Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76201) FőDudu válasza Sipi- (#76184) üzenetére


FőDudu
addikt

https://forum.toyotaclub.hu/index.php?topic=86.1095

Itt nezelodj...

FőDudu

(#76202) blueboi69 válasza WiZARD (#76181) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hm, micsoda praktikus megoldások!

(#76203) blueboi69 válasza BobaHWSW (#76179) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez itt a vadkelet is nem minden lámpa érzékelős.

(#76204) Jahno válasza FőDudu (#76201) üzenetére


Jahno
őstag

Kuplungra és hátsó csapágyra láttam durva árakat :-O És akkor még én költök sokat. Hátsó szerintem abban az évben volt nekem is, saccra össze lehet hasonlítani.

(#76205) Gabibácsi válasza Samott (#76198) üzenetére


Gabibácsi
tag

Remélem valami allergia lesz belőle legalább, ha már ennyire hülye

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76206) FőDudu válasza Jahno (#76204) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem bugott egy csapagy az Alfan amikor vettem, az kb 100 Euro volt kicserelve.

Amugy meg akkor most megint kell spajzolni?
[link]

Mert a heti 1 bevasarlas a javasolt.

Ehen fogtok halni, nem lehet minden reggel friss kiflit nyammogni....
Mindmeghalunk... :R

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#76207) FőDudu válasza Gabibácsi (#76205) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk is probalkoztak paran, hogy nekik papirjuk van a haziorvostol, hogy nem hordhat maszkot.

10
Akkor sajnos el lehet menni, mert itt meg kotelezo, es nincs lehetosegunk kivetelt tenni.
Helyi Nebih lecsekkolta, maszk kell es nem pajzs, azaz a pajzsot hordoknak is viszontlatasra.

Raadasul mind kulfoldiek, szoval vagy honosittassa a helyi egeszsegugyi hatosaggal es aztan jojjon vissza, vagy ..... goto 10

Jah, 3x felszolitas utan kotelezo rendort hivni, mert masokat veszelyeztet a magatartasaval. Azaz vagy onkent elhagyja az epuletet, vagy majd elviszik a hatosagok.

Mellettunk levo regiot (nem municipality-t) vorosbe raktak a nemetek, igy varhato a turistak szamanak eros visszaesese. Nem durva a helyzet, 35 fo per 100e a fertozottek szama - de ugy latszik ez mar sok (nekik). A mi regionkban kevesebb.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#76208) npera válasza blueboi69 (#76166) üzenetére


npera
újonc

Kerestem neked képeket, majd linkelem.

(#76209) FőDudu válasza FőDudu (#76206) üzenetére


FőDudu
addikt

'Mink' (szabolcsi) pahasztok meg kijarunk a foldekre es esszuk a szolot/fuget/almat/zsizsolat/stb-t...

Lehet ideje kiprobalnom a speci nullas lisztemet...
Meg szomszedoknak is kene mar egy jo babgulyast fozni, ideje kicsit lepihenni a szuret es egyeb dolgok utan.

Jah: iden nem volt eleg akac virag - magyar es itteni mehesz is mondta - igy akacmezet ne keressetek. Ha olyat ajanlanak, akkor vagy tobb eves, vagy hamis.

FőDudu

(#76210) blueboi69 válasza npera (#76208) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Addigis:
Image may contain: 1 person, standing

covid keresztelő

(#76211) Jahno válasza FőDudu (#76207) üzenetére


Jahno
őstag

Állítólag itt is kötelező rendőrt hívni, de kíváncsi lennék mit tudnak csinálni, vagy foglalkoznak-e vele ebben a nagy ráérésben. Vagy a renitens megvárja, esetleg vállat von és elhúz?

Pénzt lehetne vele keresni, viszont kevésbé értelmiségi megint felháborodna, hogy jajjmerrendőrállamésatöbbi.

Most a mai törlések/tiltások után az egybitesek még jobban elözönlötték a magánrendelők/kórházak oldalait is, ott megy a kommentháború elég alacsony színvonalon.

(#76212) FőDudu válasza Jahno (#76211) üzenetére


FőDudu
addikt

Penzbunti itt is van.

400 Euro a delikvensnek es 4000 a cegnek.
Marmint akkor, ha dolgozo nem tartja be a maszk viseles szabalyait.
Azaz ha lejonne az ellenor az uzemi teruletre es nem tartanak be a szabalyokat, akkor 4e Euro bunti lenne a cegnek es 400 a dolgozonak.

Hallottam olyanrol, ahol bevasarlo kozpontban levo elado sietett, a szemelyzeti bejarat helyett a fobejaraton rohant be maszk nelkul (hogy ne kessen el) es pont ott voltak az ellenorok.
400 Euro volt a bunti.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#76213) eattila válasza Jahno (#76211) üzenetére


eattila
csendes tag

Amikor a rendőrséget nem érdekli, hogy játszótértől 20m-re fetreng a részeg fényes nappal, félig letolt gatyával.... Hagyd már.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76214) FőDudu válasza eattila (#76213) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt van eleg rendor, most nem allnak az utkeresztezodeseknel a turistakat koordinalni ;)

(multkor mento is meglepett: mire ugyeletes igazgatokent felertem a recepciora (2 emelet lifttel) a rohamkocsibol mar pakoltak ki az orvosok es apolok).

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#76215) Gabibácsi válasza FőDudu (#76206) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerencsére most nincs ilyen pánik

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76216) Gabibácsi válasza FőDudu (#76209) üzenetére


Gabibácsi
tag

Érdekes, én vettem akácmézet :) Van, csak kevés és drága
sajnos a virágzáskor voltak pont fagyok
szóval lehet venni, csak mondjuk bejáratott helyen, piacon, meg a mézboltban kaposváron pl

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76217) FőDudu válasza Gabibácsi (#76215) üzenetére


FőDudu
addikt

Meg lehet :O :DD
Soha ne becsuld le a tanulatlan reteg csordaszellemet ...

Tegnap veletlenul valami Viasat vagy hasonlo csatornara kapcsoltam.
Bazi nagy Roma lagzi Amerikaban. No ahhoz kepest a magyar ciganyok teveben eloadott dolgai kb semmik. Dupla cigany eskuvorol volt szo nem cigany fiukkal.

Neztuk vagy 5 percig a nejemmel, mert nem hittuk el.
Es ezeknek van szavazati joguk meg .....

Na ezek utan mar nem csoda az sem ha a sok hulye a Fideszre szavaz... :C

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#76218) Jahno válasza eattila (#76213) üzenetére


Jahno
őstag

Kérdés ez konkrétabb-e vagy sem. De igen, ilyesmikre gondoltam. Hasonlóba nem kavarodtam bele, de Csepelen ezek nem nagyon vannak és intézik is, néha alap hajléktalanokat szétzavartak, aztán elég lassan szivárogtak vissza, csak akkor meg a helyi PógárJenőnek sírtak a jogvédők, meg az egybitesek, hogy jaaaaaaj fasiszta meg a jó ég tudja mit. Ez is olyan téma, hogy mit szeretnél látni és min vitatkozni.

(#76219) Gabibácsi válasza FőDudu (#76217) üzenetére


Gabibácsi
tag

Persze. De most van élesztőm lefagyasztva még tavaszről :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76220) FőDudu válasza Gabibácsi (#76219) üzenetére


FőDudu
addikt

Es budipapirod? :C

FőDudu

(#76221) eattila válasza FőDudu (#76214) üzenetére


eattila
csendes tag

Ne haragudj, de az, hogy ott mi van és hogy, az nekem itt Mo-on irreleváns. Itt se elég rendőr, se semmi.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76222) eattila válasza Gabibácsi (#76215) üzenetére


eattila
csendes tag

Ma írták meg, majd lesz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76223) Gabibácsi válasza FőDudu (#76220) üzenetére


Gabibácsi
tag

Azt majd kilopom a postaládákból :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76224) Gabibácsi válasza eattila (#76221) üzenetére


Gabibácsi
tag

Annyi rendőr tuti van mint Szlovéniában, de Dudu burokban él eléggé , egy lakóparkban, nem jár be nagyvárosba, fővárosba, ilyen helyekre.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76225) Gabibácsi válasza eattila (#76222) üzenetére


Gabibácsi
tag

ja ha megírta az index akkor lesz, értem :D
szerintem pont az ilyen "újságírók" generálják a pánikot, aztán egy hülye elkezdi és kész

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76226) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

10 perc és itt a futár, izgibb mint enpera drónhegesztése :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76227) Gabibácsi válasza eattila (#76213) üzenetére


Gabibácsi
tag

Liberalizmus van, nem lehet szegényeket bántani... jönne a tasz, meg mindenféle "civil" szervezet, ahogy Pesten is, aluljáróknál

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76228) Jahno válasza eattila (#76221) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy ki tudja mi van 2 faluval odébb. Kicsiben sem tudjuk, hogy mi a könnyebb, mert Pest lakossága majdnem akkora, mint egész Szlovénia. Utoljára kétszer a mentő hamar kiért, aztán van mikor nem. Jó ég tudja.

Jahh, dumáltam angol ismerőssel, ott is egyre jobban torlódik minden az EÜben. Már kb. nem tudják merre áll a fejük.

(#76229) Jahno válasza Gabibácsi (#76224) üzenetére


Jahno
őstag

Nem lakópark, hanem falu széle :-P

(#76230) FőDudu válasza eattila (#76222) üzenetére


FőDudu
addikt

Februar vegen is szoltam idoben.
Most megint lesz ok betarazni.
Mert a szam is novekszik es meg az aperitiv torzs is erre figuelmeztet. Illetve nekik evidens, hogy 2 hetig barki otthon tud maradni gond nelkul.

Na utobbi a fura. Foleg az ilyen varosi 'mindennapvasarolunkmertkellafrisskifli' nepeknek lesz nagy szivas.

Nalunk, ahol a legkozelebbi bolt is vagy 5km, nos itt van eleg elelem a spajzban. Akar honapokra is.

Mondjuk wc papirbol nincs annyi, de elemiszerbol akad.
:DD

Nem lakoparkban lakunk, hanem egy vilag vegen levo faluban. Varosba es meg nagyobb varosba jarunk bevasarolni.

FőDudu

(#76231) Jahno válasza Gabibácsi (#76215) üzenetére


Jahno
őstag

Majd csinálok :C Gyárban nőlnek a számok, majd ha környékemre kerül, akkor szerintem megint fel kellene függeszteni az anyóslátogatást. És lehet menni csoportos fotózni, mert múltkor is el voltunk hárman kb. 100 négyzetméteren, de néha csak ketten. Olyat még szabad :C

(#76232) Jahno válasza FőDudu (#76217) üzenetére


Jahno
őstag

Szabadulóbulikat is nézzél, bár ahhoz eléggé túrni kell a netet. Na, az a kemény.

(#76233) FőDudu válasza Gabibácsi (#76226) üzenetére


FőDudu
addikt

kifizetted a becigolest, vagy ajtoig viszik?

Ilyen baromsagot is csak pesti szallitoknal hallottam, itt evidens, hogy leveszi a kocsirol es behozza. Mondjuk foldszinten nincs sok tennivalo, parkolobol egybol a lakasba tudja hozni.

FőDudu

(#76234) Jahno válasza FőDudu (#76233) üzenetére


Jahno
őstag

Itt nem evidens dolgok vannak, hanem komplex és választható szolgáltatási csomagok az ügyfél kívánságának és érdekeinek megfelelően.

(#76235) eattila válasza Gabibácsi (#76225) üzenetére


eattila
csendes tag

Ki beszélt indexről? Meg nem tök mindegy ki írta meg? Amit amúgy a nébih tett közzé.

https://portal.nebih.gov.hu/-/elelmiszertartalekolasi-kisokost-keszitett-a-nebih

Előbb utóbb a legtöbb hírportál meg híradó ráharap és lehozza. Ennyike.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76236) eattila válasza Gabibácsi (#76227) üzenetére


eattila
csendes tag

Lófüttyöt, csak lusta volt a diszpécser. Meg kevés a járőr.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76237) eattila válasza Jahno (#76228) üzenetére


eattila
csendes tag

Az is más ja. Pl itteni teszt eredménye másnapra megvolt. Hírekben meg 1 hétről beszélnek.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76238) eattila válasza FőDudu (#76230) üzenetére


eattila
csendes tag

Én eleve nem tudok hova rakni 2 heti élelmiszert. Meg februárban se kellett tárazni, mert amit akkor raktam fagyóba, azt később azért ettük meg, hogy beférjen más. Nem azért, mert bármiből hiány volt.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76239) Jahno válasza eattila (#76237) üzenetére


Jahno
őstag

Mert akadt 1 hetes is, vagy el nem készült. Pár embert faggattam, eléggé összevissza volt minden, de ezt dumáltuk is. Bezzegkülföldön ez is jobb, csak pont ott nem annyira, ahonnan infót tudtam szerezni :-D Mintha enpera is várt volna rá legalább egy napot.

(#76240) Jahno válasza eattila (#76238) üzenetére


Jahno
őstag

Én azért szerettem volna ezt-azt beborítani a sarokba, hogy ne kelljen kimozdulni, meg ha odahaza ragadunk, akkor egyszerűbb. Ha kisteszkóban nincs, akkor autózni kell, akármi. Mozdulna meg a fene :DD

(#76241) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

1. Voltam szervízben, akkucserén (50k volt), közben megcsodáltam a Giuilát. Atyaég, azért ezek az olaszok tudnak magát kelletős autót csinálni. Instant get volt, mélybordó, 280LE, szürke felnikkel. Bááz.

2. Kaptam szülcsinapcsimra ( :D) egy ilyet. Kellemes hangzás, hogy meló közben szóljon a háttérben, ok, nem szól úgy, mint a Bose Soundtouch 20, de nem is 140k. Megtámogatom majd még eggyel, hogy sztereóban szóljon. Hátránya: nincs bluetooth interfész, amire nem figyeltem fel, mielőtt megrendeltettem.

[ Szerkesztve ]

(#76242) eattila válasza Jahno (#76239) üzenetére


eattila
csendes tag

Azért mondom, még országon belül is más az opció bármire.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76243) Gabibácsi válasza FőDudu (#76230) üzenetére


Gabibácsi
tag

És mit tárazzak be, hová? :D semmit nem kell betárazni, max rámrohadna

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76244) Gabibácsi válasza FőDudu (#76233) üzenetére


Gabibácsi
tag

kifizettem, de egy vékony gyerek jött, úgyhogy ketten cipeltük
és már van fasza jegyzókönyvem is, mert csak a gardróbot hozták ki, a komód nem volt nála
komolyan, ez a futárcég mindent visz, az a nevük hogy Raben , csak hogy tudjátok

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76245) Gabibácsi válasza eattila (#76235) üzenetére


Gabibácsi
tag

megnéztem a kisokost, hát ennyi tartalék folyamatosan van

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76246) Jahno válasza Gabibácsi (#76243) üzenetére


Jahno
őstag

A tészta nem rohad és szeretem, bár asszony nem csípi az üveges előregyártott, szerinte műanyag ízű szószokat. Én meg nem tiltakozom, ha másképp kotyvasztja, abból még baj nem volt :-D

(#76247) Gabibácsi válasza Jahno (#76246) üzenetére


Gabibácsi
tag

tészta van pár doboz, konzerv is, mélyhűtőben húsok, kb ennyi, szerintem jók vagyunk
piacra meg lehet menni itt péntekenként, meg itt van a sarkon a kisbolt is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#76248) Jahno válasza eattila (#76235) üzenetére


Jahno
őstag

Höhö "valamint a heti egyszeri (vagy még ritkább, esetleg online)"

Online, mikor sok hétre előre nem volt időpont :(

Gyárban is néha szoktunk közösen vásárolni ezt-azt, haversrác is rácsodálkozott, hogy húúúúú, 2nap múlvára van egy szabad órás nap a naptárban, azonnal használjuk ki, befoglaltam, mondjátok mi kell :DD Mert ilyen akció többet nem lesz.

(#76249) eattila válasza Gabibácsi (#76245) üzenetére


eattila
csendes tag

Valamennyi nekem is van. De 2 heti nem fér, hacsak nem rizst és tésztát eszünk 2 hétig.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#76250) Jahno válasza eattila (#76235) üzenetére


Jahno
őstag

"állítsd össze a saját, két hétre elegendő élelmiszertartalékodat."

Ez nálam elég csúnya bírna lenni :-D Legalábbis látom néha, hogy többiek itt 20 dekás salátákkal próbálnak makettkedni, ahhoz képest eltérően meredek igényem lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.