Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75901) Jahno


Jahno
őstag

Újabb bankszámla kopasztás, ami azért már keményebb lesz:

[link]

(#75902) npera válasza Gabibácsi (#75894) üzenetére


npera
újonc

Legalább jó kis vanilla vagy valami gyártó-specifikus UI van rárondítva?

Mert az kábé olyan, mint KDE-vel bohóckodni Linux alatt, amikor az XFVM is elég mindenre... :C

(#75903) Gabibácsi válasza Jahno (#75901) üzenetére


Gabibácsi
tag

Itt azért vannak vad dolgok. Telenor is érdekesen csinálta, meg a károsult is hogy beengedte a gépére őket...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75904) Gabibácsi válasza npera (#75902) üzenetére


Gabibácsi
tag

xfce a legjobbabb
amúgy nem tudom mi van rajta, valami android, veszek fel rá névjegyeket, nekem ennyi elég is belőle, nekem használhatatlanul nagy , valami lg izé
ja és folyamatosan kiírja hogyha lefagy, nehogy kivegyem az akkut mert összeomlik a világegyetem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75905) npera


npera
újonc

Nissan GT-R How Dare You Edition....

(#75906) qnadam válasza Gabibácsi (#75904) üzenetére


qnadam
veterán

ahogy kinéz most körülöttünk a világ, valaki már kivett egy lg akksit...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#75907) npera


npera
újonc

Csávó racsingos quadkoptert "szerelt" (gondolom állítgatott rajta) úgy, hogy USB-n rákötötte a gépre, valamint rákapcsolt egy akksit. És a propellerek nem voltak leszedve. Sikerült neki "elindulni" úgy rendesen, végigkaszabolta magát és kiverte a laptop képernyőjét.

Igazából szerencsés, hogy nem vakult meg és vágta össze még jobban. Elég durván aprít egy quad, ha felpörög a propeller. Ha le van takarva egy törölközővel, akkor leginkább csak leég a motor és/vagy az inverter, de nem vág össze.

Legjobb levenni a propellert szerelés közben, akkor legfeljebb a motor magában pörög....

[link] kép csak erős idegzettel....

(#75908) npera válasza Gabibácsi (#75904) üzenetére


npera
újonc

Céges telefon nekem egy szIfon XR, az is nagy. Meg nehéz. Zsebben hordva már kellemetlen, leülni sem lehet csak úgy. Vettem is azonnal egy övtokot hozzá.

(#75909) Jahno válasza Gabibácsi (#75903) üzenetére


Jahno
őstag

Persze, beengedte ahogy a múltkori áldozat de ez azért nem olyan egyszerű, mert magunknak is bármikor találok olyan email/biztonság/bármi hasonló 10 kérdéses tesztet, amin valahol el tudunk bukni. Sima felhasználó meg hát jahh, benézte. Erre ráadásul a MAC, Linux, semmi nem lett volna megoldás.

Itt főleg a hamis aláírási a nagyon nagy zűr, amivel elbaszták a mobilos cégnél. Előző áldozattól legalább "eredetit" szereztek. Az érdekes, hogy én általában eredetivel rohangálok, de sima hatszor fénymásolt változata is elég. Cserébe bankban már többször nem fogadták el, meg Tnél is összehasonlították egy 18 évvel ezelőtt leadott mintával :C

Nehéz ügy, mert ügyfél minden szigorításért nyafog, hogy jaaaaaj, bonyolult, telko sem másolhatja le a személyit, oda-vissza bonyolódik a sok SMS-el, mégis hátrány van belőle.

Telko felől az is vicc, hogy bárki bármilyen hibával keresi meg Őket, alap visszaigazolás, hogy "biztos elromlott a SIM". Bammeg, ott lenne az ügyviteli cuccban, hogy most cserélték ki, csak vissza lehetne kérdezni, hogy mi merre.

(#75910) Gabibácsi válasza npera (#75908) üzenetére


Gabibácsi
tag

nekem hasitasi jól állna, mit gondolsz? Nagy divatdiktátornak tűnsz innen :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75911) Bujdy81 válasza Jahno (#75901) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Nem is értem, hogy a Telenor miért nem penget az ügyben, egyértelmű, hogy hibáztak. :Y

(#75912) Gabibácsi válasza Bujdy81 (#75911) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen. Nem sok minden egyértelmű az ügyben, de az igen, hogy a Telenor hibázott

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75913) Jahno válasza Bujdy81 (#75911) üzenetére


Jahno
őstag

Én ezeknél sok mindent nem értek. Legtöbb helyen egy nyüves webes elérés vagy cégtár nincs, meg semmi ilyesmire nincsenek felkészítve az ügyintézők. Ott ráadásul biztos lenne hivatalos verzió is valamiből, de eleve egy webről letöltött céges papír ha jó bármire, akkor miért nem tudják megnézni, letölteni? Mennyivel különb ha én viszem? Ennél már csak a fax kérés durvább. Mondom én, hogy jó lenne egy chip a bőr alá és kész, én vagyok én, aláírok vele. Bár hibalehetőség és biztonsági luk ott is lesz.

(#75914) Jahno válasza Gabibácsi (#75912) üzenetére


Jahno
őstag

Aztán mit lehetne? Személyimben lévő kép alapján néha én sem ismerném fel magamat. És biztosan felismernének rajta sok mást.

(#75915) Gabibácsi válasza Jahno (#75914) üzenetére


Gabibácsi
tag

nem tudom :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75916) Samott


Samott
addikt

Ez azert eleg durva: "A fideszes Simonka György „egy önkormányzati ülésen azzal dicsekedett, hogy kirúgtak minden ügyészt, akinek köze volt az ellene folyó nyomozáshoz”" es ugy nez ki tenyleg kicsinaltak mind a harmat.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#75917) #09908736 válasza Gabibácsi (#75910) üzenetére


#09908736
törölt tag

Zokniszandi kombóval.

(#75918) Gabibácsi válasza #09908736 (#75917) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ha szeretnéd abban leszek holnap :wub: :Y

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75919) Sipi- válasza Jahno (#75909) üzenetére


Sipi-
tag

CIB-nél ilyen nem nagyon lehet könnyen, mert az push üzenetekkel megy. Új alkalmazáshoz meg be kell először lépni és onnan kezdeményezni az új mobilalkalmazás regisztrációt. Bár a CIB meg döcögni szokott elég sűrűn. Sokszor nem vagy csak késve jönnek meg az üzik. Pár napja is eléggé döcögött, reggel jött a push üzenet, hogy elmentek az utalások. Valamiért beléptem, oksa van X forint a számlán. Beléptem délután és 80ezerrel több volt a számlámon és nem látszottak a reggeli (automatikus) utalások a történetben. De estére újra lecsökkent a pénzem és megjelentek az utalások. :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#75920) Sipi- válasza Gabibácsi (#75918) üzenetére


Sipi-
tag

Rövidnadrágba betűrt kockás inggel?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#75921) npera


npera
újonc

Hát ez nem túl nagy. De legalább pici...

(#75922) npera válasza Gabibácsi (#75910) üzenetére


npera
újonc

Csak ha pólót betűröd alá :C

(#75923) eattila válasza Sipi- (#75919) üzenetére


eattila
csendes tag

Otpnel meg mobilappal kell lefenykepezni a monitoron a qr kodot. Koze nincs a simhez.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#75924) WiZARD válasza Bujdy81 (#75911) üzenetére


WiZARD
addikt

Arra is kíváncsi lennék, hogy kell-e vállalniuk bármiféle felelősséget, ígérnek-e bármi féle garanciát/biztonságot ilyen ügyekben, vagy csak mindenki gondolkodás és biztosíték nélkül egy telefonszámra bízza a biztonsági kérdést.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#75925) WiZARD válasza eattila (#75923) üzenetére


WiZARD
addikt

De a mobilappot sim-re kapott sms-sel tudod aktiválni...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#75926) hobizoli válasza Samott (#75875) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az a meleg igazabol, hogy a Model S "Raven" az 10sec-s idot is tud csapatni alapbol, 10.7-10.8sec
olyat a sportomocik mennek 1/4-n, meg azokbol nemelyik mar tud 9sec-s idot is

de azert az az elegge paraszt ebben, hogy csak lazan beulsz, nyomsz egy nagyentert, es masik hiaba gepeszkedik, Te megis tavolodsz tole, meg szol a hifi-ben Vivadi-tol a 4 évszak-ból az Ősz :DDD
[link]

több drón kell ;P

(#75927) Samott válasza hobizoli (#75926) üzenetére


Samott
addikt

Hat a sarcok mosolya nem oszinte... :)

Tudjak ha nem az anyuka ul a kocsiban, akkor az all a dobogo tetejen. Reszelgetik a vasat ez meg jon a hutoszekrennyel es elkeni a szajukat. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#75928) FőDudu válasza WiZARD (#75925) üzenetére


FőDudu
addikt

Valoszinuleg csak az sms-ben kapott kod kellett az atutalas leokezasahoz.

Ennel azert vannak komolyabb megoldasok.
Persze barmit meg lehet oldani, kerdes erdemes-e....

FőDudu

(#75929) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Aranyos a praktiker kiszállítás, írtak egy sms-t ma este 7 után hogy holnap hozzák a bútort, válaszoljak jó-e. Visszaírtam hogy csütörtök jó e. Még nincs válasz.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75930) hobizoli válasza Samott (#75927) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ja es 2.8tonna alapbol, meg ha 5-n ulnek benne is adna a cigit :DDD

több drón kell ;P

(#75931) npera


npera
újonc

Hohó, kijött Tesla Björn első ID3 1st Edition tesztje.

Beleszkrolloztam. 135 Wh/km fogyasztás van egy táblázatában, ezt jól végig kell majd nézzem.

(#75932) eattila válasza WiZARD (#75925) üzenetére


eattila
csendes tag

Talan. De arra mar nem emlekszem hogy volt. De a mobilapp minden belepesnel ker pin kodot is.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#75933) FőDudu válasza eattila (#75932) üzenetére


FőDudu
addikt

Jo, de ezek a webbank belepesi jelszavat szereztek meg a geprol, a megerosito sms-hez meg a SIM kartyat.

A ketto eleg. A bankot nem terheli felelosseg.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#75934) JonesC válasza FőDudu (#75933) üzenetére


JonesC
csendes tag

Magyarul, ha meghal a teló, azonnal hívni a bankot. Bár nincs az az isten, hogy én bármit telepítenék a gépre amit egy idegen küld.

(#75935) Jahno válasza JonesC (#75934) üzenetére


Jahno
őstag

És látod, meghalt a teló de a szolgáltatónak sem esett le.

Legtöbb bankból amúgy telefonon ki lehet szedni pár adat ismeretében a webes eléréseket. Az sem egyszerű.

(#75936) FőDudu válasza JonesC (#75934) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha meghal a sim kartya, akkor lehet aggodni.... :C
Erre jo meg a tegi kodgenerator. Ami a kulcstarton logott es kiirta a kodot.

Vagy x osszeg folott csak szemelyesen lehet atutalast inditani.

FőDudu

(#75937) JonesC válasza Jahno (#75935) üzenetére


JonesC
csendes tag

Mondjuk tényleg viszonylag egyszerű eljárni a mobilosoknál. Szerintem alap kellene hogy legyen, hogy felhívják a felhatalmazót. Bár gondolom az ő száma volt az egyik amit "elloptak".

[ Szerkesztve ]

(#75938) Sipi-


Sipi-
tag

F@sza, kisebbik gyerek osztálytársának lejárt a karanténja pénteken (anyja volt pozitív), szombaton szülinapozott néhány másik osztálytársával. Hétfőn pedig pozitív lett a tesztje. :Y Miért nem lehet otthon maradni? :F Olyan rohadt nehéz? :F

Kontaktokat gyerekeknél nem kutatnak, de gyakorlatilag hétfőtől egyébként senkinél sem, mert a rendőrségtől ez a feladat átkerült a járványügyhöz, azoknak pedig még ennyi erőforrásuk sincs rá...

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#75939) Jahno válasza Sipi- (#75938) üzenetére


Jahno
őstag

"Kontaktokat gyerekeknél nem kutatnak,"

Ismerősöknél eddig volt ilyen :-O

(#75940) FőDudu válasza Sipi- (#75938) üzenetére


FőDudu
addikt

Valami napilap irta, hogy kontakt lehet az osztalytars, de a szulo nem.

Azaz covidos gyerek szuloje nem szamit kontaktnak...
Vagy valami hasonloan orbitalis baromsag volt....

Azaz covidos gyerek szulojenek nem kotelezo otthon rohadnia a karantenban.

Eszmeletlen, nem?

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#75941) eattila válasza FőDudu (#75940) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez eddig se volt maskepp. Amikor apam karantenban volt hazaerkezes miatt, anyam mehetett barhova. Pedig egy lakas, egy agy, stb.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#75942) Jahno válasza eattila (#75941) üzenetére


Jahno
őstag

Naja, de a hazaérkezés és a pozitív azért különbözik. Bár reggel olvastam a közlönyt és kezdem elveszteni a fonalat.

(#75943) BobaHWSW válasza npera (#75905) üzenetére


BobaHWSW
újonc

:W :DD

(#75944) Jahno válasza Gabibácsi (#75929) üzenetére


Jahno
őstag

Pfáááj, a Triumwyrat az magyar-e vót :-O

Mondtam már, hogy benne leszek az IMDB-ben? Vasárnap volt némi Vakondok forgatás. Jó lesz. És ne vedd el a magyarok sörét: [link]

(#75945) WiZARD válasza hobizoli (#75926) üzenetére


WiZARD
addikt

Mostantól rendelhető a Model S Plaid
<2.0 sec 0-100, 9 sec 1/4 mérföld, 1100 ló, ~830 km hatótáv ;)
Szállítás: Late 2021

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#75946) Jahno válasza WiZARD (#75945) üzenetére


Jahno
őstag

Tényleg, Semi már kb. 3 éve lett kihirdetve nem? Ott azt sem tudom mi volt a határidő.

(#75947) hobizoli válasza WiZARD (#75945) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az arara kivi leszek :DDD

saccra 140kUSD

több drón kell ;P

(#75948) Gabibácsi válasza Sipi- (#75938) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az emberek hülyék

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75949) Gabibácsi válasza Jahno (#75944) üzenetére


Gabibácsi
tag

Tiszta sztár lettél, olyan leszel mint tomcat :Y

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#75950) npera válasza WiZARD (#75945) üzenetére


npera
újonc

Na, erre utaltam tegnap. Ez most egyfajta "mic drop" az iparág számára.

Vicces időszak következik :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.