Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171001) Diokhan válasza B-L-A-C-K (#170995) üzenetére


Diokhan
addikt

Egy barátom szólt, akinek i7+ van, Angliában él, Ő szólt, hogy egy rakás app a purchased menüben szürke, a játékok nem tudják frissíteni az elmentett állásokat (Infinite flight a legfontosabb) és hogy a menüből eltűnt az előbb említett Facebook, Twitter, Vimeo és Flickr menüpont. Én még 10.3.3-on vagyok és egyre jobban örülök, hogy nem frissítettem.

EDIT: 10.3.3-on én pl a profile & device management menüt new találom, pedig a kereső elő hozz, rábökve meg nem történik semmi, csak bedob a General menübe.... érdekes.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#171002) tboldi válasza PsycHo88 (#171000) üzenetére


tboldi
nagyúr

Elég lett volna törölni a béta profilt a telefonon. Illetve most is ezt kellene csinálnod.

(#171003) B-L-A-C-K válasza Diokhan (#171001) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ebből azért a barátod meg te ne vonjatok le ilyen hülye következtetést...Gondolom ha így lenne nem is frissülne, és 3 napja frissült pl a Facebook app, a többit nem használom.

(#171004) bigdady válasza B-L-A-C-K (#170995) üzenetére


bigdady
nagyúr

iOS beallitasokból tűnt el arra gondol

(#171005) ittakary válasza B-L-A-C-K (#170999) üzenetére


ittakary
nagyúr

én is mindig IPSW-t töltök és iTunes-szal rakom fel :D

(#171006) B-L-A-C-K válasza bigdady (#171004) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem ott van facebook most is.

ittakary: De az miért jobb? Szerintem semmi értelme.

(#171007) Diokhan válasza B-L-A-C-K (#171003) üzenetére


Diokhan
addikt

Tudtam, hogy nem kellene válaszolnom Neked, mert ismét jönni fog a jó öreg stílusod, ami lassan űbereli Noxy-ét, pedig azt elég nehéz. A "hülyét" kihagytam volna... no offense

Nézd, ha azt mondja, hogy nem találja azokat az opciókat, akkor én elhiszem neki, de mivel nem tudom megerősíteni, így most arra várok, hogy küldjön screenshotot viberen. Régebb óta használ iPhone-t, mint én és én vagyok már több, mint 4 éve Apple user, szóval nem mond teljesen "hülye"séget... Majd kiderül, ha elküldi a képet. Esetleg valaki, aki már 11-ezik, megerősíthetne vagy megcáfolhatna, köszönöm!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#171008) Kommy válasza Diokhan (#170992) üzenetére


Kommy
veterán

Igen nincsenek már benne nekem sem a telefonban, a beállításokban legalábbis most nem találtam , ahol régen voltak.

Többieknek, nem a telepíthető appokról van szó, hanem a beállításokban eddig hozzá lehetett adni a hozzáféréseket, így pl a flickr tudott automatán menteni.

(#171009) Diokhan válasza Kommy (#171008) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszönöm, erre voltam kiváncsi elejétől kezdve! Ezért kérdeztem úgy, hogy az "iOS 11-ből tűnt el a rendszer szintű témogatása" az említett programoknak... Köszi!

(#171010) B-L-A-C-K: Nem hiszti haver, csak eleve azért lettem lehülyézve, mert a kérdésemet sem voltál képes értelmezni rendesen, de mivel láttad, hogy én vagyok, rögtön előjött a stílus. Ennyi.

(#170992) Diokhan: Nem írtam át utólag, szerkesztve sincs a kérdésem. Olvasd el mégegyszer, aztán okoskodj...

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#171010) B-L-A-C-K válasza Diokhan (#171007) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jaj már megint megy a hiszti, azért mert megmertem említeni hülyeségre gondoltok? :D Nem gondoltam ezzel is vérig foglak sérteni, de hát érzékeny egy világot élünk...:/

Amúgy csak jelzem másoknak is, mikor írtad a hozzászólást meg nem a menüből kérdezted hogy eltűnt e, csak szépen átírtad, eredeti kérdés az volt hogy ezeket már az iOS nem támogatja? Az hogy utólag átírtad már nem néztem, szóval ha normálisan fogalmaznál elsőnek, nem mondanám hogy hülyeségre gondoltok.

[ Szerkesztve ]

(#171011) ntomi0730 válasza Kommy (#171008) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Nekem is volt 10.3.3 alatt. Újraindítás megoldotta egy darabig, egy idő után megint eltűnt. 11-nél megszűnt!

(#171012) Diokhan válasza ntomi0730 (#171011) üzenetére


Diokhan
addikt

Neked is köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#171013) brekes


brekes
tag

Hali, iPhone 6-on valahogyan kivitelezhető az, mint az ettől újabb iPhone-okon, hogy ha felemelem a telefont, akkor magától bevillan a képernyő?

(#171014) Clemi válasza Diokhan (#171007) üzenetére


Clemi
veterán

Nekem például (11.0.2) ott van az összes említett program a beállításokban, illetve a vimeo nincs, mert azt nem használom. Egyáltalán nem vágom, hogy most akkor honnan is tűntek el ezek a programok?

(#171015) B-L-A-C-K válasza brekes (#171013) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sajnos nem, 6S-től van ilyen.

(#171016) tothjozsi96 válasza Clemi (#171014) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nekem is!

(#171017) DJosef válasza Clemi (#171014) üzenetére


DJosef
őstag

Nem a telpitett alkalmazasok kozott van hanem kulon voltak twitter, vimeo, facebook, flickr. Ha pl beleptel a flickr-be akkor megtudtad adni a felhasznalonevet es a jelszot, ha nem volt letoltve az alkalmazas akkor is ott volt.

Forget about it

(#171018) Diokhan válasza Clemi (#171014) üzenetére


Diokhan
addikt

Innen:
Az utolsó 4 opció, úgy, ahogy (#171017) DJozef is mondja!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#171019)



őstag

Most ez most mi? Nem akarom elhinni. Ha Jobs élne mit szólna hozza? [link] Az egyetlen ok ami az kapjon mellett szólt. Idáig!

(#171020) DJosef válasza (#171019) üzenetére


DJosef
őstag

Nem ertem mit kifogasolsz ebben, hiszen ahogy a cibbkben is irjak “Ezt a céget is Jobs alapította (még 1985-ben), fő feladata pedig a nyílt forrású BSD-n alapuló rendszer létrehozása volt.”

Ebbol mi felhasznalok szerintem csak profitalhatunk mert latva a forrast a fejlesztok meg jobban illeszkedo alkalmazasokat tudnak irni.

Ja es READ ONLY szinten engedelyeztek csak a hozzaferest.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#171021) válasza DJosef (#171020) üzenetére



őstag

Ok a kattintás vadász címnek dőltem be.
Mondjuk a readl onli nem fogja megállítani a hekkereket

[ Szerkesztve ]

(#171022) domojko válasza Diokhan (#171018) üzenetére


domojko
senior tag

iOS 11.01, nekem sincsenek.

(#171023) Yager01 válasza Yager01 (#170991) üzenetére


Yager01
senior tag

Ennyire nehezen kérdeztem ?? :(

(#171024) lugosi válasza Diokhan (#171018) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Innen nekem is eltűnt. Igaz én csak a twitterre tudok nyilatkozni, de a korábbi ilyen csoportosított részből eltűnt. Csak az ABC sorrendben lévő alkalmazások között, az app általános beállításai vannak meg.

(#171025) B-L-A-C-K válasza Yager01 (#171023) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha a küldés résznél legszéle lapozol, ott lesz hogy "tovább", ha ott látod a céges levelezésed, és nincs hozzá adva, akkor add hozzá (zöld csuszka be), ha nem látod ott akkor sajnos nem lehet.

(#171026) Yager01 válasza B-L-A-C-K (#171025) üzenetére


Yager01
senior tag

Persze ezt néztem de nincs ott ... nem lehet ??? Ne viccelj. Mi a francért? Miért korlátoz be ennyire a rendszer ? Ahogy kezdem belakni egyre jobban, csak a korlátai jönnek elő és nem az előnyei :(

[ Szerkesztve ]

(#171027) B-L-A-C-K válasza Yager01 (#171026) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez milyen levelező? Nem lehet hozza ádni gyárihoz? Vagy Outlook levelező apphoz? Nekem is van céges, de azt simán hozzá lehet adni gyárihoz, így ha küldök képet ott ez megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#171028) Yager01 válasza B-L-A-C-K (#171027) üzenetére


Yager01
senior tag

EMAIL+ a program neve és ott van beállítva a céges e-mail címem. A privát címeim az Outlook -ban vannak az működik rendesen és látszik a programok között amivel tudok megosztani. Csak sokszor céges címről kellene küldenem.

(#171029) Clemi válasza Diokhan (#171018) üzenetére


Clemi
veterán

Ez most miért is akkora probléma? A beállításaik elérhetők, a megosztásnál ott vannak a listában, ha meg nem is használok (és nincs is telepítve) egy alkalmazást az miért is lenne állandó listában a beállításoknál mint rendszer alkalmazás?

(#171030) aujjobba válasza Yager01 (#171026) üzenetére


aujjobba
addikt

Igen, kivették ezt az integrációt.
[link]

Biztonsági szempontból nem ajánlatos az összes bejelentkezési adatodat a készüléken tárolni, és egyéb appoknak hozzáférést adni rá.

(#171031) Diokhan válasza Clemi (#171029) üzenetére


Diokhan
addikt

Azért, mert ha pl egy játék állását a facebook-on menti a rendszer, akkor ez innentől kezdve elérhetetlen lesz. A korábban említett barátom az Infinite Flight nevű játékkal játszik, ami inkább szimulátor, mint játék, virtuális légitársasága is van és az iOS 11-re való frissítés óta nem elérhetőek a facebookon tárolt mentései és játék állásai. Több száz regisztrált repült óra és még sokminden más elveszni látszik...
Úgy látszik, hogy a dolog akkor sincs megoldva, ha maga a Facebook app fel van téve, mert nem képes a mentések szinkronizálására. Egyébként pedig egy szimpla kérdés volt, nem "akkora probléma", csak feltűnt, hogy egy nagyon régi funkciót vettek ki ismét a rendszerből azután, hogy az előző főverzióban már a GameCenter app sem volt elérhető (bár maga a funkció még él, de azt hiszem az sem sokáig).

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#171032) kisferi


kisferi
tag

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni. A diginél van email címem (....@digikabel.hu). Iphonon szeretném beállítani a levelezésben ezt az email címet, hogy telefonon is megtudjam nézni az emailt, de nem sikerül. Kérlek benneteket, hogy aki így használja legyen szíves segítsen (leírással). Előre is köszönöm.

(#171034) kisferi válasza aujjobba (#171033) üzenetére


kisferi
tag

Köszönöm próbáltam.Neked működik?

(#171035) kisferi válasza kisferi (#171034) üzenetére


kisferi
tag

Nekem nem működik. Leírnád neked, hogy sikerült.

(#171036) Yushchenko válasza Yushchenko (#170978) üzenetére


Yushchenko
őstag

Erre tudok valamit?
termekbiztos.hu oldalon 2 évre 56khuf lenne a teljes körű biztosítás iphone 8 plus-ra, míg istylenál ugyanez 22900Ft. Így jelenleg, ha az ember igénybe venné a biztosítást, nem érné meg zuggsm-ből venni a telefont.

(#171037) lugosi válasza Diokhan (#171031) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Gondolom majd megoldja a játék fejlesztője egy frissítéssel.

(#171038) agabe válasza Diokhan (#171031) üzenetére


agabe
addikt

Vannak olyan játékok aminek az állása csak úgy marad meg, ha facebookba mentik ?
Azért a saját készüléken ott kellene lennie.
Ha más nem segít egyenlőre, akkor tegye vissza 10.3.3-at és megint menni fog, de ha lehet állítsa be a mentést saját készülékre ami után egy teljes backup szerintem azt is lementi.

(#171036) Yushchenko:
jelenleg ez a helyzet.
Majd ha jóval alacsonyabb árak lesznek gsm-ekben akkor alternatíva ha valaki nem akarja kihagyni a biztosítást.

[ Szerkesztve ]

(#171039) Yager01 válasza aujjobba (#171030) üzenetére


Yager01
senior tag

Nem frissítettem 11-re. És ha így van ahogy mondod akkor pl. a PDF szkennelő app miért engedi a céges levelező rendszerrel való azonnali megosztást egy sima fényképező pedig nem.... ?

(#171040) 30z.Samu válasza agabe (#171038) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elméletileg már nem tudja visszatenni.

Sic Parvis Magna

(#171041) aujjobba válasza Yager01 (#171039) üzenetére


aujjobba
addikt

Bocs, most nézem nem is neked akartam válaszolni.
Hanem Diokhan-nak, az eltűnő FB, twitter, vimeo integrációra.

(#171042) joey04 válasza Diokhan (#171031) üzenetére


joey04
titán

Na most lehet félreértek valamit, de nekem pl a hill climb racing 2 facebookra ment, és ha ipaden indítom el, akkor meg is kérdezi, hogy a local, vagy a cloud mentést akarom használni, és ha visszaváltok iphone-ra, frissül ott is az állás ha cloud mentést választom. ios 11 van már beta óta. connected van a gamecenternél is, de amikor xiaomit használtam, akkor droidon is ment a cloud mentés, tehát biztos fb-n van a mentés. bocsi ha hülyeség, nem vagyok annyira benne, de nekem ez jött le. appon, játékon belül be lehet jelentkezni és összekapcsolni fb fiókkal.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#171043) consono válasza Diokhan (#171031) üzenetére


consono
nagyúr

Real Racing 3-ban 11 alatt is meg a Facebookos mentés/integráció, én azt használom. Valószínűleg tényleg csak egy alkalmazás frissítés kell majd a barátodnak.

"In God we trust. All others must bring data"

(#171044) kchris78 válasza Yushchenko (#171036) üzenetére


kchris78
veterán

Amennyi igy a difi abbol kb egy betort kijelzo is kijon. Es azt elore nem kell kifizetni... ha ovatos akarsz lenni megfelelo tok es a penz a zsebedben marad. Zuggsmben mar 275 korul van a 8plus.

(#171045) Yager01 válasza aujjobba (#171041) üzenetére


Yager01
senior tag

:) Nem is értettem hogy jön ide a FB...stb. Akkor itt az ideje hogy nekem is válaszolj ;)

(#171046) Diokhan válasza agabe (#171038) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem tudom, hogy ez beállítható-e, mivel nekem sosem volt még ilyen gondom, hagytam mindig úgy, ahogy van, oda mentette, ahova akarta, sosem foglalkoztam ezzel. De köszi a tanácsot, átadom.
"Azért a saját készüléken ott kellene lennie." - Ez valóban így van, egészen addig, amíg egy főverzió váltás miatt újra nem gyalultad az egész telefont (mert ugyebár sokan mondják, hogy ha csak frissítéskor elég az OTA, főverzió váltáskor azért nem árt egy clean install iTunes-al meg minden...). De ugyebár eddig ez úgy működött, hogy példa: Feleségem én és a lányom is játszunk a Hay-Day nevű jópofa játékkal, ami akkor sem kínálja fel a mentésedet, ha a Game centerbe (vagy google-ba, mert Ők androidon játszanak) már be vagy jelentkezve, de ha az iOS-ben (és androidon) be vagy lépve Facebookba, majd a játékban is bejelentkezel, azonnal értesít, hogy van egy mentés a felhőben. Szóval a kérdésedre a válasz, igen, vannak. :)

(#171043) consono: Köszi, ez jó hír!

(#171042) joey04: Semmit nem értettél félre, pontosan erről van szó.

Egyébként pedig az a lehetőség sincs kizárva, hogy a kedves barátom elbénázott valamit, és ha az itt összegyűjtött infókat átadom neki, akkor hamarosan rájön, hogy felesleges volt aggódnia!

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#171047) agabe válasza Diokhan (#171046) üzenetére


agabe
addikt

Gyalulás előtt alap a full biztonsági mentés gépre ha van olyan amit tuti nem akarsz elveszteni.
Nekem nincs, elég icloud visszaállítás, meg van amikor teljesen kézzel állítom be újként, de ha meg akarnék tartani dolgokat akkor gépre mentenék amit frissítés előtt mindíg jelez a telefon is, az itunes is, szóval elfelejteni sem lehet max ignorálni ;)

(#171048) aujjobba válasza Yager01 (#171045) üzenetére


aujjobba
addikt

Az, hogy a céges leveleződ megjelenjen a megosztási lapon, a levelezőprogram fejlesztőjének a felelőssége.
Az iOS a lehetőséget adja meg, hogy beépüljön az app a megosztási lapra.
Valószínű ezt az app nem valósítja meg.

(#171049) Yager01 válasza aujjobba (#171048) üzenetére


Yager01
senior tag

Feltételezés .... ;)
Droidon én döntöm el hogy mit állítok be. Nem rám erőlteti a rendszer ami szerinte praktikus.

(#171050) Diokhan válasza agabe (#171047) üzenetére


Diokhan
addikt

Ne haragudj, de úgy látom nem érted a lényeget. Hiába csinált volna biztonsági mentést iOS10-ről, 11-re azt nem tudja vissza tenni.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.