Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177451) Pfiucska válasza benfolds (#177439) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Nekem is hasonlo, nincs panaszom.
Orvos szerint is amig panaszmentes vagyok, hagyjuk a…
23/F 77-78kg

Veradasnal szokott vicces lenni mert meg lejjebb megy es konnyen beajulok :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#177452) Rivaul válasza AsakuraDave (#177450) üzenetére


Rivaul
addikt

Jeleznek majd. Mostanában kicsit elcsúsztak. Nekem kb 2 hete 4 nap volt mire ideért. Nem mellesleg, BFD van fehérjére náluk. Nem hatalmas de pl a kilós most 5990, ami még jobb ár. Sajnos a 2,3kg maradt annyi, amennyi.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#177453) benfolds válasza Woodslave (#177446) üzenetére


benfolds
őstag

mindenki azt mondja, hogy á, az lehetetlen, hogy érzed, hogy összevissza ver. nem tudom, hogy miért nem lehet elhinni, hogy érzi az ember, hogy beledobban nagyokat, egymás után többet is. kicsit olyan, mintha remegne. sőt, még látszik is, ha leveszem a pólómat. nem vagyok ráparázva egyáltalán, csak azért jó lenne tudni, hogy mi a tököm ez.

akkor legalább ezekkel a 105-ökkel nem vagyok egyedül, megnyugodtam. :) minden ismerősömnek inkább magas, mint alacsony, nem ismerek senkit, akinek az lenne a baja, hogy alacsony.

(#177454) aelod válasza benfolds (#177453) üzenetére


aelod
veterán

Kardiológia.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177455) Rivaul válasza benfolds (#177453) üzenetére


Rivaul
addikt

A tünet pl akkor is ez ha nem zár megfelelően egy billentyű. Visszafele is áramlik vér, az megreked és elkezdi kinyomni a szív, ekkor érezni az aritmiát. Ezzel nem azt mondom hogy ez lenne nálad. Csak hogy létező és érezhető jelenség. Egy uh megmondja. Nekem covid után szívizom gyulladás okozta. Szerencsére rendbe jöttem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#177456) benfolds válasza Rivaul (#177455) üzenetére


benfolds
őstag

köszi, elmegyek majd kivizsgálásra. múltkor nem volt ultrahang, ekg-n meg ugye akkor látszana, ha éppen abban a két percben ver félre, amikor rajtam van. most jut eszembe, hogy kiskoromban szívzörejem volt, lehet, hogy köze van hozzá.
na jóvan, abbahagyom a nyuggerkedést. :U

(#177457) Cs1csó válasza Pfiucska (#177451) üzenetére


Cs1csó
félisten

Véradás előtt sokat sok vizet fogyasztani és enni. A véradás alatt, közvetlenül utána érdemes billenteni a széket akár már a véradást is így kezdeni.

(#177458) Pfiucska válasza Cs1csó (#177457) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

A taplalkozassal nem szokott problema lenni.
Igen, altalaban mar elore jelzem, h eloszokott ez fordulni es akkor elore hatradontenek, az sokat segit :K

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#177459) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Nah megjött a csomag :))A 05/2022 -es szavatosságú Pure Gold Whey Protein-em még mindig megvan a konyhapulton, van még venne kb egy 6-700grammnyi adag ha valakit érdekel, ingyen átadom vagy ezt fixen dobjam ki és Ne akarjak másnak rosszat? :B

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#177461) bigmasterg válasza AsakuraDave (#177459) üzenetére


bigmasterg
addikt

Fogyaszd el nyugodtan.
Ha nem kapott nedvességet, simán jó még.
Ha a fehérje megromlik, annak erős dög szaga van. Észrevennéd hidd el.

[ Szerkesztve ]

(#177462) perempe


perempe
addikt

elnézést az off-ért.

supplementshouse.hu weblapról rendeltem Now termékeket szeptember közepén:
CoQ10 100mg NF025_90caps 2x 11.990 Ft
Daily Vits NF056_250tabs 9.190 Ft
OMEGA-3 NF060_500caps 10.990 Ft
a multivitamin a Supradyn árának töredéke. megbízható a forrás? jó vétel volt?
ezen kívül háziorvos felírt Bioextra D3 vitamint kérésemre, 1746Ft volt két doboz.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#177463) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Már biztos kérdeztem régebben is de a tegnapi edzésem után(Nem kondi, hanem "harcművészet") úgy gondolom mostmár tényleg muszáj lenne eljutnom valami dokihoz aki megtudna vizsgálni...
Klinikai esetnek érzem, hogy ahhoz képest, hogy azért mindig edzegettem és oké voltak kisebb-nagyobb kihagyások de a mai napig elég jó fizikumom van, fitt, sportos vagyok de mellé olyan szintű merevség van hogy már szinte sétálni is alig bírok, teljesen be van szükülve a mozgástartományom főleg váll és derék alatt. Kölök korom óta masszív lábakon éltem sose volt vékony lábam így egy sport amibe kb csak rúgások és kézenpörgések vannak eléggé kikészítenek, főleg ezzel a merevséggel, hogy mindent erőből, kirobbanva tudok csak megcsinálni nem pedig mondjuk lendületet használva könnyedén elreppenek a levegőbe...
Csukló-könyök-váll izületeimet nagyon gyengének érzem, szerintem elkéne bírniuk a testemet főleg hogy van izomzat a karomon és vállaimon így van "miből" megtartanom magam de mégis mindig azt érzem, hogy az izület kapja a terhelést és összecsuklik alattam.
Lábaimnál meg mondjuk oké eltudom képzelni, hogy a nagyon mély és "kicsi" izmok nem a legfejlettebbek és hozzá a combhajlító-feszitő izmok túl erősek és "nehezek" pl ezt megtudja vizsgálni egy doki, hogy hát valószínűleg az XY izomzatom gyenge mert közbe meg "ezt" megtudom csinálni így valószínűleg valami stabilizáló izomcsoportot kéne edzeni és hogy azt hogyan... csak amennyi edzés a hátam mögött van szerintem ezeknek már rég hozzá kellett volna erősödniük. :U

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#177464) aelod válasza AsakuraDave (#177463) üzenetére


aelod
veterán

Rosszul közelíted meg a dolgot. 100%, hogy mozgástartomány csökkenés van az adott izom rövidülése/ letapadása miatt. Javaslom, hogy keress fel egy manuálterapeutát és lehetőleg ne egy alkalommal számolj...
Orvos ezen nem fog segíteni max azt mondja, hogy pihentesd és ne edz többet.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177465) F34R válasza AsakuraDave (#177463) üzenetére


F34R
nagyúr

Tippelhetek? Capoeira? figyelj en ezen nem csodalkozok a legtobb brakesnek is kivan mindene. Ettol fuggetlenul menj el vele.

(#177466) Qtya123


Qtya123
őstag

Ilyen jellegű kérdésem nekem is lenne, mint a kollégának.
Karban akarom tartani magam, mert a csuklya és lapocka részen van egy-két csomó és a vállam mozgástartománya sem az igazi.

Voltam pár alkalommal egy ismerős által ajánlott sportmasszőrnél, de egyrészt a város másik végén van irdatlan szívás parkolási lehetőséggel, másrészt nem tudom hogy mennek az árak, de 45 percre 7.500 Ft-ot sokallok kicsit. Főleg, hogy teljesen általános masszázs volt.

Tudtok esetleg masszőrt és/vagy manuálterapeutát, lehetőleg a 18,19,10 kerületben, vagy Vecsésen?

[ Szerkesztve ]

(#177467) aelod válasza Qtya123 (#177466) üzenetére


aelod
veterán

Készülj fel, hogy egy manuálterápia jóval borsosabb áron lesz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177468) F34R válasza Qtya123 (#177466) üzenetére


F34R
nagyúr

Massage gun?

#177466Qtya123
mod.:
Videken gyogytornasznal voltam 15k volt. :D szoval szerintem nem sok amit mondasz.

[ Szerkesztve ]

(#177469) perempe válasza Qtya123 (#177466) üzenetére


perempe
addikt

horror! hány alkalom lenne ilyen esetben jó? pl. 4 héten át 2 alkalom (4x2).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#177470) persil válasza Qtya123 (#177466) üzenetére


persil
nagyúr

En a corvin-nal voltam(manualterapeuta), kifejezetten olcson es helyre is jott a vallam. Ha nem esik neked tul messzire(latom ez fontos kitetel), akkor szivesen megirom, hogy kit keress.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177471) aelod válasza F34R (#177468) üzenetére


aelod
veterán

Massage gun?

...nem sokat ér ha mély izom területeken van a gond

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177472) Qtya123 válasza persil (#177470) üzenetére


Qtya123
őstag

A Corvin még pont belefér a nem kapok agyfaszt a belvárosban való tötymörgéstől és 20 perc alatt ott vagyok, szóval megköszönném a kontaktot. :K

Az előző Budának a legtávolabbi pontján volt. Majdnem 1 óra autóval oda, majd vissza...

[ Szerkesztve ]

(#177473) tchriss válasza aelod (#177425) üzenetére


tchriss
tag

Köszönöm a választ.

#177426bigmasterg
és itt is.

(#177474) Jim-X


Jim-X
őstag

Molnar Peti inerju

Mindig is birtam a MP-t de most meginkabb nott a szememben :R :K

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#177475) aelod válasza Jim-X (#177474) üzenetére


aelod
veterán

Nekem egyre unszimpatikusabb a pali..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177476) Jim-X válasza aelod (#177475) üzenetére


Jim-X
őstag

Mert?

A játék az nem játék!

(#177477) aelod válasza Jim-X (#177476) üzenetére


aelod
veterán

Nézd meg a legújabb posztját és olvasd el mit írt alá. Miért kéne bárkinek is élsportolónak lennie ha meg akar fogalmazni egy gyakorlat kivitelezése szempontjából egy kritikát vele kapcsolatban? Mindeközben meg előadja, hogy számára fontos a kritika csak éppen úgy kezeli mint egy óvodás :DDD Állandóan ez a kivagyiság. Volt már vele egy csörtém a facebookon ott is okos volt, ja nem.
Hovatovább ha megnézed az edzéseit a java része ego lifting. :U

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177478) Jim-X válasza aelod (#177477) üzenetére


Jim-X
őstag

Nem kovetem a posztjait...lehet ez a baj :D Amit mondott azok a dolgok tetszettek es a hozzaallasa is....de lehet csak szinhaz az egesz? :F :B

A játék az nem játék!

(#177479) aelod válasza Jim-X (#177478) üzenetére


aelod
veterán

Azt követsz akit akarsz :)

de lehet csak szinhaz az egesz?

Igazából lényegtelen mert mint embert nem szívlelem attól még sikeres sportoló és drukkolok, hogy jól szerepeljen most az Olimpián.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177480) _NCT


_NCT
őstag

Ha nem nézem a videót mikor Peti beszél, kicsit olyan a hangja mint ByeAlex-nek :DDD

(#177481) F34R


F34R
nagyúr

Nah megjott a testosteron eredmeny... de en ehhez nem ertek :DDD

(#177482) Woodslave válasza F34R (#177481) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elég gáz azért az csak meg tudod állapítani :U

csináltatnod kellene egy általános hormont is. LH. FSH.

Az SBGH alacsony ami jó. De itt azért komoly probléma van. Nem tudom eddig mir írtál az állapotodról de ilyen szinten már minden bajod kellene legyen.

Most volt kúra vagy mi? ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177483) Woodslave válasza Woodslave (#177482) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de nézd a jó oldalát erre tuti kapsz teszto pótlást :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177484) F34R válasza Woodslave (#177482) üzenetére


F34R
nagyúr

Es azt milyen modon tudom elerni? ez is csak maganuton vetetheto le?

190cm 87kg 33 eves, nem tul izmos, heti 2x edzes.. kaja az nagyjabol rendben van.

Dehogyvolt, semmi ilyet nem csinaltam meg.

(#177485) Woodslave válasza F34R (#177484) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de nem érzel semmit? Libidó, potencia stb. Nyilván anonim fórumon is kényelmetlen kérdés meg senki nem mondja de ez nagyon alacsony. A többi érték ebből a szempontból teljesen érdektelen (amit nézettél)

Vagy elmész egy magán urológushoz (inkább andrológus) vagy tbs és megnézik mi a probléma, mert a leírt paramétereid nem indokolják.

Ezeket a tbs- is megnézi nem kell magánlabor. Kérdés persze mikor van időpont de innentől ez mindenképpen orvos :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177486) aelod válasza F34R (#177481) üzenetére


aelod
veterán

Hol csináltattad és mennyi volt?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177487) F34R válasza Woodslave (#177485) üzenetére


F34R
nagyúr

Dehogynem, alacsony sexualis vagy. potenciaval nincs problema merevedik rendesen de nehezebb fenntartani az allapotot.

#177486 aelod
En videken csinaltattam, Heves Megyeben. Synlab-nak van ott egy laborja. Mivel naluk nem volt csomagban igy 8900 Ft lett.

(#177488) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Nekem ez a mostani: (Androgél-el)

De én tovább megyek, felviszem én ezt 30-ra ;]
Viszont beszélnem kell egy másik orvossal, mert az ösztrogénnem elkezdet felfele mászni.

[kép]

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#177489) Woodslave válasza Dazsar (#177488) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Miért ez magas ösztrogén? Nekem a májusi eredmény 72. Most nem nézettem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177490) Woodslave válasza Woodslave (#177489) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na gugli szerint nem a 72 pmol az 19pg 10-40 a normális

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177491) Dazsar válasza Woodslave (#177490) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Hát, nem az hogy magas, de mászik felfele, pedig ez csak gél. Mi lenne ha tabi vagy szuri lenne?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#177492) aelod válasza Dazsar (#177491) üzenetére


aelod
veterán

Aromataz blokkoló :DD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177493) Freddycom válasza Dazsar (#177491) üzenetére


Freddycom
őstag

Ezt a gélt te is úgy használod, ahogy ajánlani szokták egymás között zárt ajtók mögött, h egy csepp fültisztító pálcikára és a húgycső belső falára felkened?

(#177494) benfolds válasza Woodslave (#177482) üzenetére


benfolds
őstag

de egyébként ez nem lehet csak pillanatnyi állapot? kb. mint hogy egyik nap még a lopott biciklit is, másik nap meg a világ legjobb nője sem tudna érdekelni. szóval kedélyállapot, pihentségi szint, stressz szint, időjárás stb. eredője a dolog kb.
meg egyébként is: kapsz egy számot, tudni fogod, hogy alacsony, jó vagy magas, és? elkezdesz szúrni vagy elgondolkozol, hogy milyen problémáid vannak, amik áttételesen okozhatnak alacsony tesztoszteron szintet? mert ha az utóbbi, akkor labor nélkül is elgondolkozhatnál, mert úgyis érzed, hogy valami nem oké. én pl. azt tippelem, hogy nekem alacsony lehet, de most mi a tökömnek kérjek róla igazolást mittudomén hány ezerért? megpróbálom azokat a dolgokat kijavítani, amiknek többek között következménye lehet az alacsony tesztoszteron szint. szóval csak azt akarom mondani, hogy nem sok értelmét látom, hogy önmagában a tesztón rugózzunk. persze ha egy veresenyzőről van szó, az tök más.

(#177495) Woodslave válasza benfolds (#177494) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem vagyok endokrinológus de nem hiszem hogy a hormonok kedélyállapottól függenek. A többivel nagyjából egyetértek de F3AR kolléga értéke már orvosi eset. És attól függetlenül hogy xarul érzed magad egyéb problémákat is okoz.

Ha csak ezt az egyszerű táblázatot nézed

Ha mondjuk vmi olyan cuccot nyomott volna ami elnyomja a tesztot (prohormon vagy sarms szint csak) akkor lenne magyarázat és akkor lehetne mondani majd visszaáll de igy...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177496) _NCT válasza Woodslave (#177495) üzenetére


_NCT
őstag

Én az általad linkelt orvosnál voltam és hasonlóan a kollégához olyan szinten volt a teszto szintem, korábban írtam róla. 2 havi clostyl visszaállította 18-asra 6-ról. Teszto pótlás nélkül, ő azt mondta a clostyl bőven elég, az majd stimulálja a heréket, hogy több tesztót termeljen. Nekem is magasabb szinten volt az ösztro, de amiatt is, mert ugye a teszto aromatizálódik, ezáltal emeli az ösztradiol szintet, meg az a fránya hasi zsír.

A libidó meg a teszto szint 2 dolog, hiába emelkedett meg a teszto szintem, szignifikánsabban nem emelkedett a libidóm. A stressz csökkentésével és a rendszeres edzéssel, legalább 8 óra alvással viszont igen.

Néha napján 2 deci jobb minőségű vörösbor is segít fickóssá tenni :DDD

(#177497) Woodslave válasza _NCT (#177496) üzenetére


Woodslave
nagyúr

És az már kevés hogy kellett a kenőcs?

Elég profinak tűnik a doki a honlap alapján én is hozzá mennék ha Pesten laknek

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177498) _NCT válasza Woodslave (#177497) üzenetére


_NCT
őstag

Nem kellett, pont ezt mondom. Clostylbegyt (clomiphene-citrate) 25mg naponta 2 hónapig bőven elég volt. Persze mindenkinek más a kórtörténete, nehéz belelátni messziről. Előtte voltam urológusnál, belgyógyásznál átvizsgáláson, nyaki uh (pajzsmirigy ell.), hasi uh etc. Idén egy 80-ast otthagytam magánban, de megérte megtudnom, hogy nincs krónikus bajom és minden rendben.

[ Szerkesztve ]

(#177499) Woodslave válasza _NCT (#177498) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Úgy értem minek az androgel akkor?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.