Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176251) Janaboy válasza Angel2014 (#176250) üzenetére


Janaboy
veterán

De hát az olyan mintha sétálnál..

Janaboy

(#176252) vaakuum válasza Janaboy (#176251) üzenetére


vaakuum
addikt

A Csepeliek lehet máshogy sétálnak :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#176253) aelod válasza Angel2014 (#176248) üzenetére


aelod
veterán

Köszi a tanácsot mester, igazán hálás vagyok. Diéta, hogy halad?

Janaboy

Hagyd rá :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176254) F34R


F34R
nagyúr

Tenyleg a Racz Gezu lefogyott mar? :DDD ez a Norbi is feltalalta a spanyolviaszt

(#176255) Angel2014 válasza Janaboy (#176251) üzenetére


Angel2014
addikt

Használtad már?

Mi olyan? Folyamatosan hajlítva van a térted! Terheled a térd ízületet is és a comb izmait is. Ki sem bírod nyújtani a lábad teljesen. [link]

(#176253) aelod : Megint a nagyképűség! ? Tök mindegy hogy halad bárhonnan indulok akkor sem érhetsz a nyomomba. Nem 150centi vagyok, nem 70 kiló, és nem 30 éves.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176256) aelod válasza Angel2014 (#176255) üzenetére


aelod
veterán

Én meg sem próbálok a nyomodba érni bajnok :DD

Csak egy tipp de indulj az elejéről és mondjuk nem kellene hülyeségeket magyarázni az ide tévedő kezdőknek. 🧐

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176257) Angel2014 válasza aelod (#176256) üzenetére


Angel2014
addikt

XD. :D

30 év vs 53 év.

Próbálom őket védeni az ilyen edzőktől.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176258) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#176257) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

10 eve meg 60 eves voltal. jol tolod ha mar csak 53 :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#176259) OPiiPO válasza aelod (#176256) üzenetére


OPiiPO
addikt

Nem kellett volna, ilyenkor mindig fényképeket rak be magáról :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#176260) Angel2014 válasza OPiiPO (#176259) üzenetére


Angel2014
addikt

Tegyél te is. :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176261) Woodslave válasza Angel2014 (#176257) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és ezzel az összehasonlítással mire akarsz utalni?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176262) F34R


F34R
nagyúr

Sracok ne kakaskodjatok :DDD fain topik kar lenne elrontani. :D

(#176263) aelod válasza Woodslave (#176261) üzenetére


aelod
veterán

Bókol, hogy csak 30 évesnek gondol :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176264) m3tr0 válasza Angel2014 (#176257) üzenetére


m3tr0
senior tag

Most vagy 53 éves vagy amikor ezek a képek készültek?
Mellesleg aelodről ez a kép mostanában készült...te is így nézel ki most mint a belinkkelt képeken?
Mert nekem úgy rémlik,hogy azt írtad megint kicsit elszállt a súlyod. :U

Semmi gond nincs az ellipszis trénerrel ha nem csavarod fel az ellenállást mehet a kardió.
Pont,hogy ízületkímélő egy csomó máshoz hasonlóan.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#176265) TomDeNemm válasza aelod (#176226) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

A vitaminnal én úgy vagyok, hogy egyik termék amitől érzem is, hogy dob a teljesítményemen. Mivel pre-workoutot nem érdemes használni hosszú távon rendszeresen, ezért most vitamint vettem boost-nak. Fehérjét sem tolok rendszeresen, mivel nem vagyok versenyző nem is kell, és a vérképem már amúgy is kimutatta a too much fehérjét a vesénél. Legjobb lenne, ha mindent szednék egyszerre és leszarni mit okoz stb. de szóba kerül az is, hogy ki-mennyit költ mert ugye más is fontos. Máshol pedig azt olvasom, a multi pro-t még ki is egészítik c+d+omegával.

(#176266) plevips


plevips
tag
LOGOUT blog

Hali.
Edzés előtti rizskását mivel szoktátok ízesíteni? (fehérjén kívül)

(#176267) Janaboy


Janaboy
veterán

Nem tudom hogy ki mennyire támogatja ezt, de aki szeretne nasit tenni a diétaba, annak ajánlom a cerbona hozzá adott cukor nélküli szeletét (van 6 íz), finom és csak 1 gramm a cukor van benne, egy szelet ~70 kalória.

Janaboy

(#176268) aelod válasza TomDeNemm (#176265) üzenetére


aelod
veterán

Hát neked különleges receptoraid lehetnek ha érzel teljesítmény javulást egy vitamin csomagtól.
Máshol azt is olvashattad, hogy a növényi fehérje kiegészítők növelik a férfiakban az ösztrogén szintet. :DDD
Nem kell és felesleges is. Amúgy is a legtöbb elég rosszul hasznosul ezekből a pakkokból. C, D vitamin és szerves magnézium untig elég.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176269) Angel2014 válasza aelod (#176268) üzenetére


Angel2014
addikt

Előd inkább arról beszélj , hogy bírtál így lebarnulni? Kamion sofőr vagy? Habár az kizárt mert mind a két kar ugyan ilyen. Mi a munkád?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176270) F34R válasza Angel2014 (#176269) üzenetére


F34R
nagyúr

Par oldallal viszabb irta hogy irodai munkat csinal.. es szerintem a rovidujju ing miatt ilyen.

(#176271) Angel2014 válasza F34R (#176270) üzenetére


Angel2014
addikt

Átsüt a nap az iroda ablakon? :B

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176272) bigmasterg válasza Angel2014 (#176271) üzenetére


bigmasterg
addikt

Kirakja a könyökét rajta :D

Gondolom sokat van kint melon kívül. Pl kutya sétáltatás

(#176273) benfolds válasza Angel2014 (#176257) üzenetére


benfolds
őstag

hány kg vagy most?

(#176274) Stauffenberg válasza carbox (#176235) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A séta jó dolog ha kímélni akarod az ízületeidet, az úszás pedig még jobb ha fokoznád az intenzitást.

Kalória számolgatásra a Yazio-t nagyon tudom ajánlani, mert magától kalkulálja a napi kalóriaigényt attól függően, hogy folyamatos-e a fogyás (ehhez naponta ugyanabban a napszakban, ugyanolyan körülmények között érdemes mérlegre állni és nem törődni azzal, hogy a súlyunk természetesen ingadozik fel-le, majd ebből lesz egy heti/havi átlag). Ha van okosórád lépésszámlálóval (vagy csak a telefonodat magában használod erre, pl: Google Fit), az aktivitással elégetett (becsült) kalóriamennyiséget is beleszámolja a Yazio.

Ja és egy tipp: Ne sanyargasd magad túl erős kalória megvonással, nem csak erőtlenebb és motiválatlan leszel, de még platózhatsz is, megfogja a szervezet a zsírt, így kontraproduktívan hat.

(#176275) HussarF válasza S e t h (#176243) üzenetére

Az én vagyok ;]

(#176276) TomDeNemm válasza aelod (#176268) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

a shop.builderen a Multi Pro vevővélemények alapján 50%-ban az olvasható, hogy többlet energiát érzel a szedése miatt és akár a reggeli felkelés is könnyebb, jobb közérzeted van. ezt én is alá tudom támasztani

(#176277) atee_13 válasza TomDeNemm (#176276) üzenetére


atee_13
őstag

Én szedem már pár éve, többnyire shopbuilderről veszem mikor akciós, de több energiát és a könnyebb felkelést nekem valamiért nem csomagolták bele a dobozba :D

(#176278) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Tudtok ajánlani valamit izületi problémára?
2 hete pihenek, vagyis nem edzek, és nem tudom mi az összefüggés a pihenés és az izületi probléma között, vagy van-e egyáltalán, de az utóbbi 1 hétben annyira elkeztek fájni az izületiem, hogy tényleg fájadlomcsillapítót kell bevennem alkalomszerűen.
Főleg a comb (fenék, "forgó") izületem fáj (eddig azt soha nem fájlaltam), de szinte mindegyik, a bokámtól a térdemen át a vállamig.
Nem lehet valami izületi gyulladás, vagy egyszerűen kuka lett ennyi idő alatt (ráadásul pont pihenés alatt) a testem?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#176279) S e t h válasza Angel2014 (#176269) üzenetére


S e t h
nagyúr

Neked mi a munkád?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#176280) HussarF válasza S e t h (#176279) üzenetére

Személyi edző ;]

(#176281) aelod válasza HUTCHDB (#176278) üzenetére


aelod
veterán

A pihenő nem egyenlő a regenerációval. A legtöbb ilyen probléma orvosolvató nyújtással, átmozgatással, esetleg manualterápiával hiszen gyakorta izom, izomcsoport diszfunkcióból adódik a probléma.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176282) marked one94 válasza HUTCHDB (#176278) üzenetére


marked one94
őstag

Én lassan 3 hónapja szenvedek, nekem a sokadik szakember mondta hogy a farokcsontom van elmozdulva és begyulladva. Kaptam egy eléggé kellemetlen kezelést plusz kemény dolgokra nem lehet ülnöm és azóta jobb a helyzet. Nekem a bal lapockám, a fenekem és a sípcsontomig ment a fájdalom.

You'll Never Walk Alone

(#176283) TomDeNemm válasza atee_13 (#176277) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

sokan szedik a tápkiegeket, pedig nem is hisznek bennük. próbáld ki milyen mikor havi 30-40k-t ráköltesz vagy havi 0-t

(#176284) bigmasterg válasza aelod (#176281) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nekem vagy két hete piriformis feszült be (volt már korábban is ilyen), akkor fájdalom nélkül nem tudtam húzni, guggolni.
De kb egy hét alatt sikerült rendberakni. Minden nap nyújtás, hengerezés, labdázás.
Labdázás nagyon kemény tud lenni, de bele kell állni. Egy ilyenre ültem rá.
Plusz elmentem masszőrhöz, de mire oda időpontot kaptam már jelentősen javult. Masszőrrel meg teljesen rendbe is jött.

Persze masszőrből sem mindegy hogy milyet talál az ember.
Akihez most járok tavaly Tokiói olimpián volt a bringásoknak a masszőre.
Viszont idő igényes is. Most pirifromis + egy kis lapocka átmasszírozása volt 1,5 óra.
Előtte hát, csuklya, váll, nyak, szintén 1,5 óra.
Teljes testen nem lehet tisztességesen végigmenni egy óra alatt.

A piriformis is elég szemét tud lenni, akár bokáig sugárzó fájdalmat is tud okozni, ha nem foglalkozik vele az ember és begyullad.

(#176285) HUTCHDB válasza aelod (#176281) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ehhez a manualterapiahoz van esetleg videós link?

Az a furcsa, hogy ha izomzathoz kapcsolódó probléma van, akkor hogy lehet, hogy gyakorlatilag a talpamtol a fejemig fajnak az izuleteim? Nem más, csak a forgó -kopó részeim?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#176286) HUTCHDB válasza marked one94 (#176282) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nekem szó szerint a jobb combcsont fenékben levő forgó része fáj a legjobban.
Ma már észre vettem magamon, hogy bicegve megyek, de ez hagyán, alvás közben is felébredtek, ha úgy fekszem, mert mozdulatlan állapotban is fáj belül az izulet.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#176287) S e t h válasza HussarF (#176280) üzenetére


S e t h
nagyúr

és gyerekkori barát. :DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#176288) v!ct0y


v!ct0y
veterán

A Pure Gold megint emelt. :DDD :DDD

(#176289) Janaboy válasza v!ct0y (#176288) üzenetére


Janaboy
veterán

Nem értem miért nem viszik fel a valós árra amennyiért adni szeretnék, vicces ez a havi emelgetes.

Janaboy

(#176290) m3tr0 válasza v!ct0y (#176288) üzenetére


m3tr0
senior tag

Fasza, tegnap előtt este rendeltem pont ma hozták ki. :C
Bár még az emelt áron is megéri szerintem,kellemesen csalódtam. :)

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#176291) aelod válasza Janaboy (#176289) üzenetére


aelod
veterán

Sok kicsi drágítást könnyebben bevesz az ember mint egy nagyot.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176292) szsurman


szsurman
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek a zabpehely fitinsav tartalma mekkora probléma? A zabpelyhet egyszerűen csak be szoktam áztatni hideg vízbe, és a végén keverek hozzá fehérjeport. Attól tartok, hogy a fitinsav tartalma megakadályozza az ásványi anyagok (pl kalcium, cink) felszívódását.

Valahol azt olvasni, hogy bőven van benne, de egy egész éjszakás áztatással eltávolítható.
Máshol azt írják, hogy a boltban kapható zabpehely a hőkezelés során már elvesztette a fitinsav tartalmát, egyébként pedig áztatással nem is lehetne eltávolítani belőle, mert ahhoz fitázra is szükség lenne, de az nincs benne.

(#176293) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok

Michal Krizo -rol mi a velemenyetek? Kimardt a fejnap? :DDD

Amugy be vagyok hizva es teleszart buvarruha vagyok...sajnos marciusban eltort a sipcsontom es azota is azzal kuszkodok... Illetve hat valoszinu a tores miatt szarul mukodik a pajzsmirigyem es az inzulint se ugy termeli a szervezet....ohhh wait ;]

A játék az nem játék!

(#176294) aelod válasza szsurman (#176292) üzenetére


aelod
veterán

Ne áztasd hanem mikrózd vagy főzd. Hőkezelés amúgy is javít az emészthetőségén, illetve ha bő vízben főzöd/ mikrózod akkor a puffadás is alacsonyabb rizikó faktor lesz.

#176293Jim-X

Jobbulást. Krizo. Most indul pro kártyáért. Félelmetes a pali, bizonyos, hogy Mr. O top 10-ben lesz. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176295) Jim-X válasza aelod (#176294) üzenetére


Jim-X
őstag

Koszi, labtores tekintetben egy fel Bohos Kornel vagyok :DDD

Nagyon durva, amugy tenyleg kicsi feje van ami meg jobban noveli az osszhatast.
Nekem valahogy az aranyaihoz a hata nem tunik eleg szelesnek...illetve egy kicsit szarul pozol...
Meglesz neki a profi kartya szerintem es ha valaki megtanitja pozolni, akkor szerinem meg Mr. O is lehet belole :K

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#176296) aelod válasza Jim-X (#176295) üzenetére


aelod
veterán

Igen elsőre a pózolása nagyon amatőrnek hat, de már Steve Weinberger (IFBB head judge) is látta már biztosan ellátta jó tanácsokkal. Hátát hozni fogja, szerez egy jó edzőt és simán odaérhet.

Ellenben Ramy idén félelmetes. :Y

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176297) F34R válasza aelod (#176296) üzenetére


F34R
nagyúr

O gyerekkent is az lehetett :D

(#176298) aelod válasza F34R (#176297) üzenetére


aelod
veterán

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176299) HUTCHDB válasza aelod (#176298) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ő Ramy? Hát... ezek szerint bárkiből lehet csúcssportoló!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#176300) bigmasterg válasza HUTCHDB (#176299) üzenetére


bigmasterg
addikt

Egy kép alapján nem nagyon lehet megmondani, hogy kinek hogyan reagál a szervezete szteroidokra és mennyire bírja őket. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.