Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#73818) Jahno válasza zetor2000 (#73817) üzenetére


Jahno
őstag

Kínai occsó szemben szomszédnál elég jól bírja, most bátorkodtam egyet anyóshoz is felrakni. Szívtam is vele rendesen, mert meglévő refi persze konzolra hegesztve, az új nem passzolna, a bekötőzsinór meg jó rövid. Kibontottam hátul a dobozát, de az tényleg vízmentes. dupla doboz, gumitömítés, aztán refi háta belül gyantával teljesen kiöntve. Fogtam, régi refiből kibeleztem a foglalatot és ezüst fényvisszaverőt, aztán belekalapáltam az új refit. Éppen csak rá tudtam csukni az üveget, mert akkor már legyen. Legalább keveset zabál, többi kiderül. színvisszaadás a béka segge alatt és kicsit vibrál is, de utca felé jó lesz :-D Ellenben amit sarki közértben Steck márkanév alatt forgalmaznak fényforrást, azok baromi hamar tönkrementek.

Eredetileg kis RS7 helyére rakható spirál kompakt volt, az occsón ment ezer évet. Most LEDből 9ezresért lett volna bele cső sok hét múlvára, vagy Kínából még később. Mikor harmadik közértben a refire 1200at mondott az arc, ott már nem sokat gondolkoztam. Este néha még megy a makettkodás, lehet ház oldala kap egy mozgásérzékelős kiegészítést. Egy már van, sima napelemes valami, egy leszúrt virágtartón, de évek óta bírja. Nem kiabálom el :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.