Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84801) qnadam válasza -NoVa- (#84799) üzenetére


qnadam
veterán

odatenni? kézzel, mint a mező állatai?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#84802) qnadam válasza qnadam (#84797) üzenetére


qnadam
veterán

őrület. küldtem még a forma kedvéért egy felszólító emailt a számlázóból, amibe bele van írva a késedelmi kamat is (mert sose írtam át a default szöveget), és az eddig szokásos hazudozás helyett (nem látta az üzenetet, ppont elfelejtette, átutalta de nem sikerült, szólt a pénzügynek de izé meg ááá) egyszercsak átutalta a pénzt így július vége után. biztos beteg a srác vagy beütött a karácsony szelleme. vagy megérezte, hogy a következő lépés a fmh lesz :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#84803) FőDudu válasza qnadam (#84801) üzenetére


FőDudu
addikt

Taviranyitos.
Mobilrol.

Es nem csak start/stop, rendesen lehet iranyitani ahogy egy taviranyitos autot ;)

De egyszerubb nyomni egy startot a mobilon a seta kezdeten, aztan jon a push uzenet, hogy 'Cleaning finished, going back to the dock'.

Lehet ennel is valami jo kis Moha ba vagy hasonlo voice hack kene....

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#84804) FőDudu válasza qnadam (#84802) üzenetére


FőDudu
addikt

Van aki sportot uz a fizetesek halasztgatasabol...
Ismertem olyat aki mindig mar a felszamolas megkezdese elott fizetett.

FőDudu

(#84805) qnadam válasza FőDudu (#84804) üzenetére


qnadam
veterán

korábban időben fizetett, ez most elmúlt. legközelebb majd akkor csinálok nekik bármit, ha előre fizetnek :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#84806) hobizoli válasza Bujdy81 (#84777) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez annyiban nem igaz, hogy a rallyban is hasznalnak edzoautot, ami nem teljesen olyan, mint az "éles"

az uszok sem ugy edzenek, ahogy csak nyomjak a hosszokat fel-ala...

több drón kell ;P

(#84807) eattila válasza qnadam (#84802) üzenetére


eattila
csendes tag

Pedig jogilag (azt mondta nekem a pénzügy) neki automatán a késedelmi díjjal növelt összeget kéne fizetni, ha késett. Persze ilyet még enm láttam senkitől.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84808) eattila válasza hobizoli (#84806) üzenetére


eattila
csendes tag

De nem is folyékony betonban úsznak, mert úgy nehezebb :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#84809) Jahno válasza hobizoli (#84806) üzenetére


Jahno
őstag

Az úszók néha vízben edzenek a kerékpárosok meg többnyire nem.

(#84810) npera válasza hobizoli (#84806) üzenetére


npera
újonc

Az igazán komoly úszók mézben edzenek, aztán vízben versenyeznek... A viszkozitás miatt :C

(#84811) JonesC válasza npera (#84810) üzenetére


JonesC
csendes tag

Megkötözve.

(#84812) -NoVa- válasza JonesC (#84811) üzenetére


-NoVa-
őstag

Betoncsizmában.

(#84813) Sipi- válasza -NoVa- (#84812) üzenetére


Sipi-
tag

5000 méter tengerszint feletti magasságon :F

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#84814) BobaHWSW válasza Sipi- (#84813) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Alatt. +5 kilometeren konnyu...

(#84815) blueboi69 válasza BobaHWSW (#84814) üzenetére


blueboi69
csendes tag

búvárfelszerelés nélkül, szabad tüdővel.

(#84816) -NoVa- válasza BobaHWSW (#84814) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ott legalább leveheti a maszkot, mert nincs rendőr aki ellenőrizné.

(#84817) Jahno válasza blueboi69 (#84815) üzenetére


Jahno
őstag

Tetézzük még? Lépcsőn.

(#84818) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#84819) blueboi69 válasza Jahno (#84817) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Felfelé?

(#84820) npera


npera
újonc

Tegnap volt sajtótájékoztató. A kormány előkészít egy új törvényt a pandémia kezelésére, ami lehetővé teszi a következőket:

- edzőtermek bezáratása
- bevásárlóközpontok látogatószámának erős korlátozása
- tömegközlekedés bezáratása

Mondhatnám, hogy engem nem érint egyik sem, de ezek azért erősen befolyásolják egy nagyváros működését, leginkább az alsó kettő. Az edzőterem nélkül azért pár hétig ki kell tudni bírni vélhetően.

(#84821) npera válasza Samott (#84818) üzenetére


npera
újonc

Ez még a switch betonnal kiöntése előtti utolsó felvétel? :C

(#84822) Jahno válasza npera (#84820) üzenetére


Jahno
őstag

Ott is érdekesen gondolkoznak, valamelyik covid osztályos dolgozót láttam dühöngeni, hogy ott is csúcson megy minden, de a legegyszerűbb dolgot, mint pld. a maszk használatát azt nagyon nem akarják bevezetni.

Meg sem néztem most németeknél miképpen állnak, de ott is szorul a hurok.

(#84823) qnadam válasza blueboi69 (#84819) üzenetére


qnadam
veterán

áh, vízben felfelé túl könnyű menni. mondjuk húsz méter után fájni fog, de az részletkérdés.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#84824) -NoVa- válasza npera (#84821) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na várj csak, mert ugyan az a switch azóta is stabilan működik, sőt, értelemszerűen sokkal stabilabban, mint egy átlag switch :), na de nemsokára költözik a cég... A várható csodás hangulatos könnyed folyamatok hallatán az officemanager felmondott, és megadta a lehetőséget, hogy egy új, fiatal, energikus valaki vihesse a folyamatot, és arathassa le a jól végzett munka örömét. Én úgyis annyit kértem, hogy az új irodában dobjanak le egy szőnyeget a sarokba, meg egy itatótálat, nekem jó lesz. Arra a kis időre ott bent úgyis a kávégép mellett leszek.

(#84825) Jahno válasza -NoVa- (#84824) üzenetére


Jahno
őstag

Aratás, lesz, feltéve ha a költözés nem húzódik 1 évet. Sebajja, új arc hetente fog idegrohamot kapni és max. 2 évig marad.

(#84826) FőDudu válasza npera (#84820) üzenetére


FőDudu
addikt

Majd rendel 200 kilo sulyt ahogy nalunk a gyuros kollega.
Mert nem birjak ki.

Abbahagyjak a gyurast es hiznak mint a diszno. Mert hozzaszoktak a nagy kaloria bevitelhez, aztan nem tudnak leallni.

FőDudu

(#84827) -NoVa- válasza Jahno (#84825) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az aktuálisból mindenképp kitesznek, az újról meg nagyon jó prekoncepcióim vannak, hiszen az irodaház építtető/üzemeltető cég portfóliójában nagyon szép, jó előéletű neves irodák vannak. Pl Andrássy Palace. Izgatottan várom :)

(#84828) -NoVa- válasza FőDudu (#84826) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hónapok óta 7-essel kezdődik a mérleg, és 2 kilón belül inog a súlyom. Mondjuk fokozatosan növelem a sokat emelgetett dolgok tömegét, most is épp sajtot tömök az egyik szájába, meg paprikát.

(#84829) FőDudu válasza -NoVa- (#84828) üzenetére


FőDudu
addikt

En azt vettem eszre, hogy a gyurosoknak altalaban se allando baratnojuk/feleseguk, se kutya/macska nincs. Gyerek meg foleg nincs.

Biztosan van kivetel is, de fentiek mellett altalaban nem jut annyi ido magara, hogy a komolyabb edzes beleferjen.

FőDudu

(#84830) FőDudu válasza -NoVa- (#84827) üzenetére


FőDudu
addikt

Egy ilyeneket epito ceg dolgozoja mondta egyszer, hogy 5-10 evre tervezik ezeket, utana teljes felujitas kell.

Legtechnika, eletromos halozat, lift, vizes halozat, stb... Nem olcso mulatsag.

FőDudu

(#84831) -NoVa- válasza FőDudu (#84830) üzenetére


-NoVa-
őstag

Addig jó, mert kb most bontják az építési kordont körülötte, úgyhogy az első hibáit mi fogjuk majd feltérképezni. Mi baj történhet?

(#84832) FőDudu válasza -NoVa- (#84831) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha nem ott melozol, akkor semmi ;)

FőDudu

(#84833) WiZARD válasza npera (#84820) üzenetére


WiZARD
addikt

Szlovákok is tegnap lengettek be "teljes lezárást", ma lesznek részletek.

Persze én tegnap reggel csináltattam 20 pénzért PCR tesztet, hogy csütörtökön/pénteken tudjak Szlovákiában postázni, félek hogy ez is megy a kukába :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#84834) npera


npera
újonc

Jó hír. Skövde kap elektromos gép gyártásához kapacitást és fejlesztést. 700M SEK elkülönítve erre.

A meglévő ICE kapacitás mellé építik az új részleget.

(#84835) JonesC válasza FőDudu (#84829) üzenetére


JonesC
csendes tag

És kicsi a farkuk is

(#84836) npera válasza FőDudu (#84826) üzenetére


npera
újonc

Én ötvözöm a negatívumokat: nem gyúrok, de hízok, mint a disznó :B

(#84837) npera válasza -NoVa- (#84824) üzenetére


npera
újonc

Akkor ez egy special operation task force lesz, hogy a switchet vigyétek magatokkal.

(#84838) npera válasza -NoVa- (#84828) üzenetére


npera
újonc

Én érettségi idején voltam 72 kg, de aztán elmúlt.

(#84839) npera válasza -NoVa- (#84831) üzenetére


npera
újonc

Commissioning. Azt fogjátok csinálni.

(#84840) Samott válasza npera (#84836) üzenetére


Samott
addikt

De te biciklizel, az nem segit rendben tartani a sulyodat?

Itthon en igyekszem edzegetni, de az nem az igazi. Sulyom tartom, de erezhetoen kevesebb az izom es a kondi.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#84841) Bujdy81 válasza FőDudu (#84829) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Leslie (télleg, vele mi van?) azért elég sok ideje van együtt egy hölggyel és közben gyúrni is jár...

(#84842) Jahno válasza FőDudu (#84830) üzenetére


Jahno
őstag

Ezek nagy része 20+ éves... A fentebb említett Palacéban is 10 éves lesz egy csomó minden, azzal baj nem lesz. Mással van és volt a baj :D Csúnya lenne ennyi idő után teljes felújítás, persze kinek mit jelent a teljes. Szőnyeget előbb cserélnek, gépészet már lehet tartós. Vizes hálózat alapja ott asszem cirka 25 éves, azzal sem lesz baj egy darabig. Légtechnikán már opciós, hogy teljesítmény miatt lehet spórolni, klíma jelenleg jóféle és több is, mint kellene, ott meg kell néznem, de kb. 10+ évere tervezték, tán az lesz a legrövidebb élettartamú.

(#84843) JonesC válasza Bujdy81 (#84841) üzenetére


JonesC
csendes tag

Az nem érdekes, általánosítani jó :D

(#84844) Jahno válasza -NoVa- (#84831) üzenetére


Jahno
őstag

Maradtok a Váci úti rabszolgasoron?

(#84845) -NoVa- válasza npera (#84839) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azt még nem tudom, mit fogunk csinálni (ok, cinikus tippjeim akadnak), de azt tudom, mit fogok csinálni meg mit csináltam. Részemről még kora ősszel bementem az üres irodába, és kipakoltam minden cuccom, monitorokat, imacet, dokkolókat, és ledobozoltam a csomagtartóba az egészet, aztán megcsináltam a home officet rendesen. Leltár egyeztetve, mindent pontosan le tudok adni, ha kell, aztán a többit hátradőlve kényelmesen popcornnal 3D szemüveggel nézem.

(#84846) -NoVa- válasza Jahno (#84844) üzenetére


-NoVa-
őstag

KPMG mögötti a Forgách utcánál, nem merték áttelepíteni nagyon messze, mert kifejtettük elegen, hogy a cég egyetlen valós komoly értéke, hogy közel van. Azt eldobva más is tud közel lenni.

(#84847) FőDudu válasza npera (#84836) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha meg JonesC allitasa is igaz rad, akkor ....

FőDudu

(#84848) FőDudu válasza npera (#84838) üzenetére


FőDudu
addikt

Akkor en is. De mar elmult ;)

FőDudu

(#84849) FőDudu válasza Bujdy81 (#84841) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem tudom. O az emlitett kivetel ;)

FőDudu

(#84850) Jahno válasza -NoVa- (#84827) üzenetére


Jahno
őstag

No az meg melyik :-O Ott ugye én az NN/ING bandával álltam harcban, de azoknak is annyi alcége és leányvállalata volt, hogy jajj. Meg az Atrox, az volt csak egy igazán majom banda. Pár gépészre és szakija az jó, meg működhetett volna, csak projektet ne vezessenek. Ki is hullott a hajam :-D Ahogy látom az akkori másik kiskedvencemnek sem lett sokkal sűrűbb a szakmai életrajza:

De hosszú lenne a listám... Elvileg ezek valakik, de nem tudom mennyire stróman, vagy dróton rángatják, vagy már ezen a szinten esetleg kicsit felfelé lépve már olyan, amit érdemes lehet komolyan venni? No mindegy, ütném az összes szarfaszút, akkor is ha CBRE managing director lett belőle. Úgy látszik középosztálynál már ezek is felfelé buknak.

[link]

Nála a 2010-12es év mintha nem lett volna olyan szép, meg lehet csak áldozata volt a rendszernek, de legalább mi tartottunk volna össze. Igaz van az a pénz, amiért korpásodik:

[link]

Páran nem értették, hogy ha Ők már sehol nincsenek attól még mi itt fogunk ülni egy félig szarkupac tetején és szopunk. Így is lett. Eredeti jegyzőkönyvből még van nálam, igaz az Ő szemszögükből abban meg én voltam a marharépa, mert nem értettem minek nekünk fesön sztrít és csillogás, amit többen becseréltünk volna szerverszobára, körülményekre, parkolóházra és sok másra... Gondolom én, de én ehhez nem érthetek, lényeg a fesön sztrít meg a csillogás :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.