Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76051) Gabibácsi válasza Jahno (#76049) üzenetére


Gabibácsi
tag

de nem a logmeines james?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76052) blueboi69 válasza Jahno (#76049) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Most is, csak más a szint. Szóval igazából mondhatni, hogy nem tévedtél és drogos csöves lett :)

(#76053) Jahno válasza Gabibácsi (#76051) üzenetére


Jahno
őstag

Nem.

(#76054) ezittketto válasza Gabibácsi (#76050) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Pedig itt a Kámforon kb csak úgy merek.
Szépen lehúzódok, hogy mindenki elférjen kényelmesen mellettem és kb 5-el szenvedem végig azt a rövid szakaszt, amíg a macskakő tart.
Nem is értem, hogy hogy a francba maradhatott az ott.. :(

(#76055) Gabibácsi válasza Jahno (#76053) üzenetére


Gabibácsi
tag

jah, mert az csapatépítőn rendesen belesett a téridő kapuba :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76056) Gabibácsi válasza ezittketto (#76054) üzenetére


Gabibácsi
tag

óó igen, szép környék, itt legendásan simák az utak :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76057) Jahno válasza blueboi69 (#76052) üzenetére


Jahno
őstag

Jó, ha iszik akkor keménykedik meg mittomén, az nekem sem mindig tetszik. Meg DORA-ból szeretne vizsgáztatni, ami pont jól jött, mert most is azzal kezdtek az aktuális interjúmon :-D

Nem tudom, mostanában csak tervezzük, hogy összefutunk és sosem jön össze és nem tudom merre csúszott el a feje, de majd elmeséled :-P Gömbibá pld. ismeri DC-1et, meg is van róla a véleménye, csak érdekes, hogy mire tippelne az ember 15 éves korában, aztán mi lesz a vége. Pld. Pokó a másik véglet. Ránézésre előbb jár az Armaniba kávézni, mint a Remíz presszóba, oszt öltözködése is inkább fő részvényes brókervezérigazgatóra hasonlít, mint az akkori Pokóra. Ezeken csak pislogtam. Én lehet maradtam az a középkategóriás túlexponált agyú félnótás, ahogy kedztem, de majd valaki kívülálló elmeséli :-D Max. több sört iszom :-D

(#76058) ezittketto válasza Gabibácsi (#76056) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Előtte, utána semmi bajom vele, de az a szakasz, hogy a ..ba maradhatott ott?!

(#76059) Jahno válasza Gabibácsi (#76055) üzenetére


Jahno
őstag

Ez megint más, ha valakinek heti 3-4 alkalommal van csapatépítő, arra még rá lehet fogni.

(#76060) Jahno válasza ezittketto (#76054) üzenetére


Jahno
őstag

Ez tán két kerület, kontra főváros/önkormányzat/MÁV/egyéb miatt, régen pár cikkbe belefutottam, de nem emlékszem mi volt, csak arra, hogy homályzónás.

(#76061) npera válasza ezittketto (#76030) üzenetére


npera
újonc

Ez nagyon függ abroncstól, felnitől, guminyomástól, macskakőtől, kocsi tömegétől, lengéscsillapító karakterisztikától, etc...

Ha a rugózatlan tömegre gondolsz, akkor az szenved a legjobban a tranziensektől, meg aztán a "rugózás", amibe beleértem a szilenteket, lengéscsillapítót és rugókat is.

Ami a legrosszabb az valami sajátfrekvencia megtalálása, amikor a kocsi felúszik és gyakorlatilag nincs kapcsolatod az úttal. Vagy a fejed harangozik a két ablak között. Ezen extrémumok között vonulva én még a szabályos sebesség alatt haladnék, elkerülve a saját frekvenciákat.

Ha lelassítasz lépésre, akkor egyik gödörből a másikba döccensz, olyankor gyakorlatilag egy mini kaszni torzulásos tesztet csinálsz. Az extrém a két színusz fél fázissal eltolva és diagonálban torzítja az egész kocsit.

(#76062) npera válasza eattila (#76032) üzenetére


npera
újonc

Gyűjtögető életmódot folytatnak, a bokrokról csipegtetnek.

(#76063) eattila válasza npera (#76062) üzenetére


eattila
csendes tag

Gondolom a földre is szotyoláznak....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76064) eattila válasza npera (#76061) üzenetére


eattila
csendes tag

Mythbusters-ben volt ilyesmi kísérlet. Ott volt egy sebesség, ami felett átsuhant a gép.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76065) ezittketto válasza npera (#76061) üzenetére


ezittketto
csendes tag

f@sz@..
Gondoltam, hogy nincs jó választás.. :(
Pedig annyira jó, Vácit elkerülő útvonal lenne..

(#76066) Gabibácsi válasza eattila (#76064) üzenetére


Gabibácsi
tag

tehát igazam volt, 160 felett kell menni
a tv is megmondta, tehát igaz

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76067) Samott


Samott
addikt

Sic transit gloria mundi :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#76068) eattila válasza Gabibácsi (#76066) üzenetére


eattila
csendes tag

Akkor mar 220 felett. Legyunk stilusosak.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76069) -NoVa- válasza Samott (#76067) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az alsó két polcról kérnék egy Caymant meg egy Panamera-t, részemről a suvok kihagyhatók, a feéső kettőhöz meg nem vagyok elég sznob :D

(#76070) Samott


Samott
addikt

Es egy eleg jo osszefoglalo a tegnapi teslas bemutatorol: Roadrunner 4680 – minden amit megtudtunk a Tesla új aksijáról

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#76071) npera válasza ezittketto (#76065) üzenetére


npera
újonc

Én kipróbálnám, hogy mi az optimális sebesség ha nem jön senki mögöttem. Először 30, aztán mondjuk 20 km/h. Ha jönnek mögöttem, akkor talán 40 km/h.

A képet néztem, nem tűnik annyira durvának.

Ha igazán durva utat akarsz kipróbálni, akkor Dombiratos felé haladj Csanádapáca felől. Na, az durva.

(#76072) npera válasza -NoVa- (#76069) üzenetére


npera
újonc

718 GTS-ben gyakorlatilag a picit lebutított 4-literes szívó megy. Akár Boxster vagy Cayman. Csak 8500-ig forog asszem, tehát nem a telivér motor...

(#76073) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

Ha szünetmentes tápot szeretnék venni, mire kell figyeljek?

(#76074) Samott válasza A. Crowley (#76073) üzenetére


Samott
addikt

Valamit magyaraztak regen hogy valodi szinuszos legyen vagy mi. Mert az olcsobbak csak kavzi szinuszosak es van olyan PC tap ami azt nem szereti. Aztan hogy most mi a helyzet azt nem tudom.

Van szaktopikja.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#76075) A. Crowley válasza Samott (#76074) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Hát, nem lettem okosabb...

(#76076) Gabibácsi válasza A. Crowley (#76073) üzenetére


Gabibácsi
tag

hogy ne vargáné legyen :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76077) Gabibácsi válasza Samott (#76067) üzenetére


Gabibácsi
tag

a suvok gusztustalanok, de a 911-ből egy 72-es targát elfogadnék

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76078) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

praktiker házhozszállítás :

megrendeltem, pár napig semmi
tegnap jött este 7-kor sms hogy ma hozzák, jó-e - válaszoltam hogy nem, csütörtök jó-e
ma reggel felhívtam őket, hogy most mi van, mondták még meg se kapták a csomagot, ne aggódjak, majd csütörtökön hozzák de kapok majd emailt
most 5 perce hívott a fickó, hogy mindjárt Dunakeszin van, mondtam az jó, nekem pár óra még... és mondtam hogy fel is hívtam őket, és azt mondták még a csomag sincs náluk
szóval holnap fogják kihozni elvileg, de szerintem tökmindegy mit gondolok vagy mit mondtak, egyszer csak jön egy futár valamikor valahová...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76079) -NoVa- válasza Gabibácsi (#76078) üzenetére


-NoVa-
őstag

Á, Dudu féle csak az Amazon a jó, meg az gyorsan szállít témára is az aktuálisom. Németből, DHL felvette a csomagot, 3 napig ült rajta, aztán elvitte a legközelebbi német postahivatalba, és feladták simán postán. Majd jön.

(#76080) FőDudu válasza -NoVa- (#76079) üzenetére


FőDudu
addikt

Valami hibazik a tortenetben.
Sajat csomagolasu Deutsche Post dobozokat hasznalnak, nalunk is Deutsche Post hozza nem DHL.

Hogy kerult DHL a tortenetbe? Emlekeim szerint meg nem jott onnan DHL-el csomag.
Carbonomat hozta DHL, ott a kocsi is az volt - az megjott 3 munkanap alatt. Vammal egyutt.

FőDudu

(#76081) FőDudu válasza Gabibácsi (#76077) üzenetére


FőDudu
addikt

Volt fonokomnek volt GT3 RS abban a ronda narancssarga szinben.

Egyszer neztem mi ez a fust a parkoloban. Olajat toltott bele. Karimaig.
Ettol ugy fustolt, mint az allat. Alapjaraton. Aztan muszakosok valahogy leszivtak belole a felesleget. Utana nem fustolt.

Nem jo amikor olyan nyul a sport motorokhoz aki nem ert hozza.

FőDudu

(#76082) -NoVa- válasza FőDudu (#76080) üzenetére


-NoVa-
őstag

"2020-09-23 08:19 The shipment has arrived in the destination country/destination area
2020-09-21 05:58 Feucht, Germany, The shipment will be transported to the destination country/destination area and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: https://www.posta.hu/nyomkovetes)
2020-09-18 23:24 Feucht, Germany, The international shipment has been processed in the export parcel center
2020-09-17 17:22 Hamburg, Germany, The international shipment has been processed in the parcel center of origin
2020-09-17 15:26 The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically"

Úgy került.

(#76083) FőDudu válasza -NoVa- (#76079) üzenetére


FőDudu
addikt

Amugy most a Covid alatt nem rendeltem onnan - lehet valami valtozas van.
1 hete hireztek, hogy kb minden Amazon raktar all valami kozponti informatikai problema miatt. Felvettek Jahno-t? :C

FőDudu

(#76084) Jahno válasza Gabibácsi (#76078) üzenetére


Jahno
őstag

Én még a webáruházuk indulásakor rendeltem, akkor utólag szokott kiderülni, hogy arra a cuccra nem vállalnak kiszállítást. Azóta ez legalább javult.

Az idióta seggfej Bauhaus meg a másik, mert Vaterán is nyomultak, átvételi hely IX. kerület. Jön a visszaigazolás, tök jó, erre aznap már felhívtak háromszor, hogy de mikor megyek már a cuccért. Beállítottam, majd közölték, hogy itt csak iroda van, átvételi hely világvége után kettővel Buda túlvége. Hátafaszom (nem egészen így mondtam, de ezt gondoltam), de éppen azért rendeltem itt, mert közel van és IX. kerület, de akkor át kellene írni a visszaigazolás szövegét. Erre ott értetlenkedtek, hogy de hát ez kell, hogy benne legyen, mert itt a főfőfő telephely. Kicsit próbálkoztam, hogy másoknál annyi elég, hogy a termék a városon belüli valamelyik áruházban vehető át, amiről később értesítjük/egyeztetünk, de ezt sem akarta érteni. És át sem szállítják. Lehet nem véletlenül csuktak be :-D

(#76085) Jahno válasza A. Crowley (#76073) üzenetére


Jahno
őstag

Teljesítményre méretezett áthidalási idő, meg persze kérdés mit szeretnél vele hajtani.

(#76086) FőDudu válasza -NoVa- (#76082) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez eleg fura. DHL atadta postanak?
Mit rendeltel? Valami free shippinges szart? :Y

Nalam (neha) felszamitottak a szallitast, de megjott idoben.

FőDudu

(#76087) Jahno válasza -NoVa- (#76079) üzenetére


Jahno
őstag

PayPalnál hónapok óta áll egy visszaigénylésem, valami határidő is éppen tegnap járt le, de nem baj, majd kiterjesztik megint.

Ebayről egyik laptopba mocskos drágán vettem vincsi keretet, mert spéci a csatlakozója. Erre küldenek egy fém hátlapot a vincsi alá, minden sallang nélkül.

Feltúrtam mindent, sehol semmi. Vaterán árult egy csávó egyben 10 noteszt, hibásak, bontandó, akciós pakk sok pénz. Ráírtam, hogy 2 küvecsért megvenném belőle a keretet, erre lefényképezte több nézőpontból, feltette nekem akciósnak és írt, hogy itt csapjam le, jó napja volt, vihetem. Már át is vettem, éppen az IDE-CF átalakítót nézném bele, mikor látom, hogy igazából a notesz alap csatija is CF lábkiosztás és akkor csaptam a homlokomra, hogy fenének kellett kapkodni, valóban olvastunk ilyet a történelemkönyvekben :W

Most gondolkozom, hogy az Ebayesnek írok egy anyázást, hogy nem egészen erre gondoltam.

(#76088) FőDudu válasza Jahno (#76085) üzenetére


FőDudu
addikt

Es lehetoleg online. Ha valami ertekeset akar moge rakni, akkor megeri.
Ujban bazi dragak, de SOSUPS meg tan Marseus is arul mindenfele felujitott/doglott komolyabbat.

Nekem is onnan van egy 1500 Wattos Powerware - az birja amit kell.
Nincs benne ami elromolhat, ugyanis egy darab elektrolit kondi sincs benne.
Ehhez kepest management, meg portok lekapcsolasi ideje/sorrendje/kisfaszom is beallithato.

FőDudu

(#76089) FőDudu válasza Jahno (#76087) üzenetére


FőDudu
addikt

En most Covid alatt total lealltam a rendelgetesekrol.

Meg ceghez sem - csak olyat amit kihoznak/kicserelnek/beszerelnek stb.
Kinek van kedve es eroforrasa nyilvan tartani mit mikor kitol mikorra igertek stb...

Ha valami surgos azt ugyis tegnapra kerjuk, ha meg nem akkor raer meg egy kicsit.

Bar most volt egy ismeros Velenceben es olyan oltonyt varratott 300 Euroert, hogy rendes aron tuti lenne tobbezer. Ugy tunik lehet jo dealekre bukkanni.

FőDudu

(#76090) Phülöp válasza FőDudu (#76080) üzenetére


Phülöp
addikt

Utolsó amazonos csomagomat ups hozta.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#76091) -NoVa- válasza FőDudu (#76086) üzenetére


-NoVa-
őstag

Á, még pénzbe is került a szállítás. Ingyen nem ül rajta a DHL, nem szeretetszolgálat.

(#76092) FőDudu válasza Phülöp (#76090) üzenetére


FőDudu
addikt

Az. Mar en is felrebeszelek. Hogy lenne itt Deutsche Post. :C

Nesze egy gyik...

FőDudu

(#76093) FőDudu válasza -NoVa- (#76091) üzenetére


FőDudu
addikt

Akkor az tenyleg genyosag.

FőDudu

(#76094) Jahno válasza FőDudu (#76083) üzenetére


Jahno
őstag

Kollégák is tegnap emlegették, hogy pont rosszkor jöttem, mert akkor kezdett elromlani a történet, hogy a lóvé is kevesebbnek néz majd ki, ellenben az egymás közti basztatás kicsit több lett. Csendben maradtam :C

(#76095) Jahno válasza FőDudu (#76086) üzenetére


Jahno
őstag

DHL az alap német posta. Szóval amit ott Póóstával adnak fel, az itt is Póóstával érkezhet..

(#76096) Jahno válasza FőDudu (#76088) üzenetére


Jahno
őstag

"Nincs benne ami elromolhat,"

Csak az elektronika meg az akkuk, de én lehet elrontanám a fém házát is :C

(#76097) FőDudu válasza Jahno (#76096) üzenetére


FőDudu
addikt

Akku az ugyis 5 evente cseres, 2db eleg combos van benne. Van vagy 50 kilo ez a cucc, siman ra mernek allni. Van benne anyag.

FőDudu

(#76098) eattila válasza FőDudu (#76080) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem DHL hozta 2x is amazonról....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76099) eattila válasza FőDudu (#76081) üzenetére


eattila
csendes tag

Az egy jó szín egy olyan autónak.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76100) eattila


eattila
csendes tag

Mai 20km tekerés 2. fele érdekes lett. Szembeszél, a vége felé igen erős, meg eső. De a frizurám még mindíg tart. :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.