Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84451) qnadam válasza Jahno (#84449) üzenetére


qnadam
veterán

a rendes pank szerintem hallgatathatatlan, illetve ami mégsem, az valószínűleg nem is rendes pank.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#84452) Phülöp válasza qnadam (#84451) üzenetére


Phülöp
addikt

Filozofikus magassagokban szarnyalsz, ahova rendes pankok sose.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#84453) Jahno válasza qnadam (#84451) üzenetére


Jahno
őstag

Rendes pank az meglepően szofisztikált és annyira szar, hogy teljesen jó.

(#84454) FőDudu


FőDudu
addikt

A hirek szerint mar a lengyelek is megallapodtak a problemas dolgok konkretizalasaban, nem vetoznak.

Most lesz erdekes a pavatanc...

FőDudu

(#84455) qnadam válasza FőDudu (#84454) üzenetére


qnadam
veterán

nem kell mindenkinek tudnia, kik voltak még a buliban ;]

és akkor a bbc előkapart egy 44 éves felvételt egy többek közt ereszcsatornából készült elektronikus hangszerről...

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#84456) qnadam válasza Jahno (#84453) üzenetére


qnadam
veterán

rendes pank leszarja a konvenciókat. ezt is :D

némelyik nem átall még zenélni is megtanulni

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#84457) hobizoli válasza FőDudu (#84454) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ugy nezem vikicsunaj elvtike ket szempillantas alatt egyedul maradt az okossagaval


:DDD

több drón kell ;P

(#84458) Phülöp válasza FőDudu (#84454) üzenetére


Phülöp
addikt

Gondolom, tele lett a gatya, mert naluk is meg lehetne piszkalni par dolgot.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#84459) qnadam


qnadam
veterán

(#84460) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Wizard, szuleim csomagja sima postaval megerkezett Magyarorszagrol.

(#84461) zetor2000 válasza BobaHWSW (#84460) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kollégámnak rendelt Aliexpresszes csomag is, Kínából. Vagy 3 hét késéssel, de írt a Pósta (a kínai nyomjelző után), hogy átvehetem. Nem a megszokott postán, de. Ez mondjuk inkább esik útba, mint az, de most a tömegköz kerül, szóval épp kikerüli azt a megállót hazafelé.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84462) zetor2000 válasza qnadam (#84447) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szerintem ez a punk zene alapja, de ettől csak rosszabbak vannak :D
Valami ilyesmi...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84463) ezittketto válasza Phülöp (#84330) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Tényleg jó (lenne), de nekem már kb. a harmadik után sajnos elég megrendezettnek tűntek.. :(
Egyrészt, hogy egyikük se próbált a karima és a feje közé körömmel alányúlni, hogy levegő jusson alá. Másrészt meg sokszor simán elkaphatta volna egyik-másik de nem, sőt még utána is direkt a másik irányba fordul rá, hogy bőven legyen helye menekülni..
Meg ez a kihúzom a pálcát és azzal próbálom lecsapkodni is nagyon erőltetettnek tűnt nekem..

Ettől függetlenül az alapötlet nagyon jó volt. :C

[ Szerkesztve ]

(#84464) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Az megvan, hogy a Szájer féle bulin a rendőri intézkedést először sztiptízeseknek hitték, és kifejezetten megörültek a bevonuló egyenruhásoknak?

(#84465) FőDudu válasza -NoVa- (#84464) üzenetére


FőDudu
addikt

Caak hulyitenek mindenkit.

A kamerakkal bevonulo rendori egyseg feltehetoen nem az a baratsagos brigad amilyen a sztriptizelo brigad lenne.... Foleg nem allnak meg, hogy barmit is reagalni tudjon az ellenorzesbe fogott gangbangezo tomeg.

De ezt majd Cyberde elmagyarazza.

Mindenki osszevissza hazudozik.

FőDudu

(#84466) Jahno válasza FőDudu (#84465) üzenetére


Jahno
őstag

Így legalább élethű volt és nem lógott ki a lóláb. Különben is bemindenezve ki tudja mit fognak fel belőle :-P

(#84467) Samott


Samott
addikt

Na B+: "Egy régi fideszes barátja és harcostársa két évtizeddel ezelőtt bevallotta Bayer Zsoltnak, hogy azért szeret Thaiföldre járni, mert ott “kisfiúk is rendelkezésre állnak”. Ezt maga Bayer mesélte el a Hír Tv csütörtök esti, Háttérkép című műsorában."

Ebben az a legszebb, hogy amig meg nem talaljak ezt a figurat, addig az osszes fideszest osszekente vele. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#84468) WiZARD válasza BobaHWSW (#84460) üzenetére


WiZARD
addikt

Thx, már vagy 3-4 hete lehet küldeni oda ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#84469) eattila válasza Phülöp (#84452) üzenetére


eattila
csendes tag

Gimiben volt egy haverom, ő még most is pank. Kinézetre is. 1-2 muzsika azért hallgatható volt.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84470) BobaHWSW válasza WiZARD (#84468) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Jajo. :B

(#84471) eattila válasza Samott (#84467) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez ilyen hogyan rúgjuk tökön újra magunkat c. előadás? Bakker :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84472) npera


npera
újonc

Nova, good news!

Kabab tesztelte az EMAX Nano Hawk, vagy ahogy ő nevezte el a NanoCock gépet. És kiderült, hogy nem whoop módjára repü, hanem ez egy pici kwad inkább.

Ha beltérbe "akadályrepülni" akar az ember, akkor a régebbi TinyHawkCock még mindig jobb választás.

(#84473) blueboi69


blueboi69
csendes tag

(#84474) Jahno válasza blueboi69 (#84473) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, ide néha benézek. Követni nem követem, mert sok lesz, de most a Petőfi díj is vitte az ívet. Irodai rabszolga csoportja is ilyen, meg mióta változott a környezetem és nem jönnek hülyébbnél-hülyébb levelek, azóta benézegetek az "egy csoport ahol úgy teszünk mintha egy irodában dolgoznánk"-ba, hogy sejtsem még működik-e rendesen az univerzum és csak engem szigeteltek-e el valami fura sarkába, vagy a világ amerikai része lekonyult és már csak jó magyar bürokrácia van.

(#84475) blueboi69 válasza Jahno (#84474) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Akkor ezért ajánlotta ezt a csoportot nekem a FB :)

(#84476) Jahno válasza blueboi69 (#84475) üzenetére


Jahno
őstag

Nem hinném, ritka vagyok arrafelé és inkább olyan ami tag, vagy a múlt napi kattintásaid alapján.

(#84477) Jahno


Jahno
őstag

Rádióteleszkóp volt: [link]

(#84478) blueboi69


blueboi69
csendes tag

ciki
https://www.facebook.com/laszlo.kanfor/videos/3470197276398462/

(#84479) Jahno válasza blueboi69 (#84478) üzenetére


Jahno
őstag

No de melyik az "A" Vakcina? Bár jahh, legtöbben meggondolnánk és mérlegelünk valamerre.

(#84480) WiZARD válasza Jahno (#84479) üzenetére


WiZARD
addikt

Egyszerű lesz a megoldás, kell igazolás/vagy valami igazolvány féle, aki be van oltva az mozoghat szabadon, aki nincs arra vonatkoznak bizonyos korlátozások.
(Aztán azon lehet vitatkozni, hogy milyen korlátozások kellenek.)

Sok újdonságot nem hozna, most negatív PCR teszt az elvárás bizonyos dolgokhoz, ezek után a védőoltás megléte lesz az elvárás.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#84481) -NoVa- válasza WiZARD (#84480) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem azért habozik, az nem kérdés, hogy védőoltás kell most egy ideig. De nem A védőoltás van, hanem sokféle, aztán mibe mennél bele, mibe nem. Kínaiorosz mehet? Ugyeugye. Szóval pár hónapig ez még visszafogottan.

(#84482) eattila válasza WiZARD (#84480) üzenetére


eattila
csendes tag

Azért lássuk be, egy gen.1 vakcinával szemben azért lehet az embernek némi visszatartó érzése. Nem olyan, mint más védőoltások, hogy évtizedek óta van, tudják mit okozhat, stb. Ez v0.1 Vagy valami alfa release.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84483) WiZARD válasza -NoVa- (#84481) üzenetére


WiZARD
addikt

Akkor is szarul válaszolt/kezelte. Ebben a formában csak az oltásellenes barmoknak ad táptalajt.
Rá kellett volna vágni, hogy a megfelelően tesztelt/szabályzott, előírásoknak megfelelő vakcinával azonnal most azonnal olthatják.

Ettől még ehhez kötött korlátozásokat akár most be lehet vezetni, aztán mindenki eldönti, hogy mit akar, xy oltást, 3 naponta 20ezerért PCR tesztet, vagy marad a seggén és kivár.

Alapvetően nem vagyok meggyőződve róla hogy a kínai/orosz anyag rossz(abb) és nem hiszem, hogy azoktól jobban kell félni mint bármi nyugati gyógyszergyártó termékétől.
A profitért azok is bármit megtesznek, bevállalnak, hamisítanak. Ha kell ópiátokra szoktatják az embereket, stb.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#84484) -NoVa- válasza WiZARD (#84483) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem kommunikációs arc, utólag meg monitor előtt én is simán instant rávágom. Igaz, ezt ott is, de blokkolni mindenki tud, aztán ha 5 másodperccel később meg is magyarázta, ebben a vágott videóban nincs benne. Aztán ki hogy érti, más virológusok már megmagyarázták a hasonló álláspontjukat értelmesen korábban is.

(#84485) WiZARD válasza eattila (#84482) üzenetére


WiZARD
addikt

Persze, de meg kell húzni egy határt és nem lehet évtizedekig csak teljesen önkéntes alapon nyomni, hogy kiderüljön minden és tutira mehessen aki fél tőle.

Nem mondom, hogy elsőre sorba állnék érte, de elfogadnám hogy akkor bizonyos korlátozásokkal kell élnem.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#84486) eattila válasza WiZARD (#84485) üzenetére


eattila
csendes tag

Nyilván. Ezzel nincs is vitám. De én sem lennék biztos a döntésben. Mondjuk mire mi, mint pórnép megkaphatjuk, lehet lesz elég tapasztalat vele.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84487) Samott


Samott
addikt

Ki youtube ajanlo az elmult napokbol:

Marques szokasos mobilos kamera vaktesztje: The Blind Smartphone Camera Test 2020! - a fotoszakkornek erdekes lehet, mert a masodik feleben azt elemzi hogy a nep mit talal szepnek egy foton. Mi alapjan dol el a tovabbjutas az egyes korokbol.

Ez meg a ful/fejhallgato szakkornek: Unboxing Pure Technological Luxury - nem ertek hozza es nyilvan nem egy videobol derul ki hogy mit tud egy ilyen, de erdekes volt a korites. Nem tudom hogy sznoberia egy ilyen cucc vagy valoban ilyen ami nagyon jo.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#84488) Phülöp válasza Samott (#84487) üzenetére


Phülöp
addikt

Attól, hogy jó egy termék, még lehet sznob a célközönsége.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#84489) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Itt az apokalipszis, sikerült találnom egy ügyintézőt, aki a T-nél ki tudta szedni a beragadt adatbázismezőt, és megoldotta a mobilnetem változtatását, és tudok korlátlan adatforgalomért fizetni többet.

Úgyhogy most a landline mostanában egészen megbízható sebességéről kicsit előrelépek, innen:

Ide:

Aztán ha lecserélem a telefonom 5g képes valamire, esélyes további javulás.

(#84490) qnadam válasza -NoVa- (#84489) üzenetére


qnadam
veterán

izzanak a hálókábelek!
az 5g-vel még nem kell nagyon sietni, pesten egyelőre csak a körúton belül van lefedettség meg a székház környékén.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#84491) FőDudu válasza -NoVa- (#84489) üzenetére


FőDudu
addikt

Na ez mar valami. Meg itt a hanyatlo nyugaton? is kevesebb az upload. Optikan.

MBP-ben kicsereltem az akkut - tenyleg durvan pupos volt mind a 6 cellaja.
Erdekes modon az uj akku fullra van toltve a gepem szerint.

Most 2 oraig meg hagyom bedugva, aztan full lemerites kikapcsolasig, varok 5 orat, aztan feltoltes es utana kiderul az uj akku kapacitasa.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#84492) eattila válasza FőDudu (#84491) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem litiumos akksi van benne. Azokat nem celszeru csutkara meriteni

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84493) FőDudu válasza eattila (#84492) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez a kalibralas menete. Csutkara meriteni, varni meg 5 orat, aztan feltolteni.

FőDudu

(#84494) zetor2000 válasza eattila (#84492) üzenetére


zetor2000
senior tag

Valszeg a gép tudja, mikor kell kikapcsolnia.
Aztán a használat úgyis megoldja, hogy ne legyen használva az akku.
A legtöbb laptopnak az a baja, hogy nincs használva az akku. Nem olyan, mint a mobiltelefonoké, hogy majd' minden nap lemeríted, aztán feltöltöd, vagy a töltöttségét szinten tartod, hanem az, hogy menet közben nem nagyon van combosan használva. Felteszed asztali dokkolóra, vagy sima tápra, de olyan igazán nincs konnektor mentesen használva. Ettől meg megkattan az akku, 1-3 év, és elkezd púposkodni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84495) Jahno válasza eattila (#84492) üzenetére


Jahno
őstag

MACnél és hasonlóknál a full lemerítés nem meríti le, mert elektronika időben leszabályoz. Ezért haragszok az új elektronikus vakuimra/lámpákra, mindig ki kell venni az akkut, mert állásában is leszívja nulla alá, ott semmi okosság nincs. Szóval mikor nullát ír és vége, akkor még bőven van benne.

(#84496) Jahno válasza zetor2000 (#84494) üzenetére


Jahno
őstag

Jaja, néha nem árt meríteni, de én sem teszem :-D Aztán csodálkozom, ha megdöglik. Igaz merítés/töltésnél meg csak a ciklus megy bele.

(#84497) zetor2000 válasza FőDudu (#84491) üzenetére


zetor2000
senior tag

Itt ez a szitu:

Azt a NAS még lehet, dolgozgat is.
Amúgy ez sima lakossági gigabites net, ma épp hozza a szintet is. :D Optika, FTTH, GPON.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84498) zetor2000 válasza Jahno (#84496) üzenetére


zetor2000
senior tag

Használni is kéne, vagy kikúrelni az akkut a rákba :)
Haver azt csinálta. Vett valami Acer lapost, azt másnap kivette, azt most polcon van az akku. Szerinte így lassabban döglik meg (á, dehogy), de nem fog felpúposodni a gépben. Nem viszi semerre, odahaza asztalon van, egy kábellel a TVre dugva.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84499) Jahno válasza zetor2000 (#84498) üzenetére


Jahno
őstag

Ki is próbálom mit bír a saját, meg akkor legyen már benne egy ciklus.

(#84500) FőDudu válasza zetor2000 (#84494) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez mar 5 eves mult. Ahhoz kepest jol birta.

Meg 3-4 orat kibirt, bar a vegen minden elojel nelkul kikapcsolt.

Meglatjuk az uj jo lesz-e.

A csere maceras, bele van ragasztva a gyari.
Telefon kartyaval es purhab oldoval szedtem fel es kozben elegge aggodtam, hogy ne szakitsam szet a csomagolasat a feszegetessel.

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.