Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177201) g4mer


g4mer
senior tag

Jutavit Porc-Csont-Izom Komplex 9 izületvédőről mi a véleményetek?

Eléggé jó áron kapható, 3200ért mindig kapni a benu-ban, és 40 napnyi adag van benne.

Régebben arthro guardot szedtem, de olyan ára van már, hogy nem fér bele a keretbe.

Sic Parvis Magna

(#177202) Apollyon válasza g4mer (#177201) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Pénzkidobás. Egyél napi szinten húst meg tojást esetleg sajtot is, és nem kellenek ezek a tabletták.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#177203) g4mer válasza Apollyon (#177202) üzenetére


g4mer
senior tag

napi 2-3 tojást megeszek, húst - halakat változatosan, sajtot is (bár ezt sajnos már nem annyit mint háborús infláció előtti időkben).

Amúgy szeritem ezek azért ének valamit, amíg szedtem az arthro guardot addig nem kattogott meg fájt mindenem :D

Sic Parvis Magna

(#177204) Flex77 válasza aelod (#177200) üzenetére


Flex77
csendes tag

Igen, szakadt róla a víz, középrész pedig egyáltalán nincs, pedig nagyon magabiztos volt a verseny előtt. Kökény Bélát mellé állították valóban a bírók, kérdés mennyire számít az elszakadt bicepsz.
Molnár Péter is elcsíphet egy top 3-at a katergóriájában.

Pixel 3a

(#177205) aelod válasza Flex77 (#177204) üzenetére


aelod
veterán

Abszolút nem látszik vagy legalábbis én nem vettem észre nála. Béci atom formában van én azt mondom, hogy top3 biztosan. Krizo nincs formában közel sem. Valóban a közép része gyenge de nem azért mert vizes hanem azért mert nincs megedzve az. Mindenki másnál mély barázdált a hasfal. Neki nem. Blama lenne nagyon ha kihoznák győztesnek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177206) Flex77 válasza aelod (#177205) üzenetére


Flex77
csendes tag

Erre gondoltam, oda tettem a timer-t (1:28-nál).

Pixel 3a

(#177207) aelod válasza Flex77 (#177206) üzenetére


aelod
veterán

Nem. Neki ennyire röviden tapad. Szakadás előtt is ilyen volt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177208) Woodslave válasza aelod (#177207) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem rajongok Kökény Béláért de ez a formája most qrva jó.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177209) aelod válasza Woodslave (#177208) üzenetére


aelod
veterán

Én sem. Sima 2. hely lett volna ez.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177210) plevips


plevips
tag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Van itt valaki aki ~183 cm körül van és a súlya ~90kg? Ja és naturál. Képet szívesen megnéznék, hogy milyenek az arányok. :U

(#177211) Freddycom válasza plevips (#177210) üzenetére


Freddycom
őstag

Natáliának hívják mindkettőt, fura.

(#177212) aelod válasza plevips (#177210) üzenetére


aelod
veterán

Mit befolyásol ez?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177213) plevips válasza aelod (#177212) üzenetére


plevips
tag
LOGOUT blog (1)

Elgondolkoztam, hogy fel kéne mennem 90kg-ra, kíváncsi vagyok így edzés mellett mennyire esztétikusan jönne fel. Meg érdekelne mennyi erő jön vele.
183cm vagyok és 82 kg. 105 kg-ról fogytam le súlyzós edzés nélkül, 80-ig mentem le, 1 éve végzek súlyzós edzést, de pólóba kicsinek érzem magam.

(#177214) g4mer válasza plevips (#177213) üzenetére


g4mer
senior tag

" de pólóba kicsinek érzem magam "

véletlenül nem a régi XL-es pólókat hordod? ;]

Sic Parvis Magna

(#177215) Woodslave válasza plevips (#177213) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hozzunk vissza kicsit a topic régi segítő hangulatát. Kicsi is vagy ;]

Mondjuk ha 105kg voltál sztem nem meglepő ha kicsinek érzed magad 80kgsan.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177216) bigmasterg válasza plevips (#177213) üzenetére


bigmasterg
addikt

Na jó, de 182cm , 90kg mellett is lehet egészen más alkalta egyik embernek mint a másiknak. Nagyon nem mindegy hogy mennyi izom van rajta.

Aki magasabb, hosszú végtagokkal egészen másképp fog kinézni, 90kg-al, mint egy tagbaszakadtabb, alapból nagy darab lediétázva.

Amúgy az izmosodás egy lassú folyamat, ha pár hónap alatt felemész 90re, annak nagy %a zsír lesz.

(#177217) aelod válasza plevips (#177213) üzenetére


aelod
veterán

Ezt senki nem fogja neked megmondani. Csináld és meglátod.
Én 174 vagyok 92 kiló voltam pár hete. Most 88 körül mozgok.

Ruhában meg úgysem látszik, hogy izmos vagy ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177218) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Van valami jó ingyenes makró-kalkulátor? Valamikor elkezdeném számolgatni. De amiket találok az mind "gagyi".Köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#177219) Snoop27 válasza JoolsNOS (#177218) üzenetére


Snoop27
őstag

Ez engem is érdekelne.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#177220) persil válasza JoolsNOS (#177218) üzenetére


persil
nagyúr

Yazio?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177221) roti86 válasza JoolsNOS (#177218) üzenetére


roti86
őstag

Kalóriabázis

(#177222) _NCT válasza JoolsNOS (#177218) üzenetére


_NCT
őstag

+1 Yazio, abból is érdemes megvenni a PRO verziót (egy évre valami 5000 Ft) mivel akkor fogod igazán látni szépen lebontva a makrókat és összetevőket, illetve Te is tudsz felvenni termékeket. Úgy vettem észre, hogy az adatbázisa nagyobb, mint a kalóriabázisnak, de ha valamiből van dupla találat, érdemes átnézni. Lehet lesz black friday akció is, ha nem sürgős érdemes várni.

[ Szerkesztve ]

(#177223) Janaboy válasza _NCT (#177222) üzenetére


Janaboy
veterán

15e már az az 5000 sajna :(

Myfitnesspal is olyan drága lett..
Ráadásul premium nélkül már vonalkod olvasás se megy..

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#177224) bigmasterg válasza Janaboy (#177223) üzenetére


bigmasterg
addikt

Myfitnespalon nekem megy prémium nélkül a vonalkód, illetve Lifesum appban is.

(#177225) Janaboy válasza bigmasterg (#177224) üzenetére


Janaboy
veterán

Hát, jó neked!

Janaboy

(#177226) Angel2014 válasza aelod (#177159) üzenetére


Angel2014
addikt

Én lassan naponta vásárolok el ennyit. De sajnos dohányzok is.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#177227) -Skylake- válasza Angel2014 (#177226) üzenetére


-Skylake-
addikt

nem jott be a vape ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#177228) Snoop27


Snoop27
őstag

Lehet noob kérdés, de a kalória szükségletet hogy számoljátok ki? Irodai munkát végzek s heti 3 edzés.
Másik kérdésem, hogy kalória deficitben lehetséges az izomépités? Meglenne a kb. 2g/tskg fehérje, kis zsir es szh, csak ehhez persze tudnom kellene a kalória szükségletemet.
Bocs ha hülye kérdések.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#177229) Woodslave válasza Snoop27 (#177228) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] kezded mondjuk egy ilyennel aztán figyeled mi történik. Mondjuk le a kalappal aki folyamatosan tudja trackelni a makroit ha nem minden magadnak főzöl és vagy cimkézett ételt eszel teljesen lehetetlen vállalkozás sztem.

Lehet egyszerre ha mondjuk kezdő vagy túlsúlyos. Meg egyébként is mert a test elég dinamikus rendszer. Az már más kérdés mennyire hatékony és mennyire fogod észrevenni.

Egy tökéletes világban alacsony kalória többletben épitenél minimális zsirosodas mellett aztán 12 heti diéta és strandfazon amit szinten tartasz nyáron és újra. Talán Hussarf topic társ meg is tudja ezt csinálni :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177230) Angel2014 válasza -Skylake- (#177227) üzenetére


Angel2014
addikt

Még nem jött meg.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#177231) Snoop27 válasza Woodslave (#177229) üzenetére


Snoop27
őstag

Köszönöm. :R
Pár hónapja kezdtem el újra edzeni, nem vagyok teljesen amatőr/kezdő, de mindig van mit tanúlni, szerencsére nem érzem, hogy a korom miatt (40) kevésbé jól birnám a gyűrődést, de a lényeg, hogy 2 gyerek mellett kell kis edzés és mozgás, másképp nem birom tartani velük a lépést :D

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#177232) Angel2014 válasza plevips (#177213) üzenetére


Angel2014
addikt

Mennyire esztétikusan jönne fel?

Ez nem fogyás, hogy mindenhol fogysz! Ami el van maradva megfelelő fehérjével és izom munkával tudod építeni.

A másik hagy már ezt a tükrözést egy 180 cm es izmos ember 100-110 kiló is lehet. Vagy még több.

Ha azt a 15 kilót ami lement zsírból vissza tudnád szedni izomba az lenne a jó. Egy kis kreatin segíthet.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#177233) Skillet válasza Apollyon (#177202) üzenetére


Skillet
addikt

Sziasztok
Némi segítséget kérnék... Bocsi, hosszú lesz, meg csapongó :B
Én is néztem ízületvédőt.
Én szeretem, minden nap eszek tojást, sajtot... Az árától már lever a víz, de ez off... A lényeg, hogy ha változatosan kajálunk, akkor el lehet engedni az ízületvédőt?
Biotech one-a-day multivitamint szedek már évek óta. Mást nem. Fehérjét talán majd kipróbálnék valamit. EZT néztem, nem tudom mennyire ajánlott.
Érdemes bármit is szedni edzéshez?
Valahonnan össze tudok szedni egy jó edzéstervet? Telefonos app, vagy bármi oldal, ami ajánlott?
183cm vagyok, 70kg. KATT Júniusban még 64kg voltam :Y mert megműtöttek... Mostanra jöttek vissza a kilók.
Terv. Az első fele megvan, visszaszedtem a leadott kilókat.
(Hát lefelé könnyebben mentek :DDD pár hét alatt lement 6kg, fel viszont 4 hónap kellett kb.
Terv második fele: 75kg-ot elérni, nyilván izmosodni. Bár zsírosodni nekem amúgy sem hiszem, hogy sikerülne.
Konkrétan bármennyit kajálhatok, nem hízok.
Július közepe óta járok edzeni. Kajára nem igazán figyelek.
Most a jobb könyökömet és térdemet sikerült kicsit megeröltetni. Nem tudom van-e valami jó tipp erre. Hogyan lehet jól bemelegíteni, kímélni, ilyesmik.
Most a Savoya Fitness5-be járok, 17e Ft/hó. A másik befutó a Vida Fitness lett volna Újbudán, 14500Ft/hó, de nekem a Savoya séta távolságra van, és az nagy előny.
Most hirtelen kb ennyi :D köszönöm, ha végigolvastad.
Minden segítséget, tippet szívesen fogadok és persze nagyon köszönöm!
:R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#177234) _NCT


_NCT
őstag

Ki milyen mérleget használ? Eddig mechanikus mérleget használtam és erre esküdtem (Soehnle) de az utóbbi időben azt játssza, hogy akár hányszor ráállok, mást mutat, illetve egy éjszaka alatt 1kg-t híztam szerinte, 0-ra pedig nagyon nehéz belőni. Érdemes okos digitális mérleget menni, akár bt/wifiset? Vannak olyanok amelyek viszonylag pontosan mérnek?

[ Szerkesztve ]

(#177235) aelod válasza Skillet (#177233) üzenetére


aelod
veterán

Ízületvedő konkrétan nem képez porcot és az orálisan bevitt ilyen készítmények elenyésző mennyiségben jutnak el oda ahová kell. Pure gold jó választás.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177236) Skillet válasza _NCT (#177234) üzenetére


Skillet
addikt

Nekünk pár hónapja Huawei Scale 3 van. 10e Ft körül volt (most is be lehet szerezni annyiért, de 9 körül is).
Mi nagyon elégedettek vagyunk vele.
Fellövi automatikusan az adatokat az appba (Huawei Health). Okosan felismeri azt, hogy ki állt rá (súlyból), és az adott emberke telefonjára küldi az infókat. Én pontosnak találom amúgy. Nem bántam meg és most sem vennék mást.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#177237) _NCT válasza Skillet (#177236) üzenetére


_NCT
őstag

Köszi szépen, láttam az elődjét is ajánlották itt, lehet én is beszerzek egyet. :R

(#177238) Snoop27 válasza Skillet (#177233) üzenetére


Snoop27
őstag

Szia. Előre bocsájtom, hogy nem vagyok profi.
Ami az első az az étrend, ha nem teszed pontra szedhetsz te bármit mellé, mert nem fogsz (vagy legalábbis nagyon nehezen) eredményt elérni.
Én amire figyelek, hogy 3-4 óránként egyek, ne sokat de mindig tartalmazzon fehérjét, legalább 7 órai alvás, vitaminok (C, D, multi, Ca, Mg, Zn, omega 3) s amit jó ideje iszom és bevállt az a collagén, izületnek, bőrnek, hajnak nagyon jó.
Ami még lényeg, hogy a 2g/tskg fehérjét vidd be, ez nekem napi 2 adag fehérje shake-ből, 300 gr tehéntúróból, csirkéből, görög joghúrtból össze is jön. Ha oda figyelsz az alapokra akkor meglesz az eredménye.
Mivel sokszor elmegy a kedvem az edzéstől (főleg esős napokon) edzés közben BCAA-t és fél adag Hyperboostot iszom, kellően feldob.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#177239) Pfiucska válasza Skillet (#177236) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Ugyanezekkel a skillekkel van nekem valami xiaomi, az szinten ezeket tudja.
Szerintem kb mindegy melyik ilyen markasabb kinait veszi az ember, mind egy kutya.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#177240) aelod válasza Snoop27 (#177238) üzenetére


aelod
veterán

Tren+masteron működik bármivel :DD;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177241) Angel2014 válasza aelod (#177240) üzenetére


Angel2014
addikt

Már mikor mondtam, hogy szakértő vagy. ;]

De ez jobb.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#177242) Jim-X válasza aelod (#177207) üzenetére


Jim-X
őstag

Roviden tapad neki az teny, de ez sajnos nem esztetikus... A szaadas meg biztos nem javitott a bicepszen na.

A MP meg behuzta a 212-t, :R :Y

A játék az nem játék!

(#177243) aelod válasza Jim-X (#177242) üzenetére


aelod
veterán

Hát mindaddig amíg egy open IFBB versenyen 3. helyet tud elérni nem gondolom, hogy hátráltatja vagy a mi tisztünk eldönteni, hogy esztétikus e vagy sem ugyanis egy versenyen ilyen forduló nincs, hogy esztétika.
Közép részére kell nagyon figyelnie és egy két pózt még csiszolni alicante-ra mert simán behúzhat egy győzelmet is akár ami azt jelenteni, hogy egyedüli magyarként kvalifikálna az O-ra openben.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177244) F34R válasza aelod (#177240) üzenetére


F34R
nagyúr

" 60kg vagyok, tren + masteron mehet?, kaja mekis meg ilyenek " ;]

viccet felreteve, mi hozza az eroszintet ezeknel a szereknel?

[ Szerkesztve ]

(#177245) HussarF válasza F34R (#177244) üzenetére

Hogy izommá alakítják a zsírt.

(#177246) Jim-X válasza HussarF (#177245) üzenetére


Jim-X
őstag

Csokkentik a gravitacot, ezert tobb sulyt tudsz emelni :K

A játék az nem játék!

(#177247) F34R válasza HussarF (#177245) üzenetére


F34R
nagyúr

Jah, meg verbol kivonja a zoxigent. ;]

#177246 Jim-X
Igen, meg lapos lesz tole a fold ezaltal nem erzed neheznek a sulyokat.

(#177248) atee_13 válasza F34R (#177247) üzenetére


atee_13
őstag

" lapos lesz tole a fold "

LESZ????? Miért nem az :Y

;]

(#177249) Qtya123 válasza F34R (#177244) üzenetére


Qtya123
őstag

Erőszint és ilyen cuccok kapcsán az jut néha eszembe, hogy ugye ott vannak az erőemelő/strongman vonalak. Ahol kb minden az erőről szól (és a technikáról).

Ott vajon még a profit estépítőknél is intenzívebben tolják magukba a sok kulát? Vagy kb ugyanannyira, mert ellensúlyozva van sokuk azzal, hogy már 200 cm-el és 150 kg-al jött ki az anyjából is és az alap ereje is már jelentős?

(#177250) benfolds válasza Angel2014 (#177241) üzenetére


benfolds
őstag

kurvára nem értem, hogy ha a fűhasználat tiltott, akkor ezekkel a szarokkal miért gyilkolhatják magukat az emberek legálisan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.