Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176651) aelod válasza Woodslave (#176650) üzenetére


aelod
veterán

Nyugi ruhában úgysem látszik. ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176652) benfolds válasza Woodslave (#176650) üzenetére


benfolds
őstag

év poénja. :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#176653) abrtom87 válasza benfolds (#176648) üzenetére


abrtom87
tag

20 éve nyomom :K Naturálon!

(#176654) Qtya123 válasza Woodslave (#176650) üzenetére


Qtya123
őstag

Én kb 16 és pont ez jutott eszembe nekem is, hogy akár le is tagadhatnám. :DDD

Mostanában voltak kihagyások, idejét nem tudom már, hogy mikor volt olyan, hogy az adott hónap minden hetében 3 alkalommal el tudok menni edzeni.

(#176655) Woodslave válasza aelod (#176651) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ruhában a "sportol valamit" kérdésig jutottam el. :D

Strandon volt a "rendszeresen úszol?" vagy a maga kerékpározik? A legnagyobb sikerem amikor "svéd" standolók az izmos kockahas dalt kezdték énekelni amikor elmentem mellettük. Kb. ennyi a testépítés gyúrás hozadéka :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176656) Qtya123 válasza Woodslave (#176655) üzenetére


Qtya123
őstag

Az is jó, mikor valaki idegen esetében mondod, hogy megyek edzeni. Az meg megkérdezi, hogy milyen edzésre jársz/mit sportolsz? :DDD

(#176657) aelod válasza Woodslave (#176655) üzenetére


aelod
veterán

:DDD

Orvosi alkalmasságin a doki megkérdezte mióta edzek. Szerencsére fiatal képzett doki volt és és nem következett a standard "szed ilyen fuvatóporokat" kérdés.. :DDD

Meg egyszer a postán az ablakban egy szintén zenész tett pár elismerő megjegyzést. Pedig csak 50 kiló vagyok és 150 centi ;] :DD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176658) Woodslave válasza Qtya123 (#176656) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:DDD de a legjobb az "edzel még?"

Aelod: ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176659) HussarF válasza basaharc502 (#176636) üzenetére

Ha lenne egy gomb, amit megnyomok és utána ugyanígy néznék ki edzés nélkül is (meg ugyanaz az erőszint, állóképesség), nem csoffadnék össze, akkor soha többet a terem felé sem néznék. Pontosan, amit a barátod is elmondott. Időmilliomosság, rengeteg energia átcsoportosítása valami másra, stb.

Volt már én is, hogy abbahagytam egy fél évre, csak aztán már nagyon elkezdett zavarni a tükör. Kezdtem úgy kinézni, mint... mindenki más (a maradék ;] )

Nekem ez egyrészt esztétikai kérdés, szeretek jól kinézni, másrészt egy megkülönböztető faktor is. Ez egy olyan dolog, amit alapvetően nem tudsz megvenni pénzért, mint pl. egy kocsit. Ebbe mindenképp időt és energiát kell fektetned. Amire sokan nem képesek. De én igen. És ez látszik kívülről is, már első ránézésre. Más első benyomást tudsz kelteni ;]

#176655 Woodslave
Kis siker is siker ;]
Nekem az egyik legnagyobb sikerem az volt, amikor ráhajtottam egy csajra és azzal koptatott le, hogy "te túl izmos vagy nekem". Hát sokkal boldogabbá tett, mint ha összejött volna a dolog ;] ;]

(#176660) Qtya123 válasza HussarF (#176659) üzenetére


Qtya123
őstag

"megkülönböztető faktor is. Ez egy olyan dolog, amit alapvetően nem tudsz megvenni pénzért, mint pl. egy kocsit. Ebbe mindenképp időt és energiát kell fektetned."

Részben azért meg lehet venni pénzért.

Főiskolán volt egy félig meddig haver csávó, ugyanabba a terembe jártunk. Én akkoriban voltam a legjobb formámban és mindig tudtam tartani az edzést, nem volt kihagyás.

Ő cuccozott, a kajára nem nagyon figyelt és nem csinált titkot abból sem, hogy rohadtul nincs kedve edzeni és nem sok energiát tesz bele. Láttam az edzéseit, valóban nem nagyon tette oda magát. Beszélgetés, néhány gyakorlat, edzésterv, cél nincs, csak nyomjunk párat, aztán húzzunk. Sokszor rendszertelenül járt le, olyan is volt többször, hogy elindult a terembe, aztán félúton megfordult, hogy áh tökömnek nincs kedve edzeni.

Nyilván nem Mr. Olimpia volt a forma, de a meglepően lightos és hanyag edzések ellenére simán hozott egy jó formát. Láttam itt képet korábban rólad, nem volt ennyire szálkás, az a típus volt, akinek ugyanúgy látszik minden izom, mint neked azon a képen, csak kissé kevésbé kontúrosan, mert valamennyivel több a zsír a bőr alatt.

Az én edzésemhez képest, ha 50%-ot tett bele. A tényleg lelkiismeretesen és nagyon pontosan edző népekhez képest meg kb 75%-al kevesebbet. Időben, kajában, mindenben.

Nyilván genetika is, de ha nem tesz bele pénzt=cucc, akkor vagy fele így néz ki, vagy kétszer ennyi idő és energia.

[ Szerkesztve ]

(#176661) HussarF válasza Qtya123 (#176660) üzenetére

Természetesen pénzzel mindene lehet segíteni, meg ott a genetika, van akinek könnyebb kicsit, van akinek nehezebb. De ahhoz, hogy éveken (vagy évtizedeken) keresztül hozz egy konstans izmosabb-szálkásabb formát, ami kvázi a védjegyeddé válik, az alapvetően kitartás, konzisztencia, akaraterő és elhatározás kérdése. Az, hogy jön egy egy bohóc, aki 1-2 évig "kipattintja" magát koksszal (vagy anélkül), az irreleváns, az ilyenek jönnek-mennek, állandóan.

(#176662) bigmasterg válasza Qtya123 (#176660) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ja meg ott van az egészségügyi kockázat és mellékhatások (mind testi, mind pszichés) ami a kokszal jár.
Ez nem csak pénz kérdése.
Hobbi szinten kokszoláshoz hülyének / felelőtlennek is kell lenni.

(#176663) rwin5


rwin5
őstag

Off-ba rakom, nehogy reklámnak higgye valaki, de érdemes szemezni vele.

A garay fitnessbe ahova járok 20.000 Ft-ra emelték a bérletet, ahogy írtam.

All you can move kártyával viszont benne van a Garay kondi is, aminek az L-es csomagja 14.000 Ft, plusz van mellette 270 másik konditerem. Tehát 6k-t lehet spórolni vele - egyelőre.

(#176664) rwin5 válasza rwin5 (#176663) üzenetére


rwin5
őstag

Szerk: az kimaradt, hogy csak az tud igényelni, akinek van szerződése a meló ágán.

(#176665) Qtya123 válasza rwin5 (#176663) üzenetére


Qtya123
őstag

Na igen, lesznek még komoly emelések szerintem sok más teremben is. A fűtés beálltával meg ismét.

Én ma voltam először a "céges" teremben. Kicsi, de kb minden megvan. Vannak újabb és régebbi gépek is, némelyiknek az ergonómiáját még szoknom kell.

Attól félek, hogy mikor még jobban emelkedik, akkor sokan tesznek úgy, mint én, hogy átszoknak ide és akkor aztán leszünk egymás hegyén-hátán.

(#176666) aelod válasza HussarF (#176661) üzenetére


aelod
veterán

Pont ezt írtam a múltkor. Aki nagy lángon ég hamar kialszik. Ezért nem kell foglalkozni ezekkel a bohócokkal / ál naturálokkal ;] .

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176667) Cs1csó válasza benfolds (#176648) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az izomépítés 70:30 a táplálkozás:edzés arány. Ha nem viszi túlzásba a táplálkozást és alkatra is mondjuk ektomorf akkor simán kinézhet évek óta tartó edzés ellenére is átlagosnak. Legalábbis ruhában, ha vékonyabb akkor pl. felső nélkül azért látszódnia kell, hogy nem csak a monitor előtt ül egész nap.

(#176668) bigmasterg válasza Cs1csó (#176667) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ezt így nem lehet kijelenteni.
Étkezhetsz tökéletesen, ha nincs meg mellé a megfelelő progresszív edzés, akkor nem fogsz izmot építeni.

Míg ha valaki szeret kajálni, nem igazán figyel oda az étkezésre, de olyan alkat hogy alapból kalória többletben van, akkor kajára alig oda figyelve (max hogy meglegyen a fehérje), jól edzve izmosodni fog.
Az más kérdés, hogy nem lesz szálkás.

[ Szerkesztve ]

(#176669) Qtya123 válasza bigmasterg (#176668) üzenetére


Qtya123
őstag

Én kb így vagyok. A kajára nem nagyon figyelek, max annyit, hogy ne a feldolgozott legyen túlsúlyban. Tápkiegnek van fehérje és vitamin.

Kalóriát, makrókat egyetlen egy napon számoltam kíváncsiságból. Ott az jött ki, hogy a fehérje egy minimálisan kevesebb, a ch kb oké, a zsír sok.
De általában a ch is több szokott lenni a kelleténél.
Nem foglalkoztam vele.

Mégis jött fel az évek alatt erő és izom egész jó mennyiségben magamhoz képest, na de persze zsír is gazdagon. :DDD
Emlékszem az első edzésemen úgy 20 éves körül lehettem és nem tudtam belenyomni fekve egyet sem 40 kg-ba.

Nyilván állóképességben nem vagyok erős. 2 km-t kb 12-12.30 alatt futok le. Jó mondjuk életemben nem futottam ennél nagyobb távot és ezt is kb havi egyszer-kétszer teszem, télen meg egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

(#176670) aelod válasza Cs1csó (#176667) üzenetére


aelod
veterán

És ha 69:31? Vagy 80:20? Ez (már bocs) az egyik legnagyobb bs a sok közül ami szájhagyomány útján terjed a gyúrós berkekben.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176671) Cs1csó válasza aelod (#176670) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen, akár 80:20 is lehet, ha van pár akár illegális szer amitől nősz mint a dudva. :DDD

(#176672) F34R válasza aelod (#176670) üzenetére


F34R
nagyúr

tehenszar? :D en sem tudom elkepzelni hogy igy legyen.

(#176673) aelod válasza F34R (#176672) üzenetére


aelod
veterán

Mert nem így van. Ehetsz jól ha nem tudsz edzeni és fordítva.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176674) troller


troller
senior tag

Szerintem ez a szálkásításra lehet igaz. Mármint az, hogy a kajálás milyensége/mennyisége toronymagasan többet számít, mint az edzés. Bár a jó gének/cuccok ott is vihetnek mindent ;]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#176675) Angel2014


Angel2014
addikt

Jönnek az évek jönnek az évek fiatalok? ;]

Jönnek lassan az ukrán uszályok is teli gabonával, és teli műtrágyával és cukorral.

Az egész gyanús brigádot neki ugrasztanám és kiderül ki végezte jól a munkáját a hosszú évek alatt. ;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176676) Qtya123 válasza Angel2014 (#176675) üzenetére


Qtya123
őstag

Az tény, hogy a gyurmázás nem feltétlenül funkcionális erőt ad.

Jártam már úgy, hogy költöztünk és oké, hogy könnyebben megfogtam, megemeltem a bútort, mint a 70 kg-os költöztető, csak mikor a 3. emelet környékén nekem már nem volt levegő és 20 liter vizet kiizzadtam, benne még bőven volt kraft.

Én nem is tudom, hogy komolyabb fizikai munkákat mennyire tudnék csinálni. Nyáron így is 5-6 liter a vízfogyasztásom. A szomszéd kerületbe nem megyek el úgy, hogy ne lenne víz az autóban. Ha olyan melót csinálnék, ami 40 fokban erősebb fizikai munka, akkor kb kiszáradnék/kiizzadnék magamból a 3. napra minden ásványi anyagot.
Poharat nem használok otthon, csak és kizárólag fél literes bögrét, mert ha 2 dl-t iszom, olyan, mintha nem ittam volna.

Más meg fent szaladgál a tetőn ácsként, aztán egy 1.5 literes ásványvízzel elvan a nap nagy részében.

[ Szerkesztve ]

(#176677) Angel2014


Angel2014
addikt

Nem akarom a srácot megbántani, de lehet neki nagyobb szüksége lenne egy személyi edzőre. ;]

Ettől még Wood vagy Előd is izmosabb. ;]

(#176676) Qtya123 Épp ez a lényege, hogy ezen kell változtatni, hogy bírd és itt nem a bútorszállítás a lényeg, hanem ne terítsen le a 3.emelet. Ha van lépcsőző gép a teremben és heti 3x csinálsz 40 percet az nagyon jó aerob edzés és nagyon jó állóképességet ad.

Amúgy nem csak 40 fok melegben kell pakolni volt hogy mínusz 10 fokban raktuk.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176678) Cs1csó válasza Angel2014 (#176677) üzenetére


Cs1csó
félisten

A lábnap kimaradt. :DDD

(#176679) Rendo84 válasza Cs1csó (#176678) üzenetére


Rendo84
senior tag

Olcsóbb árkategóriában lévő fehérjét tudnátok ajánlani, amit ti is használtok? Hol, milyet érdemes venni?

Bocsi új hsz akart lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#176680) benfolds válasza Qtya123 (#176676) üzenetére


benfolds
őstag

közhely, de minden szokás kérdése. én is az ácsokon szoktam elámulni. 40 fokban, azokon a léceken járni egész nap...de amikor festettem itthon, akkor rájöttem, hogy még festő sem tudnék lenni. létrázni, hajolgatni éveken, évtizedeken keresztül. vagy amikor földmunkát csináltam itthon...hihetetlen, hogy milyen fárasztó tud lenni a lapátolás. persze lehetne folytatni a szakmák sorát. gondolom, hogy ez pont úgy van, mint bármi mással. elkezded, szar, aztán belejössz.
amúgy az átlagembernek meg iszonyú rossz az állóképessége. nekem a sok biciklizés és a gyúrás miatt nyilván átlag feletti, mégis nem egyszer meglepődtem, hogy nem elhízott korombeliek mennyire le vannak maradva hozzám képest, pedig alapból nem gondolnám, hogy annyira extra vagyok, sőt szerintem kb. ez kellene a normális legyen. elmegyünk kirándulni, mindenki kiköpi a tüdejét dombon felfelé, én meg kb. 2 percenként veszek levegőt. vagy a múltkor 2 méterrel odébb kellett tenni egy 120 kg-os valamit. ketten megfogtuk, testalkatra erősebb haveromat attól a 3 másodperces erőfeszítéstől leverte a víz, elkezdett lihegni. csak nézem, hogy mi a fasz.

(#176681) Angel2014


Angel2014
addikt

Itt minden! ;] :P

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176682) basaharc502 válasza benfolds (#176680) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Ez azt hiszem minden fizikai munkára igaz, fárasztó és felörli a testet a hosszú évek alatt. Persze az sem mindegy, hogy ki hogyan áll a dolgokhoz...van aki az alkohollal tompítja magát, vészeli át a napokat, itt szakmunkáról, megbízhatóságról nem beszélhetünk. Mások meg vérprofin csinálják ezeket, jól is élnek a fizuból de oda bele is kell tenni magad rendesen, sokszor 7/7 napban és nem 8-16-ig tart a munkaidő.
Volt részem ilyenben, hiszen építőiparban érdekelt a család egy nagy része...középsulisként, egyetemistaként szünetekben be is voltam fogva elég keményen, így van bőven rálátásom sokmindenre. Sosem felejtem el azokat az időket, amikor osztálytársak ugráltak örömükben már júniusban, hogy mindjárt nyáriszünet....én meg a hátam közepére sem kívántam az egészet, mert tudtam, hogy 2-2,5 hónap kemény meló következik. Annyi pozitívuma volt, hogy pénz is társult ehhez a történethez, tehát nem volt kérdés szeptemberben, hogy ki újított számítógépet a nyáron, kinél futnak maxon az épp aktuális játékok. :DDD

(#176683) Cs1csó válasza Rendo84 (#176679) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, látom még nem válaszolt senki, nagy vonalakban: A legnépszerűbbek a tejsavóból készült fehérjék azok közül is a koncentrátumok.
A Shop Builder Testépítő Webáruház egy népszerű bolt.
Ahogy nézem nem nagyon van most választék, a saját márkás fehérjéje "BUILDER" ami most 7 000ft/kg áron kapható: [link]

Remélem lesz aki ad egyéb tippet.

(#176684) persil válasza Cs1csó (#176683) üzenetére


persil
nagyúr

En legutoljara pure gold-ot vettem egyebkent es nagyon meg vagyok vele elegedve, most vettem ilyet eloszor. Allaga is nagyon jo es remekul oldodik.

De biotech-es "protein power"-t soha tobbet. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#176685) persil válasza Rendo84 (#176679) üzenetére


persil
nagyúr

Nem igen van mar "olcsobb" kategoria. 8500 korul kapni nutriversum, vagy pure gold feherjet(kilos). Meg, amit ir felettem Cs1csó, a builder sajatja olcsobb meg, de aztan kb. ennyi.

Alapvetoen koncentratumot keress, az olcsobb de tudni kell, hogy ezekben magasabb a zsir/cukor mennyisege, mint az izolatumban. Az iz, allag, oldodas, stb. az kitapasztalos, mindenkinek mas jon be.
Illetve szinten gyomor kerdese, hogy egyaltalan mifele feherjet tudsz leeroszakolni(marha, borso, blabla).

Es az ilyen szojas fosokat, mint a protein power, messzirol keruld el. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#176686) Cs1csó válasza persil (#176684) üzenetére


Cs1csó
félisten

A "Protein Power" gyakorlatilag szójafehérje, meg mindenből egy kicsi.

(#176687) persil válasza Cs1csó (#176686) üzenetére


persil
nagyúr

Igen, azota tudom, csak nem voltam eleg korultekinto. De egy igazi szar, minden tekintetben. Valodi penzkidobas volt.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#176688) Cs1csó válasza persil (#176687) üzenetére


Cs1csó
félisten

Férfiaknak pedig tényleg nem való. Nőnek okés. (régen legalábbis én ezt a főfő tanácsot kaptam)

(#176689) aelod válasza Cs1csó (#176688) üzenetére


aelod
veterán

No offenz de jó nagy baromság :DDD (ez is)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176690) Cs1csó válasza aelod (#176689) üzenetére


Cs1csó
félisten

[link]
Vitatható ettől még elgondolkodtató és mivel nem extrém nagy a költségmegtakarítás a szójafehérje javára és ha valaki bírja a tejet a tojást vagy akár a marha proteint akkor inkább azt.

[ Szerkesztve ]

(#176691) Viiktor1989


Viiktor1989
tag

Én most vettem Biotec Isowhey fehérjét,gyorsan kellett a zabhoz, így lekaptam egyet a polcról. 2.3 kg - 30.000 huf,mondom mivaaaaan. Átbasztam magam,vagy ez a tarifa mostanság?

(#176692) Woodslave válasza HussarF (#176659) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tegnap edzésen eszembe jutott ez a posztod és qrvára nem így vagyok. Maga az edzést is szeretem azt az érzést nem kapod meg máshol én egyáltalán nem tartom elpazarolt időnek azt az 1 órát (heti 3-4x) amúgy se csinálnék más értelmeset helyette.

Azt jutott eszembe nekem olyan a hasonlat mintha azt mondanák többet soha nem leszel éhes és nem kell enned. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176693) rwin5 válasza Woodslave (#176692) üzenetére


rwin5
őstag

+1
Szellemileg is feltölt egy jó edzés.
Tegnap pont azért mentem le, mert rohadtul nem volt kedvem, de ezt mondtam magamnak, hogy csak fetrengek helyette 1-2 órát otthon, azzal sem leszek beljebb, végül egész jó edzés kerekedett ki belőle.

Plusz végre nem vagyok negatív a kondis közeggel kapcsolatban, az elmúlt években elég mélyponton voltam ilyen szempontból. Ezer éve nem jártam heti 4x edzeni, főleg, hogy meló mellett már nem olyan egyszerű, mint diákként, így nagyobb sikernek élem meg.

(#176694) HussarF válasza Woodslave (#176692) üzenetére

Nekem is te jutottál eszembe (no homo ;] ), aki valószínűleg nem fog ezzel egyet érteni. Lehet, ha már én is más életszakaszban leszek és nekem is lesz család meg gyerekek, én is kikapcsolódásként tekintek majd erre.

Vagy, ha visszavennék az edzés intenzitásból és nem hajtanám magam szét majd minden edzésen, akkor azért kevésbé lenne megterhelő. Csak akkor meg azt érezném, hogy hiába töltöttem itt az időt, nem lesz eredménye.

De meló + egyetem levelező szak + miegymás mellett sokszor érzem azt, hogy nagyon nem hiányzik, hogy még elmenjek még tovább fárasztani magam vasak emeletésével.

Bár... ha csak kikapcsolódást keresnék, akkor szerintem találnék jobbat, mint ez. Ezt alapvetően az eredményéért csinálom. Szóval, továbbra is áll részemről, ha nem kellene az edzés a fizikum meg az erőnlét fenntartásához (ha lenne egy gomb...), nem hiszem, hogy járnék kondiba. Max évente néhány alkalommal, az ott eltöltött 20 év nosztalgiájából.

(#176695) Woodslave válasza HussarF (#176694) üzenetére


Woodslave
nagyúr

rajtad legalább látszik :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176696) aelod válasza Cs1csó (#176690) üzenetére


aelod
veterán

Ez a hivatkozás egy vicc már bocs. A legújabb kutatások pont, hogy a szója számos előnyét hozzák előtérbe. Pl. csökkentik az LDL koleszterint szintet.
Érdekes amúgy, hogy az emberek kerülik mert szerintük egyből csöcsük nő tőle de arról nem tudnak, hogy pl. a túledzés meg csökkenti a tst szintet :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176697) Angel2014


Angel2014
addikt

Tegnap voltam vérvételen.

Itt a példa ami kimutatható is, hogy épül le az izomzat és vesztem el lassan.

3. éve hogy nem edzek.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176698) Cs1csó válasza Angel2014 (#176697) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ebből a Triglicerid tűnik problémásnak a többi határérték közeli (azaz ekkora eltérés nem valós probléma jelenleg)

(#176699) Woodslave válasza Angel2014 (#176697) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hogy néz ki egy napi kajád?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176700) bigmasterg válasza Angel2014 (#176697) üzenetére


bigmasterg
addikt

Mi az hogy 3 éve nem edzel?
2 hete még volt akit itt lehívtál közös edzésre, csepeli módon.
De az is tuti, hogy utóbbi 1-2 évben raktál fel termes képet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.