Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84301) -NoVa- válasza Samott (#84298) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az továbbra is érdekes, hogy most rajta háborognak, mert felnőttekkel csinált dolgokat, Kaleta meg nemzetközi nyomás hiányában szőnyeg alá söpörhető könnyed ügy. Pedig a súlyossága pár nagyságrenddel durvább.

(#84302) Jahno válasza -NoVa- (#84295) üzenetére


Jahno
őstag

Inkább ez a képmutatós móka, hogy tiltakoznak mindenféle lmbtqizék ellen, oszt a párt fele meleg. Mellé kereszténység, templom, mise, Isten, család, sokparancsolat (sör :-P) mantrákat nyomnak, közben kurváznak, kokóznak. Meg a jó ég tudja mi. Egyikmásiknak Soros bácsi fizette az életútját, aztán most köpködik az öreget, mert nincs jobb dolguk.

(#84303) -NoVa- válasza Jahno (#84302) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az apa férfi, az anya nő, a politikus hazug.

(#84304) BobaHWSW válasza FőDudu (#84290) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Hat... szerintem ez nem raeres, de ok.

(#84305) eattila válasza -NoVa- (#84303) üzenetére


eattila
csendes tag

A parti meg gangbang.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84306) eattila válasza Jahno (#84302) üzenetére


eattila
csendes tag

Képet mondjuk én is mutatok néha. De legalább annó a templomban is úgy köszöntem el a paptól, hogy viszlát. Pedig mást vártak el.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84307) Samott válasza -NoVa- (#84301) üzenetére


Samott
addikt

A sajto hatalma, Kaletat csak itthon irtak meg, Szajer ugye olyan latvanyos volt hogy felkapta a nemzetkozi sajto is. Mert altalaban megmentik egymast, olyan mint egy kib.szott maffia. Lebuktal, de hozzank tartozol lesz helyed. Szajernek is jut majd valami, csak most be kellett aldozni.

Ez egyre szebb: Azt is mondta, hogy Szájer december 12-re tervezett egy hasonló partit, amire őt is meghívta. :)

"Állítása szerint kilenc fideszes politikusról tud, akik már voltak nála." - mondjuk szerintem ennyi meleg nincs a fidesz frakcioban kint... :)

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#84308) Jahno válasza eattila (#84306) üzenetére


Jahno
őstag

Mutatunk jahh, fotós csoportban. De nem verjük a nyálunkak teljes mellszélességgel kiállva a vegánok mellett :U

(#84309) eattila válasza Jahno (#84308) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem hát. "A zöldségektől leszel olyan mélabús" :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84310) FőDudu válasza eattila (#84306) üzenetére


FőDudu
addikt

Az egyhaz ugyanolyan maffia.

Megboldogult nagyapam egesz eleteben hivo volt, mindig fizettek az egyhazi adot, stb.
Amikor beteg lett es kb 1 evig kimaradt a fizetes, akkor halala utan rogton azt kerdezte a pap mi lesz az elmaradt befizetessel. Mert addig nincs bucsuztato.

Bezzeg amikor en elhajtottam az eskuvoi kerdesnel feltett 'mi lesz a jegyes oktatassal' cimu kerdesevel (a masik papot) a busba, az nem tetszett. Dontsek mar el, hogy fizetek egy szolgaltatasert es az van amit kifizettem, vagy ok akarnak diktalni amit nem engedek meg.

Na igy nem lett templomi eskuvonk.
Nem azert akartunk templomi eskuvot, mert hiszunk istenben, hanem mert jo helyszin.

Engem meg megkereszteltek, mert szokas volt, nejemet is - gyerek mar nem lesz megkeresztelve. Nem hiszunk egy ilyen rablobandanak.

Nehany tanitasuknak van ertelme, de nem veszunk tehenet a tejert.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#84311) FőDudu válasza Samott (#84307) üzenetére


FőDudu
addikt

Titkarok, segedek, jogaszok. Nem mind EP politikus akit kint tartanak.
De mind Fideszes.

FőDudu

(#84312) Jahno válasza FőDudu (#84310) üzenetére


Jahno
őstag

Tehenet bérelni kell :C

(#84313) FőDudu válasza Jahno (#84312) üzenetére


FőDudu
addikt

Az meg nem tetszett a tehenesznek ;)

FőDudu

(#84314) Grillo válasza FőDudu (#84311) üzenetére


Grillo
senior tag

Hát, azért az nem olyan egyértelmű, hogy a Párt minden alkalmazottja tagja is a pártnak. Gondolom. De igaziból mindegy is.

(#84315) FőDudu válasza Grillo (#84314) üzenetére


FőDudu
addikt

Fidesz frakcio alkalmazottja - azaz a hazigazda szempontjabol Fideszes ;)
Ennyike.

FőDudu

(#84316) blueboi69


blueboi69
csendes tag

(#84317) FőDudu válasza blueboi69 (#84316) üzenetére


FőDudu
addikt

Kar, hogy elmosodott.
Ha jol latom ez van a szovegben....
"Narancssarga, terepszinu vagy illiberalis csaladmodell valtozatban is rendeheto."
;)

Amugy ez a meleg csaladi otthonok diszitoeleme? :F

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#84318) Grillo válasza FőDudu (#84315) üzenetére


Grillo
senior tag

Naa, azért akkor többek között Jahno meg én is pártbérencek vagyunk. Pedig nem úgy érzem :)

(#84319) qnadam válasza Grillo (#84318) üzenetére


qnadam
veterán

azért nem ennyire közvetlenül :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#84320) -NoVa- válasza Grillo (#84318) üzenetére


-NoVa-
őstag

És találkoztál Jahnoval a bulin?

(#84321) FőDudu válasza Grillo (#84318) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha fideszesek altal latogatott buliba jartok, akkor valaki joggal vesz egy kalap ala veluk.
Nezopont kerdese, ahogy fentebb utaltam ra.

FőDudu

(#84322) Sipi- válasza -NoVa- (#84320) üzenetére


Sipi-
tag

Azért ennek a bevallása már bennfentes információ szivárogtatás volna :D

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#84323) Samott


Samott
addikt

Hitleres mem video volt mar? :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#84324) -NoVa- válasza FőDudu (#84321) üzenetére


-NoVa-
őstag

Tetszőleges szélsőségből nézve én is tudok Viktor/Feri rajongónak tűnni, aztán néha csak az zavarja össze a népet, ha mindkettőt érvekkel szidom. Szemeket már nem tud felnyitni, mert vérgőz van, meg háború, és minden egyes komment alatt csatákat kell nyerni.

(#84325) Jahno válasza FőDudu (#84317) üzenetére


Jahno
őstag

Mémes pólókat mondjuk nem értem, netes poénoknak jó, de ki hordana olyat és mikor? Max. valami tüntetősmókára...

Azon kívül ki rohangálni O1G vagy hasonló pólókban?

[link]

(#84326) Grillo válasza -NoVa- (#84320) üzenetére


Grillo
senior tag

Nem, mert ő a zenét intézi, és mire jövök takarítani, már otthon issza a sört.:DDD

(#84327) Jahno válasza Grillo (#84318) üzenetére


Jahno
őstag

Ország 90%-a az, legfeljebb nem koppan össze a homlokunk az utca végén :-P

2008-2013 közt jobban annak éreztem magam, néha fizettek is.

(#84328) Jahno válasza FőDudu (#84321) üzenetére


Jahno
őstag

Nagy számok alapján egy 50 főnél nagyobb bármi már FIDESZes buli, nem?

(#84329) Jahno válasza -NoVa- (#84324) üzenetére


Jahno
őstag

Rémlik nekem egy Meister nevezetű figura :O

(#84330) Phülöp válasza FőDudu (#84296) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez jo volt, koszi :)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#84331) Bujdy81 válasza Samott (#84293) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

"Abban igazad van hogy ezt egyedul o cseszte el, mert nem kenyszeritettek erre hanem onkent ment bele. Mikozben tudta, hogy mit var tole a haza..."

És most, hogy lehozta a sajtó is, mehet ahova akar, el van dobva. Szar élet lehet azért neki. Nem sajnálom, mert ő ment bele, de akkor is szar egy élet...

(#84332) Phülöp válasza Grillo (#84326) üzenetére


Phülöp
addikt

Elvileg a te megjelenesed a buli utan nehany szaz evvel lesz aktualis, nem?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#84333) -NoVa- válasza Jahno (#84329) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az a vicces, hogy családi távoli ágon tudottan Fidesz kampánystábban dolgozó bérkommentátor csajt rendszeresen látom az ő FB postjaihoz kommentelni, meg likeolgatni, aztán kettőjük között végképp semmilyen összekötőelemről nem tudok. Mert ugye ott így egyszerű a helyzet, abból jön a bevétel, hogy egyetért, de Meister, az simán csak felgyűjtött némi indulatot 2006-ban, és azóta is az fűti, és adja az erőt a szemellenző viseléséhez. Még csak nem is alapjában hülye, csak célzott elmebaja van. Azt meg lehet bökdösni néha bottal, mint Versiont, ha épp útba esik. Gyógyulni már egyik sem fog.

(#84334) Bujdy81 válasza FőDudu (#84310) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

"Bezzeg amikor en elhajtottam az eskuvoi kerdesnel feltett 'mi lesz a jegyes oktatassal' cimu kerdesevel (a masik papot) a busba, az nem tetszett. Dontsek mar el, hogy fizetek egy szolgaltatasert es az van amit kifizettem, vagy ok akarnak diktalni amit nem engedek meg."

Ez azért egy irgalmatlan nagy baromság, amit ide írtál, de mindegy!

Ha nem hiszel Istenben, akkor ne akarjál templomi esküvőt, pont!

Az, hogy így a pap nem engedett be, teljesen jogosan tette, mert neki is van felelőssége abban, hogy kik szolgáltatják ki egymásnak a házasság szentségét!

Szerk.: rengeteg szép helyszín van, ahol lehet esküvőt tartani, nem kell csak a helyszín miatt templomba menni, gondolom, megoldottátok! :)

[ Szerkesztve ]

(#84335) FőDudu válasza -NoVa- (#84324) üzenetére


FőDudu
addikt

Egy kivulallo (peldaul a belga bulit szervezo) csak azt latja, hogy a Fidesz frakcio emberei voltak. Amit nyilvan Fideszeskent forditanak.

Tevedes vagy sem.

Az ellenseg kereses meghozta a gyumolcset, az EU 28 tagallamabol ( mert tan meg az Angolok par hetig bent vannak) 25 nem nagyon szereti most Magyarorszagot.
Azt a Magyarorszagot amit foleg a Fidesz tettei alapjan itelnek meg odakint.

FőDudu

(#84336) Bujdy81 válasza -NoVa- (#84320) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Ugye ez az a kérdés, amire ha csak igen/nem-mel válaszolhatsz, akkor inkább ne válaszolj! :D

(#84337) -NoVa- válasza Bujdy81 (#84334) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kell hinni ahhoz, hogy pl valamilyen családtaggal szembeni tiszteletből belemenjen az ember ilyesmikbe? Egy egyháznak ilyenkor gesztust jobb tennie, vagy akadályt gördítenie?

(#84338) FőDudu válasza Bujdy81 (#84334) üzenetére


FőDudu
addikt

Nyilvan kozoltem vele, hogy nekunk csak helyszin kell, a tobbi nem erdekel.

Aztan jott a jarjunk jegyes oktatasra meg hasonlokkal amivel persze mi nem ertettunk egyet.

Ha vallasos akarnek lenni, akkor nem kezdtem volna ugy, hogy kiberelnenk a templomot a ceremonia idejere.
Amit nem a pap tart, mi ott csak osszehazasodunk, de nem isten szine elott.

FőDudu

(#84339) -NoVa- válasza FőDudu (#84335) üzenetére


-NoVa-
őstag

2 nap alatt elment onnan, hogy nem ismerte, odáig, hogy amúgy tart bulikat, meg a fél pártnak is, stb. Ez már részben bulvár, részben önkéntes vagy fizetett politikai kampány, hiteltelen pletykagenerálás.

(#84340) FőDudu válasza -NoVa- (#84337) üzenetére


FőDudu
addikt

Es ez mar 9 eve volt, azota meg jobban megcsappant a hivok szama.

Lehet naluk sem artana nemi modernizacio.

FőDudu

(#84341) Samott válasza Bujdy81 (#84331) üzenetére


Samott
addikt

Eddig volt szar elete mert rejtozkodnie kellett, meg hazudnia mindenkinek. Most mar szabad, azt csinal amit akar.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#84342) FőDudu válasza -NoVa- (#84339) üzenetére


FőDudu
addikt

Nyilvan egy ilyen alkalmat a Sorosista tamadok erosen kihasznalnak az ellenfel sarozasara.

Meg akkor is ha csak kepzeletbeli a tamadas ;)

FőDudu

(#84343) FőDudu válasza Samott (#84341) üzenetére


FőDudu
addikt

En is igy gondolom.
Mostantol a maga ura, nem kell bujkalnia.

Szabad ember.

FőDudu

(#84344) qnadam válasza Phülöp (#84330) üzenetére


qnadam
veterán

nawhaaaaals, they are narwhaaaals...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#84345) Jahno válasza FőDudu (#84338) üzenetére


Jahno
őstag

Azért ez is egy érdekes logikai kivétel. Nekem nem jutott volna eszembe, de sosem tudni :F

(#84346) eattila válasza FőDudu (#84310) üzenetére


eattila
csendes tag

Hitetlen vagyok. Szóval én tudom. Párszor voltam templomban, mert megkértek rá. De ennyi.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84347) Jahno válasza -NoVa- (#84333) üzenetére


Jahno
őstag

ÉCS képviselőnéniről beszélsz?

(#84348) Phülöp válasza -NoVa- (#84301) üzenetére


Phülöp
addikt

Kaletara csak annyit tudtak bizonyitani, hogy kepeket nezegetett.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#84349) Bujdy81 válasza -NoVa- (#84337) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Ha valaki úgy megy be a templomba, hogy "csak kibérelném a helyet, a vallási tartalmat leszarom", ott nem nagyon beszélhetünk tiszteletről, azt gondolom.

Ha az én nappalimban szeretne esküvőt tartani, akkor be kell tartani az én szabályaimat, ennyire egyszerű!

Nem tudjuk, hogy pont hogyan viselkedett a pap, csak Dudu berzióját ismerjük. Én eddig nem futottam bele szándékos akadály görgetésbe.

Amúgy pedig van egy egyházi jogszabály gyűjtemény, ami a papon is számon kérhető. Pl. az egyházi adó. Aminek nincsen mértéke, ki mennyit szán.

Mit jelent a gesztus? Hogy kiadja a templomot arra, hogy polgári esküvőt tartsanak ott?
A templom nem egy rendezvény helyszín. Ha már rendezvényt tartanak ott, annak kellene, hogy legyen valami vallásos alapja. De ha valaki nyíltan elutasítja, miért engedjék be?

Abban az időben mivel közel volt a zsidók húsvétja, Jézus fölment Jeruzsálembe. A templomban árusokat talált, akik ökröt, juhot és galambot árultak, valamint pénzváltókat, akik ott ültek. Ekkor kötelekből ostort font, és kikergette mindnyájukat a templomból, ugyanígy a juhokat és az ökröket is, a pénzváltók pénzét pedig szétszórta. Az asztalokat felforgatta, a galambárusoknak meg azt mondta: „Vigyétek innét ezeket, ne tegyétek Atyám házát vásárcsarnokká!”

/János, 2, 13-25/

(#84350) Phülöp válasza eattila (#84346) üzenetére


Phülöp
addikt

Meg nemelyik templomban szepen szol az orgona.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.