Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67301) npera válasza Samott (#67300) üzenetére


npera
újonc

Engem mindig egyszerre borzaszt el és bizserget, amikor sederintve kapják el a padkát, mert kábé sejdítem a lelkem mélyén, hogy mi megy olyankor haza, de durván. A NeedForSpeed az egy referencia, minden más féjk nyúvsz... :C

(#67302) qnadam válasza npera (#67299) üzenetére


qnadam
veterán

ez az utcai drift arra jó, hogy megmutassák, mennyire tudnak vezetni. hát, ők ennyire.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#67303) npera válasza qnadam (#67302) üzenetére


npera
újonc

Ugye hogy?

Az utcai drift k*rva veszélyes, mert ha elkezded, akkor igazából eléggé bekorlátozod a saját lehetőségeidet.

Normál gördülés közben elég radikális manővereket tudsz végezni mielőtt a tapadás megtörne. De ha sederintesz, akkor már előzőleg megtörted a tapadást és egyfajta kényes egyensúlyon balanszírozol. A fórum advanced sofőr része (Blueboi és többiek :R ) ilyenkor is bámulatos kontrollról és nyugalomról tesznek tanúbizonyságot, de az átlag mókamajom a kopilációkban leginkább nyomkodja a pedálokat és rángatja a kormányt és reménykedik a legjobban. Pedig a hajózásból ismert jelenség itt is érvényes, ha a "constant bearing" feltétel megvalósul, akkor neki fogsz menni annak a tereptárgynak, ami állandóan azonos azimuth szerint látható.

Én alighanem egy elég gyáva indivídum vagyok, mert forgalomban még sosem mertem elrúgni egy erős gépkocsit. Ugyanakkor nem forgalomban próbálgattam mindenfélét és Blueboi gyermeki énét a 318IS gépcskocsival maximálisan meg tudom érteni. Long live RWD és a sederintés... :C

(#67304) npera


npera
újonc

Nova, good news. Megkompiláltam a videót. Valami eszetlen jó lett, bár ezt nekem nem lenne szabad mondani, mivel én csináltam. Szerintem lesz rajta 18 nézettség, amiből 15x én néztem meg. De nem számít, mivel nincs monetarizálva a csatornám és csak akadémiai érdeklődésből szerkesztek videókat.......... :C

Aaaaa... I am just full of sh*t :-)

[ Szerkesztve ]

(#67305) Phülöp válasza npera (#67304) üzenetére


Phülöp
addikt

Felesleges szerénykedned - az őrületnek ez a szintje engem csodálattal tölt el.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67306) eattila


eattila
csendes tag

Lattam jaguar f type hirdetest. Hat az a kocsi tiszta aston martin. :Y

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#67307) npera


npera
újonc

Ez vicces. 2018 november 1-el kiköltöztünk a lakásból, aminek a lakhatási jogát megvásároltuk 2016 márciusától. És ma este kaptam generált leveleket a HSB-től, hogy az összes hibabejelentést, amit eszközöltem 2016-2018 között "megoldották".

Álomszép. Remélem, hogy az új lakó elégedett a:

- lepattant élű műmárvány lappal a fürdőszobában
- megrepedt csempével a slozi alatt (a falból jön ki a fajansz, nem a padlón támaszkodik)
- a bejárati ajtót nem lehetett bezárni, tehát riasztó nélkül az ment volna be a lakásba, aki csak akart és 2x b*szta el a rendelést az elképesztően inkompetens szakembör (heroináron), tehát kábé másfél hónapig csak betenni lehetett az ajtót, de bezárni nem.
- a hálószobai ablak ferdén volt berakva és húzott be a hideg a résen át.
- a beüvegezett erkélyt megkezdő lerakódással az üvegen, amit hagyományos eszközökkel nem lehet lepucolni.

Mivel kábé 96 millió Forintot fizettek a lakásért, ezért tutira nincsenek elvárásaik.... :Y :C

Svédország, ami már-már Nyugat. Igazából nem Nyugat, mert az Helsinki........ :C

(#67308) npera válasza Phülöp (#67305) üzenetére


npera
újonc

:R

(#67309) npera


npera
újonc

Ne kérdezzétek hogyan találtam meg a videót. Vélhetően csak Phülöp talál benne valamiféle referenciát. Két Kalmopyrin-jellegű gyógyszert parodizálnak, szóval aki nem gyógyszerész (vagy nem Phülöp) az ne is nézze meg.

Csak saját felelősségre....

(#67310) npera válasza eattila (#67306) üzenetére


npera
újonc

Tudtad, hogy a tekerők bronzból vannak és idővel lesz rajtuk patina? Most már tudod :C

(#67311) Jahno válasza npera (#67309) üzenetére


Jahno
őstag

Segített az Akvavit, nehhh?

Nekem ez angol felirat nélkül elég necces.

(#67312) npera válasza Jahno (#67311) üzenetére


npera
újonc

Ezért írtam, hogy Phülöpnak van némi esélye, de a fórum többi része kábé esélytelen. Ez a bikkfanyelv érthetetlen, ha bármiféle normális nyelvet beszélsz.....

(#67313) eattila válasza npera (#67310) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem tudtam. De kis dorzsis szivacs megoldja nem?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#67314) halapidori válasza PELLE (#67285) üzenetére


halapidori
csendes tag

Akkor....?
Először mondjuk megkérdeznénk, hogy háttekivagy:)

(#67315) Phülöp válasza npera (#67312) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez a SvéDáNorvég nekem is esélytelen. De nem bánom, kicsit se.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67316) Jahno válasza halapidori (#67314) üzenetére


Jahno
őstag

Feltéeles mód, szóval mindegy (:- Ha a hóna alá vágná, akkro talán egy jó Borkuckó, de nem vágja csak a szájuk nagy :C

Esetleg mondhatta volna, hogy ez meg ez vagyok innen és innen jöttem (c)

(#67317) blueboi69 válasza npera (#67304) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én még be is lájkoltam :)

(#67318) npera válasza blueboi69 (#67317) üzenetére


npera
újonc

:R

Ez veszedelmes, mert a jövőben a Youtube feldob majd hasonlókat az ajánlóban... :Y :C

(#67319) npera válasza Phülöp (#67315) üzenetére


npera
újonc

Finn nyelvvel hogy állsz? Van ott is állami oktatás bevándorlóknak?

Svédeknél SFI a neve, svéd bevándorlóknak. Tipikusan erősen lottó jellegű, mert bármilyen csoportba kerülhetsz. Vannak csoportok ahol ténylegesen tanulni is akarnak az emberek. Én sajnos "melegedőbe" kerültem, ott leginkább csak traccsoltak, mobiloztak és semmit nem értettek semmiből. Másfél év után feladtam, de addigra megtanultam magamtól annyira, hogy el tudtam kezdeni beszélni.

Az elején a konzultcég bérelt nekünk egy tanárt hetente 2x 3 órát esténként, az ténylegesen ért is valamit.

Van valami ilyesmi tanfolyamra lehetőséged? Mert akkor elég jól neki lehet indulni a nyelvnek. Angolul beszélve eléggé limitált lesz a történet.

(#67320) npera válasza Jahno (#67316) üzenetére


npera
újonc

Meg a 20 forintos peep show?

(#67321) blueboi69 válasza npera (#67303) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hehehehe. Amúgy valóban nagy mázli is kell sokszor.
És amúgy néha nagyon hiányzik az e30. Emlékszem amikor a srácot vittem próbakörre, (ő vette meg az autót, félévente azóta is küld vmi képet az autóról, vagy kérdez valamit, hogy mi hogy volt megcsinálva) akkor is egyik kifordulásnál keresztbetettem szépen, aztán fülig ért a szája.
De néha szoktam nosztalgiázva nézegetni a téli csapatós fotókat, videokat és bosszankodom, hogy nagyon sok ilyen jellegű digitális lenyomat veszett el az évek során.
De még a kispolszkival kezdődött, ott a hiányzó lóerőket a hátul lévő motor segítette, oldalirányba.

Meghát amikor még volt hó télen...

Meg amikor már volt pályanap...

Ezután jött a futómű ugrade az állítható keménységű gátlókkal.
Sokszor hiányzik, de mostanság a garázs kipakolni sincs időm kb :U

Most meg a fűnyíró kapott állítható magasságú futóművet, a legalsó pozicióban, leér, ez már az első szint..

evvan, változnak az idők :)

(#67322) blueboi69 válasza npera (#67318) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Azokat majd diszlájkolom :D Amúgy én minden ilyen ajánlasi algoritmust meg tudok borítani, annyi féle téma érdekel és lájkoltam már be, hogy gyarkolatilag brutál változatos az amit feldobál ajánlatok gyanánt :)

(#67323) zetor2000 válasza blueboi69 (#67321) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pimp my fűnyíró :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67324) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Hazaértem a Pozsony utcából, otthagytam a kocsit katalizátorosnál. Hazafelé sikerült jó vonatra szállnom, vannak még csodák.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67325) ezittketto válasza ncc1701 (#66310) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Cégnél is hiába magyarázom, h az, h a vellanyász behúzza a kábelt, én ráteszek aljzatot, érpárkereső szerint ok, az nem hálózat építés. Mert hiába van link a pc, meg a switch szerint, attól még lehet az egész szar.

Mi okozhat ott még gondot? :F

(#67326) zetor2000


zetor2000
senior tag

Kínai elektromos autó gombokért... 930USD.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67327) ncc1701 válasza Bujdy81 (#67219) üzenetére


ncc1701
veterán

Nálunk jött egyik srác a bicós csapatból, h balcsi kör, de kis balatonnal, az kb 280km. Érdekes, h pont ez a srác az, aki a balcsi kör után leesik a bicóról, annyira behal.

(#67328) zetor2000 válasza ezittketto (#67325) üzenetére


zetor2000
senior tag

Háttöö.
Milyen kábelre milyen aljzatot?
Mondjuk, ha nem megfelelő a behúzott vezeték, és az átviteli sebesség nem éri el a kívántat, mert a nyomorult erek nem jók? Vagy mondjuk valaki színvak/tévesztő, és mindent más érpársorrendben köt be? Az erek belötése (a huzaltérkép) jó lesz, csak a sodrásszám miatt mégsem. Vagy ha az árnyékolást nem köti be a koma, akkor se a legtökéletesebb.
Meg láttunk már wago-zott cat kábelt... :D Vagy zselés érkötöttet, "csoki"-val toldottat...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67329) Jahno válasza ezittketto (#67325) üzenetére


Jahno
őstag

NEXT, FEXT, meg úgy egyáltalán a gagyi érpárkereső a párhuzamosat is jónak mondja, de attól még rosszul lehet bekötve. Gyárban is éppen ezek mennek, de jó lesz... Hoztak egy minimál tesztert, majd olyan tyúkbelet dugtak bele, amivel tanyán a sufniban nem gányolok. Én megfogtam a rendeset, kalibrálás, jéééé. És akkor nem mentem messze, nem is hiteles mérés, de csak az érsorrend elkötése miatt 50 végpontból 3 esett ki, amit butább "műszer" észre sem vesz. Aztán manapság gigabit meg POE van, lehet gondolkozni. Kábelre rácsapod az ajtót, akkor még forgalmaz, max. lassabban és izzad a switch. De az is lehet, hogy 5 év múlva romlik el szép lassan a falban, mert ilyet is láttunk.

(#67330) ezittketto válasza zetor2000 (#67328) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Vagy mondjuk valaki színvak/tévesztő, és mindent más érpársorrendben köt be?

Nem erre való az érpárkereső? :F
Bocsi, de láma vagyok a témában.. :B

(#67331) -NoVa- válasza npera (#67318) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hasonló sincs:)

(#67332) Jahno válasza ezittketto (#67330) üzenetére


Jahno
őstag

Érprkereső mondjuk pont a kábel végét azonostja. Azaz ufókereső, huhogó, ilyesmik.

Másikra a teszter való. Ezekból van nekem sok 1 dolláros, kicsit drágább, még drágább és a nagyot csak 5 évente egyszer bérelmi szoktam vagy haveroktól tarhálni. Bár már olcsók ezek, egy kisebb normális kijön fél millió alatt. Aztán jönnek a milliósak.

(#67333) ezittketto válasza Jahno (#67332) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Aztán jönnek a milliósak.

Atjaságos!! :Y
Hát az meg mit tesztel annyiból?

(#67334) ncc1701 válasza Jahno (#67329) üzenetére


ncc1701
veterán

És akkor még bithiba arányt nem is mértél.

(#67335) Jahno válasza ezittketto (#67333) üzenetére


Jahno
őstag

Átviltelt. Meglepő, mi? Telkónak dolgozva és rendesebb helyen eleve egy végponthoz egy A4es oldalnyi mérési jegyzőkönyv is tartozik...

Ráadásul ez modell szám szerint kifutó darab, de még a 10 évvel ezelőttinek is ugyanannyi a gyakorlati értéke:

[link]

(#67336) ezittketto válasza Jahno (#67335) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Kemény.. :Y

(#67337) Jahno válasza ncc1701 (#67334) üzenetére


Jahno
őstag

Ezért mondtam, hogy izzad a switch. Míg győzi. Manapság sok szar acélkábel van, már néha odahaza is kijön néhény hiba, aztán lehet szidni a Wint meg szolgáltatót.

Ha bitet nem is, de 56-84 byte közti adatnál szemmel is néztem, hogy mennyire látványosan és meddig torzul ha analógnak veszem. Az tetszett, Tompika játszott :C

(#67338) eattila


eattila
csendes tag

30k a gyári kürt a corollára. Azt hiszem akkor inkább hekkelés lesz!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#67339) qnadam válasza eattila (#67338) üzenetére


qnadam
veterán

a bontót ajánlanám :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#67340) eattila válasza qnadam (#67339) üzenetére


eattila
csendes tag

Van HELLA utángyártottam. Csak az sarus. Majd kollégával behekkeljük, ő autóvillamosságis is.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#67341) Jahno válasza blueboi69 (#67322) üzenetére


Jahno
őstag

Nálam most valami algoritmus megint félrement, nyomja a jóga/egészséges életmód és egyéb dolgokat, vagy éppen menjek a büntetésvégrehajtáshoz melózni reklámot.

(#67342) qnadam válasza Jahno (#67341) üzenetére


qnadam
veterán

a börit nekem is nyomja, már-már kedvet kaptam :DDD
nem takarítják a kommenteket elég gyakran, többen leírták, hogy a valóságban mennyit keresnek és mennyi kötelező túlora van :Ö

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#67343) Phülöp válasza npera (#67319) üzenetére


Phülöp
addikt

Feleannyi idő alatt 2x annyi szót tanultam itt, mint Máltán.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67344) Jahno válasza Samott (#67250) üzenetére


Jahno
őstag

Úgy néz ki, hogy nincs, vagy nem azt néztük.

Bárdihoz be kell vinnem a régit, letenni 270ezer pénzt, és saccperkábé megvizsgálás után egyenlegelik ki, hogy kicsit rá kell-e fizetni vagy visszaadnak kb. 100ezrest, mert abba belefértünk.

(#67345) Samott válasza Jahno (#67344) üzenetére


Samott
addikt

Jofejek, en meg mindig latom online:

[link]

Bonto esetleg? Szerelo se tud semmi okosat?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#67346) FőDudu válasza Samott (#67345) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt is akad sok raktaron.
[link]
[link]
[link]

Mellesleg Vw Polo szivattyuja a kep szerint.
Van ahol itt is kerik a regit.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#67347) Jahno válasza Samott (#67345) üzenetére


Jahno
őstag

Enyém elektrohidraolikus. Nem azért tudom, mert értek hozzá, csak mondták, hogy ez külön kaszt :-) Még akkor is, ha ott van a BBY kódja. Nahh, ezért lehet szívni a saját beszerzéssel és bontással is. Vagy elírták az árát, mindjárt meglesem Unixban is.

Egyelőre teljesen friss az infó, most pattantam le a Bárdiról és ül össze a válságstáb. Tudom, benzin, gyufa :W

Következő időpontom másik szerelőhöz péntek reggelre van, ott is mondanak majd valami hasonlót, aztán lehet akkor júli 13 körül újra letámasztom itt vidéken mert van mindenféle felújítós ember, kérdés rettegjek-e tőle vagy sem.

(#67348) Jahno válasza FőDudu (#67346) üzenetére


Jahno
őstag

Többnyire kérik a régit, mert úgy nekem lenne jobb, ezt tegnap pont így kezdtem.

Linkeden meg max. az Eurót tudom értelmezni, többi turista nyelv nem nekem való :-D Ha azt látom, hogy BBY, akkor van remény. Ami egy furcsa hal lehet.

Talán ez alapján, mert TecDoc még csakcsak akad, ahhoz meg kellene fejtenem hozzá egy Oracle DB jelszót valami ősöreg mentésből.... "DELCO REMY: DSP043, DSP1640"

(#67349) FőDudu válasza Jahno (#67347) üzenetére


FőDudu
addikt

Mi baja van?

Mert ha netan elektronika vagy valami elektronikus ize (szenkefe/csapagy/stb), akkor a 14. kerulet Czobor utcai szaki lehet olcson megjavitja.

Apamat a Peugeot szerviz akarta szivatni a 2 ev 1 nonapos autoval, hogy vegyen uj inditomotort, de kozben meg adja le a regit, stb. Majd 200K-ert.

Czobor utcai szaki 8e Fortintert elharitotta a menet zarlatot.
Egy telefont meger.

FőDudu

(#67350) Samott válasza Jahno (#67347) üzenetére


Samott
addikt

En csak tet nelkul tippelgetek, probalok segiteni, de a szerelod biztos jobban tudja mi kell bele. Te csak tajekozodj, majd o eldonti mi kell bele. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.