Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177251) Macka válasza benfolds (#177250) üzenetére


Macka
veterán

A kannabisz bódult állapotot idéz elő, így a közbiztonságra jóval veszélyesebb (pl közeledés, bódult állapotban elkövetett bűncselekmények). Ráadásul függőséget okoz (igen, a kannabisz is, nem fizikai, hanem pszihikai függőség), és a társadalom jóval nagyobb rétegét érinti, mint a szteroid .

(#177252) marked one94 válasza Qtya123 (#177249) üzenetére


marked one94
őstag

Ugyan annyit es hasonló cuccokat tolnak.

You'll Never Walk Alone

(#177253) Xelo válasza benfolds (#177250) üzenetére


Xelo
addikt

epp thaifoldon nyaralok... :))

(#177254) -Skylake- válasza Macka (#177251) üzenetére


-Skylake-
addikt

es hollandiaban / kanadaban nem okoz bodultsagot ? a tomeny alkohol amit HEKTOLITER szamra fozhetsz otthon, az nem okoz bodultsagot ? nem veszelyes a kozbiztonsagra ? pl kozlekedes bodult allapotban ?
vannak meg ilyen fantasztikus erveid ?
tudod az van, hogy egy idealis vilagban, ahol a dolgok objektiven merlegelve vannak a fu lenne legalais es az alkohol lenne betiltva. kezdjuk ott, hogy ha te most tenyleg nem csak trollkodsz, hanem valoban (!) parhuzamot vonsz es azon a skalan amin mondjuk az alkohol ertelmezve van , azon a cannabist is ertelemezed es itt az alkohol jon ki nyertesnek, az a valosag olyan szintu meg-nem-ertese, hogy gyakrolatilag nincs semmi ertelme ezt a kerdeskort vizsgalnod, mert a kiindulasi pontod onmagaban egy totalis tevut. csakmondom.
az elso es legeslegfontosabb az lenne, ha sikerulne belatni mindenkinek, hogy senkinek koze nincs hozza hogy ki mit eszik meg/sziv el/iszik meg/lo be magaba. ha ez sikerul(ne) , a kovetkezo lepcsofok lenne megerteni es belatni, hogy nincs, konkretan NINCS az alkoholnal karosabb kabitoszer. egy sem. ha ezen a ket ponton tulvagyunk, na akkor elkezdhetunk beszelgetni a kabitoszerhasznalatrol. addig nem.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#177255) troller válasza -Skylake- (#177254) üzenetére


troller
senior tag

Ráadásul az amerikai alkoholtilalom anno egyértelműen megmutatta, hogy a tiltás nem ér semmit. Csak a bűnözői körök pénzzel való kitömésére jó. Meg persze így lehet foglalkoztatni egy csomó rendőrt, kommandóst stb. horror pénzekért, akiknek a jó része fizetés kiegészítésként együttműködik a dílerekkel. Bandaháborúk leszámolások stb. lásd Mexikó, Kolumbia. Szóval sokkal értelmesebb lenne hivatalos úton elérhetővé tenni és leszabályozni a cuccot. Bevételt termelne az államnak, a szervezett bűnözés lába alól meg rendesen kihúzná a talajt. Csak ez a politikusoknak/rendőri vezetőknek se érdeke ez, akiknek jól jön, hogy van mi ellen harcolni, vagy simán benne vannak a bűnbandák zsebében.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#177256) Macka válasza -Skylake- (#177254) üzenetére


Macka
veterán

Teljesen mindegy, hogy te mit gondolsz, és különösebben nem is érdekel, ugyanis Magyarországon ez a jogalkotó álláspontja.
Ha nem tetszik a rendszer, költözz el Hollandiába, és szívd szét az agyad.

(#177257) -Skylake- válasza Macka (#177256) üzenetére


-Skylake-
addikt

lol.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#177258) g4mer


g4mer
senior tag

Én shoa életemben nem használtam drogot, nem is tervezem, de az biztos, hogy az alkohol magyarországon a legnagyobb probléma. Családokat, embereket tesz tönkre. Amit sajnos tapasztaltam is.

Füvesek, akiket ismertem - látásból ismerek, általában eléggé lezüllöttek, elbutultak lettek, és elkezdtek még egyéb dolgokat is nyomatni mellé, vagy csak kiegészítették piával. Nyilván itt is a mértéken van a hangsúly, de kevés olyan nagyivót ismerek, aki megállna fél pohár bornál - egy üveg sörnél :D

Itthon szerintem nem is tudsz nagyon "igazi" füvet venni, biztos vagyok benne hogy felütik valamivel.

Írta itt valaki kanadát, ott ezerszer rosszabb a helyzet drog szempontjából, mint itthon. Pedig ott legális a fű, meg BC-ben azt hiszem a keményebb drogokat is dekriminalizálták.

Sic Parvis Magna

(#177259) Woodslave válasza g4mer (#177258) üzenetére


Woodslave
nagyúr

qrva jó lenne egy olyan világ, ahol kulturáltan lehet enni, inni, füvezni, koxolni és mindenki boldog lenne, de sajnos az ember természeténél fogva alkalmatlan erre. Általános értelemben annyira xar (vagy annak érzi) a jelentős részének az élete, hogy minden anyagot meg kell ragadni hogy élvezetet nyújtson a moderáció meg szintén nincs benne az ember természetében. Az evés is ugyanez.

mondjuk én is úgy gondolom hogy az alkohol nagyobb probléma, és nem csak azért mert azt lehet kapni boltban

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177260) atee_13 válasza Macka (#177256) üzenetére


atee_13
őstag

Most elvonatkoztatva attól, h gyepszívás igen/nem nekem mint ügyvéd/jogász laikusként azért furcsa, h ez az érv a fű ellen.

" bódult állapotot idéz elő" az alkohol dettó és akármilyen mennyiségben erősségben hozzáférhető könnyedén.

közbiztonságra jóval veszélyesebb (pl közeledés, bódult állapotban elkövetett bűncselekmények) az utolsó utáni zsákfalu is tele van ilyen hírekkel, hogy részegen lopott, vezetett, betört, megvert stb.

"Ráadásul függőséget okoz" alkesz függőségre IS kb külön iparág épült.

"társadalom jóval nagyobb rétegét érinti, mint a szteroid " nincs rá tanulmányom, de megmerném kockáztatni, hogy a pia is.

Értem, hogy "Magyarországon ez a jogalkotó álláspontja." csak elég logikai bukfencnek tűnik így.

Ezt nem azért mondom, hogy füvezni akarok, mert még csak sima legális dohányterméket sem szívok és attól is elvenném a TB-t aki szívja. Csinálja ha akarja, de ne abból legyen már finanszírozza.

És alkoholt sem akarom erőltetni, tinédzser koromban fogyasztottam utoljára nagyobb mennyiségben. Utoljája a RedHot koncerten ittam 2 pohár JimBimet "szódával" Dallas óta tudom, h csak 3 féle képen lehet viszkit inni :D

(#177261) g4mer válasza atee_13 (#177260) üzenetére


g4mer
senior tag

" sima legális dohányterméket sem szívok és attól is elvenném a TB-t aki szívja. "

100%-ban egyetértek.

Sic Parvis Magna

(#177262) aelod válasza -Skylake- (#177254) üzenetére


aelod
veterán

az elso es legeslegfontosabb az lenne, ha sikerulne belatni mindenkinek, hogy senkinek koze nincs hozza hogy ki mit eszik meg/sziv el/iszik meg/lo be magaba

Már hogyne lenne ha az illegális és annak a hatása veszélyes más emberre nézve?

es hollandiaban / kanadaban nem okoz bodultsagot ?

Ott törvényi szabályozás van rá. Ha itthon is zárjegyes lenne biztosan nem lenne törvénybe ütköző a vásárlása.

a tomeny alkohol amit HEKTOLITER szamra fozhetsz otthon, az nem okoz bodultsagot ?

Ennek a mennyisége is szabályozva van.

#177249Qtya123

Ugyan úgy nyomják, csak részben másféléket.

#177250benfolds

Legálisan? Te miről beszélsz?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177263) aelod válasza g4mer (#177261) üzenetére


aelod
veterán

Jó, hogy erről nem ti döntötök :K Ha a jövedelméből ugyan úgy vonják a TB hozzájárulást mint a tiédből aki veszélyes üzemben végez tevékenységet (felteszem edzel, súlyok, sérülés stb.) akkor is így gondolod?

#177259Woodslave

qrva jó lenne egy olyan világ, ahol kulturáltan lehet enni, inni, füvezni, koxolni és mindenki boldog lenne, de sajnos az ember természeténél fogva alkalmatlan erre.

Pontosan. :R

#177260atee_13

Ezt nem azért mondom, hogy füvezni akarok, mert még csak sima legális dohányterméket sem szívok és attól is elvenném a TB-t aki szívja. Csinálja ha akarja, de ne abból legyen már finanszírozza.

Mi az, hogy ne abból legyen finanszírozva?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177264) atee_13 válasza aelod (#177263) üzenetére


atee_13
őstag

Tüdőbetegségek gondozására valag lové folyik ki a TB ből aminek jelentős részét a dohányzás okozta tüdőkárosodás teszi ki.

Én meg ha akármiért felhívom a háziorvost akármi is legyen a bajon 1db standard válasza van kovid mellékhatás.

Megkérdeztem, hogy nem baj e hogy nem voltam covidos. Válasz: Higgyem el kovid.

Ha bennék, hogy éppel levágta a fűrész a kezem és éppen spiccel ki a vér belőle arra is azt mondaná, h covid.

Nyilván nem csak a cigisek miatt nincs lové a TB kasszában, de jelentősen hozzájárulnak.

Csinálni akarja csinálja, nem baj, de akkor az egyértelmű dohányzás okozta betegségeket ne a TB finanszírozza.

(#177265) bigmasterg válasza benfolds (#177250) üzenetére


bigmasterg
addikt

"ezekkel a szarokkal miért gyilkolhatják magukat az emberek legálisan."
:F
A szteroidok nem legálisak.

(#177266) bigmasterg válasza atee_13 (#177264) üzenetére


bigmasterg
addikt

USA eü rendszere sokkal kegyetlenebb, de igazságosabb is.
Most is az van, hogyha valamit el is akar az ember intézni, kivizsgáltatni stb, akkor magánba kell menni.

(#177267) atee_13 válasza bigmasterg (#177266) üzenetére


atee_13
őstag

Így van, de mellette fizetheti a TB-t amiért érdemben semmit nem kap. Tapasztaltam.

(#177268) Qtya123 válasza atee_13 (#177267) üzenetére


Qtya123
őstag

Az a vicc, hogy most már annyian kénytelenek magánba menni, hogy ott is kezd a várakozási idő kitolódni. Plusz a színvonal esni.

Eljutunk majd oda, hogy az állami a hígf0s a magán a keménysz@r?

[ Szerkesztve ]

(#177269) aelod válasza atee_13 (#177264) üzenetére


aelod
veterán

Ok. Akkor ennyi erővel Magyarországon az elhízott emberek rossz táplálkozási szokásaikból adódó megbetegedéseik kezelését se finanszírozza a társadalombiztosítási rendszer? Mert utóbbi jóval nagyobb volumenű dolog..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177270) atee_13 válasza aelod (#177269) üzenetére


atee_13
őstag

"Nyilván nem csak a cigisek miatt nincs lové a TB kasszában, de jelentősen hozzájárulnak."

Megválaszolt kérdést tettél fel.

//

Nyilván lehet folytatni még extrémsportolók meg mindenki tud találni valami vonalat.

Viszont pl az elhízottkától nem tudom "elkapni", de ha a cigis az én orrom alá fújja attól még a tüdőrák kockázata ugyan úgy meglesz nálam is és igen pl ezt sem lehetne kiszűrni ha utólag vizsgálnak

[ Szerkesztve ]

(#177271) aelod válasza atee_13 (#177270) üzenetére


aelod
veterán

ennyi erővel a városi levegő belélegzése a szmogterhelés miatt is okozhat légúti megbetegedést :U

Manapság pedig kijelölt dohányzóhelyek vannak amit a nem dohányzók értelemszerűen elkerülnek.
Én értem amit próbálsz mondani viszont ez a dolog annyira komplex, hogy nem lehet ezt így kezelni.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177272) atee_13 válasza aelod (#177271) üzenetére


atee_13
őstag

"ennyi erővel a városi levegő belélegzése a szmogterhelés miatt is okozhat légúti megbetegedést :U"

Hát ha rajtam múlna nem lehetne mindenféle herélt szarokkal füstölni. Meg lignittel és mindenféle szarral kazánozni. De ez hosszú meg átküldenek úgyis másik topikban.

"Manapság pedig kijelölt dohányzóhelyek vannak" Nem mondom, h nincsenek, de beltereket leszámítva (ott se mindenhol) nincs tiltva sem a kijelölt helyen kívüli dohányzás.
Étteremben is teraszon hiába van kijelölt mikor az a terasz mellett van kijelölt hely és a tűrhő odaáll a korlát másik oldalára és ott szívja, kb ugyan az mintha az asztal mellet szívná.

"Én értem amit próbálsz mondani viszont ez a dolog annyira komplex, hogy nem lehet ezt így kezelni." Ez ok, de attól engem még zavarhat a sztori. Nyilván én problémám tudom, csak leírtam.

(#177273) F34R válasza Qtya123 (#177249) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemtudom... legtobb valoban Strongman nem bodybuilder alkat.... nyilvan genetika is szamit meg minden mas... De latod ott az ellenpelda Hafthor az egyik legjobb Strongman volt, aztan siman lehozott egy Bodybuilder format, de meg boxolni is tud... ott mar azert a kemia bejatszik ;]

[ Szerkesztve ]

(#177274) aelod válasza F34R (#177273) üzenetére


aelod
veterán

Tor nagyon messze van egy szó szoros értelmében testéptő formától. Ésszerű döntés volt a részéről hiszen gondolj bele egy 200 kiló feletti testben élni nem móka és kacagás. A kémia meg másodlagos ebből a szempontból annak fényében, hogy nem kevés súlyt vesztett.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177275) F34R válasza aelod (#177274) üzenetére


F34R
nagyúr

Azt mondjuk o is elmondta hogy a csaladjaval szeretne tobb idot tolteni es fontos az egeszsege. Hjah, inkabb egy izmos pankratorra hasonlit valoban.. :D

(#177276) Angel2014 válasza benfolds (#177250) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem volt az annyira legális! Receptre adták 1990 ig utána szigorítottak.

valamikor 110 kilós szín tiszta izmos édesapámat 45 kilósan temettem el. A kórházban alapból kapta a nerobolt a nerobilint.

Ha a winstrolla ránézel a mai napig adják még égési sérülésekre is.

A bionabolt is adták sok mindenre.

Lengyelországban a Metát is adják receptre a mai napig.

A tesztoszteront meg még most is felírják akinek kell.

Sokan azt hiszik hogy káros miközben van bizony gyógyító és erősítő robolálló hatása is. Ésszel szedve nem káros.

Sőt a fogyásban is segít. Akár mit ehetsz nem rakódik le a zsír.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#177277) Angel2014


Angel2014
addikt

Van a TikTokkon ez a bananosbenjamin2 csávó. ;]

Nézzetek rá élet és veszélyes. ;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#177278) TomDeNemm válasza Angel2014 (#177277) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

ha már Tiktok, én _selfocus account fanja vagyok, edzés előtt pár videó és indulás :)

(#177279) Vitee válasza g4mer (#177258) üzenetére


Vitee
aktív tag

En kint elek USA-ban, valami felelmetes mi fele-fajta dolgokat visznek be az emberek a szervezetukbe.
A levegoben itt kb tobb a fu mint az oxigen, arrol nem beszelve, hogy nincs zero tolerancia, mint otthon, igy rengeteg ember 2-3 shot alkohol utan siman vezetget, a melle felszivott kolarol nem is beszelve. A kola alap dolog kb...
Otthon ilyet nem tapasztaltam azert. Annyi zombi maszkal, hogy az otthoni csovesek helyzete nem is gaz.

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#177280) Apollyon válasza Vitee (#177279) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezért is lenne tök jó, ha végre dekriminalizálnák meg legalizálnák a füvet, hogy végre itt Európában is szlalomozhassunk a sok beszívott hülye között.
Mert az alkohol ugye milyen rossz, így ez már simán felment bármilyen kis junkiet az alól, hogy füvezzen a metrón és a mindenhol is.
Sőt, a fűnek állítólag tök sok jó hatása van, adjuk már egyenesen az iskolákban is, hogy a tanulók jobban tudjanak koncentrálni.
A tényeket és a valóságot, hogy a fű hosszútávon demenciát okoz, súlyos és permanens memóriaromlást, esetenként epilepsziát, meg már ne is vegyük figyelembe, hallgassunk róla, lapítsunk, ha ez a téma előkerül. A lényeg, hogy drogozni tudjunk.
(szarkazmus)

Amúgy pont pár éve volt, pont usákiában, hogy valami fura drogtól megzombult egyik ember elkezdte harapdálni egy másik arcát. Aztán szenzációt próbáltak csinálni belőle, hogy elkezdődött a zombi apokalipszis (közben valami könnyen és olcsón elérhető partidrog volt).

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#177281) g4mer válasza Vitee (#177279) üzenetére


g4mer
senior tag

És ez csak egyre rosszabb lesz, főleg hogy ez megy már kb minden filmben, sorozatban, " tépj be, drogozz, igyál"

Apollyon:

Ismerős a sztori. Egy a feka csávó volt, ha jól rémlik, aki lerágta a húst egy hajléktalan arcáról, azt hiszem Miamiban.

Sic Parvis Magna

(#177282) BPeti2


BPeti2
csendes tag

Sziasztok, szeretném figyelmetekbe ajánlani Science sorozatunk legújabb részét, melyben a tesztoszteron fokozás témakörét jártam körül:

(#177283) Qtya123 válasza g4mer (#177281) üzenetére


Qtya123
őstag

Nem tudom a fiataloknál (az én értelmezésemben 16-23 évig kb), mennyire megy a piálás, mivel nem nagyon van ilyen életkorú ismerősöm.

Amennyit látok belőlük szerintem inkább a nonstop energiaital mánia, meg a partidrogok futnak náluk. Őket ilyen alkalmi szétcsapósnak látom, nem a minden nap igyunk meg a magunkét típusnak.

Tippem szerint nem lesz többségük általános alkesz (az én ertelmezésemben az is az, aki nem rúg be, de minden nap iszik valamennyit), mint az 50+ korosztály jelentős hányada.

(#177284) Cs1csó válasza Qtya123 (#177283) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez a mit tekintünk alkoholizmusnak vagy mi az ami már komolyan árt a szervezetünknek örök vita, pl. az aki minden nap ebéd után elfogyaszt egy pohár bort vagy sört vagy pálinkát az már alkoholista hiszen RENDSZERESEN iszik.
De az sem túl jó ha valaki 1-2-3 hetente egy hétvégi buli alkalmával csapja szét magát durván pl. negyed-fél liter tömény pár liter sör stb. bár ez elvileg nem alkoholizmus. (én ide tartozom, van, hogy akár egy hónapig vagy több ideig sem iszom alkoholt - semmit - aztán jön egy "menjünk el a haverokkal sörözni" és aztán akkor egy kicsit "komolyabban" fogyasztok.
Hosszú távon talán az első rosszabb hiszen az ivás rendszeres, rövid távon az utóbbi a rossz mert kell utána vagy 2 nap, hogy rendbe jöjjön az ember gyomra stb.

Nyilván a legrosszabb az a "véglet" akinek már az élete normális mederben tartása sem egy tehát nem dolgozik stb. és folyamatosan csak az alkohol körül forog az esze. Persze a végletek között sok szint van. Nem lehet fekete-fehér módon leírni ezt a problémát.

Sok olyan ember van aki "kigyógyult" az alkoholizmusból és akár már évek óta egy kortyot sem ivott mégis magát még mindig alkoholistának tartja, hiszen bármikor vissza lehet esni.

(#177285) benfolds válasza aelod (#177262) üzenetére


benfolds
őstag

a tiltás nem csak a versenysportra vonatkozik? ha egy hobbigyúrós hülyegyerek vagyok, akkor használhatom, le se szarja senki, nem?

(#177286) benfolds válasza Vitee (#177279) üzenetére


benfolds
őstag

belövőszoba norvégiában? eszem megáll. azért a liberalizmasnak is van határa. ja, nincs. ja, tudom, egyéni szabadságjogok, felnőttként kezeli a társadalom az egyént stb. szerintem meg ha nem is amiatt kell a tiltás, mert visszatartó ereje van, mert lehet, hogy nincs olyan nagy, viszont fontos, hogy valamilyen módon el legyen ítélve a dolog szimbolikusan. hogy ki legyen mondva, hogy nem jó.

(#177287) bigmasterg válasza benfolds (#177285) üzenetére


bigmasterg
addikt

Illegális mindehogy.
Terjesztésért pedig simán börtön jár.

Kivétel ha olyan betegséged van, amihez szükséges és orvos írja fel. De az nem a hobbi gyúrós szint, hanem tényleg beteg emberek kaphatnak.
Ahogyan súlyos betegek (pl végső stádiumú rákos) kap morfium származékot is. Ezt pedig nagyon szigorúan ellenőrzik.

[ Szerkesztve ]

(#177288) Angel2014 válasza benfolds (#177285) üzenetére


Angel2014
addikt

Ha Hobbigyúrós vagy akkor maximalizáld ahogy BPeti2 Videója is említi. Már az is jó.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#177289) benfolds válasza bigmasterg (#177287) üzenetére


benfolds
őstag

ok, nem tudtam. azt hittem, hogy csak a terjesztés tiltott, meg a versenysportokban.

[ Szerkesztve ]

(#177290) Qtya123


Qtya123
őstag

Na, egyelőre jegelem a kapcsolatom a tofuval. Már csak kéthetente egyszer ettem, de már hányingerem van, ha rágondolok. :DDD
Spenóttal még úgy, ahogy lemegy. A Penny-ben találtam pár napja szejtánt, ilyet: [link]

Egy fokkal jobb, de nagy barátságot vele sem fogok kötni, már látom. :) Egy darabig oké, aztán kicsit vissza a tofu.

Amúgy mennyire hozzá tud szokni ehhez a rohadt húshoz az ember. Gyerekként vasárnap volt csak az asztalon és nem volt nyígás, hogy mi legyen a többi napon a kaja és az miért nem hús.

Jó, mondjuk nem is kellett tofuzni, meg szejtánozni, mert nagyon nem a megfelelő fehérje bevitel volt a főzés alapja akkor. :)
Krumplis, mákos, túrós, grízes tészta, bableves, valamilyen nudlik, szilvás gombóc, meg mittudom én még mik mentek. Főzelékek, rántott tök, ilyesmi.

Szívatom itt magam ezekkel a hülye húsmentes napjaimmal. :DDD

Mondjuk most sem lenne ez a vergődésem, ha legalább a tojást ehetném. De így, hogy ki kell ütnöm a tojást és minden létező tejterméket és az élesztőt is, így azért keményen be vannak korlátozva még a húsos kaják is. Nincs ilyen-olyan sajtos cucc, panír, tészta, miegymás.
Esküszöm egy gluténérzékenynek százszor könnyebb.

Mondjuk végtelen cash esetén kb sushin élnék a nap 24 órájában, mert annyira szeretem minden vízben élő lénynek a testét, főleg úgy, ha minél kevésbé van elkészítve, fűszerezve :DDD Ebben meg a sushi pont jó barát. Mellette zöldségek, gyümölcsök, magok aztán nekem más nem kell a táplálkozási boldogsághoz, de hát nem ez van. (Ja de, kolbász. Házi kolbász 10-15% zsírral, olyan szikkadtan, hogy embert lehet vele agyonverni. A család nem is eszi, nekem külön készítünk ilyen szárazat.)

[ Szerkesztve ]

(#177291) benfolds válasza Qtya123 (#177290) üzenetére


benfolds
őstag

felsoroltál most annyi tök egyszerű, mégis finom kaját, amit már ezer éve nem ettem a hülye fehérje hajszolás miatt, hogy ebben a pillanatban jöttem rá, hogy hagyom az egészet a picsába, kb. legyen jó, aztán eszem, amit megkívánok. a súlyom miatt azelőtt sem kellett aggódnom, kb. bármit ehetek. de túrót szerintem soha többet nem fogok. köszi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#177292) Manitou válasza Woodslave (#177215) üzenetére


Manitou
addikt

Viszlát ;]

(#177293) Woodslave válasza Manitou (#177292) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177294) aelod válasza plevips (#177213) üzenetére


aelod
veterán

Mennyi erő? Senki nem látja, hogy milyen erős vagy azt viszont igen ha izmos. Ha pedig kicsinek érzed magad akkor az is vagy ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177295) Woodslave válasza benfolds (#177291) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja csomó kaja ami a common sense alapján eléggé alkalmatlan testépítő (mármint ahogy a többség akarja) célra. Nincs ezzel semmi probléma de ez még mindig a gyúrósok ide topic, ahol nem a mákos tészta a meta :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177296) Jim-X


Jim-X
őstag

Megneztem a minisorozatot Sally McNeil-rol... Nem semmi amit muveltek :Y
Ti lattatok?

A játék az nem játék!

(#177297) headhunter


headhunter
addikt

(#177298) F34R


F34R
nagyúr

Sracok most badarsagot fogok mondani, tej okozhat gyulladasokat? illtve a tejsavo az tisztabb mint az aktualis nagyuzemi pasztorozott cowmilk?

(#177299) aelod válasza F34R (#177298) üzenetére


aelod
veterán

Persze, hogy okozhat (mint minden más is ha érzékeny vagy rá). A kérdésed második részét nem tudom értelmezni.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177300) Woodslave válasza F34R (#177298) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

amúgy kutatások szerint - amiket említ a tejtermékek inkább gyulladáscsökkentőek (rendszerszintű gyulladás) de az is elhngzik hogy okozhatja pattanások rosszabbodását.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.