Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84101) eattila válasza qnadam (#84099) üzenetére


eattila
csendes tag

Képrem kapcsolja ki :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84102) Phülöp válasza zetor2000 (#84093) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez mar majdnem jo

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#84103) Sipi- válasza zetor2000 (#84086) üzenetére


Sipi-
tag

Van egy asztali gépem is, Abit KT7A 900-as duronnal. Majd összerakom azt is már végre és elsózom. De tartok tőle, hogy az még nem elég retro és csak pici pénzért lehet eladni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#84104) npera


npera
újonc

Ez vicces. Német fószer ID.3-al csinál Björn 1000 km-es tesztet német(h)ben. Kábé 160-al utazik, így aztán van fogyasztás rendesen....

(#84105) Sipi-


Sipi-
tag

Coronavirus Rhapsody

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#84106) hobizoli válasza FőDudu (#84077) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mondjuk neki is milyen lehet megelni holnap melohelyen pillantasokbol, amikor mar mindenki IS tudja, hogy apu nem egy-ket fiatal titkarnot vagott gerincre, hanem egy meleg barban ratyiskodik...

több drón kell ;P

(#84107) eattila válasza hobizoli (#84106) üzenetére


eattila
csendes tag

Meg majd vasarnap a templomban....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84108) Jahno válasza hobizoli (#84106) üzenetére


Jahno
őstag

Csajozás az túl retrós...

(#84109) eattila válasza Jahno (#84108) üzenetére


eattila
csendes tag

Retro vagyok, vallalom!!!! :))

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84110) zetor2000 válasza Phülöp (#84102) üzenetére


zetor2000
senior tag

Van nekik pár egész hallgatható melódiájuk.
Meg néhány megőrülés is, de kinek mikor mit van kedve játszani, ugye?

Amennyire "ismerem" a zenekart, inkább klubokba járnak fellépni, mint nagyszínpadra. Amúgy meg eléggé punkok, hogy. De tudnak játszani a hangszereiken. Nincs túlspilázva, dob, szólógitár, basszus balalajka... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84111) zetor2000 válasza Jahno (#84108) üzenetére


zetor2000
senior tag

Phöjj... férfi nővel? báh... mint az állatok :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84112) BobaHWSW válasza zetor2000 (#84100) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Bg1 es 2 eleg meno. Bg1et ev elejen jatszottam ujra. Van enhanced edition 16:9 keparannyal es fullhd felbontassal, jatekban is par dolog updatelve. Kiraly.

Csaj akivel randizgatok is azt tolja epp twitchen. Kicsit fura erzes, meg nemtudom mit kezdjek a dologgal, hogy olyas valakivel jarok aki eleg aktiv a neten en meg az ellenkezoje.

(#84113) cyberde válasza hobizoli (#84106) üzenetére


cyberde
csendes tag

Megboldogult teriblekk már vagy tíz éve bedobta a köztudatba, hogy szj "ha elölről nézem férfi, ha hátulról akkor nő" :U

(#84114) zetor2000 válasza BobaHWSW (#84112) üzenetére


zetor2000
senior tag

Biztos.
Az igazat megvallva, nagyjából tudom csak, miről van szó. Amikor BG2 volt, akkor egy fiatal - velem egyidős - koléga tolta. Ő hozta be, hogy nézzük meg, mekkora király játék. Na, 4CD, nem lehet nagyon ócsáré. Ez a jóember elkérte, hogy játszik. Akié a 4 lemez volt, elment a cégtől, a játék maradt. Eltelt vagy 8év, találkoztunk régi arcok, játék odaadva, persze berúgtunk kicsit, játék hozzám került, mert volt zsebem, aztán most anyámnál van... Én egy percet nem játszottam vele, csak néztem, hogy a kollega a MobiMouse fordítóval, meg jegyzettömbbel kínlódik, de 2x végigvitte... szerintem vagy 2 év kellett neki... néha munkaidőben, néha utána, mert még volt 1-2 óra a vonatig. :)

Annyit tudok, hogy elérhető a Baldurs Gate 3 a steamen, de nem veszi meg, mert még csak ilyen korai öröm a játék, még nem a "végleges". Szóval épp már játszható, de még jön hozzá elég sok frissítés, új elemek, gondolom a sztori is alakul, ilyesmi.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84115) zetor2000 válasza BobaHWSW (#84112) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, a csaj dologról... szerintem ezt ne hozd szóba, csak ha nagyon zavar. Ha szereti, hadd nyomja... ha rád is jut elég idő, akkor szvsz nincs baj.

Engem az lep meg, hogy vannak, akik azt nézik, hogy mások hogy játszanak.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84116) BobaHWSW válasza zetor2000 (#84115) üzenetére


BobaHWSW
újonc

En siman nezek streamereket meg letsplayeseket youtubeon. Nalam majdhogynem inkabb ezek mennem sorozatok helyett. Szegyen vagy se.

Neki nyilvan egyelore csak szorakozas de eleg aktivan csinalja es kis borravaloja is van belole. Havi 90-100 dollart hoz neki nagyjabol.

(#84117) BobaHWSW válasza zetor2000 (#84114) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Bg1-2bol az "uj" enhanced edition kell. Annyival jobb.

Bg3 early access. Elvbol nem fizetek azert meg akkor se, ha az elozo jateka a fejlesztoktol nagyon tetszett. Divinity original sin 1-2t csinalta Larian Studios.

(#84118) hobizoli válasza cyberde (#84113) üzenetére


hobizoli
nagyúr

:DDD

több drón kell ;P

(#84119) -NoVa- válasza BobaHWSW (#84116) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az korrekt. Pár streamert én is rendszeresen nézek, hasonlóan sorozatként, bár BG streamet nem tudom, hogy valaha fogyasztanék-e.

Amíg nem megy el véres családon belüli kompetitív rivalizálásba, jó tud lenni az ilyen. Onnantól is, csak időigényes :)

(#84120) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Érdemes az embeddált M1 híradós betétet meghallgatni, csodajó. Este gondolom majd kicsit nehezebben alszik el a hírolvasó, esetleg iszik rá valamit, majd kialussza...
link

(#84121) blueboi69 válasza zetor2000 (#84066) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jóvan jóvan, valaki figyel :P
Köszi a felajánlást, megdumáljuk majd :)

(#84122) blueboi69 válasza npera (#84067) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Na ilyen sem volt még :) Mindig rádugtam, mp3 átmásol kész. iphone-nál van kicsit megbolondítva. De amúgy gyári csengőhang teljesen jó, az esetek 90%-ban úgyis le van némítva a telefon.

(#84123) Jahno válasza blueboi69 (#84121) üzenetére


Jahno
őstag

Nem egyszerűbb merevlemezen? Mondjuk nekem is van csomó minden, amit begyűjtöttem, majd néha ránézek de a Bud Spencereket nem adom :-D

(#84124) blueboi69 válasza Jahno (#84123) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem az a lényeg, hogy van mese vagy nincs mese, hanem, hogy meg tudja keresni a lemezt, kiválasztja melyiket szeretné nézni, be tudja már tenni a dvd játékosba ésatöbbi. Nyilván neki a tv is érintőképernyős, mert a jutubon is mutatja, hogy melyiket nézzük, de ez más azért, megjegyzi mikor melyik gombot kell nyomni a készüléken, kijön a tálca, hogy teszi be a lemezt, hogy indítja el, majd amikor vége akkor vissza is kell rakni a dvd tokba. Egy 3évesnek ez is a móka része.
Másrészt ha valamiért épp ledöglik a hálózat vagy nincs net, olyankor könnyebb elővenni az offline működő dvd-t :)

(#84125) Jahno válasza blueboi69 (#84124) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, az más. Tesónál gyerek is így csinálta, DVD, walkman, kazettás rádió, aztán GameCube. Most meg kapott kidobott Szifont és mindenféle Nokiákat, de hát jahh ott most másképp kell tervezni, nem mérvadó. Hálózat nem döglik le :-P

(#84126) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Viszont most mintha felgyorsultak volna a csomagok. Gondolom karácsony előtt kiengedték a kéziféket. Múlthéten rendeltem csomagot ali-ról és most jött az értesítés, hogy már az országban van. Hát kiváncsi leszek mikor hozza a postás ide a világ peremére.

Ellenben itt jófej a postás, vidéki élet rulz. Aki a csomagokat hozza, az más mint a leveleket hozó embör. Mindig felhív, hogy itthon vagyunk-e, meg ki tudunk e menni, mire ideér, meg ha nem fizetős, akkor átrakja a kapun, ilyesmi.
Amióta itt lakunk, soha nem kellett postára menni csomagértesítővel.
Mondjuk asszony sokszor rendel postán maradó csomagot, szóval amúgy gyakran megyek oda. Postáscsaj ismer, be sem megyek még az épületbe, ha lát az üvegajtón át, akkor már megy is el a csomagot hozni, szóval kb mire beérek hozzá, addigra már ott a csomag is az ablaknál. Jófej, mindig dumálok vele 1-2mondatot. :wub:

Van egy idősebb nő is, az amikor idekerült, akkor akadéskodott, hogy nem adhatja ki az asszony nevére jött csomagot (postán maradó csomagnál nem jelent semmit, hogy egy címen lakunk, mert nem tudja ellenőrizni), aztán mostmár szeme sem rebben, megszokta :)

(#84127) blueboi69 válasza Jahno (#84125) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem döglik le a belső háló, akkor már nagy baj van. :)
Viszont tv-re ráaggatni hdd-t nem jó ötlet. A kicsi még nem éri el a tv-t, a nagy meg már nem püföli, de tavaly még kapta az ívet rendesen, mikor két kézzel csapkodta. Azt azért egy hdd nem szereti. Mehetne rá ssd is amúgy,de inkább pendrive van, azt nehezebben tépik ki a laptopból másolás közben....

(#84128) -NoVa- válasza blueboi69 (#84126) üzenetére


-NoVa-
őstag

Bezony, HK meg Schensen meg Belgium is megindult, csodálkoztam is. Majd eláll valahol a Keleti környékén pár hetet.

(#84129) blueboi69 válasza -NoVa- (#84128) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Sztem nem lesz kapacitásuk tárolgatni itthon.

Múlthéten jött DPD futár. Őt nem komálom annyira, mert kicsit gyökér. Kiderült, hogy neki nem adnak kártyás terminált, csak kp-val lehet fizetni. :Y
És akkor beállít, hogy ennyi meg annyi lesz, itthon meg minimális kp van csak. És akkor neki áll feljebb, hogy ő nem tehet róla. Webshopban meg annyit látunk, hogy futárcég és utánvét és lehet kártyával fizetni, de nem tüntetik fel, hogy DPD így nem is készülünk rá.
Múlthéten jön, hoz csomagot. Mondom neki, hogy nincs nálam ennyi kp. Aszondja az elég nagy baj. Mondom nem baj, majd holnapra veszek ki, majd visszahozza. Erre nekemáll, hogy karácsony van, tumultus, ő többet nem hozza ki, 1óra múlva végez, utána még visszajön, addigra vegyek ki kp-t. Persze ha nem vagyok itthon, akkor kénytelen elhozni másnap...
Hivogat 1órával később,de meetingem volt, majd később visszahívtam és végül elmentem a szomszéd faluba, ott mondott címet, hogy oda visz csomagot, menjek oda és leboltoljuk....

Majd azért írok nekik egy kedves levelet, és igyekszem elkerülni őket, pedig ők elég pontosan jöttek mindig.
Ma is hozott nemfizetős csomagot, simán bejött a kapun (most a hideg miatt nem tudom kulcsazárni, majd hétvégén flexel megsimogatom a zárnyelvet, meg különbenis ez vidék itt ez nem probléma) és lerakta... nem szoktam szeretni az ilyet, legalább hívott volna fel, hogy bejöhet-e.

(#84130) Jahno válasza blueboi69 (#84129) üzenetére


Jahno
őstag

"Sztem nem lesz kapacitásuk tárolgatni itthon."

Tavaly konténerekben tárolták az udvaron, aztán mikor a kiselejtezett vagon is elfogyott akkor simán csak letakarták fóliával, osztjóvanazúgy...

Márciusig majdnem sikerült feldolgozni :U

(#84131) blueboi69 válasza Jahno (#84130) üzenetére


blueboi69
csendes tag

El tudom képzelni, hogy pesten nincs kapacitás a kézbesítésre, ellenben idén sokkal többen vannak otthon és vidéki csomagokat hamarabb küldik szét az országban.
Aztán kitudja, nincs ott ismerősöm.

(#84132) Jahno válasza blueboi69 (#84131) üzenetére


Jahno
őstag

Mivel minden a központi elosztón megy szét és nagyvárosi postákon is ez volt a helyzet, azon sokat már nem számít, hogy merre van vidék ha addig nehezen jut el a csomag.

(#84133) -NoVa- válasza blueboi69 (#84131) üzenetére


-NoVa-
őstag

A vám meg a központi elosztó előtti tárolás az idő, nem a végén a posta. De mostanában eleve úgy spórolnak az erőforrással, hogy nem indul erre repülő, úgy meg más tárhelye fogy.

(#84134) Phülöp válasza blueboi69 (#84124) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez így teljesen korrekt indok.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#84135) zetor2000 válasza blueboi69 (#84129) üzenetére


zetor2000
senior tag

1-2 éve volt hír, hogy átadták a postának az új logisztikai központját Ferihegyen. Na, az egy kellemesen nagy raktár is egyben. Persze az ország október-november-decemberi csomag adagja nem fér el ott, de azért elég nagy.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84136) zetor2000 válasza blueboi69 (#84121) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem ígérem, hogy mindegyik rózsaszín arita vagy nyomtatható TDK (Ritek, Traxdata, ilyesmi) működik még. Én 10 éve nem nyúltam hozzájuk, előtte is csak annyira, hogy kiírtam. De mivel itt csak a helyet foglalja, kábé vihető...
Ha kell, van sok100 másik film is, egy 1000es koffer, majdnem tele, mert már mellé is esett 1-2 a tárolóknak. Van, ami klasszikus, mert olyan, van, amit kár volt leforgatni is, nem hogy letölteni... :)
Kisgyereknek megenni / megnézni / tönkretenni teljesen jó.

"Felbélyegzett válaszborítékért listát küldök". Ja nem, de valahol van róla adat, hogy mik vannak benne.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84137) eattila válasza blueboi69 (#84129) üzenetére


eattila
csendes tag

A dpd-s az itt is gyoker. 2-bol 3

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84138) Jahno válasza eattila (#84137) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, határeset, csepeli kihordó az speciel jó arc és konstruktív. Dumáltam erről az egyik művezetővel, de komplex témakör, hogy a cég működése és a fizetések látszanak meg itt a végén is. És akkor ügyfél még a jobb arcokkal találkozik, csarnokban szalag mellett vannak az igazi kemény figurák.

(#84139) Phülöp


Phülöp
addikt

#sarki kopkodo#

"Szájer a közleményben bocsánatot kért, hogy megszegte a kijárási korlátozásokat, és kérte a családját, a munkatársait, választóit, hogy az elmúlt harminc év odaadó és kemény munkájának tükrében értékeljék a személyes botlását."

Valo igaz, ahhoz merve ez a botlas tenyleg semmiseg.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#84140) Samott válasza Phülöp (#84139) üzenetére


Samott
addikt

Az a problema, hogy felfigyelt ra a nyugati bulvarsajto. Azokra nem tud a kedves vezeto szajkosarat rakni. Mar csak ido kerdese, hogy eloszedjek az osztrak ugyet. Az fog csak igazan fajni. Ja es felkeszul dajcstomi. :D

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#84141) npera válasza Jahno (#84130) üzenetére


npera
újonc

Svédek az Arlanda reptéren (Stockiban) simán a reptéri betonon "tárolták" a csomagokat úgy ahogy kiestek a repülőből a konténerből a zsákokban. Hetekig. Mert minden elképzelhető raktár megtelt.

Ez talán 2 éve volt, amikor a nagy postai összeomlás volt a sok-sok Wish rendeléstől. Utána vágták rá a büntetőadót a kínai csomagokra. Aztán a PostNord megegyezett a Wish-el, hogy ők kapásból berakják a büntetőadót az áraikba jutányosítva. A többi szolgáltató pedig csak küldi és a kuncsaft fizet mielőtt egyáltalán elkezdik vámolni. Máskülönben még a vámolást sem kezdik el.

(#84142) eattila válasza Samott (#84140) üzenetére


eattila
csendes tag

Mert ott mi volt?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84143) Samott válasza eattila (#84142) üzenetére


Samott
addikt

A magyar birosag szerint semmi.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#84144) eattila válasza Samott (#84143) üzenetére


eattila
csendes tag

Ne a tényeket közöld, hanem a fikciót :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84145) FőDudu válasza eattila (#84137) üzenetére


FőDudu
addikt

Na a DPD tegnap engem is felhuzott.
Itt a 2 csomag, jon a futar ahogy megbeszeltuk, kerdezi hol a ragszam?

Honnan tudjam, nem mondta senki, hogy nekem meg extra szarokat kell nyomtatni a csomagokra.

Weben beirtam mindent, kifizettem, a csomag postai dobozban van, megcimezve, stb, o is itt van, mi kell meg?

Nos kiderult, hogy a vonalkodos szarokat az ugyfel nyomtatja es teszi ra a csomagra.
Ez nem tul logikus, mert az nem lesz se vizallo se ragasztos.
Hivtuk a kozpontjukat, 16:03, mar hazamentek.

Ragszam nelkul nem vihette el, ma ujra erte jon.
Aztan kozben vagy en megkapom a ragszamot es kinyomtatom, vagy ok oldjak meg a kozpontjukban es ragszam nelkul viszi el.

Amugy rendes volt, o is hivta a diszpecsert, de balfaszkodas van.

Nekem meg se a spamben se mashol nincs DPD-s level.... Szoval nem en kavartm el.

FőDudu

(#84146) eattila válasza FőDudu (#84145) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem 2 esetem volt velük.

1. Hív, hogy ott van nálunk a címen. Mondtam neki, hogy kb 1 perc és ott vagyok. De ő nem vár, mert addig kikézbesít 3-at. mondom ember, mire leérnék a 3.-ról, ott vagyok. Persze dünnyögött. De csak telefonba. IRL visszavett a szájából.
2. Jött sms, jön a csomag. Épp táppénzen voltam, szóval felhívtam doki után (kézbesítési intervallum előtt jóval), hogy héhahó, beteg lettem, máshova kéne hozni. Totál ki volt akadva, hogy miért nem reggel szóltam, vagy küldtem sms-t, vagy mi. Mondom ember, egy automata sms-t kaptam, se link a módsításra, se semmi. Azt meg honnan kéne tudom, hogy ki küldi az sms-t, honnan, és hogy arra válaszolni is lehet.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84147) npera


npera
újonc

Nálunk a DPD simán megy a kis késdobálós traffikba, aztán oda kell menni lábbal és felvenni. Tipikusan a bringás alkatrészek német(h)ből oda jönnek.

Ma jön egy adag fogmosós és fogápolós cucc egy netes gyógyszertárból. Ott vagy 9-féle opció volt kiszállításra. Korábban volt a "kora reggeli újságos kihordás", amikor kábé 5 körül lerakták a kerítésre. Azt szerettem, mert a konyhából láttam reggel, hogy ott figyel a csomag, aztán behoztam.

Most olyan opció volt a javasolt, hogy valami számomra ismeretlen szolgáltató kihozza este. Valamikor 17-22h között. Lehet jó lesz.

Jön Ukrajnából a Pixelhez a fából készült tok. Kíváncsi vagyok mennyi vámot csűrnek rá, meg kerül-e rá a büntetőadó vagy csak sima vámolás lesz...

(#84148) npera válasza -NoVa- (#84128) üzenetére


npera
újonc

Banggoodról előjegyeztem ToolkitRC M4Q töltőt, ez egy 4-csatornás whoop töltő lesz. Elvileg december 9 előtt feladják, akkor lehet még idén megjön. Nem kell hirtelen, de ha téli szünet előtt megjön az bónusz.

Itt most a csomagok a karácsonyi időszakban egy távolabbi céges postai pontra jönnek, hogy csökkenjen a kis késdobálóban a tömeg. Aztán majd jövő év elején újra a közelben kapjuk a csomagot.

(#84149) FőDudu válasza eattila (#84146) üzenetére


FőDudu
addikt

Eleve nem is ertem, hogyan kepzelik, hogy a felado nyomtatgat olyan dolgkat amin az o belso adataik vannak (vonalkod/qr kod/stb).

Fizettem, rendesen be van csomagolva, meg is van cimezve (mert postai dobozba csomagoltam amin ott a felado, cimzett, ertek mezo ranyomtatva) - a tobbit intezzek ok.

Mi van ha levalik a cimke, mert szarul ragasztom ra, vagy egyeb miatt olvashatatlanna valik...
Eszembe sem jutott, hogy a becsomagolt dobozon kivul barmit csinalnom kellhet.

Magyarul: neztem hulyen amikor kerdezte a futar, hogy hol a 'sticker'....

Jah: nyomtatom sincs itthon, mert nem kellett eddig soha. Se gyereknek, se nejemnek, se nekem.

Van egy a padlason, kb 10 eve hozza se nyult senki, nyilvan nem maszok fel gyorsan elokapni es remenykedni a mukodeseben...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#84150) Jahno válasza FőDudu (#84149) üzenetére


Jahno
őstag

"Eleve nem is ertem, hogyan kepzelik, hogy a felado nyomtatgat olyan dolgkat amin az o belso adataik vannak (vonalkod/qr kod/stb)."

Ezt sokan csinálják, vagy csak kísérleteztek vele. Miért ne nyomtathatnád? GLSnél pld. a kisebb partnerek sem kapnak olyin opciót, csak egy sor öntapadós kódot. Többit sem elektronikusan töltik ki. Tiszta sötét középkor, akkor az jobb?

Postánál is volt, hogy összeraksz X darab csomagot, aztán azzal sem kell a sorban állva szopni, csak lecsipogtatják és kész. Automatánál lecsippantod a kódot, rekesz nyit, becsuk, kész. Persze a sok hülye olvashatatlanul nyomtatott, mint mindent és automatáknál én legtöbbször nyomtatóhibákba futok, szóval ha odahaza rányomtam volna a cetlit akkor jobban járok. Ugyanaz a forma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.