Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165301) col válasza szmayer1 (#165293) üzenetére


col
addikt

Ha jól értem a gondodat, akkor szerintem alternatív megoldásként lehet ilyenkor használni a google photoes-t..
Telefonra egy kliens és az asztali gépről webes felületen is eléred, csak egy gmail-es fiók kell hozzá.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#165302) Totheground válasza vasi89 (#165300) üzenetére


Totheground
addikt

Nem ezt mondtam, nekem sincs ilyen rendszerem mert nem vagyok audiofil. A lenyeg az, hogy ne aszerint iteljunk meg valamit, ami sose akart lenni.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#165303) lugosi válasza Totheground (#165298) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A fogyasztási adóról csak csak egy cikket olvastam, abban nem voltam biztos, köszi hogy kiegészítetted. Akkor viszont tényleg az adók jelentik a különbséget valószínűleg.
8% áfa, az ember azt csak néz ilyenkor.

(#165304) Runner_fxr válasza nofi (#165290) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

És tudsz ajánlani valami megbízható szervizt Budapesten?

(#165305) B-L-A-C-K válasza Runner_fxr (#165304) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Fagyalllo-t keresd itt, a WestEnd-hez közel van üzlete.

(#165306) bnorci71 válasza madgie (#165263) üzenetére


bnorci71
addikt

otthon miért kel fejhallgatót használni?
Nem vitatom van ami szépen szól, de azért a teret hanggal betölteni mégis csak rendes hangfalakkal lehet

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#165307) Noxy válasza col (#165214) üzenetére


Noxy
veterán

Az elterjedt weboldalak mobillal nem mukodnek, a letoltes gombra kattintva mindig csak egy lejaszot kapok, ahol online hallgathatom meg, amit letolteni kivantam, de azt elmenteni nem tudom. [link]

Read ONLY.

Esetleg próbáld ki te is, vagy amit a kolléga is leírt a UBE eltávolítást a linkből ..

Parancsolj: [kép] Ezután kapok egy lejátszót ami néma marad.
http://www.youtube-mp3.org/ ez viszont lejátssza de azt elmenteni nem tudom. (DE EZ MINTHA SZEREPELNE A KÉRDÉSBEN)

Amiről meg én beszélek, az ez lenne: [link] [link] [link] [link]
Ez egy app, amit pár éve leszedtem, de már törölték az Appstore-ból, de EZ SEM MP3-ba ment.
Jöhetnék a Cydias YouTube ++ is, (ha nem tudnád ez egy katt-ra, bár mit lement) de minek. Amúgy meg annál igényesebb vagyok, hogy a YouTube-n hallgassak zenét vagy nézzek filmet.
Jó nekem a saját NAS-n lévő több GB FLAC formátumú zene, meg a 4K vagy FullHD videó.
Nektek meg jó töltögetést MP-3-ba. VALAHOVA.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165308) Cathfaern válasza bnorci71 (#165306) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Pl. mert nem egyedül élsz a lakásban, és nem biztos hogy mindenki azt szeretné hallgatni amit te :)

(#165309) col válasza Noxy (#165307) üzenetére


col
addikt

Gratula, csak amiről mi beszéltünk az mind Windows platformon megy.. és megy.. Ennyi.
További kellemest.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#165310) Noxy válasza col (#165309) üzenetére


Noxy
veterán

Segítek olvasni: YouTube link birtokaban mp3-ban tudok letolteni az iPhone-omra.
Akkor ezt miért az iPhone topikban tárgyalod ki?
Na további jó magyarázkodást.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165311) madgie válasza bnorci71 (#165306) üzenetére


madgie
titán

Amit Cathfaern ír, nem biztos, hogy az asszony zenét szeretné hallani hajnal kettőkor, mikor én még fotókat retusálok. Meg akár este hétkor sem. Vagy épp reggel.

És még nem is csak az a lényeg, hogy más ne hallja: én legyen leszeparálva, hadd tudjak a dolgomra figyelni.

(#165312) col válasza Noxy (#165310) üzenetére


col
addikt

Köszi, gondolom elkerülte a figyelmedet, hogy az ilyen windows-os letöltés után a 3utools-sal való másolást is javasoltuk a telefonra :D
Magyarázkodni? Nem, inkább olvasni, értelmezni és ésszel használni :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#165313) buci30


buci30
addikt

Valaki írjon erre! Köszi! ☺️

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#165314) Noxy válasza col (#165312) üzenetére


Noxy
veterán

az ilyen windows-os letöltés után a 3utools-sal való másolást is javasoltuk a telefonra

Hol? Kinek? Annak akinek gondja volt ezzel?
Mi az a 3utools?
Nem ismerem, mert zenére az iTunest használom.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165315) col válasza Noxy (#165314) üzenetére


col
addikt

Ajánlom figyelmedbe akkor, amit írtam neki:
mp3 letöltésről
A 3utools az egyik alapvető pc-s program, amit az iphone "kezelésre" használnak :)
Talán ismerkedj meg vele, mert az itunes után felüdülés :)
3utools
De lehet, ezt sem ismered, pedig ezzel is lehet pl. sok más mellett zenét is kezelni a pc-ről, sőt OSX-ről is az itunes helyett.
syncios
és még soriolhatnám az itunes alternatívákat ....

Lehet ha ismered ezeket, nem esel nekem annyira :))

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#165316) bnorci71 válasza Totheground (#165296) üzenetére


bnorci71
addikt

a milliós fülesen lehet érezni a mélyet a fenekeddel meg a hasadba?
merthogy ebbe a számba ha van mélynyomó mindenféle hangszín állítgatás nélkül olyan mélyek vannak amit már nem is hall hanem inkább érez az ember, természetesen nem egy youtube feltöltésből hanem egy HD Master Audió alapból

Cathfaern

igen érthető, ezt vártam válasznak így nincs is több kérdésem :C

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#165317) bnorci71 válasza bnorci71 (#165316) üzenetére


bnorci71
addikt

Cathfaern

ja én igazán akkor hallgatok zenét ha nincs otthon senki, na az zenehallgatás, a többi csak szól valami a fülembe, hogy ne legyen csend, persze ennek is vannak színvonalai

ilyet valaki próbált már nagyon szemezek vele

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#165318) Nereyn


Nereyn
tag

Sziasztok!

Egy gyors szerencsétlen kérdés, ha van állítva 6s-en a ujjlenyomat olvasó és oda kellett egy jelszót megadni, akkor azt kell megadni a szoftverfrissítéskor ? Mert kér valamit és nem meri megadni egyiketse ismerősöm :D csak hogy őt megnyugtassuk :D

Köszi a választ :D

(#165319) nofi válasza Nereyn (#165318) üzenetére


nofi
őstag

Azt igen :K

Xbox GT: nozsolt

(#165320) Nereyn válasza nofi (#165319) üzenetére


Nereyn
tag

Köszi :D de mire megkérdeztem majdnem lezárta már a telefont :D de sikerült megcsinálni :D

(#165321) elperroloco


elperroloco
csendes tag

Sziasztok

Olyan pdf olvasót keresek, ami tudja a képernyőhöz igazítást.
Ha valaki tud ilyet, köszönöm

(#165322) Runner_fxr válasza B-L-A-C-K (#165305) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Köszi!

(#165323) Totheground válasza bnorci71 (#165316) üzenetére


Totheground
addikt

Hat, itt pl akkor a teljes szomszédság is hallaná és nem biztos, hogy örülnének. Majd ha esetleg vidékre költözök valamikor. De addig サブウーファー禁止. :DDD
És mivel holnap szabadnap, előre hoztuk a pénteki pialast. :DD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#165324) agabe


agabe
addikt

youtube-mp3 konvertalas mukodik weboldallal is, csak nem sima bongeszot kell hasznalni, hanem a documents nevu appot.
Abban van bongeszo ahol a weboldalrol a progiba lehet mentnei amit aztan pl. icloudba at lehet masolni.
Nem lesz hatalmas minoseg, de sajat hazi videok alafesto zenejere tokeletes pl. es nem kell hozza semmi kulso eszkoz eleg telo / tablet.

(#165325) Noxy válasza col (#165315) üzenetére


Noxy
veterán

Én meg szíves figyelembe ajánlom az iPhone topik összefoglalót: [link]
Kérdés: Hogyan tudok egyszerűen iTunes-el zenéket másolni a telefonra?
Válasz: Itt olvasható.
Taníts még mester. :R
Ja és innentől már nem látom hogy mit írsz. :K

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165326) kchris78 válasza vasi89 (#165203) üzenetére


kchris78
veterán

itt az apron olcson kell venni. van olcso is csak korbe kell nezni. mar ha nem kell szamla...

(#165327) kchris78 válasza bnorci71 (#165234) üzenetére


kchris78
veterán

agybadugos az, latszik rajta csak a fulnel can egy kavaras. mellesleg errol beszelunk hogy nincs alternativa: ezen is van madzag ami zavar. ezek a fulesek zavaroak par ora utan.

(#165328) col válasza Noxy (#165325) üzenetére


col
addikt

Akkor további ok sikert az Ituneshoz :) Ismerem én is ám sokakkal egyetemben én sem szeretem, illetve ott kerülöm, ahol tudom, mert van egyszerűbb és kezelhetőbb megoldás helyette.

Külön dicséretre méltó a stílusod, hogy te gyorsan még ideböfögöd amit akarsz, aztán nagyvonalúan letiltasz.
Szerencsére mások talán még látják ezt a lovagias stílust és viselkedést.
Nem szégyen, ha nem tudsz valamit, csak az a gáz, ha nem vallod be, hogy tévedtél, vagy az ismereteid hiányosságait :)
A stílus maga az ember....

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#165329) kchris78 válasza 30z.Samu (#165235) üzenetére


kchris78
veterán

ha van az embernek eppen watch-a az nagyon jo: magad ele veszed, rogton mutatja erintes nelkul a playert, tekersz rajta a crown-al a hangerohoz. ez igy lett igazabol kitalalva szerintem...

(#165330) kchris78 válasza batai15 (#165245) üzenetére


kchris78
veterán

kinek mi a sok az abszolut relativ... foleg ha egy olyan cuccrol van szo aminek igazabol nincs alternativaja.. szerintem. nem pial az ember nem cigizik, nem esek be nap mint nap ettermekbe akkor hamar osszejon a 60 ropi.. ki mire kolti..

(#165331) kchris78 válasza B-L-A-C-K (#165251) üzenetére


kchris78
veterán

Podcastrol nem hallottatok meg? btw en utalom kb fel ora utan az agybadugos fuleseket: hallod a sajat levegoveteledet, a ragasidat ha eszel valamit, de a kulso zajt meg nem. irodaban rha 750-nel mindig integetnek hogy szolnanak hozzam... :U

(#165332) batai15 válasza kchris78 (#165330) üzenetére


batai15
félisten

Persze nem is ezt mondtam , csak kifejtettem a saját allaspontomat .
Valaki írta az apple watch controlos dolgot , meg buvartacsi is amit írt van benne azért valami hogy jól együtt működnek az apple cuccok egymással . Van benne potenciál nekem is ,csak lehetne cseppet olcsóbb . Mondjuk ha több lenne a kereset arányaiban mint akinek készül ez a cucc, tehát főként külföld akkor valószínűleg nem gondolnám ezt .akkor lehet én is lemelnem simán a 15 ezres apple tokot vagy ilyeneket a polcról hogyha nem tetszik eladom alapon majd valakinek .na ehhez még sokat kell masod allasba dolgozni meg tanulni .

[ Szerkesztve ]

(#165333) bzs73 válasza vasi89 (#165215) üzenetére


bzs73
őstag

Hát én most pont oda voltam futni, semmi gondom az utcán. Ugyanúgy van mély, és még az is tetszik, hogy nem olyan mint az agybadugós szilikonos, ami aztán eldugítja rendesen a fejem.Épp egy kicsit beszűrődnek a külső zajok, de ez nekem jó is. Sokat bicajozok is, ott is szeretek zenét tolni közbe, és jó ha van külső beszűrődés. De pont jó, mert nem zavaró, csak épp hogy beszűrődik 1-2 hangosabb zaj. Hát hangzásra azt tudom mondani hogy hangosabb mint a gyári, ill teltebb több a mély-magas, a közép hangok rovására, de ezen ügye lehet állítani. Állítottam is, és így most jó, de ez egyéni dolog. Az biztos hogy hangosabb, mert nem is tudom full hangerőn hallgatni, legalább is nekem már sok, még a gyárit néha toltam fullon. Fülemben stabil, meg sem moccant futás- hajolgatás közben.

(#165216) 30z.Samu: Mint írtam én is sokallom természetesen, de 3 hónap alatt félre tettem rá, és örülök neki. Ha ennyi, akkor ennyi. Az iphone telók nincsenek túlárazva? Még is megvesszük. Valaki elissza, elszívja,meg sok más hülyeségre költi el, amit utána nem is használ ki. Én ezt ki fogom használni rendesen.

(#165218) B-L-A-C-K: Nem 60 volt, hanem 51.900, amiből 1000 volt a posta, tehát 50.900ft.
Mint fentebb írtam azért hallhatóan jobban szól, de itt igazából a szabadságot kell megfizetni, hogy nem kell kábelezni. Kinyitom a dobozt már csatlakozott is. Ha kiveszem a fülemből, a chip érzékeli, és már le is állt a lejátszás. Koppintásokat be lehet állítani mit csináljon, pl siri, vagy stop, vagy léptetés, stb.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#165334) kchris78 válasza batai15 (#165332) üzenetére


kchris78
veterán

hat igen. ha olcsobban szeretne az ember szerintem varhato (ha nem 4 het lesz a szallitasi ido) hogy kesobb aki ilyet kap pl ajandekba (esetleg kibontotta) az olcson es gyorsan penzt akar belole csinalni. 1-2 hete lattam par heteseket itt 45 korul. nem 30, de egy fokkal azert jobb.

(#165335) kchris78


kchris78
veterán

valaki hasznalja a PB4/DB5-ot vagyis a friss betat? akksi nektek milyen?

(#165336) agabe válasza bzs73 (#165333) üzenetére


agabe
addikt

Nekem a fulembol ki tudna esni (sima earpods is kihullik neha) es meg csak futnom sem kell hozza, ugy nalam ar figyelembe vetele nelkul kiesett mint opcio pedig erdekelne tutira.
Meg a watch-al vagyok ugy, hogy tetszik, de eddig nem tudtam igazan olyan indokot talalni magamnak, hogy kihasznaltam volna pedig tetszik mint minden kutyu csak igy is sok van mar itthon amit nem hasznalok.

(#165337) tboldi válasza kchris78 (#165335) üzenetére


tboldi
nagyúr

Talán valamivel jobb az előzőnél, de még mindig a DB3 a legjobb ebből a szempontból szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#165338) batai15 válasza kchris78 (#165334) üzenetére


batai15
félisten

Rosszul írtam tehát ha arányaiban hasonló lenne a kereset , nem több .
De ehez kellene vagy 300+ nettóban legalább . /Kereső személy /

(#165339) B-L-A-C-K válasza agabe (#165336) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vajon lesznek olyan hirdetések majd hogy bal oldali eladó mert a jobb oldalit elhagytam...? :P

(#165340) bzs73 válasza B-L-A-C-K (#165339) üzenetére


bzs73
őstag

Majd csak lesz olyan is aki a bal oldalit hagyja el. :P
De egyébként meg akinek jó és stabil a gyári, annak nem fog kiesni.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#165341) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Kicsit kutakodtam airpodshoz hasonló cucc témában, olcsóbb árszegmensben. Találtam egyet ami érdekesnek tűnik: Soundpeats Q29

Van töltős tokja, állítólag nem rossz a hangja. Nekem csak egy negatívuma látszik, hogy in-ear, de hátha másoknak pont ez bejön. A német amazonon 46 euró, az azért barátibb mint az airpods. Ha valaki kipróbálja, akkor írja már be hogy milyen. Kíváncsi vagyok, hogy megcsinálható-e vele, hogy csak az egyik oldalit használja az ember headsetnek.

(#165342) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Sziasztok! Lehetséges Iphone készüléket "downgrade" -elni?
https://www.youtube.com/watch?v=6H6VQYnz97g ezt fogom megkísérelni, ez most jailbreakeli a telefont?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#165343) aujjobba válasza batai15 (#165338) üzenetére


aujjobba
addikt

Nem feltetlenul.
Megtehetnem hogy megveszem de megsem, pedig elismerem hog megeri az arat az airpods.
Nekem pl ez tul sok penz egy kütyüért, sajnalom kiadni ra, ilyen nevelest kaptam vagy nem tudom.

(#165344) syIex válasza Scrake^;DD (#165342) üzenetére


syIex
veterán

Visszaállítással tudsz régebbi verziót feltenni ez igen olyan, mintha Jailbreak lenne...:)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#165345) batai15 válasza aujjobba (#165343) üzenetére


batai15
félisten

Ez se egyszerű mert nekem igen meg kell dolgozni a pénzért.
Mondjuk az évek során rájöttem hogy vásárlásnál 2 dolog számít : ár érték arány ,valamint az olcsó húsnak híg a leve elv .
Például amennyi olcsóbb droidos telefonom volt , jobban jártam volna ha 2 évente veszek egy felső kategóriásat ,jobban mondva egy drágábbat ami jó ár érték arányú .

(#165346) aujjobba válasza batai15 (#165345) üzenetére


aujjobba
addikt

Igy van, ar/ertek a fontos es a minoseg.
Ezert van nekem SE-m, pedig siman vehetnek 7est is.

[ Szerkesztve ]

(#165347) Noxy válasza Scrake^;DD (#165342) üzenetére


Noxy
veterán

Igen. Kb 2 hétig az új verzió kiadása után.
A videón a 10-s béta huszároknak mutatja meg, hogy lehet vissza rakni az iOs 9.3.2, ami AKKOR volt az utolsó hivatalosan aláírt verzió.
Próbáld meg most leszedni akármelyik iOs 9-t a videón szereplő oldalról:
https://ipsw.me
(Ja csak a zöld sáv a nyerő)

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165348) Scrake^;DD válasza syIex (#165344) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Ha egy 10.0.1 es Iphonera restoreolom a 9.3.5-re meglehet hogy meghibásodik valami? esetleg appok nem fognak működni ilyesmi?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#165349) Scrake^;DD válasza Noxy (#165347) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

oh szoval mar keso ertem koszi!

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#165350) Noxy válasza Scrake^;DD (#165348) üzenetére


Noxy
veterán

Nem fog, mert nem lehet visszarakni.
(De ha uncsin vagy, megpróbálhatod.)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.