Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164451) gyuromoj válasza SzalaiÁdám95 (#164450) üzenetére


gyuromoj
veterán

szifon.com általában megjelenés után pár perccel már ki is szokta rakni a cikket róla.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#164452) syIex válasza gyuromoj (#164451) üzenetére


syIex
veterán

Jaja, ők az egyik leggyorsabbak! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164454) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Időjárásra ki mit használ?

(#164455) B-L-A-C-K válasza Cyberbeni (#164454) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gyári/időkép.

(#164456) bigdady


bigdady
nagyúr

Apple id-t hol hozzak létre bankkártya nélkül a teló megvásárlása előtt? Tudok?
Hogy csak bejelentkeznem kelljen majd ott helyben.

[ Szerkesztve ]

(#164457) -secret- válasza bigdady (#164456) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#164458) B-L-A-C-K válasza -secret- (#164457) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Megelőztél...:/

Na mind1, így is meglett a hozzászólás, ez a lényeg, kell a rangugráshoz...

;]

(#164459) -secret- válasza B-L-A-C-K (#164458) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Következő rang: PH! nagyúr
416 db hozzászólás kell a következő rangodhoz. ;]

(#164460) bigdady


bigdady
nagyúr

Kösz srácok de itunes nélkül kéne (telepítés tiltva van). Vagy az én 6s-emen is meg lehet oldani?

Ill még csak egy android to ios app kéne. Van ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#164461) joey04 válasza bigdady (#164460) üzenetére


joey04
titán

Telefonon is (btw a secret által linkelt oldalon is ott van, hogy iOS-en hogy kell :P. Vagy benéztem a kérdésedet. :DDD )

Átköltözés az Android rendszerről iPhone, iPad vagy iPod touch készülékre

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#164462) bigdady válasza joey04 (#164461) üzenetére


bigdady
nagyúr

Bakker tényleg 😂

(#164463) szekra


szekra
őstag

Bekapcsoltam az iCloud Photo Libraryt, hogy egy kis tárhelyet szabadítsak fel. De később rájöttem, hogy még sem tetszik ez nekem, maradjon a teljes felbontású kép a telefonon, annyi helyet nem nyertem. Szóval kikapcsoltam, de a telefonomról lecuppantotta az összes régebbi képemet. Hogy tudom visszatenni? :F

(#164464) aujjobba válasza Cyberbeni (#164454) üzenetére


aujjobba
addikt

Ablak.

(#164465) col válasza Cyberbeni (#164454) üzenetére


col
addikt

Morecast
YoWindow

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#164466) retesz147


retesz147
addikt

Páromnak rendeltem az SE-hez korábban Orico és Choetech kábeleket, amik elvileg nem MFI-sek, de töltöttek/töltenek szépen.

Azóta olvastam, hogy a nem MFI-s kábelek kárt tehetnek az akksiban.
Így érdemes őket lecserélni MFI-s kábelre (Ugreen, Remax, BW), vagy ez csak urban legend és használjuk az előbb említetteket nyugodtan, addig amíg a teló elfogadja?

A chip korlátoz valamit (fesz, áram, töltés) vagy csak azonosításra szolgál, hogy ne lehessen akármilyen kábellel tölteni a készüléket?

Ha korlátoz/szabályoz, akkor lecseréljük, ha csak azonosításra van, akkor még maradnak a kábelek.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#164467) Noxy válasza retesz147 (#164466) üzenetére


Noxy
veterán

Nem tesznek kárt.
Ellenben egy idő után majd letiltja iPhone.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#164468) 30z.Samu válasza Noxy (#164467) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de töltő terén allergiás vagyok, csak a gyári kábelekben bízom. :)

Sic Parvis Magna

(#164469) retesz147 válasza Noxy (#164467) üzenetére


retesz147
addikt

:R

@30z.Samu: Én a nevesebb kínai márkákban jelenleg bízom (BW,Ugreen, Tronsmart, stb....)

Xiaomi 13 eu dev...

(#164470) Ragnar95 válasza 30z.Samu (#164468) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A töltőnél valóban fontos a jó minőség, mert egy rossz töltő ha a telefonban nem is feltétlen tud kárt tenni, mert az elektronika védi elég jól a hardvert, de rosszabb esetben akár fel is gyulladhat. Ellenben egy rossz kábel max nem tölti a telefont, kárt nem igazán tud tenni benne.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#164471) syIex


syIex
veterán

Megéri leszedni a public betat? Nem túl bugos? :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164472) MyckY


MyckY
senior tag

Sziasztok!
Van egy olyan problémám hogy amikor rá dugom az iPhone 6-omat a gépre nem ismeri fel(Az usb eszközt nem lehet felismerni). ios 11 van rajta, próbáltam már újra tenni az itunest, másik kábellel, másik géppel(3-al is) drivereket letöröltem , nem jövök rá mi baja lehet... ja és DFU módba is ugyanez a helyzet :( ha valaki tudna segíteni azt meg köszönném.
Üdv, Miki!

(#164473) syIex válasza MyckY (#164472) üzenetére


syIex
veterán

Szóval akkor lehet nem ajánlatos az a béta! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164474) 30z.Samu válasza syIex (#164473) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mindennapi használatra nem ajánlatos a Beta.

Sic Parvis Magna

(#164475) Ragnar95 válasza MyckY (#164472) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Apple drivereket is próbáld meg újrarakni. Illetve ha van hozzáférésed másik iOS eszközhöz/másik géphez, gyorsan kiderülne, hogy a mobilodban vagy a gépedben érdemes keresni a hibát.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#164476) 30z.Samu válasza Ragnar95 (#164470) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez igaz, de én úgy vagyok vele, hogy ha már ennyi pénzt kiadok egy telefonra, akkor ne kukacoskodjak már a kábelen. Drága gyümölcs az alma, de egészséges, különösen az idegrendszerre, míg egy zöld kuka eléggé káros rá hosszú távon. :D

Sic Parvis Magna

(#164477) bzs73


bzs73
őstag

Én most tettem vissza a 10.3.3 verziót 2 nap után, vannak ott még bajok a 11 béta4-ben is. Bár már egész jó, gyors, nekem aksiba sem volt rosszabb, de van még 1-2 bug, fordítás hiányosságok is. A tárcsázó szerintem csúnyább, a mostani szebb. A zenelejátszó tényleg jobban,hangosabban szól, már hogy ezt már olvastam mástól is.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#164478) MyckY válasza Ragnar95 (#164475) üzenetére


MyckY
senior tag

próbáltam másik géppel, és kábellel is. Legalább ha DFU módba felismerné azt mondanám hogy letöltök egy ipsw-t és rá tolom de semmi.. nem sűrűn dugdosom gépre de, kb másfél hete még mőködött, és már akkor is beta volt rajta.

(#164479) bnorci71 válasza Noxy (#164433) üzenetére


bnorci71
addikt

köszi még 1x felraktam az iBackupBot belenéztem a mentésbe sajna nincs meg az az SMS.
viszont egy halom fényképet kimenthetek majd amik nem lettek Icloudba feltöltve

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#164480) DuDieHUN


DuDieHUN
aktív tag

tudtok ajánlani valakit aki nem horror áron tud javítani iphonet, 5C proximity szenzort kéne rendesen a helyére tenni, nekem valahogy nem jön össze

(#164481) Totheground


Totheground
addikt

Beta 3-nal azt tapasztalom, hogy silent modban, off kijelzonel neha nincs rezges ha jonnek a notification-ok. ha a kijelzo on (de ugyanugy lockscreen), ugyenezek az appok rezegnek rendesen. Mas is tapasztalja? Ha igen, beirom a feedbackbe.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#164482) szekra válasza DuDieHUN (#164480) üzenetére


szekra
őstag

fagyalllo-t keresd, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#164483) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Bluetooth heatsetet szeretnék vásárolni.
Van olyan aminek a fülbedugós része olyan mint az earpodsnak, és nem az apple 60000-es fülese mert azt az árat kicsit sokallom érte?
Néztem a sony sbh70-et aminek elvben olyanok a fülbedugós részei.
Van más javaslat?

(#164484) syIex válasza syIex (#164473) üzenetére


syIex
veterán

Marad a 10! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164485) SzalaiÁdám95


SzalaiÁdám95
tag

Valaki hasznal ilyen 360fokos tokot amit tobb reszbol lehet ossze pattintani a kijelzore meg uveglapot lehet tenni? Vélemény rola?

(#164486) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Sziasztok !

Tud nekem segíteni valaki abba hogy chromeből az adatokat hogyan tudom Safariba át menteni ? .

Szóval elmentett emailek jelszavak weboldalak stb?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#164487) kchris78 válasza jeromosi (#164483) üzenetére


kchris78
veterán

Nem igazán. Illetve van egy hasonló az Aliexpressen de szerintem nagyon gagyi. és az se túl olcsó (ahhoz képest hogy gagyi) 15ezer ha jól emlékszem. Airpods alternative vagiy hasonló néven kerestem rá. Van róla youtube meg minden. Inkább vegyél használtan 40-45 között egy Airpods-ot. Sokkal több baci nincs rajta mint egy jól összefogdosott telefonon. Egy fertőtlenítő tisztítás szerintem megér 15-20ezret, és ezek nincsenek még sokszor töltve, mert akksi ugye nem cserélhető.

(#164488) kchris78


kchris78
veterán

Valaki aki még Ios11-et használ, megnézné hogy a Beállítások - Általános - iPhone tárolóhely-ben a legalsó Rendszer mennyi helyet foglal? Nekem konkrétan 12.5GB-ot amit nem igazán értek, komolyan 12GB lenne egy rendszer? Fotók videók Appok illetve az azok által foglalt cache/stb helyeket már külön méri. 1 hete kikapcsoltam az iCloud photo library-t az nem szedte volna le magát teljesen? Gondolom factory reset kellene.

(#164489) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Ha már AirPods, hétfőn vettem egyet, nagyon tetszik. Eddig az egyetlen füles az EarPods/AirPods, ami nem esik ki a fülemből fejmozgásnál, így igazából szóba se nagyon jöhetett nálam más BT füles. És jobban, teltebben szól, mint az EarPods. Lehetne olcsóbb, de ez van.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#164490) buvartacsko válasza kchris78 (#164488) üzenetére


buvartacsko
addikt

Rendszer: 7,98GB. 6s 64GB.

(#164491) Noxy válasza PsycHo88 (#164486) üzenetére


Noxy
veterán

Sehogy.
Használd a Chrome-t. Ezzel már tudsz szinkronizálni.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#164492) MyckY válasza MyckY (#164472) üzenetére


MyckY
senior tag

Nem lehet valahogy vissza rakni gép nélkül az ios 10-et? teljesen tanácstalan vagyok hogy miért nem ismeri fel a telefont :( tegnap este óta keresem a megoldást .

(#164493) jeromosi válasza kchris78 (#164487) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Köszi, akkor marad az Airpods.
Megpróbálkozok megbarátkozni az árral.
:D

[ Szerkesztve ]

(#164494) Totheground


Totheground
addikt

Hat, sajnos a KHB mobilbankja elhasal a legújabb PBn. Tudnak róla, viszont nálam ez fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#164495) kchris78 válasza jeromosi (#164493) üzenetére


kchris78
veterán

Most már legalább kapni lehet, eddig azt sem lehetett, hónapokon keresztül.

(#164496) Noxy válasza Totheground (#164494) üzenetére


Noxy
veterán

Akkor használd a másik iPhone-t. Már csak azért is, mert EGY telefonnal NEM BÉTÁZUNK.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#164497) Totheground válasza Noxy (#164496) üzenetére


Totheground
addikt

Dehogynem, mindig csinálom iOS 7 óta és bőven elég feedbacket küldtem az Apple-nek és Dev-eknek ezalatt. Egyébként hadd döntsem el. Plusz ez nem egy “szar a béta” vol, hanem egy figyelmeztetés azoknak, akiknek kellene az app.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#164498) batai15


batai15
félisten

Lehet hülye kérdés ,nem is nagyon nézegettem még .
Szóval ,
A gyári email appban : lehet esetleg az összes levelet olvasottá tenni ?
Illetve inbox ,gmail nélkül tudja kezelni a google mailemet is ? Igazabol ha már úgyis ugyan azzal az email címmel regeltem az apple idm ,jó lenne (, de inbox is nagyon jó ), ha egy app kezelné ezeket is.

(#164499) lugosi válasza batai15 (#164498) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"A gyári email appban : lehet esetleg az összes levelet olvasottá tenni ?"

Igen: Jobb felső sarokban lévő "Szerk.", majd bal alsó sarokban megjelenő "Összes megjel.", majd az így felugró menüből Jelölés olvasottként.

"Illetve inbox ,gmail nélkül tudja kezelni a google mailemet is ?"

Persze, természetesen.

(#164500) csacsi67 válasza MyckY (#164492) üzenetére


csacsi67
addikt

Ezeket nézted [link]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.