Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170751) Apollyon válasza aelod (#170750) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szintén zenész, de ha leforrázom akkor semmi bajom tőle.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#170752) D1Rect válasza Biqci (#170749) üzenetére


D1Rect
félisten

Éjjelre vízbe beáztattam, reggel rá a csokis fehérje és egy bögre kávé.
Az shakerbe beletoltam a botmixert, zümm-zümm.

Persze lehet a kávé ami igaziból meghajt és a fehérje puffaszt, de ez tényleg egy nagyon finom reggeli.

Aztán elmaradt a zab, aztán a kávé, aztán a fehérje.
No reggeli, no problem. :)
Most megint visszacsúsztam a reggeli kávéra, eléggé felborult az alvásom az elmúlt hetekben, majd tekergetek rajta.
Az optimális ébredési időpontom valahol 3:30 és 4:30 között van.

(#170753) Biqci válasza aelod (#170750) üzenetére


Biqci
aktív tag

Akkor ennek örülök :D Mármint, hogy a kevesekhez tartozom. El sem bírnám képzelni az életemet zabpehely nélkül. Az a néhány nap, amikor elmegyek valahová és van egyéb reggeli, utána alig várom a szokásos kajám...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#170754) Biqci válasza D1Rect (#170752) üzenetére


Biqci
aktív tag

Én csak öntök rá egy kis langyos vizet, várok 5 percig és eszem is. Semmi mixelés. Nekem így király. Persze utána jön a kötelező kávé :D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#170755) Medveidomár válasza aelod (#170736) üzenetére


Medveidomár
újonc

A tilápia nem egészséges. [link]

(#170756) D1Rect válasza Biqci (#170754) üzenetére


D1Rect
félisten

De ez a sima zabpehely, nem az a kis zacskós amiből 60g 200ft?

(#170757) Biqci válasza D1Rect (#170756) üzenetére


Biqci
aktív tag

Sima prosztó zabpehely amit eszek. Meg néha, de csak hétvégén müzli keverék, ami kb. 70% zab, a többi mazsola, mogyoró, szárított banán, lenmag stb.
Azért csak hétvégén, mert több idő kell, hogy a banán és a mazsola megszívja magát.

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#170758) aelod válasza Medveidomár (#170755) üzenetére


aelod
veterán

Rendkívül kis hús hozamú, viszonylag drága halfajta. Ebben az árban jobb választás a pisztráng. Finomabb is és utóbbi csak a tiszta vízben él meg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170759) Medveidomár válasza aelod (#170758) üzenetére


Medveidomár
újonc

"viszonylag drága halfajta"
Nem ezért kerülendő !
És mégis rengeteg "profi gyúrós" esküszik rá, és tolja az arcába tonnaszámra a különböző videókban. :F

(#170760) Woodslave válasza Medveidomár (#170759) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Aha mert a Blikk rúzs megírta :U :D

Mondjuk én soha nem ettem lexarom.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#170761) Apollyon válasza Woodslave (#170760) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A "blikk rúzs" láttán már évek óta felröhögök, fergeteges. :D
Halat sose szerettem, tilápiát sose ettem szal passz, hogy az milyen, de pl. a párizsiról miért nem írnak ilyen cikkeket?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#170762) aelod válasza Medveidomár (#170759) üzenetére


aelod
veterán

Nem elsősorban azért írtam, hogy kerülendő mert drága. Hanem azért amit te is írtál csak kiegészítettem. Én ettem már de jellegtelen íze van és itthon teljesen felesleges szerintem ezzel versenyre készülni...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170763) Woodslave válasza aelod (#170762) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pangasius copy paste.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#170764) aelod válasza Woodslave (#170763) üzenetére


aelod
veterán

A Pangasius benne van a 10 legundorítóbb ételben amit valaha kóstoltam. Két villányit tudtam megenni belőle és dobtam is ki pedig utálok ételt kidobni de azt egyszerűen nem tudtam megenni..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170765) Woodslave válasza aelod (#170764) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Úgy értem korábban arról "derült ki" ugyanez...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#170766) Medveidomár válasza Woodslave (#170760) üzenetére


Medveidomár
újonc

Akkor ne is foglalkozz vele.
Egyébként máshol is lehet olvasni róla. [link]

"Aha mert a Blikk rúzs megírta "
De ha pl Simon Tomi mondja akkor biztosan szuper.
Ne viccelj.

#170761Apollyon

Mert azt nem reklámozza egyik testépítő sem,hogy ilyen egészségeges meg olyan hatásos.
De ha évek óta olvasod azt a lapot akkor tudod biztosan ;]
Én csak a tilápia kapcsán akadtam ezekre a cikkekre.
Valami igazság lehet benne.

[ Szerkesztve ]

(#170767) Woodslave válasza Medveidomár (#170766) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az se érdekelne ha Simon momdaná. Biztos a csirkét is qrva xar körülmények között tartják amit eszek. Ha ennék tilapia filet biztos nem a blikkrúzs cikk alapján hagynek fel vele

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#170768) Medveidomár válasza Woodslave (#170767) üzenetére


Medveidomár
újonc

Egyél GMO mentes Magyar csirkemellet :K

Nemcsak ott olvasható,már írtam.
Én sem fogyasztom,de ha ilyeneket olvasnék,egy általam prefelált termékről akkor azért minimum,hogy tájékozódnék a témában.

(#170769) aelod válasza Woodslave (#170767) üzenetére


aelod
veterán

Én sosem értettem, hogy honnan jön ez a tilapia őrület. Ha már hal akkor vannak sokkal ízletesebbek is amik beleférnek egy verseny diétába is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170770) Qtya123 válasza aelod (#170764) üzenetére


Qtya123
őstag

Én nagyon szeretem a halat és minden tengeri/édesvízi herkentyűt. De olyannyira szeretem az ízüket, hogy minden ilyet teljesen magában, köret nélkül eszek. A köret csak elnyomja az ízüket, amit én annyira szeretek.
Legyen az bármilyen hal. Lazac, pisztráng, de még a ponty is, én azt szigorúan magában. De a kagylót és polipot, rákot is. Na az sokat elmond a Pangasiusról, hogy azt én sem szeretem.

Mostanában makréla konzervet szoktam enni. Hetente 3-4 alkalommal. Pontosan ezt a típust:

Az összes konzerv makréla közül kimagaslóan ez ízlik a legjobban. Ezt is úgy szoktam enni, hogy leöntöm róla az olajat és magában. Tudom, a makréla jóval több zsírt tartalmaz (meg gondolom az olaj, amiben van, abból is szív be a hús valamennyit), mint egy pisztráng, vagy lazac. :(

Tonhalat annyira nem merek enni, mert anno azt olvastam, hogy minél nagyobb és minél tovább él egy hal, annál több higany raktározódik el benne. Aztán ki tudja, lehet ez a makréla is tele van mindenféle szennyeződéssel. :(((

[ Szerkesztve ]

(#170771) aelod válasza Qtya123 (#170770) üzenetére


aelod
veterán

Tonhalon és lazacon életem végéig ellenék.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170772) Qtya123 válasza aelod (#170771) üzenetére


Qtya123
őstag

Nekem a lazac az ilyen. Múltkor a Trófeában már nem volt pofám kérni, annyit ettem belőle. A feleségemet küldtem oda, hogy kérjen már ő még párszor. :)
Éppen csak egy kicsit rátéve a forró vaslapra, hogy csak kicsit süljön meg. Kb mindennél jobban szeretem!

Csak mondom, félek attól kicsit, hogy ezzel a viszonylag sok hallal nem-e tolok be egy csomó káros anyagot is.

[ Szerkesztve ]

(#170773) atee_13 válasza Qtya123 (#170772) üzenetére


atee_13
őstag

"nem-e tolok be egy csomó káros anyagot is."

A szálkákra gondolsz ;]

(#170774) aleister válasza Qtya123 (#170772) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem ameddig nem otthon termeled meg az összes zöldséget a'lá bio, tartod a jószágot, amit aztán levágsz jól, vagy kirángatod a kerti tóból szerencsétlen kopoltyúst, addig teljesen felesleges azon aggódni, hogy milyen esetleg káros anyagot viszel be az egyébként jó minőségű élelmiszerrel.
Csak frusztrálod magad.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#170775) aelod válasza Qtya123 (#170772) üzenetére


aelod
veterán

Engedd el. Egyél jókat inkább :D

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170776) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Üdv!
A mai modern tudományos világába most mi az aktuális fehérje bevitel ami ideális? 2/kgsúly, vagy 2/kgsúly zsírmentes súly. Vagy 1.5-1.6 zsírmentes súly?
Illette folyadék bevitelnél 2-3l, vagy vizelet színéböl?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#170777) Medveidomár válasza Qtya123 (#170772) üzenetére


Medveidomár
újonc

Ezért nem ajánlott pl az alga (szusi) fogyasztása sem,mert tele van higannyal.

(#170778) Madwe válasza Medveidomár (#170777) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ahogy pl a tenyésztett lazaccal is elég sok a probléma, ha utánanéz az ember. Vagy bármivel gyakorlatilag, legyen az állat vagy növény :)

(#170779) aelod válasza Dazsar (#170776) üzenetére


aelod
veterán

2g/ts kg mennyiséggel és ha a napi adagokat egyenlő részre osztod helyben leszel. (Kémia nélkül értendő)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170780) KAMELOT válasza aelod (#170651) üzenetére


KAMELOT
titán

Én még több mint 10 éve valami oknál fogva ( rejtély mitől ), 10 nap alatt 92--->82kg fogytam le. Összes dokit végigjártam. Minden perfekt! Májamra azt mondta, mint a csecsemő! Kaja, víz, alvás, mentális egyensúly minden rendben volt! Érdekes dolog volt!
Úgy gondolom a erő, fogyás és a tömegelés akarat kérdése.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#170781) D1Rect válasza KAMELOT (#170780) üzenetére


D1Rect
félisten

En 11kg-t fogytam 30 nap alatt, de én tudom mitől. :)
Nyilván egy része víz volt.

(#170782) Angel2014 válasza KAMELOT (#170780) üzenetére


Angel2014
addikt

Víz lesz az.. :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#170783) KAMELOT válasza Angel2014 (#170782) üzenetére


KAMELOT
titán

Hasam is totál lement akkor! Mindez télen történt!
Gondolom, hogy víz volt.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#170784) Medveidomár válasza KAMELOT (#170783) üzenetére


Medveidomár
újonc

Vagy sör ;]

(#170785) aelod válasza KAMELOT (#170783) üzenetére


aelod
veterán

Ha főleg víz volt ahogy mondod akkor ott valami nem volt oké.
Máskülönben minden fogyás kalóriadeficit eredménye.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170786) benfolds


benfolds
őstag


aztakurva! látta valaki ezt a filmet (nekem nincs netflixem) a fasziról, aki férfiként nyert olimpiai aranyat atlétikában, volt 3 felesége, született 6 gyereke, aztán a 60-as évei közepén rájött, hogy ő igazából nő, és nemet váltott?

(#170787) aelod válasza benfolds (#170786) üzenetére


aelod
veterán

Nem és elvből nem is nézem meg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170788) Sempronius89 válasza benfolds (#170786) üzenetére


Sempronius89
tag

A férfiak várható élettartama az USA-ban is jóval rövidebb. Hatvanas éveiben mikor hajnalonta érezhette már a kaszás lehelletét racionálisan átgondolva úgy érezhette jobb lesz nőként. ;]

(#170789) aleister válasza benfolds (#170786) üzenetére


aleister
veterán

Nekem a témában az ausztrál súlyemelő a kedvencem. Aki olyan "remekül" szerepelt az idei olimpián.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#170790) benfolds válasza aelod (#170787) üzenetére


benfolds
őstag

mert? én próbálom megérteni, hogy mi zajlik le egy transznemű emberben, pláne olyanban, aki részben pont a férfias erejére építve csinál sportkarriert, és akkor egyszer csak rájön, hogy ő nő. mostanában ezt pont fordítva szokott történni :DDD : férfinak születsz, nemet váltasz, aztán "nőként", a nők között leszel bajnok (ami szerintem rohadtul nem fair, de tudom, hogy nem egy egyszerű dilemma, hogy ez így etikus-e vagy sem). persze ezt egy nem transznemű valószínűleg sosem fogja megérteni. de úgy képzelem, hogy iszonyatosan nehéz lehet.

(#170791) Apollyon válasza benfolds (#170786) üzenetére


Apollyon
Korrektor

n+1. transzgender, sjw lobbi film. Akit meg hidegen hagy a téma az ilyen meg olyan -fób. Röviden összefoglalva a lényeget megnézés nélkül. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#170792) Sempronius89 válasza aleister (#170789) üzenetére


Sempronius89
tag

Új Zélandi.

Egyébként ez egy nagyon veszélyes játék. Egyes szegényebb Afrikai országok, már kezdik kapisgálni, hogy lehet sok érmük "női" atlétikában. Lásd most a Namíbia sprinterek vagy régebben Semenya.

(#170793) D1Rect válasza benfolds (#170786) üzenetére


D1Rect
félisten

60 évesen már a kutya nem volt rá kíváncsi, így meg állandóan szerepelhet.

(#170794) benfolds válasza Apollyon (#170791) üzenetére


benfolds
őstag

nem hinném, hogy van ilyen lobbi. a transzneműség egy létező dolog, nem kényszerből lesz az senki. kurvára szokatlan a többségi társadalomnak, mert eddig ez nem volt téma a nyilvánosságban, meg egyébként is kurva kevés embert érint. de van ilyen. és aki ilyen, szerintem azt is meg kell hogy illessék ugyanazok a jogok, mint a többséghez tartozókat. ha transznemű vagy, és nem ismernek el, akkor az tönkre teheti az életedet.

(#170795) benfolds válasza D1Rect (#170793) üzenetére


benfolds
őstag

:DDD te nemet váltanál azért, hogy szerepelhess? ne röhögtess :DDD

(#170796) aelod válasza Apollyon (#170791) üzenetére


aelod
veterán

+1
Tökéletesen összefoglaltad.

Nincs több hozzáfűzni valóm a témához.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170797) D1Rect válasza benfolds (#170794) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezeknek az embereknek valódi segítségre lenne szükségük, nem pedig arra, hogy a teljes társadalmat hozzájuk igazítsuk.
Ha valaki le akarja vágni a karját, mert úgy érzi, hogy nem az ő része(tényleg van ilyen), azt se bátorítjuk.

(#170798) benfolds válasza benfolds (#170795) üzenetére


benfolds
őstag

hozzáteszem, hogy kurvára a ló túloldalára való átesésnek tartom, hogy az óvodában meg az az alsó tagozatban bármilyen szexuális témával, pláne transzneműséggel sújtják a gyerekeket. ezzel egyáltalán nem értek egyet, sőt hát pofán basznám az ilyen idiótát.

(#170799) benfolds válasza D1Rect (#170797) üzenetére


benfolds
őstag

igen, régen azt hitték, hogy ez egy pszichiátriai kórkép. de ma már más a tudomány álláspontja. ugyanazt az utat járja be ez a dolog, mint a homoszexualitás. azokat is kezelni akarták először.

(#170800) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Matt (volt) Croc. Ez is elég bizarr

Mondjuk én nem akarom megérteni mi jár a fejükben :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.