Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#99775) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Jól indul a hét basszameg :(

Pénteken vitte volna el tréler a bmw-t, hogy elvigye szerelőhőz. Megcsináltatom és ismerősök megvették volna.
Tréler lemondta, mert változott a terv, tuti Jahno keze van a dologban, de átrakták erre a hétre. Mondom nem kínzom az autót, kinthagyom, árok mellett van, ott rálát a kamera is.
Reggeli meetingen ülök, hallom fékcsirogás, csattanás. Mondom WTF :Y
Kinézek és egy rommátört autó van a bmw-től 20centire.

Ami történt: jött hozzánk a védőnő, főútról balra kanyarodik le hozzánk a szervízútra. Hát kanyarodás közben hátulról egy zöldséges áruszállító (mint kiderült, ismertem a srácot, vidék), telibeverte az autót, ami pördült 180fokot, majd nekbaszodott a bmw-nek és onnan be az árokba. :W
Jött rendőr, mentő, autómentő, polgármester, közteresmindenes. A végén már kiderült mindenki ismer mindenkit kb (vidék, ha még nem mondtam volna).
Kamerafelvételen nem látszódik a baleset, csak az volt a trigger, amikor már nekiütközik a bmw-nek. :(
Szóval lámpatest betört (ezeket tavaly szereztem, gyári xenon, hibátlan búrával, kb 150e bontottan..) Motorháztető, lökhárító, ezek látszódnak.
Majd töltök fel képet később mobilról. Kb 2órán kersztül ment a papírozás, helyszínelés, akármi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.