Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84051) Phülöp válasza npera (#84047) üzenetére


Phülöp
addikt

Sok év után végre meghallgattam, elég fosch. Nem is értem, mitől lett ekkora a hype körülötte.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#84052) npera válasza Phülöp (#84051) üzenetére


npera
újonc

Gyerekek és asszony kedvelik az albumot. Elég sokat megy itthon, szóval én is hallgatom. Egy idő után nem fáj annyira.... :C

(#84053) Samott


Samott
addikt

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#84054) Jahno válasza hobizoli (#84039) üzenetére


Jahno
őstag

Oda tök felesleges vinni, főleg ilyen körökben.

(#84055) Jahno válasza Grillo (#84031) üzenetére


Jahno
őstag

Egyik haver is azt mondta, hogy legszarabb az egészben az volt, mikor víznek érezte a pálinkát.

(#84056) Jahno válasza -NoVa- (#84048) üzenetére


Jahno
őstag

Pfúgecc, ez most csúnyán felrobbantotta a netet. Ezzel legalább most az is tudom, hogy A Chemtrail-kutató csoport PPéteré :-O

(#84057) Jahno válasza hobizoli (#84050) üzenetére


Jahno
őstag

Elvileg még az emberkének sem mondják meg. Aztán ki tudja ki mit tud vagy mit nem mond. Azt sem biztos, hogy tudod ha a legjobb haverod ott dolgozik és úgy figyelik a megfigyelőket.

(#84058) FőDudu válasza Jahno (#84056) üzenetére


FőDudu
addikt

A fougyesze vagy a cdgrabos urgee?

FőDudu

(#84059) -NoVa- válasza Jahno (#84056) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az a baj, hogy ennek sem lesz semmi következménye. Pár mém, pár komment, kész.

(#84060) Jahno válasza -NoVa- (#84059) üzenetére


Jahno
őstag

Perszeja. Ez ilyen.

(#84061) Jahno válasza FőDudu (#84058) üzenetére


Jahno
őstag

Ppéter csak egy van!

(#84062) Phülöp válasza FőDudu (#84058) üzenetére


Phülöp
addikt

Szinte biztos, hogy az utóbbi.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#84063) FőDudu válasza Phülöp (#84062) üzenetére


FőDudu
addikt

Utoljara valami shopja volt a Balnaval szemben...
Azota nem hallottam rola semmit.

FőDudu

(#84064) -NoVa- válasza Jahno (#84060) üzenetére


-NoVa-
őstag

Jó, de engem szokás szerint kihagynak a következmények nélküli körből, aztán már kérnék én is valami apróságot. Pár milliárdos akármi, 30% zsebre, nem vagyok kapzsi, és ha kell, lehet az ellenzéki bulvárnak a fórumos postjaimból kikapkodni félmondatokat és generálni a feszültséget, teljesen kész ideális portfólió.

(#84065) FőDudu válasza -NoVa- (#84059) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem is lehet. Egy kepviselo, barki hibazhat.
Nem felmentem, csak helyen kell kezelni a dolgokat.

Mi mas lehetne a lemondasan kivul?

FőDudu

(#84066) zetor2000 válasza blueboi69 (#83899) üzenetére


zetor2000
senior tag

#nyelvtannáci:
"Van egy DVD játékos is, mert gyereknek vannak dvd-i mesén"
Meséi DVDn, nem? :D
Ha kellene, pár10 DVDn nekem is vannak mesék, ha egyszer félnapot Pesten vagy nem Sars-CoV2 időben, akkor akár neked is adhatom... van minden. Frédibéni, Vuk, Szaffi, Bubó, akármi, asszem. Az értelmesebbje.

"Szóval ha majd valamikor lesz vezetékes szolgáltatás, a szolgáltatói doboz az biztosan nem lesz a tv alatt, mert én utálom az ilyeneket."
Mivel set-top-box -ot kapsz, az ne is legyen alatta, mert akkor set-under-box kéne, hogy legyen... legyen csak szépen a helyén, a TV tetején :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84067) npera


npera
újonc

Blueboi, első "komoly" probléma megvolt a mobillal. Sokat viccelődtem vele korábban, hogy iPhone esetén 17 könnyű lépés átrakni csengőhangot rá, de igazából kevesebb.

Kell egy hang, azt át kell konvertálni m4a-ba, amit aztán be kell importálni iTunes alá, ahol át kell konvertálni m4r-re, amit aztán fel lehet rakni a mobilra iTunes alatt, aztán odaszinkronizálva fel is teszi rá. Utána már lehet is búgatni a Hardstyle Dove hangját SMS-nek mondjuk. Mint az én esetemben, 14 másodperctől a hang...

A Pixelt rádugva a gépre töltődött, de az USB menü alatt akármit választva sem sikerült felhozni Explorer alatt. Megnéztem végül a Microsoft oldalán és alapból a Win10 rossz USB drájvert ad alá, de manuálisan választva a listából egyből feltámad.

A vicc az, hogy a céges szintén Win10 laposon működött egyből. De az nem Home, hanem valami Spaceship Enterprise....

(#84068) zetor2000 válasza blueboi69 (#83901) üzenetére


zetor2000
senior tag

Beelink GT1 Pro, vagy ami felette van, simán tuti. 4K30 fainul megy, és ~20ropi körül megy.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84069) zetor2000 válasza Samott (#83883) üzenetére


zetor2000
senior tag

Telekom Cisco dobozon simán átrendezem a csatornákat. Kicsit macerás, egy 2-3 órám ráment, de most az van, amit szerettem volna, hogy legyen. Népszerűek elöl, a Dzsoki meg a DikkTV hátul...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84070) WiZARD válasza FőDudu (#84065) üzenetére


WiZARD
addikt

Igazából semmi, ez legalább lemondott. Bár nem is értem miért jött a kamu szöveg, hogy fáradt, blabla. Tényleg azt hitte, hogy nem derül ki a valódi ok?

Magánügy a szexuális irányultság, magánügy az hogy hol szórakozik, magánügy ha drogozik.
De amikor ezt diplomataként teszi, egy országot képviselve, pont az adott dolgokat leghangosabban ellenző politikai erő képviselőjeként az ciki. Pofázni a keresztény erkölcsökről és közben az ellenkezőjét "tenni", alaptörvénybe írva szivatni a melegeket amikor ő is az, stb.
Aztán meg elintézi annyival, hogy egy botlás volt és nincs semmi köze ehhez senkinek és különben is lemondtam szóval hagyjatok békén.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#84071) -NoVa- válasza FőDudu (#84065) üzenetére


-NoVa-
őstag

Tudomisén, nekem bármi megfelel, ami után viszonylag hamar egy küldöttség kopog az Osztrákoknál egy nyilatkozattal, hogy újraegyesülnénk, és átadjuk a kormányt, vagy leigáztatjuk magunkat mondjuk Máltával, és lebetonozzuk az Alföldet, beleörökítve a jelenlegi politikai elitet. Végülis ugyebár ha az eredeti alkura visszakanyarodunk, akkor mi, mint nép, megbíztuk őket, mint szolgák, hogy némi magasabb pénzügyi és külsőségi jutalmakért cserébe páváskodjanak meg fontoskodjanak, és intézzék el a ház körüli macerás napi ügyeket meg úgy általában a tágabb gazdaságot. Aztán tessék, nyitva a fészer, szétlopják a nyájat, omlik a vakolat, és most még az ablakpárkány is be van kenve szarral. Rendesebb cégnél ilyenkor azért van dolga a HR-nek.

(#84072) zetor2000 válasza Sipi- (#83940) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ne...
286oson USB Windows 2000el? Azt hogy?
Annak nem minimum 386DX kell?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84073) FőDudu válasza -NoVa- (#84071) üzenetére


FőDudu
addikt

Dehogy van. Ea meg egyeb nagyobb 'kreativ' cegeknel is borult a bili a sok zaklatas es diszkriminacio miatt, aztan felfogadnak par auditort, szuletik par jelentes, dolgozok kapnak csocsot (nem csöcsöt) meg kavegepet, jonapot.

Money makes the world go round.

FőDudu

(#84074) Phülöp válasza WiZARD (#84070) üzenetére


Phülöp
addikt

"Magánügy a szexuális irányultság, magánügy az hogy hol szórakozik, magánügy ha drogozik."

De ha egy átlag állampolgárról van szó, akkor nem magánügy, mert törvényeket hoznak ellene.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#84075) JonesC válasza npera (#84067) üzenetére


JonesC
csendes tag

Mentesz a bármiből egy 20 s hosszú m4a-t bármivel, és átnevezed m4r-re. Aztán tunes feldobja.

(#84076) -NoVa- válasza FőDudu (#84073) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nálunk mondjuk nem zaklattunk az utóbbi időben senkit, úgyhogy a pingpongasztalt esélyesen bukjuk. A csocsó még bizonytalan. De kaptunk már kollektív lebaszást pincérnő megpofozásáért céges bulin. Azért mi kaptuk, mert mi még nem voltunk kirúgva, aki csinálta, az meg már igen, így csak mi voltunk ott, hogy a céges jogásznő elmondhassa, hogy mennyire illetlen dolog ez, és nem professzionális.

Ok, a pingpongasztalt azért bukjuk, mert nem fog elférni az új irodaházban, egyelőre úgy néz ki. De lehet, hogy megtarthatnánk, ha valamelyik kolléganő mondjuk megverne egy séfet.

(#84077) FőDudu válasza Phülöp (#84074) üzenetére


FőDudu
addikt

Lattad mar a nejet?
Ha jol tudom Hando Tunde. [link]
Nem egy Matyo himzes.... :C

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#84078) Jahno válasza npera (#84067) üzenetére


Jahno
őstag

Yajjj, ez az első Defqon felvezetője volt :-O Gondolkoznom kellett egy darabig.

(#84079) Jahno válasza zetor2000 (#84072) üzenetére


Jahno
őstag

P1 kell, 386 sem kezel elég memóriát.

(#84081) npera válasza JonesC (#84075) üzenetére


npera
újonc

Igen. Csináltam sokszor.

(#84082) zetor2000 válasza npera (#84067) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez a Pixel 4a?
Csinálj MP3at, a készülék gyökérmappájában a Ringtones mappába kell másolni, és lehet tallózni, mint csengőhangot. Általában beállítások menü, hangok és rezgések, vagy valami ilyesmi.
Jobb droidokon másolhatod, ahova akarod, a fájlkezelőt megnyitva, kikeresve, ujjat hosszan rajta tartva a felugró menüben beállítható csengőhangnak.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84083) eattila válasza -NoVa- (#84059) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem hat. Borkainak se volt. Ha kecsket aldozott volna Cthulhu-nak az se erdekelne senkit. Ugy sem hogy most minden cheatcode ellensegnek szamit.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84084) Sipi- válasza zetor2000 (#84072) üzenetére


Sipi-
tag

Igen, rájöttem azóta, hogy kevertem a szezon a ....
P1-es lesz az. De majd valamelyik nap megnézem a típusát.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#84085) Jahno válasza Sipi- (#84084) üzenetére


Jahno
őstag

Arról már beszélhetünk :-P

(#84086) zetor2000 válasza Sipi- (#84084) üzenetére


zetor2000
senior tag

Sebaj.
Mindenkivel megesik, régi vasaknál pláne. Az USB még csak-csak, mert picimaci slotban fene tudja, miket ki nem adnak, meg drivert ki hogy hegeszt hozzá, de a Windows2K az meglepne, ha futna 286oson.
Kolegám "régi gépe" egy P3/800, 128mega SDrammal, DVD olvasóval, minden korabeli hájjal. Ha selejtezzük, lehet, lecsapok rá.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84087) zetor2000 válasza Jahno (#84079) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ennyire nem vágom a témát, csak gondoltam, a sima kis csoffadt 286 elég komolytalan egy, a 90es évek végén készült rendszerhez. A 286os már akkor ~10-15+ éves lehetett.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84088) Jahno válasza zetor2000 (#84082) üzenetére


Jahno
őstag

Hétvégén ezt láttam az ügyeletes seftesnél, de meg sem mondta mennyiért adja. Jobb is. Az eredeti Videoton 286ost mondtam? Tipptopp állapot, 180ezer...

Ja, akad idehaza 2 darab régebbi Sony csoda cucc, Tumornak is felvetettem, hogy találja ki mire lehet jó, mert ha semmire akkor kiszórom, vagy odaadom valakinek szobadísznek, de megnézheted Te is, ha érdekel. Eredetileg valami XP-s minimál cucc volt, nem egészen értettem. Kicsi és használhatatlan:

(#84089) Jahno válasza zetor2000 (#84086) üzenetére


Jahno
őstag

Az a P3as az laptop? Egy komplett 733as valamit tudok adni. Ha még szomszéd szét nem bontotta, erre annyira nem gyúrtam, hogy maradjon. Éppen elég sok szoftveres teendőt termelek itt összevissza, oszt ha erre nyáladzol akkor szabad a gazda.

(#84090) zetor2000 válasza cyberde (#84080) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az is szolíd jövedelem... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84091) zetor2000 válasza Jahno (#84089) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, lapos. Asus, asszem L3800.
Elég érdekes módon került képbe... akkoriban vettem Chip magazint, abban volt szó asszem CeBitről, hogy ott van ilyen gép, Asus bemutatta. Idehaza valaki forgalmazta, felhívtuk, megvettük. Szerintem azt a 2 gépet, amit a CeBiten demózott az ASUS. :D
Ha kihajigálásra kerülne a sor, akkor elkapom, és majd jelentkezek. Sok ellenfél lesz, ez elég régi vas, nem kell felénk az ilyen leharcolt valami senkinek.
XP simán fut rajta, röccenés nélkül. Nyilván nem egy mai csúcs, de egy korabeli elég tápos proci zörög benne. Ami kell egy átlag gépbe, az majdnem minden van neki.
A "legjobb vasam" most qnadamnál van, ha még megvan... abban van infraport, meg optikai audiokimenet is, a firewire port mellett. Az P4 / 3GHz, 1..1,5GB rammal, valami háttértár, DVD RW...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84092) Jahno válasza zetor2000 (#84091) üzenetére


Jahno
őstag

L3800 érdekes állat, azon szoktam mutogatni, hogy biza a "neves" cuccokon is törik a zsanér :-P

(#84093) zetor2000


zetor2000
senior tag

#mithallgatszmost

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#84094) npera válasza zetor2000 (#84082) üzenetére


npera
újonc

Ja-ja. Már működik a privát gépen is, miután az USB-drájver át lett állítva Win10 alatt.

Most már fenn vannak a kedvenc hangok, a telefon csörgése a közeli farmon felvett birkabőgés megint. Azt felismerem.

(#84095) qnadam válasza Jahno (#84061) üzenetére


qnadam
veterán

belőle fészbúkon legalább kettő van.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#84096) qnadam válasza Sipi- (#83940) üzenetére


qnadam
veterán

ha színes, akkor szerintem nem 286 lesz az. bár fene tudja.

szerk: ja, már látom közben.
többször majdnem vettem valami retro laptopot, de eddig szerencsére mindig sikerült ellenállni :D

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#84097) Jahno válasza npera (#84094) üzenetére


Jahno
őstag

Régebben ezzel asszonyt azért kiborítottam, mert egyik az bakterházas jelenet, mikor a ló nyerít és Sanyi megdöglik, az irodai riasztások meg valamelyik Thuderdome téma, tán fákin hárdsztálj... De az első miképpen jutott az eszembe, azt nem tudom.

(#84098) hobizoli válasza zetor2000 (#84086) üzenetére


hobizoli
nagyúr

o azzal mit csinal manapsag? :DDD

több drón kell ;P

(#84099) qnadam


qnadam
veterán

az volt már, hogy eresztény erkölcs?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#84100) zetor2000 válasza hobizoli (#84098) üzenetére


zetor2000
senior tag

Semmit.
Amíg használatban volt, akkor is ~a soros porton lógott, és valami vackot kellett konfigurálni. Vagy...
Baldurs Gate 2... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.