Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177701) F34R válasza Ka999 (#177700) üzenetére


F34R
nagyúr

Multkor volt a Pennyben is 5kg-s kiszerelesben valami 3000 ft korul A minosegu... sajnos keson ertem oda :DDD

(#177702) aelod válasza Ka999 (#177700) üzenetére


aelod
veterán

Hát egy kiló jázmin az aldiban egy ezres szóval az még jó ár. Ázsia centerben láttam utoljára ekkora kiszerelést.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177705) Ka999 válasza Gymbeam (#177703) üzenetére


Ka999
tag

Melyik típusból?

(#177707) Ka999 válasza Gymbeam (#177706) üzenetére


Ka999
tag

Én is ezt szoktam, de ahonnan eddig vásároltam, már 18k-t kérnek... :(((

(#177709) flash-


flash-
veterán

miért érzem úgy hogy szétszakad a vállam ha tricepsznyújtást egykezes súllyal végzem fej mögé? mindegy hogy egykézzel vagy kétkezzel csinalom :( feszül nagyon az elülső vállam kinyomási fázisban

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#177710) aelod válasza flash- (#177709) üzenetére


aelod
veterán

Mert izom fejlettségi asszimetria van. Túl domináns az elülső rész a hátsó részhez képest. Erősítsd az utóbbit és ne csináld a gyakorlatot hanem végezz mást. Letolások kötéllel, rúddal...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177711) flash- válasza aelod (#177710) üzenetére


flash-
veterán

köszönöm szépen a tanácsot,ez bizony akkor biztos így van hátsó vállizomra küldön nem szoktam edzeni :( jelenleg otthoni edzést folytatok kézi súlyokkal es hat nem tudok mindent edzeni..lehetne csak nem megy 🙂

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#177712) flash-


flash-
veterán

van az egykezes tricepsznyújtás fekve gyakorlat.
ha ugyanolyan szögben mozgatom a karomat csak ülve,az hatekony lehet?
most próbáltambígy es semennyire sem ereztem a vállam csak a tricepszet

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#177713) aelod válasza flash- (#177712) üzenetére


aelod
veterán

vagy az vagy a lórúgás ami kivitelezhető otthon kézi súlyzókkal

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177714) flash- válasza aelod (#177713) üzenetére


flash-
veterán

hát igen,kb ,még a tolóckodás "padon"(én a fürdőkád szélét fogva csinálom) ami nekem hatásos volt, ölembe vettem 30kg súlyt és úgy 4x8-12őt,csak azt meg most megintcsak nem birom mert az outit rosszul állítottam be és azóta fáj a hátsó vállizomom(nagyon előrefordítottam a kormányt,de az a vicces hogy mindig csak görgőn jönnek ki a fájdalmak,szabadban ha tekerek akkor nem)vagy nehéz szabályosan csinálni és ha nem tricepszből megy egyből húzódás..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#177715) Sleed


Sleed
aktív tag

Sziasztok, vitaminokat, asvanyi anyagokat (kalcium-magnezium) honnan szoktatok rendelni?
Brexit elott a myprotein volt a nyero, ujabban a gymbeam-tol rendeltem.
Mielott most rendelnek egy ujabb pakkot gondoltam megkerdezem hatha van valami tuti tippetek.

(#177716) bigmasterg válasza flash- (#177711) üzenetére


bigmasterg
addikt

Majd próbáld ki, hogy csinálsz 4x10 ilyen ITYW váll gyakrolatot: [link] Csak lassabban, mint ahogyan a videóban csinálják.
De van itt róla részletesebb leírás is: [link]

(#177717) Sleed válasza aelod (#177702) üzenetére


Sleed
aktív tag

Most pentektol vasarnapig csak 800 lesz majd. Nyilvan a kijaratnal vettem eszre a plakatot, 10 kiloval a honom alatt..

(#177718) Apollyon válasza aelod (#177702) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jázmin a legrosszabb minőségű rizs, mármint ha a GI-t nézzük. Akkor már inkább a sima, bár azt se vettem már hosszú évek óta, csakis a basmati. Mondjuk nekem egyszerűbb, mert külföldön vagyok, itt a basmati annyiba kerül kilóra mint otthon a sima A vagy B rizs. A barna basmati csak kb. 10-20%-kal drágább, viszont tényleg nagyon finom, egy ideje már csak azt nyomom, főleg éhségérzet is kicsivel később jön.
A sima barna az meh.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#177719) aelod válasza Apollyon (#177718) üzenetére


aelod
veterán

Gi? Egészséges embereknek nem kell ilyennel foglalkozia. Az éhségérzethez sincs semmi köze.
Jázmin szerintem finom bár én évekig a sima A jelzésű fehér rizst ettem de amióta az is majdnem annyiba kerül mint a jázmin akkor már inkább azt veszem. Basmati is jó de aldiban nem mindig van.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177720) Runemaster


Runemaster
csendes tag

Van most egy viszonylag értelmes akció a PureGoldnál:

1 kg Compact Whey + kis doboz vitamin/omega3/izületvédő/akármi + shaker

Max. 5 db csomag rendelhető egyszerre, de azt nem tudtam elérni, hogy 5 db különböző ízű fehérje kerüljön a kosárba, mindig eltűntek belőle ahogy egy másikat hozzáadtam, így 5 db belgacsokis lett belőle. Talán idővel javítják a hibát.

[link]

(#177722) aelod válasza Gymbeam (#177721) üzenetére


aelod
veterán

A rizs arzén tartalma valid. Én mindig átmosom főzés előtt. Áztatni nem áztatom.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177723) Woodslave válasza aelod (#177722) üzenetére


Woodslave
nagyúr

És az arzén a külsejére tapad amit le tudsz mosni? Vagy nincs összefüggés és nem azért mosod :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177724) Woodslave válasza Woodslave (#177723) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na olvasom 10-28%-át eltávolítja. Én most aldi előgőzölt rizst veszek piritom és párolom nem szoktam mosni. Mondjuk váltogatom bulgurral gondolom abban is van vmi halálos anyag :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177725) bigmasterg válasza Woodslave (#177724) üzenetére


bigmasterg
addikt

Az arzénhoz úgyis hozzá lehet szokni, csak az adagolásra figyelj oda. :DDD

(#177726) aelod válasza Woodslave (#177723) üzenetére


aelod
veterán

Én azért mosom le mert azt a zavaros vizet ami lejön róla nem főzöm bele ha van rá mód.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177727) Pocee


Pocee
senior tag

Legfrissebb infóim szerint egy arzénhez szokott szervezet sokszorosát elviseli annak aki soha nem találkozott vele.
A rizst nem azért mossuk mint a krumplit,hogy a java keményítő eltűnjön így nem lesz mászkos, bár én kiadós mosás után is tudok ragadós rizst főzni :U

Mr.Brightside

(#177728) aelod válasza Pocee (#177727) üzenetére


aelod
veterán

bár én kiadós mosás után is tudok ragadós rizst főzni

Túl sok a víz amit hozzáadsz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177729) JoolsNOS válasza Runemaster (#177720) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Na ebből be is húztam egyet. Úgyis kellett +1 shaker.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#177731) perempe válasza perempe (#177686) üzenetére


perempe
addikt

ha csak gyakorlat, nem fehérjepor vagy rizs, akkor nem foglalkoztok vele?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#177732) persil válasza Gymbeam (#177730) üzenetére


persil
nagyúr

Tenyleg csak en eszek zacskos felkesz rizst? :D

Az aran kivul mit gondoltok, van valami szignifikans kulonbseg, amiert megerne atterni a "vackolos" verziokra?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177733) persil válasza perempe (#177731) üzenetére


persil
nagyúr

Nezd 3kg izom, az sok. Ha tomegeles a cel, akkor mindenkepp "enned is kell" es nagyon nem mindegy, hogy mit es mennyit. Nem viccbol beszelnek a tobbiek sokat a "feherjeporrol es rizsrol. Meg ugy altalaban is kijelentheto, hogy normalis taplalkozas nelkul nem sokat er az edzes, ha szeretnel fejlodest tapasztalni - es tok mindegy, hogy szalkasodas/tomegeles/fogyas stb. a celod.

Egyebkent, ha mindenkepp otthon es sajat testsuly, akkor tedd bele a huzodzkodast is, akar szuperszettben a tolodzkodassal. Nagyon jo gyakorlat, de megerne legalabb kesisulyzo keszletet is beszerezni ezek melle. Fekvotamaszbol is van ezerfele, valtogass, nehezits, mindig lepd meg valamivel a szervezeted, kell a "stressz".

Illetve keress/alakits ki programot, mert a siman "mindennap lenyomok 50 fekvot" nagyon hamar egy falba fog utkoztetni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177734) Woodslave válasza persil (#177732) üzenetére


Woodslave
nagyúr

attól függ hogy készíted. Ha főzöd ugyanúgy vizet kell forralni, főzni, aztán kivenni, szűrni nem gondolom hogy sokkal baxakodósabb.

Én ahogy írtam pirítom kis olajon 3 napi adagot (250 grammot osztok el 3 felé szóval nem valószínű hogy arzén mérgezést kapok) felöntöm vízzel zöldség bele és ennyi.

árán kívül semmi előnye vagy hátránya a másiknak.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177737) Woodslave válasza Gymbeam (#177735) üzenetére


Woodslave
nagyúr

8000 Ft a vaj kilója ;] :D

Ja egyébként tuti jobb azzal

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177738) persil válasza Gymbeam (#177736) üzenetére


persil
nagyúr

Hat nem is a bonyolultsag, de erted belebaszom a vizbe a zacskot es kiveszem 10p mulva... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177739) Apollyon válasza persil (#177738) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha legközelebb meg is főzöd, akkor úgy finomabb lesz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#177740) rwin5 válasza Apollyon (#177739) üzenetére


rwin5
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#177741) persil válasza Apollyon (#177739) üzenetére


persil
nagyúr

Elobb is szolhattal volna. :(((
:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177742) perempe válasza persil (#177733) üzenetére


perempe
addikt

köszönöm a választ, fekvőtámaszból gond nélkül 30 megy, felé nem próbáltam menni még.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#177743) persil válasza perempe (#177742) üzenetére


persil
nagyúr

Azt is erdemes addig, amig a forma szep marad(technikai maxig, nem kell beledogleni), aztan kis piheno es johet a kov. sorozat, eleg a jelenlegi maxod felevel is, ha eleg sorozatot csinalsz. De mondom ilyen napi kismillio fekvo onmagaban nem er semmit, legfeljebb annyit ersz el, hogy (egy bizonyos szintig) egyre tobb megy majd belole.

Rengeteg jo sajat testsulyos gyakorlat van, millio+1 fele fekvotamaszvarians, kombozd ossze oket, probald ki az allatjarasokat(gekko ❤️), huzodzka, tolodzka, kezenallas(falnal, amig nem megy), ha erosebb vagy, akkor kezallasban karhajlitas stb.

De, ha csak egyetlen darab kettlebellt, vagy 16-20 kilonyi kezisulyzo szettet beszerzel, akkor megsokszorozodik a lehetosegek szama.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177744) perempe válasza persil (#177743) üzenetére


perempe
addikt

Guggolásokat nem is csinálok, súly nélkül nem haladok semmire se.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#177745) persil válasza perempe (#177744) üzenetére


persil
nagyúr

"súly nélkül nem haladok semmire se."

A guggolas az guggolas, nem kell feltetlen 150 kilot a nyakadba venni. Kozak, bolgar, nordic(mondjuk ez nem egeszen guggolas) csak peldanak, de ezek leizzasztanak sajat testsullyal is ne aggodj, de akar egylabazni is lehet, ha birod. :U

Vagy szerezz egy bellt es mehet a goblet. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177746) perempe válasza persil (#177745) üzenetére


perempe
addikt

köszönöm a tanácsokat. most múltam 44, így a kézállásban karhajlítás kilőve/elnapolva.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#177747) persil válasza perempe (#177746) üzenetére


persil
nagyúr

Nalunk az egyik forma 49 eves es tobb, mint 40 huzodzkodast tud kipreselni magabol, nincs kifogas! :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177748) perempe válasza persil (#177747) üzenetére


perempe
addikt

A kozákot nézem, próbálgatom, kb. olyan hatással van rám, mint a korcsolyázás.

Nem korcsolyázom, csak kipróbáltam.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#177749) aelod válasza persil (#177738) üzenetére


aelod
veterán

...mennyi is van egy dobozban :U ? Nézd nálam 1.5 nap alatt elfogy egy kiló rizs szóval nálam a zacskós nem játszik...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177750) F34R válasza aelod (#177749) üzenetére


F34R
nagyúr

250G korul van a zacskos regebben en is olyat ettem, de nagyon nem eri most mar meg. Meg kulonben en szeretem fuszerezni, azt meg csak akkor tudtam ha kiszedem a zacskobol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.