Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176501) Cs1csó válasza vans? (#176498) üzenetére


Cs1csó
félisten

Esetleg ebben is a dietetikus tudna segíteni. Amúgy kipróbálsz egyet ami az összetevők alapján jónak tűnik és ha nem jön rád a cifra.osás akkor jó.

(#176502) HUTCHDB válasza Xelo (#176500) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Itt nem tudtam vásárolni.
A regisztráció, a kiválasztás mind mind ment, viszont a fizetés már nem... :(

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#176503) kislaci válasza vans? (#176498) üzenetére


kislaci
senior tag

Szia, én crohn beteg vagyok, és azóta edzek amióta előjött a betegség. Előtte 60 kg voltam, most 77. Napi étrendem nagyjából így néz ki: reggeli zabpehely fehérjeporral ( biotech USA, vegan csokis fehérje, kb ez az egyetken fehérje amitől nem fosok, sokat próbáltam már). Aztán kb 3 óránként rizs csirkemellel. Ezt napi 4-5-ször eszem. Kb összesen ez 400 g rizs és 75 dkg csirkemell. Zöldségből jegsalata meg uborka hámozott amit bírok, ezeket eszem a rizs csirkemell mellé. Sótlan foldimogyoro nasinak, kb két marék egy nap. Sok mentes víz, 4-5 l. Illetve szoktam csalni is, óvatosan eszek a család kajájából is, de csak mértékkel. Gyümölcsöt kerülöm, néha egy banán, alma, nektarin, pucolva. Apró magvas gyümölcsöt végképp nem, eper, kiwi, körte nem. Körtét egyszer ettem amióta beteg vagyok de konkrétan azt hittem utána hogy megdöglök olyan szarul voltam. Nyilván neked magadnak kell kitapasztalnod, hogy mit hogy tolerál a szervezeted. Amit kihagytam, edzés után vitargo, kreatin, fehérje, ezeket is bírom, fehérje ugyanaz mint reggelire. Plusz minden nap egy rakás vitamin, multi, d3, c,e, cink, Omega3, szelén, kb ennyi. Ha szükséged van még valamire privátban írj rám, üdv

[ Szerkesztve ]

(#176504) aelod válasza kislaci (#176503) üzenetére


aelod
veterán

Direkt kerülöd a rostokat a betegségből kifolyólag?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176505) kislaci válasza aelod (#176504) üzenetére


kislaci
senior tag

Dokim azt mondja kerüljem, reggel eszek 50-70g zabpelyhet, és kb annyi a rotbevitelem igen. Nem is tudom mit kéne próbálni rostnak a zabpehely mellé, brokkolit próbáltam, na attól is rosszul voltam.

(#176506) bigmasterg válasza Stauffenberg (#176446) üzenetére


bigmasterg
addikt

Eddigi legfinomabb vaníliás fehérje számomra a GaspariNutrition IntraPro 100% Whey volt.
kb fél éve rakta ide valaki akciósan , 13 ezer alatt volt akkor a 2,27kg

(#176507) F34R válasza bigmasterg (#176506) üzenetére


F34R
nagyúr

En mondjuk nem birom valamiert meginni a vanilliasat... legalabbis rendszereseggel nem.
Az epres izut mindig jobban szeretettem.

Mas: mar megint elfogytak a Compact Whey 2,3kg-s csomagjai.. aki birt meg belole venni a heten az szerencses.

[ Szerkesztve ]

(#176508) Cs1csó válasza kislaci (#176505) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nincs a Chron betegeknek valami fórum ahol ötletelni tudtok. Nekem a kollégiumi szobatársamról derült ki már a koli után, hogy Chron beteg elég sokat f.sott. Azt gondolta, hogy idegi alapon (Zh-k, vizsgák stb.) esetleg alkohol (bulik)

(#176509) kislaci válasza Cs1csó (#176508) üzenetére


kislaci
senior tag

Nem tudok rőla, lehet facen van, de nekem az nincs.

(#176510) Cs1csó válasza kislaci (#176509) üzenetére


Cs1csó
félisten

(#176511) kislaci válasza Cs1csó (#176510) üzenetére


kislaci
senior tag

Köszi, de mondom hogy nincs Facebookom, meg nem is lesz. Egyébként meg nem szeretek erről olvasgatni, mert attól leszek szarul, hogy ezzel foglalkozom. Próbálok úgy élni nagyjából, mintha nem lenne semmi bajom. De aki szintén zenész annak szívesen segítek, ezért is írtam le a srácnak a tapasztalataim.

(#176512) Cs1csó válasza kislaci (#176511) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

(#176513) Angel2014 válasza vans? (#176498) üzenetére


Angel2014
addikt

Szója fehérje?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176514) F34R válasza vans? (#176498) üzenetére


F34R
nagyúr

Majd a tobbiek kijavitanak ha fszagot mondok, de egy jominosegu beef protein az segithet.

(#176515) vans? válasza Cs1csó (#176508) üzenetére


vans?
őstag

Hogyne lenne Crohn topik a PH-n. ;] De ott nem igazan az edzes a tema, inkabb a tuleles.

@kislaci, koszi, respekt, en azert probalok valtozatosabban enni. ki fogok probalni tobbfele feherjet is, koszi az ajanlasokat mindenkinek. nekem egyebkent nincs hasmenesem, sosem volt a betegsegtol, a vekonybelem meg a gyomrom erintettek foleg. Azzal is egyetertek, hogy nem jo sokat utanaolvasni, csak meg betegebb lesz tole az ember, az elso felevben ezt csinaltam, igy duplan pokol volt. Az edzessel is az a tervem, hogy elterelje a figyelmet, es egeszsegeskent tudjak gondolni magamra

hábm bábm

(#176516) zzz03 válasza HUTCHDB (#176502) üzenetére


zzz03
őstag

Fizetési lehetőséget én sem találtam. Pedig infoba ott van minden gpay, kártya stb.
De folytattam a megrendelést és elvileg sikeres, küldik a csomagot. Ugyh. útanvétellel lesz fizetve ha megérkezik. :DDD

(#176517) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Tegnap volt mell/has. Másnapra a hasamba van egy kis izomláz, ma láb napot szeretnék tartani. Olvastam hogy guggolásnál kicsit becsatlakozik a has, akkor a mai lábát hagyjam ki, vagy mehet, de csak lightiba?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#176518) F34R válasza Dazsar (#176517) üzenetére


F34R
nagyúr

Hasadat lenyujtod utanna?

(#176519) Dazsar válasza F34R (#176518) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Hát ő... függőleges nyújtás annak számít? :F

[kép] <--- erre gondoltam, huzozkodo állványon

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#176520) kislaci válasza Dazsar (#176519) üzenetére


kislaci
senior tag

Lábazz nyugodtan, combfeszitesnel, combhajlitasnal, kitörésnél nem fogod érezni, Guggolasnal meg lábtolásnál max egy kicsit. Hasat meg úgy nyújtsd, hogy lehasalsz, a kezeid fekvőtámasz pozícióba teszed, de lábad derék lent marad. És úgy csinálsz mintha próbálnál felnézni, karoddal nyomod fel a felsőtested, és felső pozícióban megtartod.Hátad így homoritva van, hasad meg nyúlik.

(#176521) aelod válasza Dazsar (#176519) üzenetére


aelod
veterán

Nem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176522) HUTCHDB válasza zzz03 (#176516) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem lesz jó. :(
Később majd kapni fogsz email-t, hogy várják, hogy fizess.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#176523) zzz03 válasza HUTCHDB (#176522) üzenetére


zzz03
őstag

Igazad van. Ma jött is az email. Mind1. Rendeltem mást, másik oldalról. :D

(#176524) HUTCHDB válasza zzz03 (#176523) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#176525) aleister


aleister
veterán

Builder fehérjét említette korábban valaki itt. Oké vele minden?
20%-os akció van a Builderen.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#176526) Apollyon válasza aleister (#176525) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Lyézus..
Most ránéztem az árakra mert kifogytam acetil-L-karnitinből, 5 éve nem rendeltem fehérjét nem is figyeltem mi van. De most itt briteknél is alapból 166 font az 5 kilós impact whey a myproteinen, mi a fax. :Y és még az ízesítetlen is ugyanannyi. De ez még féláron is drága, mondjuk egy 2,5 kilós így már oké és adnak hozzá ajándékba egy 250 grammos impactot (lehet választani).

Közben ránéztem a magyar árakra, régen szájtekes voltam, 48K forint a vödör, uhh. Amikor utoljára vettem, akkor még 28K volt teljes áron a boltban, 23K meg kedvezménnyel.

Azt tudom, hogy a shop builderest sosem vettem volna meg, a bigyótekes protein buzz volt a minimum, az sem győzött meg, akkor már inkább a gymbeam – van még az egyáltalán?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#176527) Cranium válasza Apollyon (#176526) üzenetére


Cranium
tag

Van sparos feherje is, 20% kuponnal kb 7000 a kiloja :D

Mas: rozsdamentes acel shakerek ernek valamit? Hiaba mosom izombol a muanyagot csak erzodik a poshadt szag

(#176528) aelod válasza Apollyon (#176526) üzenetére


aelod
veterán

Gymbeam fehérje egy fos.

#176527Cranium

A gumi vagy szilikon tömítő gyűrű büdösödik be. Érdemes azonnal elöblíteni ha ittál belőle fehérjét és beáztatni mosogatószeres forró vízbe, vagy raksz hozzá szódabikarbónát. Pure goldos shakert használom az full műanyag és nem büdösödik. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176529) Qtya123 válasza aelod (#176528) üzenetére


Qtya123
őstag

Meg tudom erősíteni.
Marhaproteint vettem tőlük, sz@r az oldódása. Turmixgépben zabbal még úgy-ahogy, de összerázva shakerben ócska. A vaníliásnak szar az íze is.

Szóval meghagyom a későbbiekben ezt a szuszogós Bereczkinek. :DDD
Visszatérek az AMIX Beef proteinre, az sokkal jobb volt.

Ja, ahogy jön a rezsidémon, asszony terme az áram miatt egy ezrest, az enyém 2e Ft-ot emelt rögtön. Gondolom a fűtési szezonban megy ez még feljebb is. Ahova ő jár az egy kis családi terem, így se sok haszonnal fut, szerintem ott még az is benne lesz a pakliban, hogy roló le.

Így nekem 15.500 lenne a havi bérlet, nekem ennyit már nem ér, szóval a munkahelyi terem lesz innentől kezdve. Lényegében ott is megvan nagyjából minden.

[ Szerkesztve ]

(#176530) vaakuum válasza Qtya123 (#176529) üzenetére


vaakuum
addikt

"asszony terme az áram miatt egy ezrest, az enyém 2e Ft-ot emelt rögtön"

Ahová a gyerekekkel jártunk a nyáron, ott 18.5 -> 22 eFt (de lehet, hogy 22.5, még nem láttam a végét a számnak). Azt hiszem előkerülnek ismét a bellek, meg a kondipark lesz sűrűbben látogatva...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#176531) _NCT válasza Qtya123 (#176529) üzenetére


_NCT
őstag

Újbudán megnéztem pár termet (Chili 2, A fitness) 18-19k a havi/10 alkalmas bérlet...Eszméletlen.

(#176532) Qtya123 válasza _NCT (#176531) üzenetére


Qtya123
őstag

Mondom, kíváncsi vagyok, hogy mikor bejön náluk a fűtés is, akkor mennyit emelnek rá ismét.
Lehet hamar eljutunk oda, hogy a 20e Ft-os havi bérlet már olcsónak számít.

(#176533) Stauffenberg válasza Qtya123 (#176532) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Otthoni edzéshez a cuccokat még most szerezze be mindenki. Az lesz, mint a covid elején, hogy súlyzó készletre vársz 1,5 hónapot, hogy legyen megint raktáron. :D

"A húzódzkodó rúd elfogyott, dönthető pad nem is volt!"

(#176534) rwin5 válasza Qtya123 (#176529) üzenetére


rwin5
őstag

gym beam nálam kukában végezte anno, pedig nagy a hype körülötte legalábbis amit én tapasztaltam

ma megjött az új adag Pure Gold, egyelőre nem is váltok át szerintem az árakat nézve, pedig múltkor keresgéltem nagyon

#176532Qtya123: szerk szerintem eljön az az ár, ahova már hiába emeli, nem fog járni senki, én nem tartom a legcsóróbbak közé magam, de mióta Bp-n élek azóta összébb kellett húzni a gatyát, mert itt albérletet fizetek. 25-30 ezerért biztos nem járnék kondiba. Egy újépítésű garázst 21.000-ért adok ki Szegeden számlával, ne körözze már le a kondibérlet a garázst. :D A Garayba járok most a 7. kerületben 17 ezerért, van klíma, egész tűrhető a tömeg hétköznap estefelé is. Hétvégén meg kong az ürességtől (amit én jó dologként írok, mert nem szeretem, ha a csillárról is felülésező emberek lógnak :P ).

[ Szerkesztve ]

(#176535) rwin5 válasza rwin5 (#176534) üzenetére


rwin5
őstag

20 éves koromban 30e ft-ot osztottam be 1 hónapra a főiskolán, most meg annyi lesz egy kondibérlet egy jobb helyen, az kéne :DDD

(#176536) aleister válasza Apollyon (#176526) üzenetére


aleister
veterán

Jaja, horror árak vannak. Van még a Protein Buzzból, és kb 2 hónapig még nem is fog kelleni a műtét miatt (csak a reggeli zabpehelybe), de szerintem tovább fog drágulni, és ha már van akció, akkor bespejzolok fehérjéből.

A builderen lévő vélemények szerint jó, de hát minden szentek ugye..
Ezért lettem volna kíváncsi az itteni tapasztalatokra. Úgy rémlik valaki próbálta már.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#176537) bigmasterg válasza Stauffenberg (#176533) üzenetére


bigmasterg
addikt

2. körös covid zárással, 2020 novemberében csináltam kis itthoni termet.
Most hétvégén bővült még állítható paddal és egy toorx rúddal. [link]
Jó nehéz pad, ujjnyi vastag vasból van az egész, 40-50kg lehet. Súly alatt is stabil.

De van céges all you can move kártyám, azzal havi 8 alkalmat ingyen járhatok terembe, így néha oda is el-el nézek.
Igazából teljesértékűen le tudok itthon edzeni, csak teremben könnyebb pörgetni a dolgot.

(#176538) aelod válasza rwin5 (#176535) üzenetére


aelod
veterán

Nem annyi lesz. Annyi. Scitec gold, peak aréna.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176539) Cs1csó válasza rwin5 (#176535) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jah vagy 50 éve meg 3,60 volt a kenyér most meg 500 de nem is kerestek nettó 200-300k-t az emberek - vagy nyilván jóval többet -

(#176540) bigmasterg válasza Cs1csó (#176539) üzenetére


bigmasterg
addikt

Csak mondjuk az útóbbi 2 év forint gyengülését nem igazán követték le a fizetések.

(#176541) Cs1csó válasza bigmasterg (#176540) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sajnos hiába volt az elmúlt kb. 8-10 évben konjunktúra (gyakorlatilag a 2008-as válság után vagy 4 évvel azért már ment felfelé a világgazdaság) és ömlött az EU-s pénz az elbaltázott gazdaság- és társadalompolitika azt eredményezte hogy a magyar lakosság legalább felét letolt gatyával ért a válság.

(#176542) Janaboy


Janaboy
veterán

Profi gépek: [link] :DDD

Janaboy

(#176543) HUTCHDB válasza bigmasterg (#176537) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Na, hol van ez a terem és mennyi a havi díjad? :D
Egy ilyet elfogadnék én is, bár egy jó csápos, csigás gép még jó lenne.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#176544) benfolds válasza Qtya123 (#176529) üzenetére


benfolds
őstag

lehet visszajönnek a nagyon pici termek, aminek a fűtése kijön az átlagfogyasztás keretből (kb. 120 m2-t ki lehet fűteni vele).

(#176545) Flash Gordon válasza Janaboy (#176542) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Neki sem telik mindig flancos konditereme [link] :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#176546) rwin5 válasza aelod (#176538) üzenetére


rwin5
őstag

tegnap már 20k volt a Garay, pedig 1 hónapja 17 volt, elvileg előtte meg megint olcsóbb, de akkor még nem jártam oda. :D

Viszont ennek örömére, minimális párhuzamot vonva rendelek még 3 kg pure gold-ot.

(#176547) aelod válasza rwin5 (#176546) üzenetére


aelod
veterán

én is fogok még egy 2 kilóst :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176548) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Kóstolta már valaki? Új (asszem) most rendeltem 1kg/15k görögdinnye ízű
[kép]

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#176549) HussarF válasza Dazsar (#176548) üzenetére

Nem kóstoltam kimondottan ezt, de úgy általában a görögdinnye ízesítés elég hányás.

(#176550) bigmasterg válasza HussarF (#176549) üzenetére


bigmasterg
addikt

Múltkor Mojiot ízesítésű tesjavót ittam, még csak nem is ez a clear whey cucc.
Ráadásul kellemes homokos állagú/utízű.

Még nővérem vett 1-2 éve vagy 6db negyed kg-os fehérjét (és étrendet) lifetilt néven futó átveréstől csoda cégtől.
Aztán nemrég ide adta a kokain áron vásárolt, rettenetes ízű és viszonyal gyenge összetételű fehérjéket, mert nála nem fogytak el. Na ezek között van mojito ízesítésű.

Nem ide vágó fehérje ár fun fact.
Myproteintől 2020 decemberében vásároltam utoljára fehérjét, akkor 18 874Ft-ért sikerült venni az 5KG-os zsákot. Na most ez 46ezer Ft.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.