Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176052) kutkut válasza F34R (#176050) üzenetére


kutkut
addikt

Ez az infó honnan van, hogy nem lesz? A kínálatba konkrétan most került bele a belga csokis. Igaz, csak fél és 1 kg-os kivitelben, és "ajándékot" sem lehet mellé választani. Nem úgy tűnik, mintha éppen kivezetnék a terméket, de cáfoljatok meg. :F

#176049AsakuraDave: A "rendesből" próbáltam a barackjoghurtosat, én imádtam. Édesnek édes, de szerintem a 3 közül a legkevésbé mű ízű. (Semmivel sem jobban, mint egy átlag ivójoghurt.) Az édességen lehet csökkenteni, ha vízzel és tejjel fele-fele arányban kevered.

Meizu MX3 32GB

(#176053) F34R válasza kutkut (#176052) üzenetére


F34R
nagyúr

ugyfelszolgalat, a normal olcsositott compactrol van szo. 2300g bol most keszlethiany van igertek hogy lesz, csak venni nem lehet. :D

(#176054) Angel2014 válasza aelod (#176038) üzenetére


Angel2014
addikt

:DD

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176055) m3tr0 válasza F34R (#176046) üzenetére


m3tr0
senior tag

Én azt bírom,mikor elhízott emberek mondják,hogy de hát nem is eszem sokat és mégis ilyen dagadt vagyok.
Miközben két pofára tömi reggel a péksüteményt,issza literszámra az üdítőt,ebédre pizza...és ez az amit csak én látok a munkahelyen. :D

Majd kerek szemmel nézi,mikor én csinálom a kis zabomat,vagy rizskásámat és mondja,hogy pff ezt a nők szokták enni, miért eszem ezt a szart?! :DDD

Mondom azért,mert pont feleannyi kiló vagyok így mint te és én 3 centivel vagyok magasabb. LOL :DD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#176056) Angel2014 válasza m3tr0 (#176055) üzenetére


Angel2014
addikt

Na azért én nem eszem sokat, sőt ha úgy állítom be a diétát még akkor sem tudok fogyni. Mozgás nélkül...épp ezért volt fontos a reggeli edzés és a kardió, mert az anyagcserét egész napra felpörgetem.

Amúgy meg lehet hormonális betegség is nálam vagy pajzsmirigy.

Tegnap olvastam róla, hogy a B5 vitamin szabályoz sok mindent, még a D vitamin szabályozását is.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176057) Woodslave válasza Angel2014 (#176056) üzenetére


Woodslave
nagyúr

No offense dehogy lövöd be. Marék rizs kupak zab az nem diéta. Kimérve megfőzve mindent leírva két hónap és nem fogysz akkor azt mondom ok igazad van

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176058) marked one94 válasza Woodslave (#176057) üzenetére


marked one94
őstag

Lecseréltem a kenyeret pufirizsre es a napi 2 csoki helyett gyümölcsöt fogyasztok meg se fogyok, ez biztos genetika meg pajzsmieigy :O

You'll Never Walk Alone

(#176059) Woodslave válasza marked one94 (#176058) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Inzulin :Y :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176060) aelod válasza Woodslave (#176059) üzenetére


aelod
veterán

Fruktóz = zsírmáj :DDD ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176061) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Bájoteken van akcijó! A pure whey tejsavójuk ajánlott? :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#176062) Qtya123 válasza marked one94 (#176058) üzenetére


Qtya123
őstag

Az ilyen pajzsmirigy miatt vagyok kövér dologra kollégám mondja mindig azt a morbid viccet, hogy a koncentrációs táborokban nem lehetett látni pajzsmirigyes rabokat.

(#176063) Aszpik


Aszpik
tag

Sziasztok!

Allnutrition-ről szokott valaki rendelni?
Milyen szállítási határidőkkel dolgoznak?
Annyit találtam a szabályzatukban, hogy a visszaigazolást követő legfeljebb 30 napon belül. Ez egy kicsit hosszúnak tűnik nekem :D

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#176064) OPiiPO válasza Qtya123 (#176062) üzenetére


OPiiPO
addikt

morbid, de van benne valami . . .

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#176067) vaakuum válasza OPiiPO (#176064) üzenetére


vaakuum
addikt

Van bizony... a fasting hatása. Amit ott sajnos nem saját akaratukból űztek, hanem kényszer volt.
[link] Ez már egy 5 éves link.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#176068) abrtom87 válasza m3tr0 (#176055) üzenetére


abrtom87
tag

Volt kolléganöm ugyanezt nyomta. Nagy pofával meséli nekem, hogy a gci orvos azt mondta, hogy fogynia kellene, az az oka minden bajának, persze ö többet vissza nem megy hozzá, mert ö nem is eszik és hülye az orvos. De tényleg nem eszik semmit! Mindeközben az egyik kolléga születésnapi bulijáról maradt 2 nagy szelet volt a tányérján. Furcsa fejet vághattam, mert azonnal elkezdte mondani “Ezeket csak illendöségböl megkóstolom. Most legyen bunkó? Na ugye. Kóstolástól nem lett még senkinek baja”. Mondanom se kell, hogy eltünt mindkét szelet és repetázott is még. Persze SEMMIT sem eszik, milyen gcik az orvosok, meg a csinos kolléganök mert ö genetikailag ilyen, nem tehet róla.
Sajnos tényleg elhitte amit mondott! Szerintem ezeknek az embereknek a 90%-a mentális beteg valamilyen szinten. Én is voltam hasonlóban, amikor életem legjobb formájában vékonynak láttam magamat. Mai napig ha visszanézem a képeket, nem hiszem el, hogy olyan jól néztem ki, mert nem úgy éltem meg akkor. Veletek volt ilyen?

(#176069) aelod válasza abrtom87 (#176068) üzenetére


aelod
veterán

Igazából én qrvára leszarom ki mit hazudik be magának arról, hogy miért kövér. Mélyen legbelül úgyis tudja.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176070) HussarF válasza abrtom87 (#176068) üzenetére

Every fckin day of my life ;]

(#176071) Angel2014 válasza Qtya123 (#176062) üzenetére


Angel2014
addikt

És milyen érdekes, hogy szegények csak szénhidrátot ettek.

Zab, Búza, kukorica, kenyér, Krumpli.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176072) Stauffenberg válasza m3tr0 (#176055) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az emberek többsége semennyire nem ért a táplálkozástudományhoz, pedig a hanyatló nyugaton az általános iskolai szinten kezdik átadni az alapokat és azt figyelték meg, hogy a gyerekek maguktól nyúlnak egyre többször az egészségesebb kajákhoz a menzán. De hát ugye kinek-mit intézett a kormánya.

Nálunk az iskolai étkezési reform le lett tudva azzal, hogy kivették a sót a főzeléknek csúfolt fehér liszttel besűrített borsós trutyiból és a fehér zsömlével készülő fasírtból, de még a biztonság kedvéért mellé raknak a gyerekeknek egy nagy szelet fehér kenyeret. Egészségesebb nem lett, cserébe még az íze is szar.

Ez az emberek többségének a benyomása az "egészséges étkezésről", hogy íztelen nyúlkaják. Amikor meg arról van szó, hogy sokat vagy keveset esznek-e, nem tudják mennyi a sok vagy a kevés. De még az is lehet, hogy tényleg nem tűnik soknak, amit leküldenek, csak éppen szemetet esznek, mert az az olcsó és azt ismerik.

(#176073) aelod válasza Stauffenberg (#176072) üzenetére


aelod
veterán

A szemét se olcsó már.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176074) Stauffenberg válasza aelod (#176073) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A nem szemét meg még kevésbé. Meg hát azért az elhízottak nem az elmúlt hónapok inflációja alatt szedték fel a feleslegüket.

(#176075) szabi325


szabi325
tag

BladeSport fehérjét kóstolta már valaki? [link]
Ha igen akkor az íze a Biotechhez vagy a Scitechez hasonlít? :) (azaz mennyire édes :D)

(#176076) Angel2014


Angel2014
addikt

Kökénynek a kérdés! 😁
Amúgy nem értem ezt a kalácsképet hogy fogyassza le 5% -os zsírtartalom alá a versenyre.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176077) aelod válasza Stauffenberg (#176074) üzenetére


aelod
veterán

Hát ez is igaz mondjuk.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176078) Janaboy


Janaboy
veterán

Lenne egy fura kérdésem.. Már egy ideje naponta mérlegelem magam.
Mostanában viszont azt vettem észre hogy ha edzek rendszeresen, akkor picit felfelé megy a súlyom (1 kilo) és ha 3-4 napig esetleg picit többig nem edzek akkor meg le 1 kilo.
Ez miből adódik?

Janaboy

(#176079) Angel2014 válasza Janaboy (#176078) üzenetére


Angel2014
addikt

Nálam is volt ilyen.

Én azt mondom a vízhez van köze. Illetve mennyi idő alatt megy át rajtad a kaja.

Ne foglalkozz a kilóval. a tükröt nézd mindig!

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176080) Angel2014


Angel2014
addikt

De furcsa így látni kohárít mióta nincs vida zoli ebben a csapatban.

A főmufti meg azzal a mikrofonnal. :DD

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176081) F34R válasza Angel2014 (#176080) üzenetére


F34R
nagyúr

hat mindenki nagyobb mint o, lehet meg a csajok is ;]

(#176082) BPeti2


BPeti2
csendes tag

Sziasztok, engedjétek meg, hogy youtube csatornánk tartalmából ajánljak Nektek:
Az IWI Fitness Science videósorozatban izgalmas kérdésekre keressük a tudományos válaszokat a fitnesz világából, némi humorral fűszerezve, ugyanakkor az egyes témákhoz kapcsolódó kutatásokat, tanulmányokat idézve, alapul véve.
A második részben a testkompozíció változás témakörét járjuk körül, azaz azt fogjuk megvizsgálni, hogy lehetséges-e egy időben a zsírégetés és az izomtömeg növelés.

https://youtu.be/_YaHVZOY1To [link]

(#176083) Angel2014


Angel2014
addikt

Ezek az erőemelők milyen furcsa rudakat használnak.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176084) benfolds


benfolds
őstag

dzsásztin bieber tényleg kiállt 50 ezer ember elé ezzel a meztelen felsőtesttel? :DDD
a dua lipa bezzeg kegyetlenül odatette magát nőként is. :DD
ennyit a mai férfiakról!44!444! annak idején ez volt a minimum! (2 percnél dobja le a dzsekit)

(#176085) F34R válasza Angel2014 (#176083) üzenetére


F34R
nagyúr

utobbi keprol ez jut eszembe [link] :D

@benfolds

ot gyerekkent is imadtak, neki mind1 hogy nez ki. :DDD

(#176086) Cs1csó válasza benfolds (#176084) üzenetére


Cs1csó
félisten

Legalább nincs elhízva, nem paraszt szoláriumba jár (amikor a felsőtest fehér csak az barna a ami a póló alól kilóg.

(#176087) -Skylake- válasza benfolds (#176084) üzenetére


-Skylake-
addikt

Lemaradtam, most már az is gáz ha valaki nincs teljesen szétgyúrva ? Énekes, nem testépítő csak mondom. Strandon azért nem gáz ha leveszi a pólót ugye ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#176089) WoodrufF válasza benfolds (#176084) üzenetére


WoodrufF
tag

Te sem gondoltad volna, hogy a gyúrós topikban is ennyien szerelmesek a kissrácba? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#176090) -Skylake- válasza WoodrufF (#176089) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ez nem szerelem, én életemben nem hallgattam ettől az embertől zenét, de mi volt ez a hsz ? Ezt hogy lehetett komolyan gondolni ? Mi lett volna itt a helyes lépés , a színpad mögött énekel hogy senki ne lássa vagy mi ? Egy ÉNEKESNEK szégyellnie kellene, hogy nincsen szétgyúrva ? Hogy merül fel ez egyáltalán mint lehetőség ?

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#176092) Stauffenberg válasza benfolds (#176084) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Engem. zenészek zenéje érdekel, szóval Bíber nálam eleve kiesik, de nem a felsőteste miatt.

Gondolom nem vagy jártas a rockzenében, ott még ilyenebb zenészek tudtak/tudnak fellépni, egy Jim Morrison és Mick Jagger együtt ha kitettek fiatalon egy Bíbert.

(#176093) AsakuraDave válasza -Skylake- (#176090) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ha nyikhaj búza gyerek vagy de jó hanggal születtél a világ összes nője lekapna persze nem a hangod miatt hanem a hírnév és zsetonod miatt. Nőknek a legfontosabb az anyagi ranglétrán hol helyezkedsz el. Így igenis illik a topikba ez a hsz. Readas ez a hülye gyerek nem egyszer izmozott azt amugy koncerteken kívül miért ne lenne 1 órája edzeni?
Elon Musk effektus hogy a világ összes pénze nála de úgy néz ki mint egy felpuffadt vízi hulla még is bármelyik nő alá feküdne. De te ilyen anyagi ranglétra legalján legyél fitt és izmos, jó humorral és sorolhatnám hogy a nők legalja egyáltalán rád nézzen… :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#176094) -Skylake- válasza AsakuraDave (#176093) üzenetére


-Skylake-
addikt

jézusom. :U

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#176095) AsakuraDave válasza -Skylake- (#176094) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Jah ez nem a nőügyek topik :DDD :DDD :DDD :B

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#176096) troller válasza AsakuraDave (#176093) üzenetére


troller
senior tag

Mert mi fiúk bezzeg a csóró és ronda nökre hajtunk... :U
OK, persze ha jól néz ki lehet csóró is, meg buta mint a föld.. ;] :D

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#176097) -Skylake- válasza AsakuraDave (#176095) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ha ez vigasztal, ez a komment abban a topikban is erős lett volna ;]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#176098) aelod válasza AsakuraDave (#176093) üzenetére


aelod
veterán

Komoly frusztrációkkal rendelkezel...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176099) bigmasterg válasza Angel2014 (#176080) üzenetére


bigmasterg
addikt

Jó szarul néznek ki így egy rakásban.

AsakuraDave:
Szerintem egy ilyen kokoszos IQ bajnok csapat is legalább olyan hülyén néz ki, mint egy széjjel varrt "setestű" gyerek :DDD
Valszeg rossz nőknél próbálkozol.
Bár ilyen hozzáállással nem csodálom, hogy frusztrált vagy.

(#176100) F34R


F34R
nagyúr

chill van, regen mindenki igy kezte. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.