Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170501) D1Rect válasza marked one94 (#170500) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem túl nagy meglepetés, mert ilyet szerintem soha-sehol nem állított senki még az egész interneten se.

(#170502) DamianB válasza marked one94 (#170500) üzenetére


DamianB
őstag

Persze ez így van de gondolom Aelod a nagyját ezeknek kiküszöböli vagy figyel ezekre az eshetőségekre.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#170503) aelod válasza DamianB (#170499) üzenetére


aelod
veterán

Annyi változó van ami miatt nem fogod tudni megmondani, hogy azon a héten azon a napon ha jobban megy az edzés akkor na az tuti a creatintól lesz. Ahogy marked is írja, hogy étkezés, alvás, stress mind mind változók és nagyon kevés ember van aki pontosan ugyan azt és ugyan úgy csinál de és ha jön egy új kieg akkor tudni fogja, hogy attól lesz az az egy két ismétlés pluszban.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170504) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Üdv. Vett már vslaki Lidl ,vagy pennyből protein shaket? A lidben kaphatóhoz hasonlót szeretnék a pennyis biotech-es az nem a legjobb semmi izű.
Melyiket ajánljátok?

(#170506) benfolds válasza marked one94 (#170500) üzenetére


benfolds
őstag

mehetne az összefoglalóba a kreatin helyett "kiegészítővel". :D (szerintem nem annyira magától értetődő ez sokak számára. eleinte én is azt hittem, hogy amit elcseszek edzésben, elmulasztok pihenésben, azt majd a tejsavó biztos pótolja. aha. :DDD )

(#170508) aelod válasza headhunter (#170505) üzenetére


aelod
veterán

A biztos, hogy mindenkinek guggolnia kell c. videóban az a sok f@szság amit összehord Kohári az nem igaz :DD:DD:DD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170509) benfolds


benfolds
őstag

azért ezeknek a retro súlyemelő videóknak is megvan a szépsége...menyire gyilkos egy gyakorlat már a szakítás?

(#170510) tibcsi0407 válasza Angel2014 (#170478) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szívd fel az orrodon, úgy a legjobb!
Youtube

https://utdetailing.hu/

(#170511) aelod válasza benfolds (#170509) üzenetére


aelod
veterán

..és ebben az a durva, hogy Talahadze ezekhez a súlyokhoz képest hol tart most és mennyivel verte meg a 2. helyezettet az olimpián. Félelmetes.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170514) aelod válasza tibcsi0407 (#170513) üzenetére


aelod
veterán

Ricspinája tényleg felszívta az orrába. Mondjuk az pörgető volt :D

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170518) Saskakas18 válasza tibcsi0407 (#170510) üzenetére


Saskakas18
tag

Ennek amúgy mi az értelme :F

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#170519) Madwe válasza Saskakas18 (#170518) üzenetére


Madwe
nagyúr

Rákattintottál, megnézted, meg is osztják. Profit :) egyébként a csóka egyéb tartalmait bírom, ezt én se tudom hova tenni :)

(#170520) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Vilag eletemben (natur) rizsfeherjet hasznaltam etelerzekenyseg miatt. Most kiprobaltam egy adalekanyagmentes marhafeherjet. Nincs rairva a csomagolasra, hogy izesitett lenne, es az osszetevok kozott sem szerepel semmilyen adalek. Az ize viszont pontosan olyan, mint a tejeskavenak.:Y Ennek tenyleg ilyen izunek kell lennie? A fureszpor izu rizsfeherje utan ez olyan, mint a megvaltas. (egyelore nem fostam ossze tole magam :DDD)

(#170524) Saskakas18 válasza Madwe (#170519) üzenetére


Saskakas18
tag

Nyilván sok mindennek nincs értelme, de a marketing az kell :C

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#170525) headhunter


headhunter
addikt

Nem sikerült az 505kg... [link] , [link]

[ Szerkesztve ]

(#170526) aelod válasza headhunter (#170525) üzenetére


aelod
veterán

23 éves!? 175 kiló. ...meg:Y
Ha jól tudom Thor 200 körül volt amikor húzta az 501et.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170537) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok

Mint már sokan tudjátok~46kg fogyás után vagyok. Április óta már alig, vagy nem is edzek, kaját is már elengedtem, pár megkötés maradt, pl. nincs cukros üdítő, nincs péksütemény. A súlyom 4 hónapja 96kg +-1kg között ugrál, magasság 191cm. Szeptemberben jön az edzés újra. Heti 4 alkalom fér bele. Eleinte sok kardió, aztán szépen átállok izom építésre. Otthon fogok edzeni, van pad, 1 pár egy kezes súlyzó, szobabicikli. Nincs nagy cél, minimális fogyás, valamint sportosabb külső (főképp váll, fenék, bicepszre kellene izom). Ez szerintem otthon is menni fog. A kérdés, hogy ehhez mennyi kalóriát vigyek be naponta? Milyen gyakorlatokat csináljak?

(#170539) Saskakas18 válasza aelod (#170536) üzenetére


Saskakas18
tag

Minden sportágban megy a dopping!

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#170540) roti86 válasza diegho (#170537) üzenetére


roti86
őstag

Kalória meghatározáshoz Ha túl sokat/túl keveset becsül utána finomangolod. További kalkulátorokat is bőven tudsz keresni.

Teljes testes edzés kézisúlyzókkal. Millió hasonlót találsz a neten.

(#170541) bigmasterg válasza diegho (#170537) üzenetére


bigmasterg
addikt

Még annyit az előző kommenthez, hogy amit a kalkulátor kidob, az csak egy irányszám.
Neked kell kikisérletezned, hogy mennyire van pontosan szükséged, de egy kiindulási alapnak jó.

(#170542) NORB1337


NORB1337
csendes újonc

Sziasztok!
Diétázni szeretnék 80kg vagyok jelenleg.
A célom, hogy pár kg fölösleg lemenjen rólam, esetleg szálkásabb legyek.
Amennyiben lenne pár fölös percetek ránéznétek, hogy ez az étrend megfelelő lenne-e számomra? :)
Előre is köszönöm a segítséget.

(#170543) bigmasterg válasza NORB1337 (#170542) üzenetére


bigmasterg
addikt

A 8. hét végére pedig hányingered lesz ezektől a kajáktól és garantált hogy nem bÍrod utána tartani.
Ez egy nagyon rossz , egyhangú étrend. Persze fogyni lehet vele.

(#170544) Apollyon válasza NORB1337 (#170542) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Attól függ mikor van edzés, de a magvakat én inkább reggelre tenném, a zabot meg estére.
Répából passz mennyit fogsz enni, de szerintem sok benne a cukor (borsó ugyanez), azt inkább hanyagold, menjen helyette brokkoli, vagy kelbimbó, kígyóubi , jégsaláta, lencse stb.

Ja és az utolsó hetekben a napi ch "kicsit" kevés lesz.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#170545) Apollyon válasza bigmasterg (#170543) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha nem fűszerezed mindig agyon, akkor nem lehet annyira ráunni. Persze szar nézni, amikor más pizzát eszik hamburgerrel és tök jó illata van, de te meg a héten 100-adjára eszed ugyanazt, de legalább te egészséges vagy és jól nézel ki, míg a másik szarul néz ki és az infarktust kockáztatja.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#170546) Madwe válasza Apollyon (#170544) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nincs baj a zsírokkal este, sőt, jó helyen van az ott szerintem? Zabot estére? Minek oda ch?

a következő hszedre: persze, de azért lehet egészségesen s kalóriadeficitben lenni más ételekkel is, ez azért elég beszűkült…

[ Szerkesztve ]

(#170547) aelod válasza NORB1337 (#170542) üzenetére


aelod
veterán

Jókat fogsz tőle fingani az biztos :D
Nézd semmit nem tudunk rólad. Csináld és meglátod, hogy alakul a súlyod illetve mennyire tudod tartani az étrendet. Egy étrend legelső és egyben a legfontosabb szempontja (szerintem) a fenntarthatóság. Bár nyilván embere válogatja, hogy ki mennyire tudja a monoton dolgokat tartani. A legváltozatosabb étrend is egy idő után monoton tud lenni. Szóval nagyjából ennyi.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170548) NORB1337 válasza aelod (#170547) üzenetére


NORB1337
csendes újonc

köszönöm a hozzászólásokat :) igazaból a 7. héten járok és jelenleg zombi vagyok. Azt érzem nem
megy tovább és feladom. A fogyás megállt teljesen. 2 napja egy csalónapot tartottam (ésszel), jó volt végre ch-t érezni a szervezetemben :DD
Még kb. 3-4 kg-ot szeretnék fogyni mit tanàcsoltok? mégtöbb kardio? vagy esetleg enné is kevesebb ch?

(#170549) Madwe válasza NORB1337 (#170548) üzenetére


Madwe
nagyúr

A hiba ott van a legtöbb esetben, s ezek alapján szerintem nálad is hogy úgy tekintenek a fogyásra, hogy x ideig ezt meg azt eszek, így meg úgy mozgok, elértem a célt s mehet minden a régiben... hát ez így nem fog menni, kb rögtön vissza fog jönni minden... úgy kell fogyni, hogy tartós legyen. ezt ilyen szélsőséges dolgokkal kb senki nem tudja elérni, s utána meg ott vagy amikor leadtad az x kilót amit akartál h fogalmad sincs hogyan egyél, mozogj... ezért célszerűbb már eleve úgy fogyni hogy egy fenntartható étrend + mozgással teszed, amit életed végéig tudsz tartani...

a megrekedéssel kapcsolatban: ilyen sokszor van, nekem is volt rengetegszer olyan hogy 1-2 hétig stagnáltam, majd utána megint elindult a fogyás. úgy sejtem vannak ilyen enyhén beállított súlyok amikhez jobban ragaszkodik a szervezet s nem akar engedni belőle... de simán lehet hogy ha tovább csinálod s semmin nem változtatsz megint beindul majd...

a mégtöbb karido + kevesebb chra meg - megintcsak hosszabb távot, fenntarthatóságot szem elött tartva, ez szerintem az egyik leggyakoribb s legnagyobb hiba amit sokan elkövetnek... persze le lehet tolni a kalóriát akár napi 1500 alá is s lehet tolni mellé napi 1-2 óra kardiót a végén, de ez fenntartható? nem... cserébe a folyamatos hatalmas deficit + sok kardióval berogyasztod az alapanyagcseréd, bmr-ed a béka segge alatt lesz s kb garantált a baj... sokkal jobb ennél szerintem a bmr növelése, izom felszedése...
csak egy példa:
80 kilósan, 1600kcal mellett napi 30-45 perc kardió volt a szintentartásom amikor lejöttem keto étrendről... mit ne mondja, ez nem épp a hosszan tartható élet kulcsa, szerintem. legalábbis nem élvezetes :D
jelenleg 80 kilósan 0 perc kardioval, igaz rendszeres súlyzós gyakorlatokkal 3500-3800kcal a szintentartásom. melós feltornászni a bmrt, de megéri. béka segge alá süllyeszteni extrém deficitekkel s kardióval meg nem feltétlen jó gondolat. szerintem :D

[ Szerkesztve ]

(#170550) Janaboy válasza Madwe (#170549) üzenetére


Janaboy
veterán

Hogy lehet a bmrt feltornazni?

Janaboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.