Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170951) aelod válasza n.gab (#170941) üzenetére


aelod
veterán

fehérje kisokos:

1) fehérje forrás - tejsavó, marha, növényi
2) gyártási eljárást - koncentrátum, izolátum, hidrolizátum
3) íz, ízesítés (édesítőszer)
4) ár ami meghatározza többek között az első kettőt

Ezeket kell figyelembe venni.

#170943Angel2014

Itt pedig egy egyszerű házityúk látható.
(Utólag színezett felvétel)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170952) atee_13


atee_13
őstag

Az emberünk akiről szó van Adama Traore.
Barcában kezdte, majd Angliába került.
Tavaly előtt nagyon nagy szezont futott a top favorit Citynek pl oda vissza gólt rúgott.
Ebben a szezonban nem játszik rosszul, de kimaradnak a helyzetek.
Nagyon gyors játékos még PL szinten is. Hétvégén pl a United ellen több jó kontrát is vezetett, de nem tudta gólra váltani a helyzeteit, de nem csak ő a csapata sem. Így 3 forduló után 0 ponttal állnak holott a mutatott játékuk sokkal jobb volt az eredményeknél.

Ha valakinek van róla kérdése csak szóljon :P

(#170953) aelod válasza atee_13 (#170952) üzenetére


aelod
veterán

Tejjel kiflit eszik e?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170954) HussarF válasza atee_13 (#170952) üzenetére

Számolja a makróit? Milyen kémiát tol egy héten, napi lebontásban? Milyen az edzésterve?

[ Szerkesztve ]

(#170955) t256


t256
őstag

A Scitec jól felvitte az árát a Calcium Magnesium termékének. Majdnem a duplájára emelte.
Van valamilyen alternatíva? Olyan terméket keresek, amiben mindkét ásványi anyag megtlálható.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#170956) atee_13 válasza aelod (#170953) üzenetére


atee_13
őstag

Az arab tulajdonos Citynél Jamie Oliver a szerződtettet szakács (nem tudom lejárt e már a szerződése), de a Wolfsnál mások az anyagi lehetőségek, így névben biztos nincs akkor a szakács, de alapvetően nagyon hasonlóan működnek ezek a klubbok így 100% ig biztos, hogy ott is van külön ember az étkezésre.

Menüjüket sajna nem ismerem, ha Angel2014 beköveti őket twitteren lehet lesz róla infónk ;]

# Ha valaki fehérvári és esetleg ismeri Sallói Istvánt tőle lehet konkrét részleteket is kaphat, mert volt a Wolfs játékosmegfigyelője. Biztos vannak még kontaktjai :DD

[ Szerkesztve ]

(#170957) HussarF válasza atee_13 (#170956) üzenetére

Csupa haszontalan info, de amit tudni kéne, azt nem tudod ;]

(#170958) aelod válasza HussarF (#170957) üzenetére


aelod
veterán

Még a Vidát sem ismeri... ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170959) atee_13 válasza HussarF (#170957) üzenetére


atee_13
őstag

És sajna csak "sportszakmai" -foci- szempontból tudom leírni a gyurmát ;]

De egyébként ez a csávó egy genetikai csoda. Ha megnézitek a focistákat ő az egyetlen aki ilyen izomtömeggel tudja űzni ezt a sportot.

Az NFL ben van ilyen teafelépítés, mert ott a teljesítmény maximumot pár mp-s es játékokban kell összehozni.

(#170960) aelod válasza atee_13 (#170959) üzenetére


aelod
veterán

Abban azért egyetértünk szerintem, hogy nem csak a szülői gének miatt lett ilyen izomtömege.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170961) atee_13 válasza aelod (#170960) üzenetére


atee_13
őstag

Nem az izomtömege miatt mondtam a genetikát, sokkal inkább az ízületeire. Alapjában véve nagyon sok focista el tudná érni ezt a kinézetű fizikumot, de nem tudna vele érvényesülni a pályán.
Mert ugyan nem maratont, de huzamosabb futómennyiséget kell produkálni valamint még rugalmasnak mozgékonyak is kell maradni.

(#170962) aelod válasza atee_13 (#170961) üzenetére


aelod
veterán

Erre vannak a teljesítmény fokozók :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170963) benfolds válasza atee_13 (#170952) üzenetére


benfolds
őstag

amúgy én csodálkozom, hogy nincs minden top csapatban legalább egy ilyen debella állat, akihez ha odakerül a labda, akkor kb. lehetetlen elvenni tőle, mert odaférni sem lehet hozzá a termete miatt. a lukaku ilyen még.

(#170964) Macka válasza aelod (#170962) üzenetére


Macka
veterán

Mint a kifli tejjel. ;]

(#170965) atee_13 válasza aelod (#170962) üzenetére


atee_13
őstag

Elvileg szigorú doppingszabályzat van. Vizsgálat részleteit nem ismerem, de volt pl olyan magyar focista aki neocitrán (focista elmondása alapján bevette mert beteg volt) miatt tiltottak el.
Elvileg van/volt a neocitránban olyan alapanyag ami a doppinglistán szerepel. Meccs után mintavétel eredmény kimutatta így jött az eltiltás.
Ezeknek a "kémiájához" nem értek, így nem tudom milyen szerekkel tudnak/tudnának trükközni, de elvileg nem egyszerű.

Ez a csávóka meg azért extrém mert a focista fizikum totál nem olyan mint az övé és mégis megél benne egészen magas szinten ahhoz képest, h fizikum kategóriájának egyetlen képviselője.

Ez kb olyan ritka, mintha az NFL ben egy gurulós focista testalkattal valaki futó poszton tudna érvényesülni.

#170963benfolds
Lukaku szerintem más olyan szempontból, hogy ő születésével nagy darab, de olyan kidolgozott, nagy izomtömegű testtel nem rendelkezik mint Traore nem rendelkezik.

Szerintem azért nincs minden csapatban ilyen, mert a labdát egy jó becsúszással poziciófogással el lehet venni meg lehet akadályozni a továbbhaladás. Ez technikai képzettség nélkül nem érvényesíthető sport amennyire én tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#170966) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok! Már elnézést a kérdésért/kérésért... Valaki nem tudna segíteni 1 20%-os bioteches kuponkóddal privátban? Sajnos másnap jutott eszembe a nem régi akció és lemaradtam róla.
Egyébként 3 honapja beszedett Arthro guard-ra lehet tolni meg 1 kúrát vagy mennyi a javasolt kihagyási idő? 94 éves nagymamámnak adhatom nyugodtan? Fáj már mindene...

Nem tudom mit tudnék felajánlani de ez pl hasznos lehet egyeseknek. Megbizhato, telenoros dolgozói flotta, a szám saját nevén marad. link

[ Szerkesztve ]

(#170967) benfolds válasza atee_13 (#170965) üzenetére


benfolds
őstag

de várj, a wikipedia szerint csak 178 cm és 72 kg. ennyit még én is fel tudok mutatni. :D

(#170968) Madwe válasza gorje (#170966) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tudtommal nincs semmi az arthroban ami miatt kúraszerűen kéne szedni, lehet tolni folyamatosan. Egyébként a flexiwell forte-t javaslom helyette, abban szvsz jobb a hatóanyagok mennyisége, minősége s az ára is barátibb.

(#170969) atee_13 válasza benfolds (#170967) üzenetére


atee_13
őstag

Karrier tanácsadót kell cserélned :D

(#170970) aelod válasza atee_13 (#170965) üzenetére


aelod
veterán

Öhm az egy dolog, hogy az ő elmondás alapján mit vett be ;] . De tételezzük fel, hogy valóban amiatt tiltották el. A neo citran a pszeudo efedrin hatóanyaga miatt tiltólistás.

de elvileg nem egyszerű

Nézd csak a saját tapasztalatomat tudom felhozni ezzel kapcsolatban. Az MTFSZ ugye aláírt a Wada-val. Tudták mikor jönnek ellenőrizni a magyar bajnokságra a vezető edző (név nélkül) bejött az öltözőbe és mondta, hogy azon résztvevő indulóknak erősen javallott a versenytől való visszalépés akik (a példa kedvéért) "neo citrant" ittak vagy szedtek "algoflexet". Na akkor mezőny fele hazament. :DDD

A többség ha meg is dől akkor nyilván nem egy olyan készítménnyel aminek elenyésző teljesítmény fokozó hatása van a benne lévő p*nányi hatóanyag a miatt.

A dopping ellenőrzést pedig gyönyörűen ki lehet játszani, ürülési időkkel stb.
Ez pedig egy magyar testépítő versenyen volt. Gondolod, hogy professzionális szinten hol tart ez. Kis pénz kis foci ahogy tartja a mondás.

De igen valóban "túl" izmos egy regular focista fizikumához szokott szem számára.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170971) attiati


attiati
veterán

súlytárcsánál ezek kerülendőek?
- cement töltésű
- műanyag bevonatú
- műanyag rúd

Jól gondolom, hogy lakásba érdemes gumírozott tárcsákat venni?

(#170972) atee_13 válasza attiati (#170971) üzenetére


atee_13
őstag

Felhasználás módja és a hely szempontja a fontos az anyagiak mellett ;]

Cementessel is együtt lehet élni, ha nem dobálod vagy zavar, h viszonylag sok helyet foglal. Cserébe olcsóbb.

Műanyag bevonat kb ugyan az lesz mint a cementes.

Gumírozott valóban a legjobb megoldás, de cserébe a legdrágább is az említettek közül, viszont kb fele akkora ugyan olyan súly mellett mint a cementes.

(#170973) aleister válasza attiati (#170971) üzenetére


aleister
veterán

Az egyetlen előnye a cementesnek, hogy nagyobb a térfogata, mint a normális, fém+gumizott súlyzónak. Szóval ránézel, és azt hiszed erős vagy, hogy ekkora súlyokat emelgetsz. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#170974) attiati válasza atee_13 (#170972) üzenetére


attiati
veterán

köszi, igen, ilyen gondolatok fordultak meg a fejemben.

Még egy kérdés: 31mm-es tárcsa nem lötyög a 28mm-es rúdon?

aleister: jaja :D

(#170975) atee_13 válasza attiati (#170974) üzenetére


atee_13
őstag

Nekem rácsavarós lefogató van azzal nem lötyög. Én is tartottam tőle, de stabil

(#170976) attiati válasza atee_13 (#170975) üzenetére


attiati
veterán

Találtam még ilyen állítható egykezes súlyzót.
Baromi praktikus, de nagyon drága.
És szerintem el is kopik pár év után.

(#170977) atee_13 válasza attiati (#170976) üzenetére


atee_13
őstag

Nekem ennyi cuccom van. Jóga cuccok az asszony tulajdonát képezik ;]
Ennyivel is el lehet lenni szerintem. De ha nem sajnálod a lovét biztos jó az az állítható súlykészlet.

(#170978) Angel2014 válasza D1Rect (#170948) üzenetére


Angel2014
addikt

Csupán azt az életkor előrehaladtával aki sportol jó hatással van egy kis plusz tesztoszteron.

[link] PL: ez gyógyszertári.

Vagy ez [link] mesterséges.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#170979) Angel2014 válasza Macka (#170950) üzenetére


Angel2014
addikt

Vettem is ma 30dkg borjút és 30dkg nosztalgia párizsit, makróit nem tudom de a pacalpörkölt és a sertésporcnak magasabb a fehérjeszintje mint egy bármilyen shakernek.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#170980) rwin5 válasza atee_13 (#170977) üzenetére


rwin5
őstag

Onnan tudni, hogy öregszek és már más dolgok érdekelnek, hogy először a laminált padlón akadt meg a szemem, hogy milyen jól néz ki. :DDD

(#170981) aleister válasza Angel2014 (#170979) üzenetére


aleister
veterán

"pacalpörkölt és a sertésporcnak magasabb a fehérjeszintje mint egy bármilyen shakernek"

Monnyuk a sékört inkább ne edd meg. Nem finom.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#170982) Biqci válasza Angel2014 (#170979) üzenetére


Biqci
aktív tag

a pacalpörkölt és a sertésporcnak magasabb a fehérjeszintje mint egy bármilyen shakernek

Nem te vagy Németh Szilárd? Ő is csepeli és szintén nem számol semmit, csak a szavazatokat... :DDD

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#170983) gorje válasza Madwe (#170968) üzenetére


gorje
senior tag

Köszönöm szépen a Flexiwell ajánlást!

(#170984) stratova válasza atee_13 (#170977) üzenetére


stratova
veterán

Ha nem lenne tele az őssz. két szoba gyerekcuccokkal. Hmm... Ez a laminált padló tényleg jó.
Régen ezzel szemeztem.

Két napja meg megtanultam, hogy pár perc nyújtás 10 perc az adott izomcsoport részben érintő kardio (elliptikus tréner), és 2x10 csak súlyzórudas sorozat (amely az itteni kis teremben elvileg 20 kg) nem rendes bemelegítés, arra hogy felmérjem jó 10 év teremnélkülözés után (akkor sem komoly és rendszeres használat), ne legyen aznap izomlázam (láb) 1, 2 nap múlva pedig ne essen nehezemre megágyazni és kocsiból kiszállni. A kölök után ma már tudod majdnem lábujjhegyen futni, csak lefelé lépcsőzni ne kelljen :DDD
Így az otthoni babasúlyok után megnéztem 2x5 60 kg-t 4x10 50 kg-t fekve, és ugyanezt deadliftben, húzódzckodtam 2x7-et, majd találtam 12,5 kg kézi súlyzót és jött 4x10-12 bicepsz. Aznap csak a lábamat éreztem. Másnap kicsit a mellizmom (vagy annak a helyét) és a lábam rosszabb lett, ma enyhült kicsit, már tudok felfelé kocogni a lépcsőn.
A poén, hogy a derekam az itteni kihúzható fotelágyon azóta viszont nem fájt, pedig sem célzottan törzs, sem hát gyakorlatot nem csináltam (bár a guggolás nyilván érintrtte). Szerencsére az izületeim nem sínylették meg s régen aludtam ilyen jól. De ezt majd okosabban kell összeállítani.

[ Szerkesztve ]

(#170985) DamianB válasza stratova (#170984) üzenetére


DamianB
őstag

Én most nagyon mérges vagyok délután a kondiban sikerült lesérülni. Most nem a jobb hanem a bal vállam .
Fél órát futottam, negyed óra bemelegítés, szépen haladtam 70 kg tartottam fekve amikor hirtelen begörcsölt azonnal abba hagytam de már késő volt alig bírom balra fordítani a fejem és akár hogy vagyok fáj :W

Dokitól kértem kenőcsöt remélem pár nap alatt begyógyul. Az a baj a 16 fokra állított légkondi jött rám balról valószínűleg az volt a baj . Nem is nagyon akartam tovább menni mert egy hete meg a bal hüvelyk ujjam fájdult meg de az persze nem nagyon zavaró csak fekvenyomásnál érzem. Agyam eldobom hogy mindig van valami . :W

Szerk: tényleg szép a padló én nem mertem bevállalni ilyen sötét színt de adom . :K

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#170986) Eversmann válasza aelod (#170951) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Lazacfehérje? Vagy még nincs tapasztalat vele?

Life is better with a Titan

(#170987) D1Rect válasza DamianB (#170985) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem edzettél kicsit sokat és pihentél keveset?
Ha velem történne erre gyanakodnék első körben.

(#170988) stratova válasza DamianB (#170985) üzenetére


stratova
veterán

Jobbulást kívánok, remélem a kenőcs is használ. 16°C légkondi nekem is a halálom volt régebben (vicces volt nyáron bekészíteni a kapucnis pulóvert az irodai munkához).

Lábra meg hülyeséget írtam, nem deadlift, hanem deep barbell back squat, magyarul guggoltam (csak ennél pontosabban nem tudom a nevét ékes anyanyelvünkön).

Eversmann: nem nekem címezted, csak ezen a lazacfehérjén picit fennakadtam, már nem a formátumon, hanem hogy egy eleve (szvsz) finom halat, epres stb. ízesítésű készítmény formájában "dolgoznak fel".

[ Szerkesztve ]

(#170989) Angel2014 válasza Biqci (#170982) üzenetére


Angel2014
addikt

100 grammban nem csúnya 16g fehérje.

És olvasom a mostani sérülést, nem csak a légkondi csinálta nálam, hanem ha diétában voltam és hírtelen megvontam a zsírt nem vettem omega3-at . Ahogy bevágtam 30dkg császárszalonnát egyből elmúlt a fájdalom a karomban ás a térdeimben is. ;]

Szilárdot személyesen ismerem. :K

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#170990) Qtya123 válasza DamianB (#170985) üzenetére


Qtya123
őstag

Üdv a klubban! :(

Mostanában max 2 hónap folyamatos edzés és mindig jött valami. Ha meg nem sérülés, akkor épp elutaztunk, vagy bármi más, ami miatt kimaradt 1-2 hét.
Most ugye itt a hátam megint. Kaptam beutalót, hétfőn kérek időpontot. Kíváncsi vagyok, hogy az MR mit mutat majd.
Ja,most vettem egy Noblechairs széket, amúgy is terveztem már, de így előrébb hoztam. Végre normálisan ülök és normálisan tartom a derekam. Már rég kellett volna venni egy jó széket, mivel sokat ülök.

(#170991) Macka válasza Angel2014 (#170989) üzenetére


Macka
veterán

Nem is értem, miért nem pacallal edz mindenki. :U

(#170992) aelod válasza Eversmann (#170986) üzenetére


aelod
veterán

A yamamoto nutritionnek van. En nem próbáltam meg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170993) Woodslave válasza aelod (#170992) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Elhittem mennyivel jobb és soha nem örültem még annyira hogy egy fehérje undorítóan xar :C .

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#170994) Woodslave válasza Woodslave (#170993) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De nem tudom. Nem yamamoto volt hanem ami facen ugrott fel mindig

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#170995) DamianB válasza D1Rect (#170987) üzenetére


DamianB
őstag

Van benne valami már szokatlanul nehéznek éreztem a súlyt is .

Stratova :R

Qtya : a szék jó ötlet volt jókat olvastam róla ha megint veszek széket akkor valószínűleg nekem is ez a márka lesz . Jobbulást akkor nem csak én vagyok így .

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#170996) Eversmann válasza Woodslave (#170994) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Amata Power
Én teszek vele egy próbát, mégha nem is éri meg kg alapján. Mert a normál fehérjét nem bírom.

Life is better with a Titan

(#170997) attiati válasza Qtya123 (#170990) üzenetére


attiati
veterán

Milyet vettél? A gamer székek nem jók eü szempontból.

(#170998) Angel2014 válasza Macka (#170991) üzenetére


Angel2014
addikt

Elhiszed ha olyan lenne a napi életviteled mint nekem volt a szüleimnek Zalában nem csak hogy nem híznál de erősödnél és izmosodnál is tőle.

Csupán egy erdő, egy szántó, egy borospince, kell hozzá vagy csak otthon a házkörüli teendők.

És akkor nem voltak gépek. Favágás fejszével, kapálás nyeles kapával, vagy kaszálás hagyományos kaszával.

Ez a gond ezekkel az ételekkel.

Ősember elindult levadászott egy mamutot , megették pár nap alatt de utána ment a következőért addig míg nem talált másikat, amit előtte evett ledolgozta és izmos is volt mellette.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#170999) attiati válasza atee_13 (#170977) üzenetére


attiati
veterán

Egykezes súlyzód nincs is, vagy csak nem látszik a képen?
Vagy arra nincs is szükség és jobb egy kétkezes mindenre?
Bicepsz és váll gyakorlatokat szoktam végezni egykezessel.

(#171000) Dottorei válasza Eversmann (#170996) üzenetére


Dottorei
tag

halszagot érzed rajta, nagyon undorkeltő, mintha csokis halászlevet böfögnél fel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.