Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176951) g4mer válasza benfolds (#176950) üzenetére


g4mer
senior tag

Itthon nyilván az egy fokkal tehetősebb réteg jár konditermekbe (pláne manapság), de mindenkinek megugrott a megélhetési költsége rendesen. Nálunk én már észrevettem, hogy csökkent rendesen a létszám. Pedig ez egy nagy, ismert terem (valószínűleg pénzmosó is egyben, ezért életben marad :DDD )

" azóta negyed annyi zöldség fogy "

látni is sajnos a zöldésgek minőségéről, hogy nem valami friss az áru.

Kurmpli 400 ft már egy kg, és a felét eldobálod, mert fekete belül...

Sic Parvis Magna

(#176952) Apollyon válasza g4mer (#176929) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Itt UK-ban már nem is tudom mióta beléptető rendszer van a nagyobb termekben, mindenféle staff nélkül, 7/24 nyitva van a terem, igaz jól be van kamerázva. Megveszed online a bérletet, kapsz egy kódot, és azzal tudsz belépni az automata kapun. Öltözőszekrényhez meg vinned kell lakatot, vagy veszel ott automatából. Irodájuk általában van a helyszínen, de nagyrészt szerintem zárva, recepció sincs.

Valszeg eléggé megéri, helyszíntől függ, de alkalmazásból lehet követni hány ember van éppen a teremben, ott lehet ilyen fitnesz órákra is jelentkezni stb. A jegy mondjuk nem olyan drága, de azért emeltek durván, pár hónapja még 25 font volt, most már 34...
Szerintem Magyarországon is hasonló lesz, nem fognak minden termet bezárni, egyszer kell a rendszert kiépíteni, utána megtérül, nem kell annyi embert fizetniük. Mondjuk ezzel a módszerrel nem feltétlen értek egyet.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#176953) Cs1csó válasza Apollyon (#176952) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jelenleg pl. kamionsofőroket is nagyon keresnék jó fizetésért (sokan ugye nem akarnak akár heteket a családtól távol lenni egy kis fülkében aludni stb.)
Pár év és jönnek az önvezető kamionok sokminden megváltozik ezen a téren is.

(#176954) g4mer válasza Apollyon (#176952) üzenetére


g4mer
senior tag

nagyobb termeknél látok rá esélyt, de egy kis vidéki teremnél kizártnak tartom az ilyet.

Amúgy mintha a kiss life teremben lett volna ilyen, jó nagy hülyeség volt, ugyan úgy ott volt a recepciós a kapu mellett :D

Sic Parvis Magna

(#176955) aelod válasza Cs1csó (#176953) üzenetére


aelod
veterán

Azért ettől még nagyon-nagyon messze vagyunk. Itthon is bőven megkapják a nemzetközi fuvarért a sofőrök a +1 misit. Összeértek úgymond a fizetések.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176956) HussarF

Most vettem 2,5 kg-s biotech pure whey-t, 23990... Ezt még 18k körül vettem pár hónapja. Elég kemény...

(#176957) aelod válasza HussarF (#176956) üzenetére


aelod
veterán

16ért vettem 2 kiló pure goldot 2 doboz vitaminnal.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176958) aelod válasza aelod (#176957) üzenetére


aelod
veterán

*ez kimaradt.
Creatint, hol érdemes venni? Vagy van egyáltalán?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176959) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok! Van mostanában az ON 100% Gold Standard-hez hasonló, esetleg jobb fehérje? Eddig a vaníliást fogyasztottam, és nem tudom megunni, eddigi legjobb fehérjém amit kóstoltam. Viszont van benne xantán-gumi és szukralóz, ami nem annyira tetszik (tudom, tudom, sok más sz@rt is megeszik az ember, de próbálom csökkenteni a kockázatot, főleg ami a rákot illeti). Van valami "természetesebb" fehérje ami hasonlóan jó minőségű?

[ Szerkesztve ]

(#176960) blu79 válasza _NCT (#176959) üzenetére


blu79
addikt

Szia, vegyél natúrt, én is ON -t használok (csokisat) nekem sem tetszik a sok "felesleges" cucc benne, de legközelebb bármilyen feherjét veszek , ízesítetlen lesz az, hozzászokás kérdese sztem, max csavarsz citromlevet hozzá :)) vagy veszel vaniliarudat :)

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#176961) TomDeNemm válasza _NCT (#176959) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

Nyáron ittam ON-t, nekem ízre a csokis sciteces jobban bejön. optimum gyenge kakaóra hajaz, bár jól oldódik. Ha hasonlót keresel a Dymatize iso 100 szerintem, ami talán még "jobb"

(#176962) @rglaaf válasza aelod (#176957) üzenetére


@rglaaf
veterán

Pure gold minőségre milyen mondjuk egy biotech, scitech vonalhoz képest?

PSN:BiZzare_0 ️

(#176963) persil válasza @rglaaf (#176962) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem - szigoru maganvelemeny - legalabb olyan jo.
Sot, igazabol oldodasra es allagra a pure goldot mondanam a legjobbnak.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#176964) @rglaaf válasza persil (#176963) üzenetére


@rglaaf
veterán

Köszi úgy nézem olcsóbb is :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#176965) aelod válasza @rglaaf (#176962) üzenetére


aelod
veterán

pure gold ízre oldódásra olyan mint a scitec

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176966) abrtom87 válasza Apollyon (#176952) üzenetére


abrtom87
tag

Nem lenne rossz ez itthon se, amilyen “kedves” a legtöbb recepciós. Hálás lehet az ember ha a telefon nyomkodásból felnézve tud nála venni egy bérletet.

(#176967) @rglaaf válasza aelod (#176965) üzenetére


@rglaaf
veterán

Köszi 👍
Compact Whey protein vagy a drágábbik whey proteint érdemes venni?

PSN:BiZzare_0 ️

(#176968) aelod válasza @rglaaf (#176967) üzenetére


aelod
veterán

Compact. Olcsóbb. Most rendeltem vaníliásat. Nekem bejön. A drágábbhoz képest nem fogsz érezni semmi különbséget.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176969) persil válasza aelod (#176968) üzenetére


persil
nagyúr

A dragabbat meg toluk sosem vettem, de nem elkepzelheto, hogy az izolatum?

Mert akkor ugye eleg egyertelmu, hogy melyik miert annyi, amennyi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#176970) Woodslave válasza persil (#176969) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem az ezt már beszéltük a compact egy gyengébb minőségű amino spikeolt fehérje. De ahogy Aelod írja valszeg ezen a szinten nincs jelentősége

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176971) persil válasza Woodslave (#176970) üzenetére


persil
nagyúr

Vilagos, koszi!

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#176972) Woodslave válasza persil (#176971) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is azt vettem most vaniliás compact teljesen rendben van, mondjuk én csak zabhoz keverve eszem inni nem nagyon szoktam magában, ezt még sztem egyáltalán nem is kósoltam. De a normál csokis az nagyon jó volt inni is.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176973) persil válasza Woodslave (#176972) üzenetére


persil
nagyúr

A vanilias is nagyon jo ugy siman vizzel.

De, ha "nasizni" akarok keso delutan/este, vagy konkret reggelinek, akkor en is zabbal szoktam egyebkent, meg neha sovany turoval, vagy nullas natur joghurttal(plusz valami gyumi, vagy csonthejas).

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#176974) _NCT válasza TomDeNemm (#176961) üzenetére


_NCT
őstag

Köszi. Régebben azt is ittam, csak drágább még ON-nél is. Amúgy mostanában bio földimogyoró vajat keverek a fehérjéhez, ha nem ízesítettet veszek, azzal felütöm.

(#176975) Rivaul válasza aelod (#176958) üzenetére


Rivaul
addikt

Body select-en van fél kilós 7990-ért raktáron. Sima monohidrát. Ha még aktuális. Ennél vagy drágábban, vagy egyáltalán nem találtam.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#176976) aelod válasza Rivaul (#176975) üzenetére


aelod
veterán

Köszi!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176977) basta123


basta123
csendes újonc

Sziasztok, ennek esetleg a magyar nevét nem tudjátok? Ne adj isten azt, hogy hol lehet venni?
https://theworkoutdigest.com/best-ab-straps/

Köszi.

(#176978) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nagyon jó áron van most blade sport. Az ízek is elég extrémek. Tejes tea meg kókusztej. Ananász mangó.

Kóstolta már vki?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176979) bigmasterg válasza basta123 (#176977) üzenetére


bigmasterg
addikt

Google rögtön kidobta: [link]
Mondjuk nem teljesen értem, hogy miért jó ez.

(#176980) basta123 válasza bigmasterg (#176979) üzenetére


basta123
csendes újonc

Kösz, nekem csak külföldieket dobott. Húzódzkodóra felteszed és lábemelős hasazásra jó. Persze enélkül is lehetne, de nem bírom függőleges pozícióban tartani a törzsem, meg nem bírom annyi ideig tartani magam, hogy mondjuk 20at megcsináljak a gyakorlatból.

(#176981) aelod válasza bigmasterg (#176979) üzenetére


aelod
veterán

Ha csináltál már függeszkedve 20 ismétlésnél több láb emelést akkor meg fogod tudni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176982) Xelo válasza Woodslave (#176978) üzenetére


Xelo
addikt

nem kostoltam de neztem en is, elvileg ott keszul ahol a scitec feherjei.

(#176983) bigmasterg válasza aelod (#176981) üzenetére


bigmasterg
addikt

Legalább a fogáserő is fejlődik. :))

Hamarabb jutott volna eszembe egy gurtni. Persze ettől lehet hogy jó cucc, csak még nem találkoztam ilyennel.

(#176984) aelod válasza bigmasterg (#176983) üzenetére


aelod
veterán

Hát megmondom őszintén engem speciel cseppet sem érdekel a fogáserő. Legtöbbször gurtnit használok.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176985) Angel2014 válasza Woodslave (#176978) üzenetére


Angel2014
addikt

Én sokat használtam írtam is korábban nem voltam elájulva az ízektől.

Viszont nagyon izmos lettem tőle. ;]

Nagyon sok kiló feljött valszeg azért mert teli van cukorral.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176986) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok! Nemrég kezdtem hosszú kihagyás után újra az edzést (3 év). Mivel már a 30-as éveimben járok, megváltani nem akarom a világot, heti 3 teljes testes edzést végzek. Igyekeztem a fokozatosságra törekedni, ezért az első héten rúddal, majd 25kg-al guggoltam, azóta (3 hét) sem ugrottam nagyot, próbálok a fokozatosságra törekedni, 50kg-ig mentem fel , 5-ös sorozatokban 5-6 ismétlést végzek. Viszont az utóbbi időben 2 nap regeneráció után is, kegyetlenül besavasodik a combom, már saját testsúlyos guggolásnál is, ha 8-10-nél többet csinálok, de ha nem edzek, hanem napközben valamiért leguggolok, érzem, hogy alig tudok felállni, mintha folyamatos izomláz lenne, ami nem szűnik.

Igyekszem rendesen bemelegíteni, guggolás előtt kezdetben 5, majd 10 perc elliptikus trainer, aminél 5 perc után érzem, hogy fárad a combom mint az isten és savasodok. Más is járt így? Azért lassan 4 hét után gondoltam elmúlhatna.... Az edzések utáni másnapokon úgy járok mint akit seggbek*rtak, mindig van izomláz a combomban.

Esetleg gyulladáscsökkentő (ibuprofen, aspirin) használhat?

[ Szerkesztve ]

(#176987) aelod válasza _NCT (#176986) üzenetére


aelod
veterán

Érdekes, hogy a legtöbben valami pirula csodaszer után akarnak nyúlni, holott amit keresnek az a progresszív terhelés és edzés periodizáció.
Hagyj ki egy teljes hetet és kezd újra 40-60% terheléssel az edzés blokkodat. ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176988) Woodslave válasza _NCT (#176986) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát mondjuk kezdőként (újrakezdőként) a 3 hét alatt 20- (rúd) 50 kg-ra menni nem olyan kevés még akkor se ha kínai kislányok melegítenek ennyivel ;] (csak hülyülök hogy érezd a hangulatot).

Vagy tolod mert háború van, vagy ha ésszel akarod akkor csinálod amit Aelod írt. Kicsit vissza a terhelés konzervatívabb progresszió még akkor is ha könnyűnek érzed, lesz még időd odabaxni.

Pláne ha a teljes test azt jelenti, hogy 3x is guggolsz akkor meg pláne nyomhatod óvatosabban, de majd megszokja amúgy is .

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176989) Angel2014 válasza _NCT (#176986) üzenetére


Angel2014
addikt

Aminok, vitaminok, BCAA, Magas fehérje bevitel, és főleg magas magnézuim bevitele. Mellé mehet amit írtál gyulladás csökkentő is.

Szóval edzés közben innék vagy Aminót vagy BCAA-t, Napi egy vagy 2 vitamin daly, TS/Kg /3 a fehérjebevitel naponta. Napi egy nagydózisú magnézium. És szednék gyulladáscsökkentőt is.

Ha nem múllik el csináltatnék vérképet ahol főleg a CRP-GOT nézetném meg.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176990) aelod válasza Angel2014 (#176989) üzenetére


aelod
veterán

Szükségtelen, BCAA pláne. Itt egyértelmű túlterhelés van és nem megfelelő progresszív edzésfelosztás.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176991) fahrii válasza _NCT (#176986) üzenetére


fahrii
őstag

Hosszú kihagyás után ez szerintem teljesen normális. Én 16 éve edzek (na mondjuk ezt leírni is rossz :D) , évek óta heti 6 edzésnap és elég kihagynom 2 hét lábedzést, ahhoz hogy utána az első lábazás után napokig úgy járjak mint aki beszrt. :DDD
Helyedben váltanék egy 3 napos PPL edzésprogramra, 1 hét regenerálódás elég lesz. Elliptikus trainert felejtsd el lábazás előtt. 5 perc szobabicikli, majd bemelegítés, esetleg dinamikus nyújtás elég lesz. A bemelegítésnek nem az a célja, hogy edzés előtt bedurrantsd / besavasítsd a célizmot. :)

#176989
Ne már... amino (egyúttal bcaa), magas fehérjebevitel, gyulladáscsökkentő minek?
Át kell gondolni az edzéstervet és meg van oldva. 3g/tskg fehérje még egy versenyzőnek is felesleg extra kémia mellett, nemhogy egy kezdőnek. :U

[ Szerkesztve ]

(#176992) aelod válasza fahrii (#176991) üzenetére


aelod
veterán

Csepel method made the champions ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176993) Woodslave válasza aelod (#176992) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] 3 hét után izomláz, de bazmeg egyből 3 gramm fehérje, intra amino (jó hogy nem intravénás) meg ami belefér. Persze jobb félni mint megijedni :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176994) Angel2014 válasza fahrii (#176991) üzenetére


Angel2014
addikt

Kezdésnek kell főleg utána vissza lehet venni belőle.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176995) aelod válasza Angel2014 (#176994) üzenetére


aelod
veterán

Dehogy kell :N , főleg miért, mire alapozod? Mert azt mondtad? LoL

#176993Woodslave

:DDD :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176996) _NCT válasza Woodslave (#176988) üzenetére


_NCT
őstag

Köszönöm mindenkinek a választ! Jelenleg csak fehérjét fogyasztok, azt is csak edzés után mintegy jutalomként, illetve Gal multi + ízületvédő. 2212kcal-os étkezésre van beállítva Yazio (BMR kalkulátor alapján is), havi statisztika alapján jelenleg 90 és 117 az átlag fehérje bevitelem (sajna csak átlagot tudok mondani), CH 140-200 között, a zsír pedig 70-80 között (itt próbálok a jó zsírok bevitelére törekedni (kieg. omega3+mct olaj), mivel sajnos magas a triglicerid és koleszterin értékem is). Tudom a fehérje lehetne magasabb, de az étkezést is újra kell tanulnom, mert az életvitelem rossz irányba vitt el. Még nem tudok annyit enni, amennyit kellene.

Sokszor túledzem magam így is, aznap nem tudok aludni, másnap úgy kelek mint a mosott szar. Pedig tényleg nem végzek über brutál sorozatokat, általában izomcsoportonként egyet.

A cél, hogy ezt a rohadékos hasi zsírt lentebb vigyem, ezért a 2200kcal. Sajnos a hormon szintek is megsínylették a korábbi tivornyát, és ebben az elhízás sem volt barátom.

[ Szerkesztve ]

(#176997) _NCT válasza _NCT (#176996) üzenetére


_NCT
őstag

Jah és látom/tudom, hogy a lányok guggolnak ennyivel, de max ha valaki szóvá teszi, azt mondom, hogy balesetem volt és rehab után vagyok :DDD

(#176998) OPiiPO válasza _NCT (#176996) üzenetére


OPiiPO
addikt

"aznap nem tudok aludni, másnap úgy kelek mint a mosott szar" - ha nem tudod utána kipihenni magad, akkor az az edzésmunka ment a lecsóba sajnos

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#176999) aelod válasza _NCT (#176996) üzenetére


aelod
veterán

Sok lesz az a zsír főleg úgy, hogy magas a koleszterin és triglicerid. Próbáld lejjebb vinni a zsírbevitelt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#177000) fahrii válasza _NCT (#176996) üzenetére


fahrii
őstag

Tápanyagbevitelre nem lehet okosat mondani, amíg nem ismerjük a testsúlyod / magasságod / életviteled. A BMR kiindulópontnak jó, de ha megoldható kövesd a testsúlyod, hogy lássuk kb mennyi kcal-ra van szükséged. Első ránézésre visszább fognám a zsírbevitelt (max 50g), illetve ha teheted több fehérje.
Én pl 2400kcal-n vagyok a 31 évemmel, 99 kikómmal, 190 centimmel és ~16% testzsírommal. Heti 6 edzés, 2 úszás és ülőmunka mellett ez nálam egy enyhe kalóriadeficitet jelent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.