Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#87121) blueboi69 válasza FőDudu (#87105) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Most jár le a jogsim másodszorra, tehát 20éve vezetek aktívan. Az első kb 8évben minden hétvégi buliban én vezettem oda-vissza a nemszomjas társaságot és amióta zérotolarencia van, azóta soha nem ittam buliban, ahova vezettem. Szóval alkalmazkodni tudok :)
Másrészt van strandsátor meg naptej a fehérnépnek, én akár fél napot is kint tudok dögleni a homokban.

Legutóbb anyós izélt, hogy ne menjünk sehova, ha nem férünk be, nem értette meg, hogy 2x fordulni 4km-t, nem akkora nagy kunszt. Végül sikerült meggyőzni.

Az elmúlt évek tapasztalatából az jött le nekem, hogy jobb az ha beférünk az autóba, mint ha nem férnénk be és nem mindig van 2 autó. Asszonynak most lesz meg a jogsija (már csak az eü-re kell várni), de még az is lesz 1-2év mire egyedül vezetheti majd a fiesta-t. Ráadásul utána sem várom el tőle, hogy tudja merre kell menni és tudjon követni is. :U

Meg különbenis ha beférünk akkor tudunk beszélgetni és az jobb buli. :) Abban igazad van, hogy két autó rugalmasabbá teszi, de itt jellemzően nem mozgunk külön sosem.
Másrészt meg 2autó 2 sofőr, akkor 2embernek kell igazodnia mondjuk 7hez. Az sem túl jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.