Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177551) Skillet válasza AsakuraDave (#177550) üzenetére


Skillet
addikt

Nem hinném, hogy extrém. A Scitec Jumbo-ból 220 grammot írnak 1 adagnak :K 400ml vízzel keverve...
KATT

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#177552) AsakuraDave válasza Skillet (#177551) üzenetére


AsakuraDave
őstag

~30g egy kupak fehérje azt iszom kb 400ml vízzel :Y :Y :Y

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#177553) Skillet válasza AsakuraDave (#177552) üzenetére


Skillet
addikt

Az csak fehérje. A szénhidrátos (tömegnövelő) fehérjék, amik még ezen kívül is ki vannak egészítve mindenféle sz@rral, azokra szerintem jellemző a sok-sok gramm :)

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#177554) marked one94 válasza Skillet (#177553) üzenetére


marked one94
őstag

a tömegnővelükben mindenféle cucc van azokból sokszor 1 adag 150-200g. Anno a jumbo hardcoret szedtem abból is talán 120g volt egy adag.

You'll Never Walk Alone

(#177555) Skillet válasza marked one94 (#177554) üzenetére


Skillet
addikt

Úgy. Mindegy, megpróbálom mondjuk a negyedét elkeverni vízben, aztán nem gurítom le, hanem mondjuk 1 óra alatt elkortyolgatom. Hátha. Szerintem nem fog működni... De majd kiderül. Egyelőre holnap fehérje teszt. Remélem attól nem sz@rok be :DDD
Ha nem működik, kell másikat keresni. KATT ebből van 1 adagos is. Próbára tökéletes lenne.
Mást nem találtam, amiből van ilyen kis adag.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#177556) aelod válasza AsakuraDave (#177550) üzenetére


aelod
veterán

Szerintem nem annyira édes. Pont jó. Kérdés mennyi vízzel és mennyi fehérjét keversz. Én 60grammot szoktam szemre fél shaker vízzel. Legurítom és kész.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177557) F34R


F34R
nagyúr

Az osszes tomegnovelos ilyen adagolasu.. ezert is mondtatok regebben hogy nem sok ertelme van, inkabb odafigyeles a megfelelo mennyisegu es osszetetelu kajara + feherje ha esetleg nincs meg elelmiszerbol...
Ha mar igy felhozodott, a vanilias compact mennyire vanilia izu?

(#177558) aelod válasza F34R (#177557) üzenetére


aelod
veterán

Eléggé. Bár meg sem közelíti egy pescience-t de az ára sem annyi. Én most almáspitéset rendeltem. Nekem bejön. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177559) AsakuraDave válasza aelod (#177556) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Kicsit púpos kanál(ami a zacsiban jött) és hát jó 400-500ml-ig rátöltök. Amúgy Neked is ilyen kristályos a cucc? A sima whey nem így nézett ki, ebbe szó szerint igy csillog valami varázspor :DDD :DDD :DDD

(kép nem adja át, a fehér pötyik amik így kb csillognak benne)

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#177560) aelod válasza AsakuraDave (#177559) üzenetére


aelod
veterán

Igen mivel ez koncentrátum.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177561) Eagl3 válasza Skillet (#177544) üzenetére


Eagl3
veterán

A kreatin miatt is lehet.

(#177562) Macka válasza AsakuraDave (#177559) üzenetére


Macka
veterán

Cukor 🤣

(#177563) _NCT


_NCT
őstag

Innen tudom, hogy öreg(szem) vagyok, régen a mázsaszámra evett tömegnövelő és rántott hús kombótól sem tudtam hízni, most meg ránézek egy kövérebb halra és már hízok…..

(#177564) Skillet válasza Eagl3 (#177561) üzenetére


Skillet
addikt

Régebben szedtem kreatint és fehérjét is. Szerintem nem tapasztaltam semmi effélét. Mondjuk, az szerintem vagy 20 éve volt :DDD szóval simán lehet, hogy azóta nem szereti a szervezetem. Vagy csak a puregold nem tetszik neki :F meglátjuk. Amennyire visszaolvastam, nem vagytok elájulva a Biotech-től, viszont nekik vannak 1-1 adagjaik mindenféle cuccból, szóval lehet, hogy kipróbálom, ha a fostosság továbbra is fennállna.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#177565) Eagl3 válasza Skillet (#177564) üzenetére


Eagl3
veterán

Én magamon tapasztaltam 4-5 éve a monohidrát áldásos hatását, bennem nem megkötötte a vizet :D

(#177566) Woodslave válasza Eagl3 (#177561) üzenetére


Woodslave
nagyúr

5 gramm van benne attól talán nem lesz hasmenés. Bár lehet. Mondjuk a 70gramm ch "komplextől" már el tudom képzelni.

Nem akarok itt okoskodni megint hogyan is kellene "használni" egy tömegnövelőt, de az hogy egy adag mennyi az maximum néhány összetevőjének minimálisan hasznos dózisa miatt számíthat (jelen esetben talán, esetleg a kreatin "mátrix meg a benne lévő fehérje mennyisége miatt) de amúgy kb annyira cizellált kieg mint a multivitamin.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177567) Jim-X válasza Macka (#177562) üzenetére


Jim-X
őstag

Ki van zarva...Akkor 3x annyi lenne az ara ;]

A játék az nem játék!

(#177569) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Az összes tápkieg rakássz@rt se ér ha kiakarsz nézni valahogy kokszolj ameddíg birja a szervezeted by dr konklúzió :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#177571) Cs1csó válasza @rglaaf (#177569) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 Gymbeam
Ha "tökéletes" a pihenés + táplálkozás + edzés kombó akkor lehet jól kinézni. Vannak is ilyen naturál versenyek ott azért lehet látni, hogy nem 120kg-os tiszta izom versenyzők vannak.
Gondolom van egy plafon amit nehéz áttörni ha nem szed ilyesmit az ember.

(#177572) persil válasza Gymbeam (#177570) üzenetére


persil
nagyúr

Tenyleg azt hisztitek, hogy komolyan gondolta...?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177574) F34R válasza persil (#177572) üzenetére


F34R
nagyúr

tudjuk hogy nem :D

(#177575) persil válasza F34R (#177574) üzenetére


persil
nagyúr

Hat a #177570 alapjan ebben azert annyira nem voltam biztos. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177576) Snoop27 válasza Gymbeam (#177568) üzenetére


Snoop27
őstag

Én is erre jutottam, főleg mert 40 fölött még gyorsabb a hizás, s a tömegnövelő nem a legjobb, nekem legalábbis nem.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#177578) persil válasza Gymbeam (#177577) üzenetére


persil
nagyúr

Oke, kezd teljesen vilagossa valni, csak ugy "tunt" mintha captain obvious szeretne megmagyarazni a kek eg jelenseget. :D

De no offense, egyebkent is egyetertunk abban, amit irtal.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177579) bigmasterg válasza Gymbeam (#177568) üzenetére


bigmasterg
addikt

Én inkább innék egy fehérjét és ennék mellé egy sütit /csokit minthogy tömegnövelőt vegyek. :))

(#177580) @rglaaf válasza Gymbeam (#177570) üzenetére


@rglaaf
veterán

Persze hogy lehet ahova járok van 2 edző ismerősöm az egyik pár éve még versenyekre járt durván jól néz ki de tolta és meg mindig tolja a kokszot.
Mondta hogy annyira függő lett hogy nem is akar leállni most is naponta tolja 4x a szurit tele van a segge kelésekkel mert néha nem szívodik az az olajos cucc,senkire nem halgat kb adig fogja tolni ameddig lesz rá pénze vagy belepusztul.
A másik meg totál naturalba nyomja nyilván hozzá járok ő a másik véglet semmi még tápkieg se nagyon.Csak kajával oldja meg amit lehet
Ahogy dumáltunk kb 3-4 éve a platón van már nincs fejlődés csak szintentartás van nála.
Kb ki egyeznék ha pár éven belül csak megközelítőleg hoznám azt a szintet ami neki van

PSN:BiZzare_0 ️

(#177581) Jim-X válasza @rglaaf (#177580) üzenetére


Jim-X
őstag

Vagy kokszolsz, vagy szarul nezel ki, ennyi... topik zarhato :K ;]

A játék az nem játék!

(#177582) @rglaaf válasza Jim-X (#177581) üzenetére


@rglaaf
veterán

Őőöőő.... igen kb :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#177583) F34R válasza Jim-X (#177581) üzenetére


F34R
nagyúr

Kozepszar nincs? ;] kokszal is nezhetsz ki szarul :P

(#177584) Cs1csó válasza bigmasterg (#177579) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tömegnövelő a durván ektomorf 20 éveseknek kell akik kb. amit megesznek az kb. ugyanúgy jön is ki belőlük :DDD

(#177585) Cs1csó válasza F34R (#177583) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ismertem ilyeneket: ragyás bőrű - gondolom már a bőrén jött ki a sok xar - a nulla nyújtástól olyan volt mint egy gorilla (lehet a fülét sem tudta volna megvakarni annyira merev volt) és persze HATALMAS bendő mert ugye nem sokszor keveset hanem ritkán nagyon sokat evett, és persze a nem "kedvelt" testrészek kissé elhanyagolva.

[ Szerkesztve ]

(#177586) aelod válasza Jim-X (#177581) üzenetére


aelod
veterán

..és mi van azzal aki kokszal is szarul néz ki?:U

Cs1csó

...az étkezések száma mit befolyásol a has meretében?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177587) @rglaaf válasza Cs1csó (#177585) üzenetére


@rglaaf
veterán

Növekedés hormontól minden megnövekszík nem csak az izomzat szted miért van akkora belük meg fejük :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#177588) aelod válasza @rglaaf (#177587) üzenetére


aelod
veterán

Legfőképp az, igen. Plusz inzulin és a temérdek mennyiségű étel amit megesznek. Viszont elnézve a profikat most a top olimpikonok nem küzdenek palumboism-al :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177589) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Találtam egy 2 éve lejárt, bontatlan proteint itthon, ez vajon még jó lehet? Elég nagy kiszerelés, szóval csak úgy random nem dobnám ki. Neten utánaolvasva nem egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

(#177590) bigmasterg válasza Jhonny06 (#177589) üzenetére


bigmasterg
addikt

Próbáld ki.
Ha nincs erős dögszaga, akkor az már jó jel.
Iszol egy adagot és ha nem megy tőle a hasad, akkor szvsz simán iható.

(#177591) WoodrufF válasza Jhonny06 (#177589) üzenetére


WoodrufF
tag

Dobd ki, csúnya ételmérgezést kaphatsz, 1-2hónap még talán oké de nem évek, én nem kockáztatnék.

(#177592) aelod válasza Jhonny06 (#177589) üzenetére


aelod
veterán

Én nem tudom, hogy lehet találni bontatlan fehérjét. Biztosan nem enném meg. Kuka.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177593) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Egyik napról a másikra a bal kisujjam reggel marhára fájt és alig nyilt ki, mire kinyílik a tenyér a kisujj késve utána ugrik. Utánaolvasva ínhüvelygyulladás (pattanó ujj)
Most pár nap ra rá már nem olyan vészes. Nem igazán fáj, ez a kis akadás még minimálisan fennáll. Reggelente általában zsibbad. Valakinek hasonló volt már? Mennyire pihentessem? Elmúlik-e magától. Nem igazán akarnám hanyagolni az edzést...

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#177594) aelod válasza JoolsNOS (#177593) üzenetére


aelod
veterán

Orvos. Edzés ráér.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177595) persil válasza JoolsNOS (#177593) üzenetére


persil
nagyúr

Az van, hogy a kezfej erejeert es igy kozvetve a fogasero nagyreszeert a kisujj a felelos and that means, ha nyomod az edzest, akkor nem sok ideje lesz pihenni, gyogyulni, meg ugye az edzes sem lesz olyan effektiv(nem tud).

Szoval en mindenkepp ranezetnek valakivel, kezdenek vele valamit, mielott nekiallok szarraterhelni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177596) aelod válasza persil (#177595) üzenetére


aelod
veterán

Az van, hogy a kezfej erejeert es igy kozvetve a fogasero nagyreszeert a kisujj a felelos

:N :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177597) Jim-X válasza aelod (#177586) üzenetére


Jim-X
őstag

Genetika... :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#177598) persil válasza aelod (#177596) üzenetére


persil
nagyúr

Jarj utana. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177600) aelod válasza persil (#177598) üzenetére


aelod
veterán

Szükségtelen köszönöm.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.