Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76451) npera válasza Phülöp (#76448) üzenetére


npera
újonc

Egy nyereg alatti kis táska extra belsővel sosem árt szerintem.

Király, hogy családi bringázást tartotok, csak így tovább :R

(#76452) npera


npera
újonc

Egyik kollégám fia elkezdett komolyan versenyezni, erősen karcolja a svéd nemzeti mezőny felső határát.

(#76453) Jahno válasza Bujdy81 (#76443) üzenetére


Jahno
őstag

És ha az autósnak kell ledudálni a bringást, akkor ott van keresnivalója?

(#76454) hobizoli válasza Jahno (#76445) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat nemtom, hogy csinalta, de szivargott az olaj belole

több drón kell ;P

(#76455) Gabibácsi válasza Bujdy81 (#76430) üzenetére


Gabibácsi
tag

A személyeskedésed miatt inkább nem válaszolok, csak annyit hogy egy nagyképű pöcs vagy. Neked nem való a közlekedés , túl sokan vannak rajtad kívül
Helyesírásversenyt meg tarthatunk, csak nehogy sírás legyen a vége, pedig én ipadról írok.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76456) -NoVa- válasza Gabibácsi (#76455) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nekem sem, csak még nincs elég magánutam, ahol csak én járok.

(#76457) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Nem vártam sokat lapraszerelt bútor minőségétől, de a praktiker mindent alulmúlt. A pozdorjából simán kiszakadt a csavar, egy csomó elem sarka eleve sérült, és nem a szállítástől , mert a karton jó sokrétegű volt. Majd keresnem kell egy másik szekrényajtó csuklót, aminek máshol vannak a csavarlukai, a kiszakadt helyére.
Amúgy szép, meg jó elrendezésű, de a minőség.. bolgár matricákat találtunk rajta, asszony értette is kb

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76458) Gabibácsi válasza -NoVa- (#76456) üzenetére


Gabibácsi
tag

Helikoptert kell bérelni, mint látjuk néha :DD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76459) eattila válasza Gabibácsi (#76457) üzenetére


eattila
csendes tag

En nem vartam mast. Sajnos.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76460) hobizoli válasza Bujdy81 (#76441) üzenetére


hobizoli
nagyúr

erdekes, mi mindig tudtuk magunktol is, hogy mit mikor hol nem kene csinalni... ez a cangasoknak nem szokott igy sikerulni, mar csak dacbol sem, pont ezert is vannak rajuk kiakadva egyszerre ket iranybol is, a gyalogok felol is, meg az autok felol is

a buszsavban varosnezotempozik, hogy mindenkinek megmutassa mekkora faszagyerek is a verpistike a 7-s busz elott 15-l
normalis tempot nem tudna nyomni, mert annyira azert nem teker sokat, csak eco-hipsterkedik

a masik meg a nagyobb forgalomban is, a downhill racetempot akarja tolni, es nem all meg a gyalogos zoldnel sem, mert az csak egy fakultativ jelzes

több drón kell ;P

(#76461) Gabibácsi válasza Phülöp (#76448) üzenetére


Gabibácsi
tag

Esetleg valami használt belsőt még ráhúzni a másikra, ha elég vastag a kerék?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76462) Gabibácsi válasza eattila (#76459) üzenetére


Gabibácsi
tag

Azon gondolkozom átmenő csavar, aztán anya a másik oldalra, ágynál már bevált, szekrény belsejében nem feltünő

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76463) Phülöp válasza npera (#76451) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerintem az extra belső felesleges holtsúly. Mondja ezt egy olyan bringás, akinek a kulacstartó csavarjai is titánból vannak a görgőzős gépén.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#76464) Phülöp válasza Gabibácsi (#76455) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerintem nem kell ide ez a stílus. Egyik oldalról se.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#76465) qnadam válasza Jahno (#76445) üzenetére


qnadam
veterán

csak jó helyen kell eltalálni, a mitsuval anno sikerült :) rendes volt, hazahozott úgy 40 km-ről, és csak a ház előtt megállva folyatta ki magából az olajat.
ezt nem vertem oda, állítólag típushiba, hogy ebben a korban a mindenféle hajszálrepedéseken izzadja ki az olajat magából.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#76466) qnadam válasza hobizoli (#76460) üzenetére


qnadam
veterán

a bringások nagyobbik része teljesen normálisan közlekedik, csak az nem tűnik fel. ahogy az autósból is az tűnik fel, aki pl szembe jön az autópályán.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#76467) qnadam válasza Phülöp (#76464) üzenetére


qnadam
veterán

így.
azt akartam írni, hogy menjenek szobára, de a te verziód mégiscsak elegánsabb.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#76468) Jahno válasza Phülöp (#76448) üzenetére


Jahno
őstag

Múlt héten én is nyomtam haverral egy kemény gurulást itt a falu szélén, még a Kugli riportban is szerepel mekkora kör volt, ismét rekord idő alatt. Itt falun senkit nem tartottunk fel és le sem dudáltak, csak a homokos úton és lejtőn felfelé vakartuk meg a fejünket. Lefelé egész gyorsan ment. Szintidők a képen:

(#76469) Jahno válasza Gabibácsi (#76457) üzenetére


Jahno
őstag

Csuklóhoz jobb szokott lenni az átmenő csavar. Akkor az ugyanaz és nem kell vastagabbal meg más típussal szívni.

(#76470) npera válasza Phülöp (#76463) üzenetére


npera
újonc

Igaz. Én 6 db 18650-es cellával világítok, meg a hátizsákban ott az irodai ruha, ebéd, reggeli, szerszámok, 14"-os laptop, Nova által ajánlott IEM és egyéb mütyűrkék. Meg lóg rajta egy ABUS zár hátul.... :B

(#76471) Jahno válasza qnadam (#76466) üzenetére


Jahno
őstag

Mindig mondom, hogy számoljuk meg :DDD

(#76472) Gabibácsi válasza Phülöp (#76464) üzenetére


Gabibácsi
tag

Elnézést. Többet igyekszem el sem olvasni amit ír, így nem mérgesítem fel magam.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76473) Gabibácsi válasza Jahno (#76469) üzenetére


Gabibácsi
tag

Annyira vékony és szar anyag, hogy csak kicsi csavart adtak hozzá, ami ki is tudott szakadni. A másik oldalán polcos rész van, onnan átnyomok egy csavart, a csuklóra meg teszek egy anyát
de már csak holnap, reggel óta szereltem, két ajtó maradt, minden mas kész.
amúgy ötajtós... ja és egyedül állítottam fel, kétszer két méternél is nagyobb, jó móka volt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76474) zetor2000 válasza Phülöp (#76432) üzenetére


zetor2000
senior tag

Részemről ez azért lehet, mert ezt itt kábé bárhol meg lehet venni. Nem nagyon kell kajtatni, hogy melyik üzletben lehet venni. Én általában Cpt. Morgant akkor veszek, ha nagyon megfáztam, vagy valami hasonló nyavaja gyötör. Amúgy inkább viszki, ami kábé származásfüggetlen (japánt még nem próbáltam), vagy hazai - házi - cucc, ez persze néha elég sűrűn nem a legjobbabb, mert néha nem sikerül.
Amikor van / volt kedvem meg lehetőségem, vettem vagy kaptam más kaliberű rumot. Nekem nem feltétlen volt az jobb, inkább csak más. Finom, de a többi másik cucc is ízlik, és nagyon nem tennék differenciát, hogy melyik jobb, vagy rosszabb. Nekem mind mondjuk úgy, hogy egyformán jó. Pálinkánál se szeretném megsérteni azt, aki csinálta, mert tudom, mivel jár. Én is cefréztem, és főztem le párlatot - macerás. Viszkit / rumot is hasonló lehet előállítani.

Így vagyok a sörökkel is. Van pár, amit rendszeresebben vásárolok, de vennék másmilyet, de nem nagyon lehet itt kapni lengyel sört, pedig lenne piaca. Most találtam egy helyet, ahol még nem voltam, de ott van csapról pár. Meg üveges is akad. De azért, mert "minőségi", még nem feltétlen kattan be nálam, hogy azt, és csak azt, vagy arról a felsőbb polcról kell válogatnom. Van, amit ritkábban, vagy egyáltalán nem veszek, ilyen pl. a sajátmárkás Aldi/Lidl/XY sör, mert valahogy nem adja. Meg a legalja "brau" széria, ami Kőbányán készül. Ez mondjuk talán érthető. De pl. Coca Cola "párti" vagyok, de más üdítőket is iszom, ami nem feltétlen kóla, hanem tonik / gyömbér / szörp / rostos / frissen facsart / limonádé.

Az, hogy egy ital drága vagy sem, nem biztos, hogy attól nekem jobban ízlene. Nem vettem még 30 ropinál drágább alkoholos italt / liter. Nincs összehasonlítási alapom a magasabb árfekvésű vs alacsonyabb árú italokkal. Biztos jobb a tovább érlelt viszki, de annyival? Ér e egy 21éves scotch annyival többet? És egy 40-50éves miért nem annyival drágább? Az már annyit nem javult? Vagy egy gin... egy drágább rum vajon jobban ízlene? Vagy csak a tudat, hogy de sokba van ez a feles, és máris jobb?

Ittam ismerős pincéjében huszonéves törkölyt, elég sima volt, de akkor is csak egy törköly pálinka volt. Nagyon finom, de szerencsére nem lehetett venni belőle, mert nem volt eladó. És meggyborból is ittam ~10+ évest, az is csúszott. :)

Visszatérve az elejére... szerintem a Cpt. Morgan megüt egy szintet, ha nem is nagyon magasat. Ha nem kell menni utána, és nem drága, akkor kábé befutó tud lenni. Mellesleg, amikor mindenféle felső légúti nyavaja van, akkor lehet, hogy a mennyiség kell, nem a minőség... és erre ez pont jó _nekem_. Ha elmúlt, akkor jöhet a többi. Most a tudatalattiban egy Logitech MX Master 2s vétele van, meg valami Don Pepe, de ez még változhat. Illetve előtte auditálni kellene kollegákkal a fent említett sörözőt.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#76475) eattila válasza Gabibácsi (#76462) üzenetére


eattila
csendes tag

Egy ideig jo lehet. De az anyag gyenge, tobbet nem kell szetszedni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76476) Jahno válasza npera (#76470) üzenetére


Jahno
őstag

Megint nekiálltam keresgetni 18650hez zseblámpát és bicajost, bár az én szintemen a kicsi USBről tölthetős akármik is teljesen jók. Ebből felcsapok 2-3 darabot a rollerre is és kész, lehet suhanni ezerrel, ahogy a felső kép is szemlélteti :C

Volt amikor a videós lámpám vittem magammal, lehet még a végén ahhoz szerzek valami konzolt és költséghatékony lesz, nem kötelező teljes fényerőn csapatni...

Ilyen kis basz, kb. 2 órát megy el egy töltéssel:

És előre van egy sokkal erősebb, 3 LEDes verziója:

Tudom, nem világbajnok, de itt falun makettkedni és muszájlámpának bőven jó, elvégre idén már kétszer is bicajoztam sötétben.

(#76477) Samott


Samott
addikt

Nem jo hirek: Győri kórház főigazgatója: egymás után fertőződnek meg az intenzíves orvosok :(

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#76478) hobizoli válasza qnadam (#76466) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ja, lehet, csak kozben 1000x annyian vannak a varosban

varosban elkezdenem szamolni hany helyen mennek be SZEMBOL a cangasok is az ezt engedelyezo tabla nelkul, akkor erosen szopofaktor lenne ez is %-ban, ahhoz kepest, hogy mennyi %-nyi auto megy be szembol vhova

piros lampa ugyanez
biztos tobb auto megy at, ha 1, 2, 3...szamoljuk, de ha a kozlekedok aranyaiban nezzuk, akkor a cangasok messze nagyobb %-ban csinaljak ezt is

olyan piros lampat nem lattam meg, ahol az autok 60%-a atmegy a piroson, cangast ennel nagyobb %-ban is
1 jott eppen az is atment, az 100%, meg 5 jott es 3 atment...
a 4.-5. csak azert nem, mert a gyalogok mar beindultek ket oldarol a viliperonrol meg arra
de az is ugy allt csak meg, hogy majdnem fejreallt bele, de az autok mar akkoris fekeztek, amikor meg a zebratol a 8.-10. autonal voltak csak, de biztos nem volt elegge feltuno a sarga jelzes a jelzolampan meg az a sorban kigyullado tizensok feklampa az autokon sem jelent semmit
es fenyes nappal is siman elkovetik egymas utan tobb lampanal is,, az auto az meg ejjel kettokor is megall a pirosnak erdekes modon, amikor semmi mas iranybol sem jon sehol senki, de megall

a sebessegkorlatozassal meg vicces ervelni, meg masra kb nem is futja
azt felejtik csak el melle, hogy az auton van hozza fek meg futomu is, az elobb megall 50-rol is satuzva, mint a bringa "csak" 30-rol
akkorat lehet fekezni vele, hogy cangas kollega beul a hatsoulesre az uvegen keresztul

több drón kell ;P

(#76479) zetor2000 válasza Gabibácsi (#76457) üzenetére


zetor2000
senior tag

"Majd keresnem kell egy másik szekrényajtó csuklót, aminek máshol vannak a csavarlukai, a kiszakadt helyére. "
Kivetőpánt a neve. Elég sokféle létezik belőle. Amikor a fürdőszoba szekrényemet faragtam, akkor kerestem fel egy lapszabász boltot, ott az eladó mondta, hogy ~200 félét tartanak, különféle minőségben. ~150Ft-tól van/volt akkor, ~2-3000ig/db.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#76480) Jahno válasza zetor2000 (#76474) üzenetére


Jahno
őstag

" Biztos jobb a tovább érlelt viszki, de annyival?"

Röviden? Faszt. Vagy néha, de ár-értékben és attól függ milyen az ízlésed. Ittam én már drágát is. Vagy nagyon drágát :-D És elképzelhetetlenül drágát, de biztos mindig van fentebb. Aminek értelme nincs.

Összességében alapban a Jack ízvilága jön be, szerencsére az ár-értékben világbajnok. Mellé a dupla fekete Johnny, aminél az érdekesség, hogy a szimpla fekete sokkal gyengébb és inkább innám kólával, azt meg azért mégsem...

Egyszer kockaklubban megfejthetjük, Borkuckóba visszatért a Kraken és pár hasonlóság.

(#76481) eattila válasza Jahno (#76476) üzenetére


eattila
csendes tag

Bármilyen boltban ezresért van alaplapi elemmel működő szett. Nekem is van, már nem használom. Ha gondolod.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76482) eattila válasza Jahno (#76480) üzenetére


eattila
csendes tag

Kólával már akkor iszom, ha minden mindegy.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76483) Jahno válasza Samott (#76477) üzenetére


Jahno
őstag

És ott a szám, közel 100 ember kell 30 ágyra, mert dolog is van akad, nem olyan, hogy rápattintod a pógárt, az alszik 1-2 hetet és felébred. Üzemeltetni kell körforgásban. Kemény.

És hasonló hírek más kórházból is jöttek, ahol fel kell függeszteni az egyéb ellátást.

(#76484) Jahno válasza eattila (#76481) üzenetére


Jahno
őstag

Van olyan, annó gömbibának is emlegettem, csak maradnék a tölthető verzióknál.

Főleg mikor az alaplaposhoz 2 darab elem kell, egy időben gyorsan fogyott, utána évekig nem használtam és mire ideért Aliról az 50es pakk elem, akkorra pont nem bicajoztam és elemek állásukban rohadtak meg. Felesleges kiadás és szemét termelése. Ebben remélem pár évet bír az akku, akkor már jó leszek. Csak van amelyik állásában is csúnyán merül, ott figyelnem kell a töltögetésre.

(#76485) blueboi69 válasza Bujdy81 (#76371) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Az a baj, hogy ha motoros csinálja, azt valszeg nem érem utól. A bringást pedig 200m után utólértük...

(#76486) Sipi- válasza Gabibácsi (#76457) üzenetére


Sipi-
tag

Praktikeres cipősszekrény alkatrészeiért háromszor mentem vissza a boltba, mert mindig hiányzott belőle valami. Utána meg kiszakadt az egyik fiókja.
Majd az őszi lomtalanításkor kidobom.

Küldd vissza, még elállhatsz a vásárlástól, nem? Vagy nem webes rendelés volt?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#76487) Gabibácsi válasza zetor2000 (#76479) üzenetére


Gabibácsi
tag

Köszi,ezt sem tudtam. Amúgy a csavarozástól símán elhajlik, annyira gyenge az is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76488) blueboi69 válasza Bujdy81 (#76430) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Egy bökkenő van.
Tudod, jól, hogy nyáron itt a velencei tó körüli bringautat hány ember tekeri körbe egy hétvégén? Nemtudom szám szerint, de kurvasok, sztem átlagosan 10méterenként van egy bringás.
Namost érdekes módon ez a nagyon sok bringás körbe tudja tekerni a tavat azon a bringaúton.
Ki nem tud ott menni? Na ki? Hát az országúti bringások, akik mindent letudnak azzal, hogy ők most edzenek és övék a terep.
Ahol van bringaút, ott kutya kötelességed a bringaúton tekerni és annyival menni, amennyi biztonságos! Közúton autóval is a közlekedési viszonyoknak megfelelően mész. Havas, jeges úton nem ragaszkodsz a nagyobb tempohoz, ha nem biztonságos. Tedd ugyanezt a bringával is. Ha sokan vannak, sok a gyerek, mész lassabban, senki nem tart fegyvert a fejedhez, hogy márpedig 30 alá ne menjen a sebességed, mert meghalsz.
Ha ennyire zavar a sok mazsola, akkor menjén olyan időben amikor kevesen vannak. Hajnalban, vagy késő este, vagy akármikor.
Vagy ha mindenáron szabályos akarsz lenni, akkor menjél olyan helyen, ahol nincs bringaút és ott legalálisan tekerhetsz.
Másrészt jössz azzal, hogy elmész 30-al a gyerek mellett, aki teker mondjuk 10-el.
Az nem zavar, mikor az autó megelőz 70el?

Mármint mindez nem konkrétan neked van szegezve, hanem úgy az összes közúton edző országútisnak.

(#76489) blueboi69 válasza Bujdy81 (#76439) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"Nekem apám azt tanította anno, hogy a közlekedés legalapvetőbb szabálya a kockázat csökkentése. Aztán jön a KRESZ."

Ez teljesen helytálló. Pont ezért találták ki a bringautat, hogy szeparálják a gyorsan közlekedő autókat, a lassabban közlekedő kerékpároktól. Mert így biztonságosabb és kisebb a baleset kockázata.
Ezt az egészet írod felül azzal, hogy téged ne zavarjon meg senki az edzésedben.

A bringautat nem azért találták ki, hogy a normál kerékpárosok ne tartsák fel az országútis edzést tartókat, ez remélem azért beláthetó :)

(#76490) Gabibácsi válasza Sipi- (#76486) üzenetére


Gabibácsi
tag

De, webes volt, de most szedjem szét és kúldjem vissza? Majdnem kész...
meg kidobtunk minden kartonját is, meg egy napot szoptam vele

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76491) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Nálunk ahol van a felüljáró, utána elsőbbségadás tábla. Ott van, hogy felgyűlik a sor és 3-4autó is áll a táblánál. Namost én ha ott jövök, akkor jellemzően balra kanyarodok, tehát behúzodom középre. És ilyenkor beállok az autók mögé, mintha autóval lennék, mint a többi közlekedő. Eszembe nem jut végigmenni a sor mellett majd kikanyarodni, hogy utána az a 3-4autó szívjon az én kikerülésemmel. Lehet hülyeség amit csinálok, de autósként gyűlölöm amikor más bringások a lámpánál előremennek, aztán zöldnél mindenki kerülgetheti a szerencsétlent. :W

(#76492) -NoVa- válasza blueboi69 (#76488) üzenetére


-NoVa-
őstag

A bringaúton tekerő rutintalan gyerek nem ugyanaz. Az inkább reálisan 80-90-nel előző autós ismeri a saját szélességét, az országútisnak meg rutinja és stabil egyenes haladása van, egyik sem mérhető össze a cikázó gyerekek veszélyességével.

(#76493) blueboi69 válasza -NoVa- (#76492) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Vélhetően nem az egész bringás tömeg halad egy cikázó kisgyerek sebességével végig, hanem csak sikerül megelőzni ;)

(#76494) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Bevándorlási percek, aki unja ugorja át..

szóval beszéltem a pécsi ügyintézővel, azt mondta hogy be kell jelentenünk a lakcímet, arra van külon egy lap, és aláíratni a tulajjal, meg a lakásbérleti szerződésbe is bele kell valahogy tenni. Ezzel meg minden más anyaggal el kell mennünk valamelyik budapesti irodába, ott elmesélni mindent és kérni egy ideiglenes tartózkodásit, mert okt elsején lejár. Ezután fel kell hívnom, és ő átküld minden anyagunkat, és a hosszabbítást a pesti iroda fogja csinálni. Azt mondta nem ígérhet semmit, de szerinte nem lesz gond, látszik hogy komolyak a szándékok.
itt tartunk, holnap beszélek a tulajjal

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76495) Jahno válasza -NoVa- (#76492) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem bicajúton néha stabil és egyenes haladásom van, de általában az ilyen versenyzők meg +2 km/h-val közlekedők ugyan olyanok, mint a nagy Mercis a pályán, aki utál mindenkit aki előtte van és túr és megy és prüszköl ha egy fél nyalatnyit is lassítani kell, mert mindenki más igazodjon.

Ezért kérdeztem, melyik esetben mi legyen, ki igazodjon, kinek lenne elvileges joga feltartani a másikat?

(#76496) Jahno válasza blueboi69 (#76493) üzenetére


Jahno
őstag

És közben szembe is jönnek.

(#76497) -NoVa- válasza blueboi69 (#76493) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem tudom, átlalában elkerülöm a bringautakat, és inkább a célirányomnak megfelelő szélesebb autóutakat preferálom, ha sietek. Biztonságosabb.

(#76498) Phülöp válasza -NoVa- (#76492) üzenetére


Phülöp
addikt

Andalgó gyalogos még annál is rosszabb, tizedmásodperc alatt képes qrva nagy balesetet okozni a bringaúton.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#76499) -NoVa- válasza Phülöp (#76498) üzenetére


-NoVa-
őstag

Meg a gyalogoshoz tartozik vékony fekete 5 méterre kiengedett madzagon lógó tacskó is stürkület után, a bringaút túloldalán. Alap.

(#76500) Jahno válasza Phülöp (#76498) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt osztom és néha ég a pofám, mikor elé lépek, mercsak. És igaza lenne a bicajosnak. És bicajosként is szopolás. És egy csomó olyan hely van, ami ezt fizikailag is támogatja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.