Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176151) frozy válasza aelod (#176144) üzenetére


frozy
csendes tag

Nekem a mogyorós csokis az eddigi legrosszabb tejsavó, amit valaha vettem. Valami brutál mű mogyoró aroma van benne. Ha valakit érdekel 4000ért átadom, kb. 950g. De megértem, ha nem. :)

(#176152) Stauffenberg válasza frozy (#176151) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én eddig ahány márkánál kóstoltam bármilyen mogyorós történetet, mind borzalom volt, mint azok a megfehéredett szoci mogyorós csokik, amiket a nagyanyám még akkor vett, amikor Kádár még élt és az eltelt évek alatt átvették a szekrény szagot is. Gondolom ezeket darálják bele ízesítésnek. :DDD

(De bocs, nem akarom az üzleted rontani, van aki erre könnyes nosztalgiával gondol, próbálkozz be egy idősek otthonában! :D)

(#176153) aelod válasza frozy (#176151) üzenetére


aelod
veterán

:C
Nekem sem lett a kedvencem. Még egyszer biztos, hogy nem rendelek. A belga csoki jó és a többi is. Kivéve a banán na azzal úgy vagyok mint a kolléga, hányok a szagától is. Az a mű banán íz az fertelem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176154) benfolds válasza F34R (#176147) üzenetére


benfolds
őstag

hát, ha teniszkönyök, akkor az nem pár hét lesz. nekem az volt, és fél év után kezdett el javulgatni, és kb. egy év után múlt el.

(#176155) Cs1csó válasza benfolds (#176154) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, milyen kezelés hatására?

(#176156) F34R válasza Stauffenberg (#176152) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD szoci mogyi :))

@aelod
asszem bananos Jumbom volt olyan szar ize volt az egy honapos adag majdnem fel ev alatt fogyott el (kidobni nem akartam) . ezt a mogyit nem lehet felturbozni Nesquick rl? ;]

@benfolds
milyen tunete van a teniszkonyknek? eddig csak f@ssagot olvastam rola.

(#176157) benfolds válasza Cs1csó (#176155) üzenetére


benfolds
őstag

idő.

(#176158) benfolds válasza F34R (#176156) üzenetére


benfolds
őstag

pl. egy dunsztosüveget sem tudsz felemelni, mert fáj. nagyon makacs sérülés.

(#176159) kutkut válasza frozy (#176151) üzenetére


kutkut
addikt

Az nekem se jött be, aztán összekevertem egy adag csokis fehérjévelv fele-fele, de inkább kétharmad-egyharmad arányban (a csokis javára), úgy már teljesen finom volt. Ha épp nincs, sima kakaóporral (+ némi cukorral) is fel lehet javítani. :)

Meizu MX3 32GB

(#176160) aleister


aleister
veterán

Pont tegnap volt 20%os builder akció, de nem vettem semmit, mert a normálisabb ajánlatok (Amixok, 2xProtein Buzz) nem is voltak kaphatók.
Nem gondoltam volna fél éve, hogy 7000-ért a Pure Gold lesz a legjobb vétel. Esetleg marad még a saját márkás builder fehérje 6997-ért. :D

Pitterix:
Ez ilyen sajna.
Mondjuk, ha te felépülsz, akkor nagy eséllyel vissza tudod majd nyerni a régi formád. Nálam van esély, hogy azt a terhelést már nem fogja a vállam bírni.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#176161) vaakuum válasza benfolds (#176158) üzenetére


vaakuum
addikt

Autóvezetés is gáz olyankor, mert egyik kézzel gyakorlatilag nem tudod tekerni a kormányt még a szervó rásegítésével sem...

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#176162) aelod válasza vaakuum (#176161) üzenetére


aelod
veterán

Szervó? Gyengéknek való ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176163) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Pár hete próbálok egy kicsit figyelni a kajára. Reggeli két péksüti helyett 90%ban zabkása, nasi helyett kesudió vagy mandula. Este edzés után "eszek valamit" helyett fehérjeturmix. Ebéd viszont egyelőre marad a menü. Itt már ha főzelék van akkor nem eszem meg hozzá a két zsömit, de a többi az változatlan. A kérdés, hogy a leves általában két féle van. Melyikkel járok jobban? Egy akármilyen zöldség-ragu-gulyáslevessel vagy a gyümölcslevessel amit lightosabbnak gondol az ember de gondolom sok benne a cukor...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#176164) vaakuum válasza JoolsNOS (#176163) üzenetére


vaakuum
addikt

Zöldség-ragu-gulyás bármikor jobban is laktat. Átérzem a problémád, én is imádon a menzás gyümölcslevest, de már vagy egy éve nem ettem. Szerintem csak olyan levesért érdemes pénzt adni egy menzán, amiben van egy minimál hús vagy máj.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#176165) JoolsNOS válasza vaakuum (#176164) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Eredetileg én is úgy voltam, de 6 éve dolgozok a jelenlegi munkahelyemen, és már unom a mindenfélével töltött karajt. Simán megeszem a főzeléket és a tésztát is. Illetve a levessel is ez a helyzet. A laktatás most nem lényeg. Inkább pont a fogyás.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#176166) Cs1csó válasza JoolsNOS (#176165) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egyes elméletek szerit ebéd az az étkezés amikor kb. "bármit" ehetsz. Tehát reggel lassú felszívódásúakat - hogy ne menjen már korán fel az egekbe a vércukor - és ugye este lefekvéshez közeledve is érdemesebb odafigyelni de ebédre nyugodtan lehet "klasszikusabb" menüt választani persze ha tud az ember itt is lehet variálni vagy ha van ételintoleranciád és tudsz is róla akkor ugye az olyasmit mindig kihagyni.

(#176167) bigmasterg válasza JoolsNOS (#176165) üzenetére


bigmasterg
addikt

Diétában számít a "laktatás" és telítettség érzet.
Egy cukros levestől hamarabb leszel újra éhes.

(#176168) Balion válasza bigmasterg (#176167) üzenetére


Balion
senior tag

Számít az is, hogy ne kezdjen el az ember sóvárogni. Én sokszor egy gyorsan felszívódó étel után tovább bírom, mert "kielégültem", jól esett, jobban, mintha valami olyat ettem volna, amit nem annyira kívánok. Olyankor sokszor megint ennék valamit.

[ Szerkesztve ]

(#176169) Stauffenberg válasza JoolsNOS (#176163) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A gyümölcsben önmagában is sok a cukor, ráadásul tovább édesítik a menzás gyümölcslevest hozzáadott cukorral, hogy ellensúlyozzák a savasságát. Ha már ilyet tolsz az inkább edzés előtti/utáni "töltésnél" legyen, mert olyankor nem baj ha kicsit több inzulint önt ki a szervezet (ha van valami inzulin/cukor problémád, akkor inkább dietetikusra hallgass, ne egy fórumra).

Ha nagyon nem adja ki a menzás kajálás, akkor elgondolkoznék a csomagolt ételen vagy a rendelésen. Nekem szerencsém van, mert ahova én járok az irodaház aljába, ott elég változatos a kaja, többféle köret, többféle húsféle van (rántva, sütőben vagy roston sütve, stb).

De amikor diétáztam (+futás), az akkori munkahelyemnél lévő kaja lehetőségek elég szarok voltak, az a nagyon klasszikus menzás történet, amikor képtelenség jól választani, mert vagy gyorsan felszívódó cuccok (inzulin löket + gyors újra megéhezés) vagy napraforgó olajban tocsogás közül lehetett választani (esetleg mindkettő egyszerre).

(#176170) aelod


aelod
veterán

Az inzulinszintnek semmi köze nincs az éhség érzethez.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176171) Stauffenberg válasza aelod (#176170) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én ilyet nem is írtam, csak azt, hogy a magas GI kaják meglökik az inzulint és emellett gyorsan újra meg is éhezel utánuk. De mondjuk ha már ilyet eszik az ember, inkább akkor, ha gyors betöltésre van szükség és/vagy a megemelkedett inzulinszint nem baj (fizikai aktivitás alatt).

(#176172) F34R válasza benfolds (#176158) üzenetére


F34R
nagyúr

azt azert feltudom, de ma vasaroltam a lidlbe 2.5 es hasabburgonyat azt mar megerezte..
privatba esetleg leirharod, hogy upeltel fel.

(#176173) JoolsNOS válasza Stauffenberg (#176169) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Köszi! Nincs semmi ételallergiám, csak egy kis fogyás a cél. Akkor inkább eszem a másik levest. Azért ma még a meggyleves volt, de legalább hallal és rizzsel :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#176174) aelod válasza Stauffenberg (#176171) üzenetére


aelod
veterán

Pedig megint ugyan ezt irtad ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176175) Pitterix válasza aleister (#176160) üzenetére


Pitterix
őstag

Jobbulást kívánok és köszi.
De sajna ez már a 2. ilyen műtétem, tavaly majdnem belehaltam.....
Viszont annál keményebben edzek. :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#176176) Stauffenberg válasza aelod (#176174) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem az inzulin és a gyors újra megéhezés között van az egyenlőségjel. De nem értem min megy a félreértés, magyarázd el inkább. :)

(#176177) F34R válasza aleister (#176160) üzenetére


F34R
nagyúr

Az csak akkor annyi ha a 4x1 kg-sat veszed meg. egyebkent 7490 a single 1kg csomagjuk.

(#176178) persil válasza aelod (#176174) üzenetére


persil
nagyúr

Csak "értsd jól" az és szót a mondatában.

Meglökik az inzulint. Mondat vége.
Másik mondat. Emellett gyorsan újra meg is éhezel.

Nem következtette egyiket a másikból. Csak leírta, hogy az az autó piros és gyors. De nem azért gyors, mert piros.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#176179) Stauffenberg válasza JoolsNOS (#176173) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem a legjobban azzal jársz, ha egy kicsit beleásod magad a táplálkozástudományba és onnantól össze tudsz magadnak válogatni úgy ételeket, hogy nem merülnek fel ilyen kérdések. Egy fogyókúrás, egészségesebben étkezős szinten ez egyáltalán nem egy bonyolult dolog, csak annak tűnik elsőre.

Én 20 kg irodai életmóddal felhalmozott felesleget dobtam el, amikor pár éve belekezdtem. Az akkori párommal együtt éltünk, IR-el diagnosztizálták (az utolsó állomás a diabétesz előtt, de majdnem ugyanaz az étrend), szóval én "muszájból" tanultam a témáról és elkezdtünk ennek megfelelően főzni. A mellé beiktatott sport meg abban segít, hogy a kalória deficitet mozgással is elérheted, nem csak ételmegvonással.

---

#176178 persil: Köszi, így! Két külön következménye a magas GI ételek fogyasztásának, amit írtam, nem egymásból következnek (bár ez alól kivétel, ha egy kiadós inzulin löket után kórosan leesik a vércukorszint és ilyenkor jön az elviselhetetlen sóvárgás).

(#176180) benfolds válasza F34R (#176172) üzenetére


benfolds
őstag

Mondom: idő. 4 hónapig pihentettem, de semmit nem javult. Kb. 5-6 hónap után nem bírtam tovább, óvatosan elkezdtem edzegetni. Rosszabb nem lett, sőt, fokozatosan javulni kezdett. Kb. egy év után múlt el annyira, hogy nem éreztem. Lehet masszírozgatni, óvatosan tornáztatni, biztos segítenek valamit, de nagyon nagy részben a szervezet öngyógyító funkcióján múlik szerintem.

(#176181) F34R válasza benfolds (#176180) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat ez qvajo :DDD sajnos fizikai munkat vegzem igy max hetvegen pihentethetem. az meg kb kuki :D

(#176182) benfolds válasza F34R (#176181) üzenetére


benfolds
őstag

figyelj, ha tudsz vele dolgozni, akkor nem lehet olyan nagy a baj. meg gondolom, hogy ahány ember, annyiféle sérülés és regeneráció. hol fáj? ha a könyököd külső felén azt a kis gödröt megnyomod, az fáj? mert akkor valószínű, hogy teniszkönyök. youtube-on találsz teniszkönyök tornát.

(#176183) aleister válasza Pitterix (#176175) üzenetére


aleister
veterán

Úbazz! Ez nagyon komolynak tűnik. :Y
Ráadásul, ha valami kiújul az sosem jó jel. Kívánom, hogy oké legyen minden!

F34R
Igen. Azt vettem volna. Jókat írtak az oldalon róla, de akkor már inkább a Pure Gold, bár azt olvastam itt, hogy csökkent náluk a minőség.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#176184) F34R válasza benfolds (#176182) üzenetére


F34R
nagyúr

Az faj pontosan.... inkabb szenvedek vele, konyokszorito, gyulladascsokkento, valami kenocs (fastum, vagy lobalzsam) vidit meg megnezem.

@aleistar
en eddig builderrol rendelgettem amk kell mert igy a szallitast sem bukom, viszont tenyleg jo aron megy a PG. A Compactnal volt valami amino spiking, a simarol nem tudok nyilatkozni.

(#176185) aelod válasza aleister (#176183) üzenetére


aelod
veterán

Dehogy csökkent. Sztem ugyan olyan.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176186) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Sziasztok,

Múlt héten megszületett a fiam, erre készülve egy három hete átálltam Push-Pull-Leg splitről heti 3-4 full body-ra. Úgy érzem, hogy a bicepszem egyszerűen nem kap megfelelő terhelést. Milyen compound gyakorlattal lehet jól megdolgozni a bicepszet a bicepszes felhúzáson kívül? Kénytelen leszek erre plusz izolált gyakorlatot bevezetni?

Más: Pite Gold Compact Whey-ről vannak tapasztalatok? Sokkal olcsóbb, mint a társai, már-már gyanúsan, de koca kondisként talán ez is elég.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#176187) aleister válasza aelod (#176185) üzenetére


aleister
veterán

Az elején, amikor kijöttek az egy adagos, tasakos 990-es akciójukkal, akkor emlékeim szerint jobb volt a fehérje mátrix. Aztán, mivel ezzel elégé befutottak, áttértek a mostani kiszerelésre, és valaki írta itt, hogy negatívan változtattak a fehérje összetételén.

F34R
Nekem van még 1 bontatlan 4 kilós vaníliás, és tekintve, hogy 3 hónapig max lábazhatok, úgy érzem nem égető számomra a fehérje vásárlás. :((

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#176188) bigmasterg válasza szkorhetz (#176186) üzenetére


bigmasterg
addikt

Szinte az összes hát gyakorlatnál dolgozik a bicepsz is.
De ha az hiányzik, akkor vezess be egy gyakorlat gyors bicepszet edzés végére. Valami kis 4x10 pörgetve és kész.
Vagy csináld rögtön huzodzkodas után, akkor kevesebb is elég lehet.

(#176189) rwin5


rwin5
őstag

Akinek a térde érzékenyebb az próbált már ilyet? Van értelme guggolasnal, kitoresnel vagy ez inkább ilyen divatkellek inkább? És mi pontosan a neve? Mert ezt szerintem terdsziritonak túlzás hívni

(#176190) aelod válasza rwin5 (#176189) üzenetére


aelod
veterán

Hát inkább divat. Ha kellően jól végzed a gyakorlatot akkor nem kéne baja legyen a térdednek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176191) F34R válasza rwin5 (#176189) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez micsinal? :DDD repul a sullyal?

(#176192) bigmasterg válasza rwin5 (#176189) üzenetére


bigmasterg
addikt

Egy jó térdgumi sokat segít.
Nekem SBD van, ők a legnépszerűbbek. Erőemelő versenyen is használható.

Ezt rendesen fel kell küzdeni. A gagyik nem tartanak úgy.

[ Szerkesztve ]

(#176193) benfolds


benfolds
őstag

továbbra is azt mondom, hogy az ekberg videóknak kötelező tananyagnak kellene lenniük a középiskolákban.

[ Szerkesztve ]

(#176194) vaakuum válasza benfolds (#176193) üzenetére


vaakuum
addikt

+100
Én az intermitten fasting anyagain indultam el, most -17 kg körül járok. Persze nekem ebben vannak több napos böjtök. Még nem OMAD-ot tolok fixen, de a vége valszeg az lesz, hogy OMAD és 2 MAD váltogatva, ha kezdem elérni a tervzett súlyt. És jelenleg egész fenntarthatónak érzem némi odafigyeléssel :DD

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#176195) Woodslave válasza benfolds (#176193) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Semmit nem utálok jobban mint az ilyen YouTube sarlatan áldoktorokat. Akik csontkovacsok nagyrészt érdekes módon. Inzulin böjt 10 étel amit ne egyél keto :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176196) aelod válasza Woodslave (#176195) üzenetére


aelod
veterán

:C:C:C:R
Böjt (autofágia), inzulin, biohacker, keto, deutérium, ezeket messze kerülöm. Hazai képviselője Illés Norbert a biohekker.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176197) Woodslave válasza aelod (#176196) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K :D ő már fájt kénytelen voltam kikövetni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176198) aelod válasza Woodslave (#176197) üzenetére


aelod
veterán

Én soha nem is követtem. Volt vele egy keményebb vitám facen amihez csatlakozott M. Péter is :DD.
Hozzáteszem a legviccesebb az volt amikor rám akarta sózni a keto vagy isoketon mittudomén szarját.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176199) Woodslave válasza aelod (#176198) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ő bármit reklámozott ami éppen jött :D ja rémlik vmi. Hát ilyen a popszakma ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176200) F34R válasza Woodslave (#176199) üzenetére


F34R
nagyúr

Lakatos Peter detto?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.