsérelem hiány esetén is megtagadhatják a garit.

B-L-A-C-K

az se véd minden esetbe :( fiam I6-t ejtette le alulról a home gomb mellett hosszába végigrepedt a kijelző :(

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#164962) syIex válasza bnorci71 (#164961) üzenetére


syIex
veterán

De akkor mégis mire van garancia? :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164963) bzs73 válasza jeromosi (#164955) üzenetére


bzs73
őstag

Mert mi van az airpodsal? Csak mert én is most vennék pár nap múlva. Hangerő állítással van valami?

If a second or you are the first to lose.

(#164964) syIex válasza bzs73 (#164963) üzenetére


syIex
veterán

Sirivel tudod vezérelni, semmi gond nincs vele. Sőt, nagyon is pozitívek a vélemények róla! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164965) bzs73 válasza syIex (#164964) üzenetére


bzs73
őstag

De gondolom ez csak beszédnél van, egyébként zenelejátszóban a hangerő ugyanúgy állítható.

If a second or you are the first to lose.

(#164966) syIex válasza bzs73 (#164965) üzenetére


syIex
veterán

Sajnos ezt nem tudom, mert nem rendelkezem még vele. De google hamar kidobja! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164967) Noxy válasza bnorci71 (#164961) üzenetére


Noxy
veterán

Ja mondjuk egy jó tok sem ártana az üvegfólia mellet.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#164968) syIex válasza Noxy (#164967) üzenetére


syIex
veterán

Az a csúnya, hogy minden volt rajta.. Kb az a pár milliméter volt kint ahová eset.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164969) atirag válasza syIex (#164959) üzenetére


atirag
őstag

Minden más hálózatra csatlakozik rendesen.
Csak az azonos nevuekre nem.

Alex91: miért normális ez így? Hisz a jelszó más és az ip cím is más.

(#164970) buvartacsko válasza jeromosi (#164955) üzenetére


buvartacsko
addikt

nem, a telefon hangerő gombjaival is lehet meg az apple watchal is.

megnyugtatlak a hangerőt elég 1x beállítani, nem kell folyamatosan csesztetni. :)

(#164971) syIex válasza atirag (#164969) üzenetére


syIex
veterán

Az úgy már elég érdekes. Pedig nem név alapján kellene megjegyeznie elvileg a dolgokat, hanem minden más. Valamiért akkor össze zavarodik a telefon, de a miért az jó kérdés.. :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164972) Alex91 válasza atirag (#164969) üzenetére


Alex91
félisten

Mar nem azert, de: Borika nevű WiFi, jelszó: 12345, aztán Borika nevű WiFi, jelszó: 54321. Most honnan tudja, hogy melyik jelszó kell? Megadod az 12345-ot, ahol az racsatlakozik, ahol meg az 54321 nem, ugye? Nem így kellene csinálnia? (IP-t meg majd akkorsz latsz, ha racsatlakozik...)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#164973) Noxy válasza Alex91 (#164972) üzenetére


Noxy
veterán

Pld a MAC címből, meg egyéb más adatokból.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#164974) Alex91 válasza Noxy (#164973) üzenetére


Alex91
félisten

Passz, ezert kerdeztem, hogy mas eszkozzel mi a helyzet, de szerintem ugy csinalja, ahogy en gondolom...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#164975) HdRew


HdRew
őstag

Sziasztok!

A napokban frissítettem a rendszert, mivel kellett egy alkalmazás, amihez a követelmény 9.0 volt. Így az i5-ön 8.4.1-ről váltottam 10.3.3-ra, de most meg a mail app ahogy megnyitnám, azonnal ki is fagy.

Mi lehet a gond, van tippetek? :F

Előre is köszi a segítséget :R

(#164976) syIex válasza HdRew (#164975) üzenetére


syIex
veterán

Elvileg bírnia kellene a rendszert... Próbáltad az újraindítást? Esetleg egy iTunes szinkronizációt?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164977) jeromosi válasza HdRew (#164975) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Szia
Csinálj egy home pover resetet, hátha megoldja.

(#164978) syIex válasza jeromosi (#164977) üzenetére


syIex
veterán

Az újraindítást én is úgy gondoltam! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164979) HdRew válasza syIex (#164976) üzenetére


HdRew
őstag

Most újraindítottam, még mindig ezt csinálja. (Esetleg az, hogy sok mail-em van, befolyásolhatja?)

iTunes-t nem próbáltam még, igazából eddig alig volt problémám a telefonnal, lassan 5 éve maradéktalanul kiszolgál.

(#164980) jeromosi válasza syIex (#164978) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Bocsi, későn láttam hogy teis irtad.
:D

(#164981) syIex válasza HdRew (#164979) üzenetére


syIex
veterán

Sima újraindítást csináltál, vagy ahogy a kolléga is ajánlotta a ForceRestartot? :) Az meg szokta oldani a gondokat. Ha nem azt csináltad, próbáld ki! :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164982) syIex válasza jeromosi (#164980) üzenetére


syIex
veterán

Hehe! :DDD

Btw: Nem sokszor kellett eddig alkalmaznom, de eddig nekem mindig megoldotta a dolgokat! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164983) HdRew válasza syIex (#164981) üzenetére


HdRew
őstag

Home+Power kombinációt csináltam. :)

(#164984) syIex válasza HdRew (#164983) üzenetére


syIex
veterán

Biztonsági mentést csináltál mielőtt lecserélted a szoftvert? Lehet nem ártana vissza tölteni és megnézni, hogy akkor is elő jön-e a hiba!

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164985) Zolom89 válasza HdRew (#164975) üzenetére


Zolom89
senior tag

Esetleg ha letorlod és storebolujra felrakod? Hátha segit

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#164986) HdRew válasza syIex (#164984) üzenetére


HdRew
őstag

Nem, sajnos nem csináltam. Soha nem történt még velem ilyen, minden szuper volt, működött aminek működnie kellett, ezt a telefont tényleg csak bekapcsoltam és használtam.

(#164985) Zolom89

Na ezt majd kipróbálom! Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#164987) syIex válasza HdRew (#164986) üzenetére


syIex
veterán

Én is azt tudom még javasolni ebben az esetben... :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164988) bigdady válasza HdRew (#164975) üzenetére


bigdady
nagyúr

Távolitsd el a fiókot töröld a mail appot majd szedd le újra és állitsd be újra a fiókot

(#164989) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Nekem úgy rémlik,hogy régebben be tudtam állítani, hogy melyik alkalmazás futhasson esetleg háttérben is. Most nem találom.10.3.3 van és a telefon i6.A probléma az, hogy most az egyik alkalmazás 1 nap alatt leszívta az akkut.

(#164990) B-L-A-C-K válasza kisapa (#164989) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Beállítások -> Általános -> Alkalmazásfrissítés a háttérben

(#164991) J0shu4M1ll3r válasza J0shu4M1ll3r (#164945) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Közben sikerült kiderítenem, hogy csak bankkártyás fizetés van nálunk, sajnos ajándékkártyát készpénzért cserébe még nem lehet vásárolni.

Technikai kérdésem lenne (nem sok reménnyel): valakivel tudnék bizniszelni, hogy küldene nekem e-mail ajándékkártyát bizonyos összegben, én meg vagy személyesen oda adnám az összeget, vagy akár banki befizetéssel (ami azonnal megjelenik)? :B
Ha esetleg valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném, a részleteket privát megbeszélnénk.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#164992) kisapa válasza B-L-A-C-K (#164990) üzenetére


kisapa
senior tag

Ez nem csak az alkalmazás frissítésére vonatkozik? Ráadásul itt nem is szerepel az az alkalmazás ami lefogyasztotta az akkut.

(#164993) B-L-A-C-K válasza kisapa (#164992) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#164994) bnorci71 válasza Noxy (#164967) üzenetére


bnorci71
addikt

valami vékony szilikon van rajta
de ha rosszul esik nem fogja megvédeni semmi, pedig azt gondolnám ahogy az üveg tapad a kijelzőhöz átveszi ezt a feszültséget, de nem,
ja az üvegfóliának semmi baja nem let

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#164995) vasi89


vasi89
addikt

Használ valaki újfajta gyári bőrtokot i7hez? Ebben a coop-tkom akcióban 5e ft-ért elég jó deal lenne, de ha olyan vacak módon kopik mint eddig, akkor még annyit se ér :DDD

erről van szó, ha még valaki nem látta.

(#164996) syIex válasza vasi89 (#164995) üzenetére


syIex
veterán

Személy szerint semmit nem használok rá, talán még az 5S-re anno vettem egyet. De az iPhone úgy szép, ahogy van! :P

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164997) B-L-A-C-K válasza vasi89 (#164995) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én vettem egyet így 5-ért (sötétkék), már halványan látszik hogy feketére kopik, ha rávakuzok akkor jobban.

(#164998) madgie válasza B-L-A-C-K (#164997) üzenetére


madgie
titán

És gyakran vakuzol a szemeddel? :))

(#164999) B-L-A-C-K válasza madgie (#164998) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#165000) Tibee86 válasza vasi89 (#164995) üzenetére


Tibee86
veterán

Vegyél feketét az nem fog elszíneződni.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.