Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170851) Dottorei válasza t256 (#170850) üzenetére


Dottorei
tag

ízre nem rossz de puffaszt, az izolátuma kevésbé. Nutrit vettem izót most, ízre az nekem a pisztáciás elmegy a tejcsokis borzasztó de egyik sem puffaszt. Puregold nálam sima puffaszt, izo nem - csak az meg már olyan drága mint az optimum, annak viszont a közelébe sem ér.

[ Szerkesztve ]

(#170852) Dreadloord válasza t256 (#170850) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Ég és föld a különbség a Puregold javára, ízületvédő 2000 forintot megér, így gyk. 4000-ért kapsz 1 kg fehérjét, és kilónként kérhetsz más ízt. Szóval alig drágább, mint a gymbeam.

i: Én a tru whey-el hasonlítanám amit linkeltél, annak 50% a fehérje tartalma, ilyen vegyesebb cucc.

[ Szerkesztve ]

(#170853) aleister válasza Apollyon (#170843) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem te nem érted.

"Amikből valójában csak 4 valós eset egyike történhet meg: vagy lány kell, vagy fiú kell, mindkettő, vagy egyik sem."

Kétlem, hogy találnál olyan szakirodalmat, ahol így sorolnák be a nemi identitásokat vagy épp a szexuális orientációt. Egy leszbikus nőnek is lány kell, meg egy hetero férfinek is. A definíciód alapján mindkettőt ugyanabba a csoportba sorolod.

Egyetlen dologban van igazad, hogy ez itt már erősen off. Szóval részemről ezt a témát elengedtem.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#170854) aleister


aleister
veterán

Szegény Hegy. Lefogyott fostos 154 kilóra.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#170855) benfolds válasza aleister (#170854) üzenetére


benfolds
őstag

a hasán az a legalsó valami, az mi? izom?

(#170856) aelod válasza aleister (#170854) üzenetére


aelod
veterán

Mikor lesz a boxmeccs?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170857) D1Rect válasza aleister (#170854) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem tudom mi lelte őket, de ő is és Eddie is ~egyszerre kezdtek diétázni.

(#170858) Madwe válasza aelod (#170856) üzenetére


Madwe
nagyúr

Devon Larratt ellen megy végül szept 18-án (akkor lett volna Eddievel a meccs de Eddienek leszakadt a bicepsze így 22 márciusa körül lesz az a meccs. Érdekes ez a gs cikk mert azt hogy ez a meccs elmarad már júliusban tudni lehetett :) )
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#170859) aleister válasza D1Rect (#170857) üzenetére


aleister
veterán

Benne van a cikkben. :)
"A Hegy most éppen a brit Eddie Hall elleni bokszmeccsére készül"

aelod:
Szeptember 18. Most látom, hogy március 22.
Poénból megnézem. Anno a Logan Paul meccs is meglepett, lehet ez is meg fog. :)

benfolds:
Azt én is néztem. Szerintem a fogyásból visszamaradt bőr.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#170860) D1Rect válasza aleister (#170859) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem nyitottam meg a cikket, csak instán követem őket, látványosan összeszakadt mindkettő ~egyszerre.

(#170861) t256 válasza Dreadloord (#170852) üzenetére


t256
őstag

Köszi!
Akkor marad a Pure Gold. Akartam rendelni vitaminokat is, főleg egy erős multit. A gymbeam-ben jobb a választék, én pedig nem szeretek több helyről rendelni egyszerre.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#170862) aelod válasza Madwe (#170858) üzenetére


aelod
veterán

Nem vágom a küzdő sport neveket csak tudtam, hogy lesz egy Eddie es Thor meccs és arra készülnek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170863) S e t h válasza aleister (#170854) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egyelőre visszavonult és nem indul több strongman megmérettetésen, a családjával akar több időt tölteni, azt meg nehéz lenne 200 kilósan, nem egy kifejezett életbiztosítás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#170864) S e t h válasza Madwe (#170858) üzenetére


S e t h
nagyúr

Larrattnak inkább vele kéne foglalkoznia.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#170865) Qtya123 válasza S e t h (#170864) üzenetére


Qtya123
őstag

Szerintem Larrattnak nem fog menni. Ez a Saginashvili egyszerűen nem ember. "Rosszabb mint Cyplenkov.

Megeszi a szikár kanadait ez a rüszmeteg benga kaukázusi ember, itt már hiába technika, ha ellene van egy ilyen genetika.

[ Szerkesztve ]

(#170866) Medveidomár válasza t256 (#170861) üzenetére


Medveidomár
újonc

Próbád ki Őket !
Nekem bevált,évek óta fogyasztom a termékeiket.Semmi csili-vili ,csak jó minőség és korrekt árak.
1-2 nap alatt megérkezik a rendelés.
[link]

(#170867) benfolds


benfolds
őstag

érdekes, amíg el nem kezdtem edzeni, kevés sót fogyasztottam, mert muterom gyerekkoromban iszonyú sósan főzött, és annyira megutáltam a sót, hogy azután, hogy saját háztartást vezettem, alig használtam. még fél kilót sem egy év alatt. aztán az edzés miatt felemeltem normális szintre, de lehet, hogy még mindig kevesebbet használok, mint az átlag. most meg olvasom, hogy a só az új mumus?

(#170868) headhunter válasza S e t h (#170864) üzenetére


headhunter
addikt

(#170869) roti86 válasza benfolds (#170867) üzenetére


roti86
őstag

Dehogy mumus, jobban bedurransz tőle :DD

(#170870) aelod válasza benfolds (#170867) üzenetére


aelod
veterán

A só az só. Kell, szükséges. Itt is mint minden máshol a használatának mértéke nem mindegy.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170871) Madwe válasza benfolds (#170867) üzenetére


Madwe
nagyúr

A kevés só ugyanőgy szív/érrendszeri gondokat okoz mint a sok. csakhogy a kevesebb sokkal hamarabb (kb egy nike jelet képzelj el, ahol minél magasabb annál nagyobb gondot okoz)

az átlag SAD diétán (standard amerikai diéta) a sok feldolgozott szarral végtelen mennyiségű sót visz be s magas ezért. Ha nem nagyon használsz feldolgozott ételeket, pláne ha magadra főzöl akkor nem lesz magas a sóbeviteled. Főleg ha rendes növényeket is eszel, magas lesz a kálium beviteled is pl.

+ izzadással rengeteg sót veszít az ember. Aki rendszeresen sportol sokkal több sóra van szüksége.

ezért aki főleg maga készíti az ételeit s rendszeresen mozog arra sokkal inkább veszélyes az alulsózás mint a túl sok só…

(#170872) S e t h válasza Qtya123 (#170865) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem is értek egyet ezzel az x kiló felett minden testtömeg belefér rendszerrel.
Ez a faszi egy Hulk, nem tudom mit zabált, de pár évvel ezelőtt még szinte fele volt a súlya a mostaninak.
Larratt, Brzenk ikonok, ő meg egy szörny, akit régen cirkuszban mutogattak.
Cyplenkovot még kedveltem, Levant nem nagyon tudom, mert ezzel a borzalmas tömbösített tömegével dominál le mindenkit.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#170873) D1Rect válasza benfolds (#170867) üzenetére


D1Rect
félisten

Szendi Gábor: A sómítosz
De nagyon szeret rugózni a sómegvonáson.
Vagy fél tucat cikke van a témában.

[ Szerkesztve ]

(#170874) Qtya123 válasza S e t h (#170872) üzenetére


Qtya123
őstag

Ennyire nem követtem nyomon a munkásságát, de most rákerestem erre, hogy említetted.
Bakker, döbbenet! Én azt hittem, hogy ez az ember bufla volt egész életében. Erre kiderül, hogy csak 80 kg volt (ráadásul magas is) és most meg 179 kg....

Adtak ennek mindent is, a sertéstelepi indítótáptól kezdve a szovjet lejárt szavatosságú teljesítményfokozókig. :D

Igen ez a méret olyan dolog, hogy meg fog menni ellene, hiába van technikád. Persze a Larratthoz hasonló tömeggel nála sokkal nagyobb jószágokat le lehet nyomni, ha annak nincs meg a technika, de ha az is van és mellé ez a brutál tömeg, akkor nincs esély.

De például a végtelen tömegen kívül ott van az is, hogy születési rendellenességből adódó "előnnyel" is indítanak versenyzőt, pl Oleh Zhokh, akinek egyik karja teljesen rendellenesen nőtt nagyra:

De Cyplenkovnál is azért van rendellenesség a kézfejekkel elég szépen.

[ Szerkesztve ]

(#170875) benfolds válasza Madwe (#170871) üzenetére


benfolds
őstag

nem nagyon értek hozzá, de gyanítom, hogy a sótéma is ugyanúgy túl van misztifikálva, mint a víz. gyönyörűen szabályozza a tested az ingadozásokat. ha kevés, akkor nem választ ki annyit, ha sok, akkor meg ellenkezőleg. a túl kevés meg a túl sok biztos nem jó, de azért elég tág a határ, amin belül nincs élettani különbség. én pl. nem igazán vettem észre semmit, amikor szinte semmilyen hozzáadott sót nem fogyasztottam. és azt sem veszem észre, hogy azért most használom kb. átlagos szinten. amit éreztem, az az, amikor muterom úgy megsózta a kajákat gyerekkoromban, hogy nem győztem a vizet vedelni, hogy ne pusztuljak meg. :)

(#170876) S e t h válasza Qtya123 (#170874) üzenetére


S e t h
nagyúr

Időnként nézek Levan videókat, magával ragad az a lepusztult környezet, ahol edz, eszembe jut mi is milyen körülmények között gyúrtunk régen. :)
A lepusztult környezetben való felkészülést megsüvegelem, de tuti a geiger müller számláló is kiakadna mellette attól amit eddig megzabált.

Zokh is egy "szörnyszülött", aki a hátrányát előnyére tudta fordítani ebben a sportban, de Cyplenkov hasonló.
Róla - Cyplenkov - mindig az akromegália jut eszembe, bár nem tudom, hogy neki ez valóban betegsége, vagy a mértéktelen növekedési hormon fogyasztástól néz így ki.
Pár éve elég rottyon van az egészsége, talán a veséi és isten tudja, hogy a sok kémia ártott meg és/vagy a betegség is.
Viszont ha minden igaz, akkor a bicepsz hajlítás rekordja még mindig él, ami nem kis szó ennyi idő után.

[link]

Viszont a hozzá hasonlók értékelik fel igazán Brzenk és Larratt teljesítményét.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#170877) aelod válasza S e t h (#170876) üzenetére


aelod
veterán

Már nem él, megdöntötték. [link]

#170875benfolds

Talán tudok némi információval szolgálni.

nem igazán vettem észre semmit, amikor szinte semmilyen hozzáadott sót nem fogyasztottam

Szinte biztos, hogy vittél be nátriumot vagy mondjuk így sót. Volt versenydiétám ahol az utolsó héten zeró azaz zéró natriumot fogyasztottam (hozzáteszem jó nagy hülyeség volt így utólag). Nem a legjobb érzés főleg úgy, hogy 6-8-10 liter víz ment azon a héten...
Szóval csak annyit akartam mondani, hogy (igaz ez extrém helyzet de példának jó arra) van élettani hatása a sómentes életvitelnek és valóban tág a sok és kevés közti határ.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170878) benfolds válasza D1Rect (#170873) üzenetére


benfolds
őstag

szerintem ez a fickó egy érdekes anomáliája az orvostudománynak és a gyógyszeriparnak. végül is kihasználja, hogy sok mindent próbálnak elhallgatni, sok a félrevezető kutatás, és "lerántja a leplet" + ő is ugyanúgy csúsztat sokszor és féligazságokat mond. az emberek meg fogékonyak az ilyen nagy "leleplezésekre", úgyhogy épített rá egy jó kis bizniszt. megfogni sem nagyon lehet, mert a vitaminokkal nem árt, vagy ha igen, akkor csak annyit, mint a gyógyszeripar.

(#170879) Qtya123 válasza aelod (#170877) üzenetére


Qtya123
őstag

Cyplenkov úgy emlékszem nyilatkozott is, hogy szerinte ez nem oké, mert kézbe adták neki, nem egyenes rúddal volt és nem is volt támasztéknak dőlve.

Ha már régi rekordok: Ha jól tudom Benedikt Magnusson 460 kg-os gurtni és ruha nélküli felhúzása 2011 óta él: [link] Ami meglep, hiszen felszerelésben meg már ostromolják erősen az 500+ kg-ot.

Viszont durva, hogy hogy felkapta minden nélkül a 460-at, miközben az idei bajnokságon is a seggüket a földhöz verhették örömükben, akik felszerelésben a 453 kg-ot felhúzták.

[ Szerkesztve ]

(#170880) aelod válasza Qtya123 (#170879) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom pontosan mi a szabálya ennek.

Benedikt Magnusson 460 kg-os gurtni és ruha nélküli felhúzása 2011 óta él: [link]

:Y az a fogás erő baszki. Elképesztő. Mondjuk nem tudom a ruha mennyit adhat hozzá a felhúzáshoz (Marked?) de kit érdekel. 500 kiló az 500 kiló. Hovatovább guggolásban is ennyinél járnak már.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170881) benfolds


benfolds
őstag

(#170882) aleister válasza benfolds (#170881) üzenetére


aleister
veterán

Risztekpa.
Monnnyuk nem egy hegyomlás, szóval ez inkább a fitnesz kategória szvsz. De hát nem is az a szakmája.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#170883) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Szerintetek mennyire hiteles HáromH.? Szoktatok nézni tőle videókat?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#170884) Madwe válasza Dazsar (#170883) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem azon kevés magyarok egyike aki hiteles… Ritkán mond baromságokat :) Még Dennis Burkhardt aki hasonló s ajánlom mellé.

(#170885) Dazsar válasza Madwe (#170884) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Mostanság a Burkhard-rol nem sok jó vélemény alakult ki, mert hogy egyszer így beszél, máskor úgy.

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#170886) Madwe válasza Dazsar (#170885) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet :) én már vagy 1 éve nem néztem tőlük semmit :)

(#170887) kipser


kipser
junior tag

Sziasztok!

A Creatine Monohydrate feloldására van bevált módszeretek? Hiába kevergetem percekig, nem tudom feloldani.

Köszönöm szépen :R

(#170888) Apollyon válasza kipser (#170887) üzenetére


Apollyon
Korrektor

langyos víz

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#170889) artiny


artiny
őstag

Aki kipattogott a fehérje proteintől, próbálta már a laktóz mentes fehérje proteint,attól is lettek pattanásai?

[ Szerkesztve ]

(#170890) aelod válasza kipser (#170887) üzenetére


aelod
veterán

Lehet nonszensz de ha elkavarod és még forgásban van a pohárban, shakerben bármiben a víz akkor húzd le.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170891) marked one94 válasza kipser (#170887) üzenetére


marked one94
őstag

egy kanállal beleraksz a szádba és gyorsan rá 1 pohár víz, vagy belekevered a fehérjébe.

You'll Never Walk Alone

(#170892) gyuri860213 válasza t256 (#170861) üzenetére


gyuri860213
tag

ne rendelj vitamin ilyen helyről mert fos minőségű. amiben bármilyen "oxid" van, az a leggyengűbb hatóany a piacon, pl magnézium-oxid stb. ha a b-12 cianokobalmin formában van és fólsav van benne folát helyett akkor felejtős mert vacak. Life extension two per day, doctor"s best, vagy GAL multi éri meg. lehet drágább de nem is kell naponta szedni elég minden másnap mert a dózis eleve túl lett lőve.

(#170893) aelod válasza gyuri860213 (#170892) üzenetére


aelod
veterán

A gal (kapszulás) multiba miért kell steviol? :F

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170894) gyuri860213 válasza aelod (#170893) üzenetére


gyuri860213
tag

melyikben van? :) nem néztem ennyire részletesen. de ha van is benne az olyan kis mg-os mennyiség hogy nem okoz hasmenést ha érzékeny vagy rá. fura amúgy mert minek tennék bele valamiben amit nem rágsz, vagy iszol csak lenyeled.... mutimeg. lehet vicces de a gal babaváró is teljesn ok, annyi különbség hogy több benne metilfolát ami a terhesség alatt jobban kell, de pasik is szedhetik...vitamin360-on is vannak jók, life extension two per day. abból is elég napi 1 ha vegyes étkezést nyomsz és nem csak csirke / rizs.

(#170895) aleister válasza gyuri860213 (#170892) üzenetére


aleister
veterán

No offesne, de ez így ("kétnaponta kell csak vitamint szedni") ebben a formában butaság. Ha vízben oldódó vitamin van benne, akkor az a simán lefolyik a wc-n huggyantásnál. Ugyanez igaz az ásványi anyagok egy részére. Pl a cinkről tudom, hogy nem raktározható.

Ránézve a Life extension two per day, hatóanyagaira a 2 tabletta naponként helyett, sokkal jobb választás szvsz fél tabletta délelőtt, fél délután. Legalábbis 470 mg c-vitamin szerintem sok egy nap. 25 mg cink sem kevés, főképp úgy, hogy valamennyit biztos viszel be a kiegyensúlyozott táplálkozással is.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#170896) DamianB


DamianB
őstag

Ha már vitaminoknál vagyunk . Por formában Animal Pakot szedek kevesebb mint fél adagot . Úgy vettem észre mintha hasmenést tudna okozna másnak volt ilyen tapasztalata ?
Most kapszulás formulát vettem ha elfogy a por arra váltok.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#170897) marked one94 válasza gyuri860213 (#170892) üzenetére


marked one94
őstag

Itt van egy egész jó kis podcast a gal vitaminról és egyéb dolgokról. [link]

You'll Never Walk Alone

(#170898) Dottorei válasza DamianB (#170896) üzenetére


Dottorei
tag

a c vitamin fosat ha túltolod

(#170899) DamianB válasza Dottorei (#170898) üzenetére


DamianB
őstag

Olyan 3 gramm fölött szokott de így csak olyan 500mg viszek be . C vitamint nem tudok venni külön amit kihoztam meg elfogyott.

Marked one94 : sok podcastet hallgatok köszi az ajánlást őket nem ismertem.

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#170900) aelod válasza gyuri860213 (#170894) üzenetére


aelod
veterán

[link] itt találtam


Érdekes. Mondjuk én kis mennyiségben sem bírom. :(

Jön a f*s idő én is szedni fogok multit.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.