Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176201) eihwaz


eihwaz
junior tag

Sziasztok!

Természetes teszto fokozóból melyiket ajánljátok leginkább?
Fontos, hogy jó minőségű legyen. Köszönöm szépen!

(#176202) marked one94 válasza eihwaz (#176201) üzenetére


marked one94
őstag

A jó alvást, stresszmentes életet és az edzést, ennél jobbat nem kapsz természetesen.

You'll Never Walk Alone

(#176203) aelod válasza F34R (#176200) üzenetére


aelod
veterán

Edzésekkel kapcsolatban ok de mondd baromságokat is lásd keto és társai.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176204) F34R


F34R
nagyúr

Felvetek egy ujabb labdat amit meg ok mantraznak
.csak carnivore etrend. izomepitesi tulajdonsagokrol egyaltalan nem beszelnek, eronlet, eronovekedesrol sem. pedig ezekre szerintem sokmindenki kivancsi lenne.
Az monjduk mindjart kapufa ha 3000kcal br akarsz juttatni ahhoz tobb kilo husfelet kell betermelned napi szinten.

[ Szerkesztve ]

(#176205) aelod válasza F34R (#176204) üzenetére


aelod
veterán

Az ember mindenevő. Erről ennyit.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176206) F34R válasza aelod (#176205) üzenetére


F34R
nagyúr

predatorok!!! :DDD

(#176207) Woodslave válasza F34R (#176200) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem ezek az emberek már update Norbi szint. Ramentek egy áltudományos megközelítésre - ami nem mondom hogy nem működik mert de csak nem azért amiért mondják. Ha valakinek ez a módszer kell hajrá. Én is böjtöltem csak ahogy mondják ez is csak egy eszköz de mint mindenható megoldást és az egészség legfőbb forrásaként előadni nekem már nem jön be

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176208) aelod válasza F34R (#176206) üzenetére


aelod
veterán

Yautja ;];]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176209) F34R válasza Woodslave (#176207) üzenetére


F34R
nagyúr

En is bojtoltem de csak idoszakosan, es nem volt sok ertelme.
Mire bojtizzek? izmosabb nem leszel, ellenalobb nem leszel. fogynom nem kell.
egy idoben nagyon sokat neztem ilyet, volt hogy elmentem taplalkozasi tanacsadasra..de a vege a marketing lett vedd meg a vitaminjaimat, kiegeszitoimet..
mikor megkerdeztem miert jobb mint Scitec meg elzavartak ;]

[ Szerkesztve ]

(#176210) vaakuum válasza Woodslave (#176195) üzenetére


vaakuum
addikt

Pedig az autofágia emberben történő működésének megértése orvosi Nobel díjat ért (asszem 2016-ban)... és nem megosztottat több ember között.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#176211) Angel2014


Angel2014
addikt

Olvastátok, hogy majd minden ételnek meg lehet változtatni a Glikémiás indexét.

Pékárú : Bármi előkészítve begyúrva és tedd e mélyhűtőbe fagyazd le , olvaszd ki és voalá kész a szénhidrátmenets pékárú.

Akkor azt akarjátok mondani ez a soher norbi, nem csinált mást idáig csak fagyasztott és ebből lett milliárdos?

Szépen fogta a pogácsáját, meggyúrta, betette a mélyhűtőbe , majd kivette és kisűtötte, és kész az update pogácsa.

Vagy ugyan ezt elkészítve még jobb, Fogod a kisült pogácsát berakod a hűtőbe fagyasztani majd kiveszed és hagyod felengedni.

Beszarás! :C

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176212) benfolds válasza Woodslave (#176195) üzenetére


benfolds
őstag

ezek a címek hatásvadászok, ezzel a módszerrel lehet sok embert elérni. de a videói egyáltalán nem hatásvadászok, nem hangzanak áltudományosnak és nem is áltudományosak. sőt, szinte csak olyasmiket mond, aminek a logikáját józan paraszti ésszel is könnyű belátni. itt pl. az a kiindulópont, hogy a jelenlegi megközelítés az: "kövér vagy! hú, tragédia, fogyj le!" aztán a csillió hülye fogyókúrával valahogy szenvedd le magadról a kilókat. ő a kérdést úgy teszi fel: "kövér vagy? először nézzük meg az okát!" (ami legtöbbször nem egyszerűen az, hogy sokat eszel és/vagy keveset mozogsz). aztán szépen levezeti közérthető tudományossággal, hogy nagyrészt mi áll a háttérben. mi a sarlatánság ebben a megközelítésben? nem azt mondta, hogy kezdj el bohóckodni valami csodaszerrel. a böjt meg olyan, hogy evolúciósan is belénk van kódolva, mivel a 300 ezer évből 299950 évig nem volt terülj asztalkám már akkor, amikor kinyitottad a csipádat reggel. én nem szoktam böjtölni, de elhiszem, hogy megvan az előnye, számomra logikus, ahogy levezeti. de azt is hozzáteszi, hogy nem mindenkinek kell böjtölni, ha nem érezed jól magadat, hagyd abba.

(#176213) Woodslave válasza benfolds (#176212) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De azért vagy kövér mert sokat eszel.

És amikor elkezdik az inzulin igy meg úgy onnan már tudod hogy áltudományos. De mondtam nekem nem a módszerrel van bajom mert én megértem hogy a kalória deficit módszer mármint a számolás meg figyelés nem megy ezért kellenek a hackek. De az az undorító ahogy ezt tudományos módra adják elő ennyi.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176214) Woodslave válasza vaakuum (#176210) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De nem azért kapta mert bizonyította hogy a böjt és az autofágia egészséges és növeli az ember élettartamát. Vagy javits ki ha tévedek

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176215) benfolds válasza Woodslave (#176213) üzenetére


benfolds
őstag

végső soron igen, ha nem enne, nem lenne kövér, ja. de most megint kezdjük el, hogy valamilyen "rejtélyes" okból sokan vannak, akik úgy elhízottak, hogy papíron nem esznek "sokat", másoknak meg egyáltalán nem kell számolgatniuk, valahogy sikerül elégetniük a plusz kalóriákat?

(#176216) Apollyon válasza benfolds (#176215) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Rengeteg a változó. Simán lehet, hogy egy hízásra hajlamos társadnak kevesebb kalóriából több zsír jut a testére, míg te még több kajából sosem hízol el. Ezért kell mindenkinek személyre szabott étrend. De amúgy a sosem fogyni tudóknak valszeg a titokban elmajszolt ez meg az a probléma forrása.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#176217) Woodslave válasza benfolds (#176215) üzenetére


Woodslave
nagyúr

És az hogy egyes emberek különböznek ebben is mit változtat a dolgon?

Ok itt van ez a faxi. Inzulin keto mittomén. Akarsz más nem kevés mondjuk vegàn videót ami pont az ellenkezőjét állitja mint ő és az a hosszú egészséges élet titka? A rengeteg sikersztori akik rengeteg chn fogytak le?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176218) aelod válasza benfolds (#176212) üzenetére


aelod
veterán

Bármilyen nehéz is megérteni és elfogadni és hiába is hangzik már-már triviálisan bugyután egyszerűnek az ok amiért az emberek elhíznak az még mindig az, hogy több kalóriát visznek be mint amit élégetnek. Amit wood is mond, hogy amikor belekeverik a hormonokat meg 'az nem is úgy van mert az inzulin raktározó hormon' stb. ott már tudod, hogy bs az egész és a végén tuti rád akarnak sózni valamit.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176219) benfolds válasza aelod (#176218) üzenetére


benfolds
őstag

figyelj, engem már azzal ki lehet kergetni a világból, ha valaki kiejti a száján azt a szót, hogy fogyókúra, teljesen mindegy, hogy milyen fogyókúra. ekberg sem csinál mást, mint több videóban is elmagyarázza, hogy mi a probléma a "fogyókúrákkal", miért nem működnek. szerintem egy "triviálisan egyszerűen bugyuta" választ ad rá ő is, nem jön semmilyen csodamódszerrel, nem értem, hogy miért kiáltjátok ki sarlatánnak.

(#176220) aelod válasza benfolds (#176219) üzenetére


aelod
veterán

Itt arra a felütésre reagáltam, hogy nem mindig a túlevés a kiváltó ok az elhízásnál.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176221) Stauffenberg válasza benfolds (#176215) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mert kalória bombákat esznek.

Ahány elhízott embertől hallottam, hogy nem esznek sokat, ők ezt csak és kizárólag térfogatban tudják megítélni, hogy az étel mekkora kupacot ad ki a tányéron. Egyáltalán nem ismerik az ételek kalóriatartalmát és nehezen értik meg, hogy az étel térfogata nem mindig arányos a kalóriatartalommal.

Itt egy csík majonéz, ott egy kis téliszalámi csirkemell sonka helyett, amott meg napraforgó olajban sült a krumpli és hiába esznek keveset, ha étkezésenként találsz minden tányéron 200-300 felesleges kalóriát, add össze a nap végére. Több rokonommal is végigmentünk ezeken és tényleg keveset ettek ránézésre, de kalóriában egyáltalán nem volt kevés. Így hízik a "pedig keveset eszem" emberek többsége.

Persze, vannak anyagcserét felborító betegségek, de ott sem ezer kalóriákon tengődnek egy szakember által előírt diétával, hogy úrrá legyenek a hízáson.

(#176222) bigmasterg válasza benfolds (#176212) üzenetére


bigmasterg
addikt

" "kövér vagy? először nézzük meg az okát!" (ami legtöbbször nem egyszerűen az, hogy sokat eszel és/vagy keveset mozogsz)."

Pedig de. Népbetegség a túlzabálás.
Túl sok kajához jutunk hozzá, túl egyszerűen és relatíve olcsón.
Illetve az emberek többsége nem mozog szinte semmit. De ha igen, akkor is betol előtte meg utána is két komplett menüt.

Ilyen egyszerű egészséges emberek esetén:
kövér vagy: sokat eszel (/keveset mozogsz)
túl sovány vagy: nem eszel eleget

(#176223) TomDeNemm


TomDeNemm
csendes tag

Ma sikeresen beújítottam egy Multi Pro-t, viszont gondolkoztam a GAL multi, plusz mellé GAL-os omega3-n, de közelebb volt a scitec, nem a város másik végén. Jobban jártam vajon? :U

(#176224) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Mik azok a táplálék kieg-ek, amiket érdemes venni, és "nem pénz" kidobás.
-Fehérje (alap)
-kreatin (annyire nem fontos)
-Vitamin?
Stb.

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#176225) roti86 válasza Dazsar (#176224) üzenetére


roti86
őstag

Pont ezek

(#176226) aelod válasza Dazsar (#176224) üzenetére


aelod
veterán

Fehérje és creatin. Többi felelesleg. Vitaminból untig elég a sima multi is amit megkapsz már bárhol. Esetleg ha nagyon hc vagy akkor vmi szerves magnézium és csókolom. Vagy ha lóbádzset van akkor egyél változatosan (zöldség, gyümölcs, tejtermékek) és helyben vagy.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176227) carbox


carbox
friss újonc

Üdv!

Nagyobb túlsúllyal kb 150kg-al érdemes elkezdeni edzeni és kardiózni?
Mert szeretnék elkezdeni, csak félek, hogy nem bírnám és szétmennének az izületeim.
Illetve, hogy tudnám a diétát elkezdeni? Mennyi kalóriát kéne ennem, mert eddig ahogy oldalt néztem az annyi különbözőt írt.

(#176228) aelod válasza carbox (#176227) üzenetére


aelod
veterán

Szoba bringa (bár kevés van ami kényelmes is ülő nyereggel) elliptikus tréner ajánlott.
Ökölszabályként ha 500 kalóriával kevesebbet eszel már jó úton jársz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176229) Angel2014 válasza carbox (#176227) üzenetére


Angel2014
addikt

Érdemes bizony.

A kardió meg lassú séta 110 es pulzussal.

#176228) aelod : Nem mondj már faszságot az elipszisen majd 190 ig ment a pulzusom. Még a bringa sem jó kezdésnek.

150 kg mondjuk a korát állóképeségét nem írta.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176230) aelod válasza Angel2014 (#176229) üzenetére


aelod
veterán

Te melyikkel is fogytál le?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176231) Janaboy válasza carbox (#176227) üzenetére


Janaboy
veterán

Szia,

Én csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani, 140+ kgrol fogytam le.
Ajánlom használni vmelyik kalória számláló appot (én Myfitnesspalt használtam, de ott van a Yazio stb), abba lődd be az adatokat, mennyit szeretnél fogyni stb.
Én úgy kb 1500-1700 kalóriaval toltam végig jó pár hónapot, de egy pár hétig érdemes fokozatosan levenni a kaját, nem biztos hogy a hirtelen váltás jót tesz.
Én sima gyaloglassal kezdtem napi 40-60 perc, később intenzivebb gyalogossal folytattam, figyeltem hogy a pulzus a zsír égető tartományban legyen, amennyire csak lehet, ez átlagosan asszem olyan 120 körül van.
Azt nem tudom hogy mikor érdemes súlyzós edzésre váltani, mivel én pont a lezárásokkor kezdtem el a diétát és mire odajutottam már fogytam sokat.
Viszont ha lehet olvass utána a lassú és gyors felszívódású szénhidrátoknak, sokat lehet tanulni az étkezésről belőle.
Nagyon ott kell lenni fejben! Sok sikert, kitartást!

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#176232) Angel2014 válasza aelod (#176230) üzenetére


Angel2014
addikt

Én a Chili fitnees edzőjétől hogy kitiltott a teremből idegtől. :K

Amikor beindult edzettem éhgyommra és 30 perc kardió ami séta volt 120-as pulzussal.

De ez arra volt célzás ugye hogy nem fogytam le igaz?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176233) carbox válasza aelod (#176228) üzenetére


carbox
friss újonc

Értem, én napi 20-30 perc gyalogláson is gondolkoztam kezdésnek, mert szerintem még az se lenne kevés kezdőként. Az a baj, most még meleg is van nagyon, sokszor még így alap hangon ha nem csinálok semmit, akkor is folyik rólam a víz így nyáron, gondolom a kövérség miatt, meg eléggé fáradt is vagyok, úgy hogy szinte semmit sem csinálok, mert gépen dolgozok. Meg tavasszal elkaptam a covidot és azóta, meg még pluszba még levertebbnek érzem magam, ezért szeretnék most egy kicsit változtatni a dolgokon kezdésnek.
Ha hűvősebb lesz, akkor mennék terembe is, szeptember október körül.
De az biztos, hogy előszőr el kéne mennem egyszer megnézni, hogy egyáltalán mennyire bírnám az edzést.
Előszőr állóképességet kéne szereznem, meg fogyni is jó lenne, mert vettem kézisúlyt, de ha elkezdek itthon súlyzóval bicepszezni, vagy kalapácsozni 3x8-10 sorozat után már végem van egyszerűen nem bírom.
A teremnél az is visszatart, hogy kb én lennék a leghúgyabbul kinéző, jó súlyokban szerintem többet bírnék min mondjuk a haverom, de akkor is valahogy egyenlőre még nem tudnám rászánni magam.
Persze tudom, hogy mindenki valami miatt kezd el edzeni, kövér vagy vékony és változtatni akar rajta, meg csak is ott tudok majd ezen fejleszteni.

Angel2014:
32 leszek jövő hónapban, igazából az állóképességem az mínuszba van vagy 0.
Pár éve nem sportolok, meg keveset is mozgok, meghalt hírtelen Faterom 4 éve, nővérem meg gyógyíthatatlan beteg lett és sajnos elkezdtem többet enni és folyamatosan híztam mindig valamennyit. Most van az a pont már, hogy azt mondom, hogy szeretnék ezen változtatni.

Janaboy:
Akkor hasonló súlyról kezdted Te is. :)
A yazio-t letöltöttem most, de egyenlőre nézem, hogy mit tud még. Azt látom, hogy írja az a kalóriát, meglehet, adni, hogy miből mennyit vegyek.
A héten veszek konyhai kis grammpontos mérleget, láttam, hogy az is kell majd.
A kalóriát 1800-2000-re gondoltam belőni az elején és akkor azt nézném majd, hogy hetente mennyit fogyok.
A pulzust majd mérem folyamatosan ha gyaloglok vagy kardiózok.
Most rendeltem fehérje port egy iso whey zerot- és egy scitec 100% whey-t zabhoz reggelihez majd, kipróbálni, hogy milyen vele. Majd zabot is veszek a héten, ezt olvastam, hogy jó lehet reggelire.
Köszönöm a bíztatást, neked pedig gratulálok a sikeres fogyáshoz. :R

[ Szerkesztve ]

(#176234) Vitee válasza carbox (#176233) üzenetére


Vitee
aktív tag

Pulzust szerintem nem feltetlen muszaj merni, ha setarol van szo.
En legalabbis soha nem tettem es mindig csak a tempos setat csinaltam, mint aerob edzes.
Nalam ez annyi volt, hogy elindultam a Duna iranyaba, hogy legalabb szepet lassak, benyomtam egy idozitot vagy gps-t es mentem egy orat, kozbe zenethalgattam, legjobb kikapcsolodas volt.
Oda vissza 1 ora korul volt mindig a seta es tavban olyan 5.5-6.5km. A lenyeg, hogy kezzd el, nem kell itt nezegetni semmit, csak indulj el, aztan ha szukseget erzed akkor merjel pulzust.
Ledobsz jo par kilot, mindent jobban fogsz birni.

Ha magyar appot akarsz, ott a kaloriabazis is, egyebkent Yazio tenyleg nagyon jo.

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#176235) carbox válasza Vitee (#176234) üzenetére


carbox
friss újonc

Egyenlőre úgy fogom elkezdeni szerintem, hogy gyors sétát megpróbálóm és megnézem, hogy kb mennyi bírok, úgyis érzem már ha annyira nem bírom már. Fejhallgatót viszek valami jó zenékkel, mert az kikapcsol majd, a gépnél is szoktam hallgatni, úgy biztos könnyebb lesz majd.
Persze, csak nehéz elkezdeni, mármint, hogy ne mindig holnap kezdje az ember. :D
A yazio-t biztos fogom használni az tényleg jónak tűnik, ahogy néztem még receptek is vannak benne.

(#176236) Vitee válasza carbox (#176235) üzenetére


Vitee
aktív tag

Nem kell szethajtanod magad, nem keves sulyt kell vinned, tulajdonkeppen ha csak normal tempoban, de csinalod es setalsz mar tettel valamit amit elotte nem.
A tavot erdemes lemerni, abbol kitudod szamolni milyen sebesseggel setalsz, de a normal seta valahol 4km/h korul van. Lenyomsz napi 5-6km-t kezdesnek teljesen oke.
Ez ugyis csak adalek a kaloriadeficithez, ha nem mozogsz semmit, de deficitben vagy is fogyni fogsz lasd: Challenge diéta Tibivel. Csak ez az egeszsegedhez semmit nem fog hozzaadni...
1200 meg 1500 kcal etrend, toredeke aki mozog mellette, de nyilvan fogynak, mert rohadt keveset visznek be.

Biztos, hogy rengeteg zsir fog lemenni rolad, de valami ellenallasos edzes is kell majd, hogy az izmaid megtartsd, illetve epuljenek mikozben zsirbol szepen fogysz.
Kezisulyzod mar van, vehetsz resistance bandet, otthonra kezdesnek az is teljesen oke, ha meg teremhez nem erzed komfortosnak magadat.

Yazio tenyleg nagyon jo, Kaloriabazisrol valtottam en is erre.
Kaja legyen rendben, kaloriakat mindent merjel, olajat is, amit megiszol azt is, mindent.
Sok vizet igyal, napi 3-5L ajanlott.
Amit irtal, kituztel egy kezdo kaloriat ami 1800-2000, aztan szepen heti szinten merjed magadat es meglatod mennyit mozdul a merleg.
Heti 0.5-1kg amit normalisnak tartanak, nagy tulsulybol gondolom nem lehet gond az 1kg?
Valaki hozzaertobb majd megmondja, nem akarok hulyeseget ajanlani, en mindig heti felet celoztam.
Az elejen ugyis hirtelen megugrik, az valoszinu viz lesz, de beall par het utan a normal szintre a fogyas uteme.

Menni fog ez. Fogyni rohadt konnyu.
Izmot epiteni nehez :O

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#176237) Angel2014


Angel2014
addikt

Édesapám halála volt nálam is ami 247 kilóig vitt.

Mai napig nem tudom feldolgozni.

Én most 165 vagyok, ha pesti vagy és elszánt gyere edzünk együtt segítek.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176238) Cs1csó válasza Angel2014 (#176237) üzenetére


Cs1csó
félisten

Milyen magas vagy?

(#176239) Angel2014


Angel2014
addikt

192 voltam most olyan 188 gondolom a gerinc és bokasüllyedés miatt kevesebb, ahogy a súly összenyomja.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176240) Angel2014


Angel2014
addikt

29.-én nyit Budapest legnagyobb terme. [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176241) benfolds válasza bigmasterg (#176222) üzenetére


benfolds
őstag

ok, én amúgy eleve kivettem a képletből azt az esetet, amikor valaki azért kövér, mert sokat eszik. lehet, hogy annyira hülyék az emberek, hogy el kell nekik magyarázni, hogy bizony, ha sokat eszel és/vagy keveset mozogsz, akkor hízni fogsz? miért témázzunk az ilyen eseteken? rohadtul nem tud érdekelni, ha valaki ennyire hülye. jó, lehet csak ahhoz hülye, hogy tudja, hogy a cukornak és a zsírnak magas a kalóriatartalma. ezt megadom. de mondom, alapvetően ez az egész elhízás / fogyókúra téma számomra annyira first world problem, hogy nem is vagyok hajlandó diskurálni erről emberekkel, ha nem az a kiindulópont, hogy tiszta étkezés, rendszeres mozgás. mennyire szánalmas már ezen vergődni, meg arra verni magunkat, hogy le tudtunk fogyni? most lehetne azzal jönni, hogy a fogyasztói társadalom a hibás, nem az egyén, mert ha bemész mondjuk egy aldiba, úgy kezdődik, hogy 15 méter édesség. lehet én vagyok a hülye, hogy beveszem, hogy nem csak ilyen túlzabálós bézik esetek vannak. egyébként ekberg videót is úgy értelmezem, hogy ezen a 0. lépésen már túl vagyunk. amúgy ha azt mondja, hogy a napi 3-5 étkezés helyett egyél naponta 2-szer, akkor nem azt mondja ő is, hogy egyél kevesebbet? :DDD (jó, nem egészen)

(#176242) benfolds


benfolds
őstag

most kaptam runtasticos hírlevélben. nagyon józan szöveg szerintem.

(#176243) S e t h válasza Cs1csó (#176238) üzenetére


S e t h
nagyúr

Írta, 165.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#176244) Woodslave válasza benfolds (#176241) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez az ekberges egyél kétszer faxsag pont azoknak az öntudatlan zabaloknak segít akiket pont jól leírtál az előbb.

Az hogy én a 2000kcal számolt kaloriamat 2-3-5 étkezés során viszem be az fogyás szempontjából mindegy.

De azt se mond nekem hogy ha egy átlag ember csak kétszer ehet akkor nem folyton a kajára fog gondolni és bekapkod vmit. Tudom mert amikor böjtöltem (mondjuk napi egy kaja este) hazamentem aztán zabaltam. Persze lehet még így is kalória deficit volt de akkor se hiszem el hogy ez az egészséges. Az hogy milyen körülmények között fejlődött ki az ember és milyen körülmények között élt túl az se biztos hogy az optimális

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176245) aelod válasza benfolds (#176241) üzenetére


aelod
veterán

Az étkezések száma nem befolyásol ilyen formában semmit. Napi 2x étkezéssel is el lehet hízni, ha túleszel. De lényegében értem miért javasolta inkább a 2x étkezést.
Nem tudom, hogy olvasgatni szoktál e bármilyen hozzászólást az arckönyvön de ha igen láthatod, hogy nagy a baj. Tovább megyek a terembe (szándékosan nincs 'le' helyhatározó mert mi van ha az emeleten van az edzőterem? :D) járók többsége abszolút vakon van az étkezéssel kapcsolatban. Ameddig egy Bocsi Viki az fbn 61e embert elér nincs miről beszélni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176246) Cs1csó válasza S e t h (#176243) üzenetére


Cs1csó
félisten

A magasságát kérdeztem elvileg 192 most 188 cm.

[ Szerkesztve ]

(#176247) aelod válasza Cs1csó (#176246) üzenetére


aelod
veterán

Itt mindig változik minden ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176248) Angel2014 válasza aelod (#176247) üzenetére


Angel2014
addikt

Itt a tanulságos eset hogy dolgoznak az edzők egy rossz állóképességgel rendelkező emberrel aki 150 kiló ráadásul és még kezdő is.

Egyből elypxisre rakni. :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176249) Janaboy válasza Angel2014 (#176248) üzenetére


Janaboy
veterán

Nem értem miért olyan nagy probléma az ellipszis.
Azt is lehet lassan hajtani..

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#176250) Angel2014 válasza Janaboy (#176249) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem igazán próbáld ki.

De a legnagyobb gond a térd ízület.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.