Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170453) tibcsi0407 válasza Saskakas18 (#170448) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze, szintentartani jó volt azért.

https://utdetailing.hu/

(#170455) aleister válasza t256 (#170452) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem nemigen lehet a kettőt egy lapon említeni. Csodát semmitől nem kell várni táplálékkieg vonalon.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#170458) Dottorei válasza marked one94 (#170456) üzenetére


Dottorei
tag

és nem veszik észre? :)

(#170461) Madwe válasza bigmasterg (#170460) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért célszerű gyors ch mellett fogyasztani.

(#170462) marked one94 válasza Madwe (#170461) üzenetére


marked one94
őstag

Szerintem meg rohadtul mindegy, napi 5-10g meglegyen oszt csá

You'll Never Walk Alone

(#170463) benfolds válasza bigmasterg (#170460) üzenetére


benfolds
őstag

Milyen előnyeit érezted eddig a kreatinnak? (Másoktól is kérdem, aki szedte már)

(#170466) benfolds


benfolds
őstag

ne.

(#170468) D1Rect válasza benfolds (#170463) üzenetére


D1Rect
félisten

+5-10% erő.
Érezhető a különbség.

(#170469) marked one94 válasza D1Rect (#170468) üzenetére


marked one94
őstag

Kezdőknek hozhat ennyi pluszt, de egy haladóbb embernek annyira minimálist hogy en inkább 1-2%ra tenném.
Ha nekem ennyit hozott volna akkor már országos rekordot döntöttem volna felhuzasban.

You'll Never Walk Alone

(#170470) D1Rect válasza marked one94 (#170469) üzenetére


D1Rect
félisten

Az egyik testépítő versenyre jár, a másik országos rekordtól van 5-10%-ra.
Én meg a makróimat sem tudom követni.
/throwshit.jpg

(#170472) DamianB válasza basaharc502 (#170467) üzenetére


DamianB
őstag

Fehérjét pont nem Gymbeamest veszek hanem Puregoldot nekem bejött ízre. Biotechet csak szenvedve tudtam meginni .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#170474) aelod válasza marked one94 (#170469) üzenetére


aelod
veterán

Azt nem a creatintól fogod húzni ;]

D1Rect

Volt felkészülésem creatin es BCAA nélkül is. Nem éreztem a hiányát..

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170476) Dottorei válasza Dottorei (#170475) üzenetére


Dottorei
tag

vagy ezek pl: [link]

(#170477) Madwe válasza D1Rect (#170468) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért az 5-10% túlzó szerintem. S nem is feltétlen erőben jön ki, hanem adott súllyal 1-2 ismétléssel több fér bele vele mint nélküle esetemben.

(#170478) Angel2014 válasza Madwe (#170477) üzenetére


Angel2014
addikt

Hozhat az...

írjátok már le aki szedi ,hogy ki milyen kreatint szed, volt e mellékhatás főleg hasmenés. Ezt a felszívódás miatt kérdezem PL monohidrát. És hány grammot eszik meg és mikor. Evés előtte van vagy utána van?

Mi napi étkezése és milyen makrókkal, és az illető hány kiló.

Szed e mellett más aminókat vitaminokat.

Ne csináljuk már úgy mint marked one94 , hogy beviszi a munkahelyre egy shakerben a 10 g belerakva azt le is tudja valamikor csak fogyjon el.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#170480) benfolds válasza Madwe (#170477) üzenetére


benfolds
őstag

Azért a plusz 1-2 ismétlésre én is rámondanám az 5%-ot.

(#170481) marked one94 válasza benfolds (#170480) üzenetére


marked one94
őstag

Szeretem mikor jönnek ezzel az 1-2 plusz ismétléssel.
Mert ha eddigi maxod pl 150 volt es 2 het utan a kreatinnal 150be megy 3 az nem a napi 10gramm kreatol lesz hanem valami egyébb cucctol ;]

You'll Never Walk Alone

(#170482) Madwe válasza marked one94 (#170481) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nyilván nem az 1 ismétlésesre jön rá :)

(#170483) bigmasterg válasza Madwe (#170482) üzenetére


bigmasterg
addikt

De nem is az rpe10es 5 ismetleses alapgyakorlat maxra fog rájönni 2.

Ilyen 8-10-12 ismetleses kis izomcsoportos / izolált gyakorlatnál elhiszem hogy hozhat annyit.

[ Szerkesztve ]

(#170484) aleister válasza Angel2014 (#170478) üzenetére


aleister
veterán

Én az elején a buildernél írtak szerint szedtem. Az testsúly alapján írt elő valamennyit. Tán 3x5g-t toltam. Az első 5-öst reggel éhgyomorra. Na abból fosás lett.
Szóval az első alkalom után már csak 2x5g ment. Edzés előtt, után.

Aztán időközben kijött a tanulmány, hogy testsúlytól függetlenül elég az 5g. Szóval most az újrakezdésnél mar csak annyit teszek az edzés utáni turmixba.
Lehet, hogy áttérek az edzés előtti bevitelre. Görögszénával dextróz helyett.

Egyébként sima monohidrátot tolok. Épp amelyik márka a legolcsóbb. Most kivételes Biotech van.

A makrókra nem figyelek. Viszont normális kajákat eszek. Mindig itthon főzünk. Semmi gyors vagy trash food. Édességet csak edzés előtt vagy után. A strandra nekem elég ez a forma. Olyan szarul néz ki manapság az átlag magyar, hogy simán jó vagyok ezzel.
80 kg körül mozgok. Farokméretet nem írok, mert kicsi.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#170485) Biqci válasza aleister (#170484) üzenetére


Biqci
aktív tag

Farokméretet nem írok, mert kicsi.
Szerintem 24cm alatt mindenkinek kicsi :DDD

[ Szerkesztve ]

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#170486) aleister válasza Biqci (#170485) üzenetére


aleister
veterán

Még szegény Rokko is szégyenkezve lapít a sarokban. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#170487) DamianB válasza Angel2014 (#170478) üzenetére


DamianB
őstag

Én 2 éve próbáltam ki először masszív hasmenés de nekem kb mindentől . (Már voltam kivizsgáláson nem találtak semmi okot még egy magánt megnézek jövőre)
Egy idő után viszont elkezdett megmaradni és egy 5% nekem is megvolt plusz kicsit bevizesedtem. De akkoriban olyan helyen voltam ahol lehetett válogatni és minden nap marhát ettem ha tudtam. Monot szedtem én is.

Szerintem hasznos de ne az első egy két évben próbálja ki az ember szvsz.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#170488) aelod válasza marked one94 (#170481) üzenetére


aelod
veterán

Már megint a creatin? Fogjuk már fel végre, hogy nem csodaszer... Ne várjunk tőle olyant amit nem tud. Arra vannak egyéb dolgok :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170490) DamianB válasza aelod (#170488) üzenetére


DamianB
őstag

Egyértelmű hogy nem csodaszer de ha tegyük fel 10 éve edzel egy kis löketet tud adni .
Helyén kell kezelni mint az összes tapkieget .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#170491) aelod válasza DamianB (#170490) üzenetére


aelod
veterán

16 éve edzek kisebb nagyobb kihagyásokkal. A legelső creatin amit vettem sercegett a fogam között mivel az még nem volt olyan finom porózus mint a mostaniak.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170492) Woodslave válasza aelod (#170491) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Most gymbeamet szedek. Creapure nem mikro de brutál jól oldódik nagyon finom por

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#170493) vaakuum válasza aelod (#170491) üzenetére


vaakuum
addikt

Létezik egyébként olyan bélflóra segítő/kiegészítő szer, ami a creatin felszívódását is segítheti azokban, akinek egyébként durván hasmenést okoz? Nálam pl. a napi max. 1 gramm a tolerálható mennyiség (alkalmanként még ennyi sem), és hiába eszem folyamatosan, ez nem javul.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#170494) aelod válasza vaakuum (#170493) üzenetére


aelod
veterán

Gondolom monohidrátot szedsz. Nem tudok ilyenről, esetleg próbálj meg más kötésűt. Citrát stb...hátha.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170495) vaakuum válasza aelod (#170494) üzenetére


vaakuum
addikt

Végigpróbáltam már több fajtát is a Scitectől és Biotechtől is, sajnos nem igazán jártam sikerrel. :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#170496) D1Rect válasza Madwe (#170477) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha 6 ismétlés helyett 7 már az 16%. :)
Szerintem reális az 5-10% átlagos felhasználónál.

(#170497) t256 válasza vaakuum (#170495) üzenetére


t256
őstag

Esetleg tablettás kreatin? Hátha....
Scitec féle Crea-Bomb is problémát okoz? Én sem bírom a kreatint, de ez nem hajtott meg.
Igazából, ha nem bírja a gyomrod, akkor kár vele vesződni. Inkább vegyél egy drágább tejsavó fehérjét (izolátumot) és idd edzés után, hátha hozza a placebó hatást, hogy valami extra dolgot fogyasztasz. Esetleg BCAA vagy glutamin hasonló okokból?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#170498) marked one94 válasza aelod (#170488) üzenetére


marked one94
őstag

Pedig en mindig úgy vártam tőle azt a +1-2 ismétlést :O

You'll Never Walk Alone

(#170499) DamianB válasza aelod (#170491) üzenetére


DamianB
őstag

És semmi pluszt nem hozott ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#170500) marked one94 válasza DamianB (#170499) üzenetére


marked one94
őstag

Ha nem megfelelő a kaja, szarul van felépítve az edzés, stresszes vagy, rossz az alvás, akkor nem a creatin fogja megmenteni az edzesed

You'll Never Walk Alone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.