Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75151) Gabibácsi válasza -NoVa- (#75149) üzenetére


Gabibácsi
tag

Egy haverom is ecsetelte ma a telefonban hogy nem kell a maszk, mert akinek meg kell halnia haljon meg. Kérdeztem hogy akkor én is meghaljak? Mert lehet simán belehalok. Ja én ne. Akkor meg jött hogy elhúzzák a vírust, és az oltás meg genetikailag fog módosítani. Mondtam az jó, akkor majd kérek olyan oltást hogy egészséges legyek, és csupaizommácsó.
Aránylag értelmes emberek is ilyenek... Szörnyű

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75152) Jahno válasza -NoVa- (#75149) üzenetére


Jahno
őstag

És még általánosságban kapálóznak, hogy nincs egy beteg ismerősük sem és különebn is csak az fél meg pánikol aki maszkot hord. Néha értelmeset is írok pár egybitesnek, de saccperkábé felesleges. Politika és vallás lett belőle, aztán majd jön a meglepetés.

Aztán általában ugyanazt ismételgetik, hogy jaaaaj ez csak egy influenza, meg izé meg hozé, nem létező számokkal dobálóznak, majd jön az Apaszív egyesület és Gődény. Arról már nehezen találni híreket 2 évvel ezelőttről, hogy csak egy ilyen influenzába belehalt 100+ olasz orvos, viszont 10-20-X évvel ezelőttről is akadnak ajánlások, hogy mire jó a maszk és a többi.

No de majd meglátjuk, mi is mindig ugyanazt a kört futjuk.

(#75153) Gabibácsi válasza Jahno (#75152) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az a másik nagy érv, hogy ő még nem látott vírusost, meg különben is , nem abban halt meg. Nekem konkrétan meghalt benne egy lengyel kolléga, spanyol kollégának az apja.
És most van egy vírusos kollégám, de ő fiatal, jól van, csak lázas folyamatosan.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75154) Gabibácsi válasza Jahno (#75152) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem értem, jobb nekik a kijárási korlátozás mint a maszk? Aránylag könnyen abszolválható, bármit felköt és kész.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75155) Jahno válasza Gabibácsi (#75151) üzenetére


Jahno
őstag

Lezli sem értette, hogy esélye ugyan több van, mint egy 60 éves tüdőbetegnek, de összességében nem ilyen egyszerű a képlet meg a rulett. Aztán kiderül. Kint már születnek a tanulmányok rendesen, de nem idegesítem magam vele, meg néha elég nehezen érthető anyag, amit nem civileknek írtak.

(#75156) Gabibácsi válasza Jahno (#75155) üzenetére


Gabibácsi
tag

Rengeteg beteg túléli, de maradandó tüdőkárosodással. Utána azok aztán sokminden tudnak dolgozni... Inkább legyen "túlaggódva" mint elbagatelizálva. A maszkviselés meg lepkefing erőfeszítés szerintem.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75157) Jahno válasza Gabibácsi (#75153) üzenetére


Jahno
őstag

Én sem láttam zsiráfot, szóval zsiráf nem létezik. Ja, de láttam, de lehet nem az volt :W

Nem is érdemes írni, hogy a váci úti rabszolgasor már termeli a statisztikát, mert úgyis lehülyéz és nem is akarja érteni. Ráadásul nekem egy csomó 60+ éves ismerős is itt ugrál, aztán max. megint ott kötünk ki, hogy engem személyes Orbán Viktor pénzel vastagon, hogy hülye legyek, mert kb. eddig látnak :U

Ésnem következetesek, egyik pár hónapja még magyarázta, hogy nem fél már semmitől, nem kell itt a pánik és ugrálás, de adjanak ingyen védőeszközt, de ne a mi adónkból és Neki orvos se ugráljon vagy magyarázza meg mit kellene tennie, mert túlélt Ő már sok mindent. Most meg valami lábfájás miatt sír időpontért az egyik kórházban és veri az asztalt, hogy szar a nem létező ellátás és jogai vannak :W

Max. mindig ott kötenek ki, hogy lopnak, de sosem értettem ez miképpen jön a vírus terjedéséhez. Páran igazán beszophatnának első kézből, aki értelmesen ír róla, vagy foglalkozik a témával azt nem is reklámozom, hogy a sok hülye ne találjon oda fröcsögni.

Pld. Akut szakasz most valami kisfilmeket is csinál, arra kíváncsi leszek.

Mondjuk itt már van minden is, de nem csak Facén támad, de lehet megkeresem az unikornist:

https://akutszakaszpro.com/

[link]

(#75158) Gabibácsi válasza Jahno (#75157) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az unikornist magát? Lehetetlen, bár úgy megtalálod akinek van pár szláv csaj ismerőse meg egy ovidadus :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75159) eattila válasza Gabibácsi (#75154) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez nem volt korlátozás, ami volt. Erre csoportosultak mindenfelé az emberek. Utcán is.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#75160) eattila válasza Gabibácsi (#75153) üzenetére


eattila
csendes tag

Majd fog. Vagy ő lesz az. én sem szeretek fizetni a boltban, meg a benyakúton. Mégis kell.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#75161) Jahno válasza Gabibácsi (#75158) üzenetére


Jahno
őstag

Asszem meg is van. Most le kell tesztelnem miért érek haza később, mint kellene.

Ja, úgyis elhúzódik itt minden, nem rendelünk valami DonkeyKongos vagy C16os maszkot Aliról? Esetleg "game over" vagy hasonló feliratost :C

(#75162) Jahno válasza eattila (#75159) üzenetére


Jahno
őstag

Most van két jó IQhoz kötött írás, ha nem nagyon terjed, akkor este megosztom.

De igen, az a félelmetes, hogy ilyen holt egyszerű dolgom is ugrálnak, hogy jajj a villamoson maszk kell, közben állítom felét nem is érinti a probléma. Ez legyen a legnagyobb bajunk vaze, de úgy adják elő, mint a nem is tudom mekkora érvágást.

(#75163) Gabibácsi válasza eattila (#75159) üzenetére


Gabibácsi
tag

Tavasszal itt azért kicsit szopás volt, meg para amikor gyerekért mentem, és nem tudom igazolni hogy Dunakeszin lakom, de amúgy jah, ez semmi nem volt az átlagnak.
Inkább hordok maszkot.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75164) Gabibácsi válasza Jahno (#75161) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem most rendelt asszony commodore-osat amit átküldtél, gyereknek rohamosztagosat, magának meg putyinosat :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75165) eattila válasza Gabibácsi (#75163) üzenetére


eattila
csendes tag

Dettó. Nekem ilyen bajom nem volt, csak mivel nekünk nem volt HO, kb fél évet máshol lakott a gyerek. 1-2 hetente láttam 1-2 napra. Elég tré dolog.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#75166) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Tavasszal az egyik kollégám volt valszeg koronás. Minden tünete volt, de a tesztje negatív. Nyilván a teszt sem lehet tévedhetetlen.
2hétig nyomta az ágyat, felkelni alig bírt.

Egyik barátoméknál, családon belül is van most koronás, komplett 4tagú család 2gyerekkel, mindegyik full rottyon van, kb mozogni alig bírnak.

Namost ezek mind fiatalok/gyerekek, egy idősnek ez tényleg végzetes lehet. Másrészt ha most itt ketten asszonnyal lepusztulunk, akkor a két gyereket hogyafaszba látjuk el?
Pláne ha rosszul vannak és sírnak is éjjel-nappal?
Még egészségesen is kemény meló, nemhogy full betegen... Szóval nem jó játék ez.

(#75167) eattila válasza blueboi69 (#75166) üzenetére


eattila
csendes tag

Egyáltalán nem. mi egy estét voltunk így 1 gyerekkel. Valami rota vírus kapott el mindkettőnket, egyszerre. Felváltva hánytunk, és haldokoltunk egész este. Még szerencse, hogy a gyerek hamar elaludt.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#75168) blueboi69 válasza eattila (#75167) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Na az csak egy este. Nade 2hétig...

(#75169) hobizoli válasza blueboi69 (#75168) üzenetére


hobizoli
nagyúr

en december elejen voltam qrva beteg
kohogtem, fajt mindenem, meg napi 150-200db pzs-t elfujkaltam
amikor vegre el birtam aludni a kimerultsegtol kb reggel 7 korul volt, mert kezdett forgalom lenni az utcan
delutan felberedtem, akkor olyan rekeszizmomlazam volt, hogy ihaj...

tudogyula+arcureggyula

egy hetig fekudtem kb csak meg aludtam

több drón kell ;P

(#75170) blueboi69 válasza hobizoli (#75169) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Na az ilyen mellett jó még háztartást vezetni meg gyerekeket ellátni :)
Mondjuk ezek hiányában az embernek lövése sincs az milyen , addig nincs is gond :C

(#75171) Jahno válasza blueboi69 (#75168) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy tovább...

(#75172) JonesC válasza Jahno (#75155) üzenetére


JonesC
csendes tag

Télleg, mi van Lezlivel, egy ideje mintha nem lett volna itt.

(#75173) Jahno válasza JonesC (#75172) üzenetére


Jahno
őstag

Megunta a fasságot és lement a terembe.

(#75174) FőDudu válasza Jahno (#75173) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha van esze, akkor az osztrakoknal az isten hata mogott biciklizik.... :C

FőDudu

(#75175) Bujdy81 válasza blueboi69 (#75166) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Kiscsillag! Amikor KÉT gyereket kell ellátni, azt nem úgy hívják, hogy "kemény meló", hanem úgy, hogy "nyaralás"! ;) :D

(#75176) -NoVa- válasza Bujdy81 (#75175) üzenetére


-NoVa-
őstag

Majd amikor a lányok elkezdenek pasikat is hazahordani, és a könnyed 6 fős kajálások vállalható könnyed hétköznapi feladatnak fognak tűnni... :D

(#75177) Jahno válasza Bujdy81 (#75175) üzenetére


Jahno
őstag

Nézőpont kérdése, azért tudok olyan 1-2 gyereket akitől opciósan jobban kihullik a hajad.

(#75178) FőDudu válasza -NoVa- (#75176) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk 3 fiu most csinalt maguknak vacsorat.
Grillezett pulyka, gorgonzolaval toltott gomba, paradicsom, hagyma.

Mindez tortillaba tekerve, csilis majonezzel, sajttal.

Kiklopfoltak a pulykat, megfuszereztek, grillen megsutottek, majd meg is ettek.

Harom fo, mind 9 eves, fel kilo pulyka betolva.

FőDudu

(#75179) npera válasza Jahno (#75126) üzenetére


npera
újonc

Most néztem meg, ez ruszki kompilációba is elment volna. Valami idősebb sofőr volt? Vagy csak félreértettem valamit?

(#75180) zetor2000 válasza Bujdy81 (#75175) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hja, aki halmozza az élvezeteket... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#75181) -NoVa- válasza npera (#75179) üzenetére


-NoVa-
őstag

67 éves a sofőr.

[ Szerkesztve ]

(#75182) npera válasza -NoVa- (#75149) üzenetére


npera
újonc

Modern géprombolás kicsit extrapolálva.

(#75183) npera válasza -NoVa- (#75181) üzenetére


npera
újonc

Kíváncsi leszek, hogy beteg volt-e vagy ittas vagy demens.

(#75184) Sipi- válasza -NoVa- (#75176) üzenetére


Sipi-
tag

Nehezítésnek még egy-két ételallergia is ennyi embernél már az "X azt nem szereti" mellé :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#75185) -NoVa- válasza npera (#75182) üzenetére


-NoVa-
őstag

Aztán visszanéztem, és Jahno is ugyanazt rakta be. De nem árt többször.

A belemenő autós egészen jól mérte fel, mit kell eltalálni.

(#75186) Jahno válasza -NoVa- (#75185) üzenetére


Jahno
őstag

Szerintem fele véletlen volt, mert előtte akart elmenni, majd mikor látszik, hogy nem fér el, akkor becélozza a mögöttes darabot. Ami már nem adta ki, mert rövid volt az út. Na, erre jó az ABS, mert kormányozható volt a vas, de igen, pont a futó előtt, a leggyengébb részen. Aztán a fehér furgonnál is befigyelt a mázli, mikor a futó nem az oldalát verte telibe.

(#75187) zetor2000 válasza Sipi- (#75184) üzenetére


zetor2000
senior tag

Reggelente a busz ablakából szoktam látni egy üzlet hirdetőtábláját, az van ráírva, hogy:
"Táplálékallergia szaküzlet". Na, aki ide bemegy, és vásárol valamit, az arra vélhetően allergiás lesz, vagy az, akinek vette :D
Értem, amit akar sugallani a bolt, csak valahogy másképp kéne megfogalmazni, az meg lehet, nem fér ki a táblára :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#75188) npera válasza -NoVa- (#75185) üzenetére


npera
újonc

Ha megpróbálta volna kikerülni balra, akkor lehet pont "meglett" volna a sofőr. Legkisebb ellenállásba belevezette szépen.

(#75189) npera válasza WiZARD (#75120) üzenetére


npera
újonc

Ez mostranra egy nagyon durván beérett gép lett. Ha nem nyomná a fejtámla a gerincemet tarkónál, akkor még álmodoznék is róla.

(#75190) eattila válasza blueboi69 (#75168) üzenetére


eattila
csendes tag

Ha csak ketto het. Van aki 3-4 hetig van dogrovason.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#75191) npera


npera
újonc

Norvég kamion útvonal télen. Scania S520. Van pár kanyar, ahol ha átmegy a korláton, akkor fel tudja hívni a biztosítót a levegőben, mielőtt földet érne kábé....

(#75192) zetor2000 válasza npera (#75191) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nincs az a nagy forgalom :D
A másik észrevételem: de kva unalmas lehet ez a meló... a fene tudja miért, de nem kapcsolt be egy akármit se, hogy legalább háttérzene legyen? Keci monoton...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#75193) FőDudu válasza zetor2000 (#75192) üzenetére


FőDudu
addikt

Mondjuk szembe se jon a kutya se....

FőDudu

(#75194) zetor2000 válasza FőDudu (#75193) üzenetére


zetor2000
senior tag

Majdnem végignéztem, talán ha 4-5 autó volt szembe. Végefelé erősen skippeltem, mert bealudtam az izgalomtól. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#75195) Phülöp


Phülöp
addikt

#mit hallgatsz most

Wizard women of the north

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#75196) FőDudu válasza zetor2000 (#75194) üzenetére


FőDudu
addikt

Ennyire azert nem ertem ra, foleg hogy reggel hetre orvoshoz kellett mennem (elotte meg laborba).

Viszont orvos szerint minden jol alakul, fogytam 22 kilot (6 honap alatt), a HBA1c az 6,1% ami durva csokkenes, 6.0 az egeszseges emberek szintje.

Szoval minden marad ahogy eddig, felirt ujra hat havi gyogyszert es viszlat marciusban.

FőDudu

(#75197) blueboi69 válasza Phülöp (#75195) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ajánlom még ezeket is:
https://www.youtube.com/watch?v=Cy44ocuoWhE
https://www.youtube.com/watch?v=nFiSPAuiRdY
https://www.youtube.com/watch?v=YYV-OZIv8eg
és még ezt
https://www.youtube.com/watch?v=aqhhlmz6gik
jó szórakozást, én mostanában ezeket tolom a fülembe, mert rákattantam a Vikings sorozatra

(#75198) Phülöp válasza FőDudu (#75196) üzenetére


Phülöp
addikt

:R

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#75199) Phülöp válasza blueboi69 (#75197) üzenetére


Phülöp
addikt

Köszi, rápróbálok.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#75200) FőDudu válasza Phülöp (#75198) üzenetére


FőDudu
addikt

En is orulok.

Reggel kicsit magas a cukor, de orvos szerint a HBA1c a fontos, az mutatja atlagban mennyi.
Az meg szinte tokeletes.

Es meg fogyok is. :C

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.