Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84001) mukibuci válasza oszy (#84000) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ennyiért már vehetsz egy pebble-t is akár

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#84002) legiaap válasza mukibuci (#84001) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tudom ízlés kérdése, de amit eddig láttam pebble-t nagyon randa volt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#84003) bigdady válasza mukibuci (#84001) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hol is?

(#84004) oszy válasza mukibuci (#84001) üzenetére


oszy
veterán

nem én akarok venni :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#84005) Ragnar95 válasza legiaap (#84002) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ízlések és pofonok, de a Pebble steel szerintem sokkal szebb, mint ez a Casio, ez elég gagyin néz ki, sportoláshoz oké, de mindennapi használatra nagyon ronda szerintem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#84006) mukibuci válasza Ragnar95 (#84005) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az már árban a duplája

bigdady: ebay pl

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#84007) Tibee86 válasza Ragnar95 (#83996) üzenetére


Tibee86
veterán

Jól emlékszel, de a lassítást a szerkesztés előtt kell beállítani, mert utána már nem lesz ott a csúszka, amivel be lehetne.

(#84008) bigdady válasza mukibuci (#84006) üzenetére


bigdady
nagyúr

Megnéztem valoban ketszer annyi es szerintem elég gáz. Arra emlékeztet amit a mekiben adnak a gyerekmenühöz hellokitty változatban :DDD

(#84009) galaxys80


galaxys80
veterán

Tartok tőle, hogy kezd meghalni az aksim.
Egyik pillanatról a másikra 41%-ről 31-re zuhant. Tekintve, hogy 5 hónapos a készülék ez elég elkeserítő. :(

(#84010) Ragnar95 válasza Tibee86 (#84007) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Onnantól, hogy megvan a 120fps bármikor be tudod lassítani akár iMovie-val is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#84011) StLui válasza Ragnar95 (#83996) üzenetére


StLui
veterán

Szóval hiába tettem át iPadre, ottmár iMovieval sem tudtam szerkeszteni a lassítást, azt hiszem csak egy sima videóként küldi át, de úgy, hogy amit belassítottam rajta azt úgy játssza le iPaden is, viszont i5S-en ahol eredetileg készült, továbbra is tudom még a Fotók appban is szerkeszteni a lassítást, csak annyi a gond, hogy ott csak egy egybefüggő részt lehet lassítani, két különállót egy videóban nem, ezért kell az iMovie. Most kipróbálom azt, telefonon.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#84012) kali válasza galaxys80 (#84009) üzenetére


kali
legenda

nem biztos, szoftveres (mérési) probléma is lehet.
teljes feltöltés, a 100% kijelzésekor még hagyd rajta kicsit a töltőn, home + power, és csak újraindulás után kapd le a töltőről.

(#84013) Ragnar95 válasza StLui (#84011) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iMovie-ban (legalábbis gépen) mint azt már jópárszor leírtam bármilyen videót be tudsz lassítani bármikor és a 120fps miatt az jól is fog kinézni és nem csak szoftveresen fog belenyúlni, hogy lassítottnak tűnjön.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#84014) StLui válasza Ragnar95 (#84013) üzenetére


StLui
veterán

Na most kipróbáltam, ahol készült a film, azt tudtam sebességileg szerkeszteni az iMovieval, eleve lassítva töltötte be, visszaállítottam 1x sebességre, és daraboltam, majd csak a szükséges két részt lassítottam, egy darabot kivágtam, és elmentettem 720p videoként. Viszont iPadre átadva, az eredetileg még a Fotók appban lassított részt is 1x sebességűnek adta be elsőre, tehát lassítva ment, de 1x sebességűnek írta, és az egész filmet 1x sebességűnek vette, tehát nem 120fps-en adta át az 5S az iPadnek.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#84015) Ragnar95 válasza StLui (#84014) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az nem lehetséges, h ne 120fps-ben rakja át, mivel nem tudja küldés közben kiszedni a videó ¾-ét, h 30fps legyen... Valószínűbb, h a fotó app rosszul jelzi, ezért nem mobilon kéne videót vágni, hanem gépen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#84016) StLui válasza Ragnar95 (#84015) üzenetére


StLui
veterán

Pont ez az, hogy nem mobilon akarok, de hiába adod át az nem 120-as lesz már, ahogy most ki is derült, mert az iPaden a Onedrive automatikusan gépre szinkronizálta teljes méretben a két videot, és mindkettő 30fps, tehát az is amit natúrban átadtam airdroppal az iPadnek, és az is amit iMovieval szerkesztettem és úgy adtam át, méretük is csak a kivágott résszel tér el, és viszont minőség is ugyanaz.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#84017) galaxys80 válasza kali (#84012) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszi. Este megcsinálom. Eddig még sosem csinált ilyet. Nem örülnek neki ha 1-2 hétig nélkülöznöm kellene a telefont.

(#84018) Bitpalace válasza viperabácsi (#83458) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Az almáéknál az szokás, hogy ha nem nyitod meg első értesítés után az sms-t, akkor 1-2 perc után megint jelzi??

Aki ezt a Fleksy bill.-t használja hogyan kell működésre bírni? Mert nagyon aranyosan el tudok benne pötyörészni, de mindenhol máshol a gyári bill.-t tudom csak használni. Vagy ez nem helyettesíti?

üdv!

(#84019) kali válasza Bitpalace (#84018) üzenetére


kali
legenda

almáéknál - hasonlóan a legtöbb gyártóhoz - az a szokás, hogy beállítható, hányszor figyelmeztessen;
beállítások -> értesítési központ -> üzenetek -> jelzések ismétlése -> soha/egyszer/kétszer/háromszor/ötször/tízszer

(#84020) Rage47 válasza StLui (#84014) üzenetére


Rage47
veterán

iPadre úgy kell átmásolni a 120 FPS videókat iPhone-ról, hogy előtte összehúzod felül a csúszkákat, tehát normál sebességbe állítod. így úgy veszi át, aztán iPaden utána lehet iMovie-ban ugyanúgy szerkeszteni

csináltam már pár klipet 120fps-ben iPaden, működik

[ Szerkesztve ]

(#84021) StLui válasza Rage47 (#84020) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, akkor az volt a hiba, hogy egy részét belassítottam!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#84022) bigdady


bigdady
nagyúr

Ipadem mintha nem rezegne. Hol is van ennek a beallitasa? Iphoneon tudom de itt nincs ott semmi. Ha a nemito pockot eltolom akkor sem rezeg. Wtf?

Kommy: ne már hogy nem rezgett sosem? :Y rég használtam de ennyire? Játekoknal is rezgett anno vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#84023) Kommy válasza bigdady (#84022) üzenetére


Kommy
veterán

iPad nem tud rezegni. Ott a kapcsoló vagy a némításért, vagy az elforgatás zárért felelő, ez beállításfüggő.

(#84024) Bitpalace válasza kali (#84019) üzenetére


Bitpalace
senior tag

köszönöm! :)

(#84025) vadászcsiga válasza bigdady (#84022) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sosem rezgett :N Nem véletlen hogy nincs ott semmi

[ Szerkesztve ]

(#84026) Macccy válasza bigdady (#84022) üzenetére


Macccy
senior tag

:C
Adsz nekem is a cuccból? :DDD

(#84027) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Értem én hogy a 4s megkapja az ios 8-at, node vajon hány giga szabad hely marad a 8gb-os verziókon? Nem találtam semmi ilyesmi leírást. Jelenleg kb 4,7gb-ja marad a faszinak 7.1.2-vel. Valaki tud ez ügybe esetleg vmi infót. :R

(#84028) Hunt3r22 válasza .zSoLTi. (#84027) üzenetére


Hunt3r22
őstag

6 gb :)

[ Szerkesztve ]

Xr

(#84029) .zSoLTi. válasza Hunt3r22 (#84028) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Tehát 2gb marad? :U

(#84030) vadászcsiga válasza .zSoLTi. (#84029) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A faszinak 6 Gb-ja marad :D
Ez volt a kérdésed nem? Erre válaszolt Hunt3r22

[ Szerkesztve ]

(#84031) .zSoLTi. válasza vadászcsiga (#84030) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Ok köszi csak hihetetlennek tünt hogy több marad mint ios7-tel :DDD

(#84032) StLui válasza Rage47 (#84020) üzenetére


StLui
veterán

Na már ki is próbáltam, 5S-en elhúztam a csúszkát, hogy ne legyen lassítás a felvételben, és így adtam át airdroppal az iPadnek, és onnan a onedrive átszinkronizálta PC-re és és PC-n is 120 fps lett a video.
Köszi! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#84033) viperabácsi válasza .zSoLTi. (#84027) üzenetére


viperabácsi
addikt

Nekem a 8 gigás 4s en most is 3.7 giga a szabad és foglalt 2.3 tehát az is 6gb hely va n 7.1.2-vel
Nem tudom honnan gondolod a 4.7 gb-t?

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#84034) bigdady válasza Macccy (#84026) üzenetére


bigdady
nagyúr

:K Jó lenne

Az enyém rezgett ;)

[ Szerkesztve ]

(#84035) .zSoLTi. válasza viperabácsi (#84033) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Igaz. Nem adtam hozzá a foglalt 1,3-at...

(#84036) viperabácsi válasza .zSoLTi. (#84035) üzenetére


viperabácsi
addikt

Pedig a foglalt hely is hely ;]

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#84037) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Sziasztok!

Mostanában egyre több és egyre jobb minőségű i5 hamisítvánnyal találkozok sajnos.
Néha csak a súly amiböl észrevenni addig ameddig nincs bekapcsolva a készülék de sajnos nincs a kezembe beépített mérleg. Tudnátok segíteni pár olyan pontal mit érdemes nézni ha nem bekapcsolható a készülék?

:R :R :R

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#84038) -secret- válasza Kis Joe (#84037) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Minden esetben írj/írjatok adásvételit, ha valaki fake-t ad el rendesként szerintem az adatait biztos nem meri megadni. :)

[ Szerkesztve ]

(#84039) Kis Joe válasza -secret- (#84038) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

De sok az analfabéta ember aki azt se tudja valóban eredeti-e mert még soha nem volt más a kezében

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#84040) Vgabor92 válasza Kis Joe (#84037) üzenetére


Vgabor92
tag

A legegyszerűbb ha nem veszel olyan telefont, amit nem tudsz kipróbálni.

(#84041) Edi77 válasza Kis Joe (#84037) üzenetére


Edi77
őstag

Ne vegyél úgy telefont, hogy nem kapcsolod be

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#84042) Zjunior válasza -secret- (#84038) üzenetére


Zjunior
veterán

Semmit nem ér az adásvételi:), de ez ki lett már tárgyalva...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#84043) dandy91 válasza dandy91 (#83974) üzenetére


dandy91
tag

Meg nem hasznaltam eddig egy par napja uzom a telot annyi

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#84044) dandy91 válasza univerzita (#83977) üzenetére


dandy91
tag

uj minden sajnos egyelore azert varok tanacsokat

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#84045) viperabácsi válasza Kis Joe (#84037) üzenetére


viperabácsi
addikt

Ha nem bekapcsolható NE VEDD MEG.Nem tudod kipróbálni működik -e mindene

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#84046) univerzita válasza dandy91 (#84044) üzenetére


univerzita
addikt

Ha új számodra a egész rendszer akkor elolvasnám a iOS-ről hagyan műkodik.Nagyon fontos figyelmesen elolvasni a iTunes és a iCloud használatát.Hidd el megéri mert akkor már konkrét kérdéseket fogsz tudni feltenni és konkrét válaszokat kapni. Helyesírásért elnézést kérek.

(#84047) Kis Joe válasza Edi77 (#84041) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Mivel bontásra/donornak venném így megveszem...
Nem is az a kérdés hogy működik-e vagy nem mert hibásnak veszek ilyeneket

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#84048) Ragnar95 válasza Kis Joe (#84047) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor bizony könnyen befürödhetsz a dologgal...
Mondjuk bármilyen jók is a hamisítványok, hogyha láttál már iPhone-t, esetleg használtál is huzamosabb ideig, egyből észreveszed, hogy nem eredeti, mert valami hibát mindig ejtenek a hamisítók általában. Ha meg úgyis bontásra veszed, a legegyszerűbb, ha vásárláskor szétszeded és megnézed, belül is ugyanúgy néz-e ki, mint ahogy kell neki, mert az biztos, hogy a belsejét ha működő hamisítványról is beszélünk, nem fogják lemásolni az eredetinek, hiszen azt úgyse nézegeti senki.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#84049) dandy91 válasza univerzita (#84046) üzenetére


dandy91
tag

rendben koszi!

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#84050) Kis Joe válasza Ragnar95 (#84048) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Volt olyan hamisítvány a kezeim között ahol csak a súlya és a hátulján a két szélső csík furcsa illesztáse tűnt csak fel. De nincs olyan eladó szerintem aki megengedi hogy megbonts egy telefont vásárlás elött.
Néha még a laptopoknál sem szeretik ha megnézem benn van-e a hdd és a ram.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.