Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67451) Jahno válasza zetor2000 (#67448) üzenetére


Jahno
őstag

6.5 elég lesz, most nyomjuk a történetet. És nem értem hova tűntek a tényleg félre rakott cuccaim, most kicsit vakarom a fejem hátha benyomva szomszéd kezébe adtam. Volt egy GUS, ET6000, Spea V7, Vuduk és némi Blaster.

(#67452) Jahno válasza zetor2000 (#67448) üzenetére


Jahno
őstag

Amúgy E! Van hozzá diszk:

[link]

(#67453) FőDudu válasza Jahno (#67447) üzenetére


FőDudu
addikt

mobile.de
Az evjaratodbol benzinesben van vagy 300 darab. Valogathatsz.

FőDudu

(#67454) Phülöp válasza Samott (#67435) üzenetére


Phülöp
addikt

Jó ez a coub, 3 böngészőből se indul el. :DDD

Szerk: chrome másodszorra hajlandó volt, bezárás után újra a linkre kattintva, 2x újratöltve

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67455) npera


npera
újonc

Nova, good news!

Kitakarítottam az OSD-ket, most már közel azonosan néznek ki.

(#67456) Jahno válasza FőDudu (#67453) üzenetére


Jahno
őstag

Szerintem nem így fogom megváltani a világot, de köfi :-P

(#67457) FőDudu válasza Phülöp (#67454) üzenetére


FőDudu
addikt

Bongeszobol is valami nevtelen semmit hasznalsz?
Safari viszi, Chrome viszi, mobilon meg a Samsung browser is viszi.

FőDudu

(#67458) zetor2000 válasza Jahno (#67451) üzenetére


zetor2000
senior tag

A Gravis sokat ér. Ha működik, akkor pláne. A többi szerintem nem nagy etwas, de nem értek ehhez a korhoz már. Még a beállíása csak-csak menne ennekannak, de árazni már nem tudom. Szonylaszterem van, de már az is valami Audigy 2 ZS, újgenerációs hóbort.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67459) FőDudu válasza Jahno (#67456) üzenetére


FőDudu
addikt

Pedig ha veszel egy szinhelyeset, csak a rendszamot kell atraknod ;)
Alvazszamot a kutya nem nezi meg - vizsgan kivul...

FőDudu

(#67460) Gabibácsi válasza zetor2000 (#67434) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az edo az tök újfajta ram nekem :Y

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67461) npera válasza FőDudu (#67459) üzenetére


npera
újonc

Vagy akkor már egyből egy Golf Harlequint. Mert akkor már legyen merész. Az is színhelyes....

(#67462) FőDudu válasza Gabibácsi (#67460) üzenetére


FőDudu
addikt

Suliban mi meg csinaltunk ram modult is.
SIMM es SIP (tuskes) csatival is.

FőDudu

(#67463) FőDudu válasza npera (#67461) üzenetére


FőDudu
addikt

fasza lehet egy karcolas miatt 2-3 szinnel kodolni....

FőDudu

(#67464) Gabibácsi válasza Jahno (#67450) üzenetére


Gabibácsi
tag

Na és, komplett átszereled :DD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67465) Gabibácsi válasza zetor2000 (#67458) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem dobozos számlás gravis pnp-m is van...
működik

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67466) Gabibácsi válasza Jahno (#67429) üzenetére


Gabibácsi
tag

Csajozni menjek csajjal? Minek nézel te engem?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67467) -NoVa- válasza FőDudu (#67463) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egy karcolás miatt micsinálni? Bármit csinálni egy karcolás miatt az valamit súlyosan kompenzál :D

(#67468) FőDudu válasza -NoVa- (#67467) üzenetére


FőDudu
addikt

Ne feledd, erre autobzuik is akadnak ;)
Van aki a cipojet is naponta kipucolja...

FőDudu

(#67469) FőDudu válasza Gabibácsi (#67464) üzenetére


FőDudu
addikt

Vett volna Alfat. Azok motorkodosak, nincs motorszam.
Atrakja, muxik, kutyat nem erdekli.
:C

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#67470) npera válasza FőDudu (#67469) üzenetére


npera
újonc

Vagy rögtön LS3-swap, mert azt már régen mondtam.

(#67471) FőDudu válasza -NoVa- (#67467) üzenetére


FőDudu
addikt

Es nem ko'dola'sro'l van szo, ne aggodj....
Bar egy jo editor kezeli a szineket rendesen... :C

FőDudu

(#67472) zetor2000 válasza Gabibácsi (#67465) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem is volt, amíg volt alá gépem. Aztán fejlődött a világ, a GUS meg elkerült.
De volt Classic, Max, PnP-m és ACE-m is. Sőt, SB AWE 64em is volt egy időben.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67473) Phülöp válasza FőDudu (#67457) üzenetére


Phülöp
addikt

Mobilon Chrome, Samsung gyári és Brave.

Egyikkel se indult el elsőre.
Ja, tudom, velem van a baj, nem ezzel a fostalicska sz.rkupaccal, amit ráerőltetnek az emberre. Animgif pont elég lenne ilyesmire.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67474) Jahno válasza FőDudu (#67463) üzenetére


Jahno
őstag

De ha csak egy elem sérül akkor jobban jár :DD Karcolás nem nagyon zavar, ez a dolga. Viszont kezdek öregedni, már váltószoknyát nézegetek.

(#67475) Gabibácsi válasza zetor2000 (#67472) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én megtartottam , a sima gust meg a pnp-t is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67476) zetor2000 válasza Gabibácsi (#67475) üzenetére


zetor2000
senior tag

A következő előttem álló feladatok egyike, hogy átnézzem a pincémet, és ami ilyen ócsáré régi akármi, az ne legyen. De ezek modernkori PCs vackok.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67477) Samott válasza Jahno (#67449) üzenetére


Samott
addikt

Az autos is a piroson ment szerintem, csak a teherautos volt szabalyos.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#67478) Samott válasza Phülöp (#67473) üzenetére


Samott
addikt

A hiba az on keszulekeben van, most direkt megneztem telefonrol is: opera, chrome viszi szepen elsore. Egyebkent igen, ha animgifkent jon szembe az is pont eleg lett volna. De animgif egyre kevesebb van, rovid video meg egyre tobb.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#67479) eattila válasza -NoVa- (#67467) üzenetére


eattila
csendes tag

Ha karcolas miatt teendo lenne mar eret vagtam vilna magamon. Karcosan vettem :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#67480) Phülöp válasza Samott (#67477) üzenetére


Phülöp
addikt

Nagyon úgy nézett ki a dolog, hogy ezek ketten versenyeztek, közel azonos (qrvanagy) sebességgel értek be a kereszteződésbe. Furgonos meg rosszkor volt rossz helyen, be is szopta vastagon.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67481) Phülöp válasza Samott (#67478) üzenetére


Phülöp
addikt

odáig töltődött be az oldal, hogy a kezdőképen megjelenő kéz ikonra rá lehetett tapicskolni, utána a karika forgott kb. másfelet, majd beállt az egész
ugyanez történt mindhárom böngészővel (legfrissebb android tegnapelőtt reggel települt, a böngészők pedig manuálisan lettek frissítve tegnap este)
mágia - vagy ahogy a sokat látott svéd cimborám mondaná: MAGIK

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67482) Jahno válasza Samott (#67477) üzenetére


Jahno
őstag

Néztem kétszer, de nem tudom, még az is lehet, hogy együtt nyomták vagy passz. Elsőre megfordult a fejemben, hogy keresztben jött és rongyolt volna át egyenesen de aztán nem tudom. Biztos szelfiztek azért nem látták a lámpát, abban van ráció.

(#67483) Samott válasza Phülöp (#67481) üzenetére


Samott
addikt

Lehet hogy a szolgaltatonal van valami? Wifirol neztem, digis nettel. Ezek nem nagy dolgok, hamar le kene toltenie.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#67484) Phülöp válasza Samott (#67483) üzenetére


Phülöp
addikt

nem tudom, de nem is ér annyit, hogy nyomozzak
valahol volt egy kis fennakadás útközben
végül meg tudtam nézni, úgyhogy az információ átjött

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67485) qnadam válasza Phülöp (#67473) üzenetére


qnadam
veterán

az animgifet rég el kellett volna ásni a francba. szar a minősége, de cserébe legalább nagy is a fájl.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#67486) Sipi-


Sipi-
tag

Ma láttunk egy leparkolt GMC Yukon XL-t. Asszony azt mondta, hogy azt talán nem pakolná teli egy 7 napos nyaralásra. (1300 literes csomagtér :D)
Baromi nagy kocsi, az oldalsó tükrök alja a kisebbik fiam fejtetőjének magasságában voltak. Viszont benézve nem a ronda, baromi egyszerű amerikai beltere volt, hanem egészen európai :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#67487) Phülöp válasza qnadam (#67485) üzenetére


Phülöp
addikt

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67488) zetor2000 válasza Sipi- (#67486) üzenetére


zetor2000
senior tag

Tegnap olvastam, hogy lesz valami 7 liter körüli Ford motor, amit lehet személygk-ba is építeni. Szóval "rendes méretű" autók is lesznek még egy ideig. Nem mindenki downsizingol. (lyály, de szép, magyar szó)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67489) ncc1701


ncc1701
veterán

Sztem még jó ideig tudsz venni valami rendes, benzines motoros gépet, max usa-ból. Illetve azt asszem a szlovákoknál meg lehet venni bármi amcsi vasat. Dodge challanger 6.4 plö 17milla asszem. Dodge ram is van 5.7, vagy nagyobb, rendes hemi mocikkal. És ugye bármikor inkább egy ilyen dög, mint mondjuk egy 5-ös bömös. És ahhoz képest városban eljárkálsz vele 15-17 literekkel, ami egy 400-450 lovas, 2T körüli vastól nem is rosz.

(#67490) blueboi69 válasza Phülöp (#67487) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Tegnap pont elottunk csaptak el egy felnott macsekot. Felek a mienknek is ez lesz a sorsa. Hatso kertben lesz eleinte, talan akkor nem az uttesttel kezdi a vilag felfedezeset.

(#67491) npera válasza ncc1701 (#67489) üzenetére


npera
újonc

Van egy romantikája az ilyesminek. Engem az amcsi vasakban a sok-sok mutatós műszer bűvül el. Amikor van külön hőmérő mindennek IS és mellette még akksi kapocsfeszültség is. Óóóóóó....

És persze V8 rotyogás.

Egy Camaro extra műszerei:

Egy Dodge Challenger Hellcat Widebody valami sárga vagy méregzöld színben....

Nekem egy komoly problémám van ezekkel a vasakkal, ami praktikus probléma. Nagyon sok hely van, ahova alig tudnék befordulni vele, vagy ha be is imádkozom valahogy, akkor utána ki sem tudom nyitni az ajtót. És kábé mindenki IS rávágná az ajtót akárhol is próbálok meg megállni, mert a parkolóhelyek 20 centivel keskenyebb kocsikra vannak méretezve.

A közelben van egy Dodge kereskedés, hozzák ezeket a kocsikat is kamionnal és mindig csorog a nyálam. Főleg ha valami vidámabb, élénkebb színe van.

Itt egy holland Hellcat POV rivjú. 10:16-tól elkezd magyarázni, hogy hagyja az ESP-t street módban, mert sport módban túl sok kipörgést enged és fél tőle. Aztán rábeszéli magát, hogy átrakja sport módba és nyom egy kövérebb gázt. A tükörben csak füst van 100-ig, és azért csak addig, mert inkább ott félbeszakítja a burnoutot. Elég vadóc...

(#67492) npera válasza blueboi69 (#67490) üzenetére


npera
újonc

Kábé 2-3 km-es körben járkálnak. Szóval a hátsó kert az első nap lesz behatároló tényező a macskának.

(#67493) Jahno válasza blueboi69 (#67490) üzenetére


Jahno
őstag

Úgyis a macska dönti el, hogy merre megy vagy nem megy.

(#67494) ncc1701 válasza npera (#67491) üzenetére


ncc1701
veterán

Igazából ezek itthon játszós vasak, nyilván városba nem praktikus, munkába járni meg hát, ha, ha az ember megszokta a fele-harmada fogyasztást, akkor nem örülne nagyon.
Nézegettem ilyen 30+ éves klasszikus dögöket, kint tizen pár ezer dodóért adják, de mire bejön, meg az ember összerakja, h jó is legyen, szerintem 10M alatt az sem áll meg. De mondjuk akkor van mondjuk egy 69-es dodge charger-ed. És ha már úgyis hozzá kell nyúlni, ezekhez annyi tuning cucc van, h az beszarás. A fíling ugye nem mindegy, egy ilyet itthon ezerszer jobban megnéznek, mint egy prosztó bömöst-audit-mercit. Vagy szinte bármit.
De igazából mindegy is, mert ezt bármikor elkezdem számolgatni, mindig oda jutok, h ilyen hobbihoz én csóringer vagyok, vagy inkább skót, sajnálnám rá a pénzt. Még akkor is, ha ezeknek az ára már felfele megy, és befektetésnek sem utolsó.

(#67495) Jahno válasza npera (#67492) üzenetére


Jahno
őstag

Régebben láttam GPS-es nyakörves tesztet, erre most hirtelen egyet sem találok. Érdekes volt. Aztán sógorné macskája meg ennek az ellenkezője volt, mert csak a kerítésig ment el és kész. Idegen macska is csak a kerítés vonálig jöhetett. Láttam párszor, mikor betolakodót rakott rendbe, az sem egyszerű.

Ja tényleg, rákérdeztem a disszidens macskánkra. Azt mondják, hogy lakásba sem nagyon megy be, havonta benéz vagy szól valakinek a kaja miatt, de le sem heveredik, csak inkább kint az udvaron, teraszon hesszel.

(#67496) -NoVa- válasza ncc1701 (#67494) üzenetére


-NoVa-
őstag

Megnéztek a Volvoval is, amikor le volt szakadva a kipufogódob. A Subaruval még ennyi tuning sem kell, megnyomom a Start gombot, az utcában mindenki abbahagyja a beszélgetést, és odanéz, hogy miapicsa. Jobban szeretem a halk autókat, az 1.4 Turbo Fiat500-al senki nem nézett meg, és ment hiperélvezetesen.

(#67497) Jahno válasza -NoVa- (#67496) üzenetére


Jahno
őstag

Fiat 500 nekem teljesen kimaradt, hogy máig gyártják ezt a formát, csak a napokban láttam párat szép állapotban és akkor néztem, hogy jéééé, ez nem is oldtimer. Aztán Wikipédiát felcsapva jött a többi infó, hogy ha igazi régi vas lenne, akkor nem is így nézne ki, mert az általam ismert 500as előtt volt jó pár modell, egészen a 30as évekig visszamenőleg. Kölcsöngyereknek is mutattam, simán bejött Neki, csak nem volt a környékbeli kereskedésekben.

(#67498) blueboi69 válasza Bujdy81 (#67410) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Pestlőrincen

(#67499) blueboi69 válasza Phülöp (#67403) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Tévedtem. Ma rákérdeztem, régen volt ilyen, hogy ha megbukik az autó, de nem életveszélyes, akkor kap haladékot. Ez már nincs, időben kell vinni az autót, hogy legyen időd, hogy megjavítsák, mire tényleg lejár...

Viszont a műszaki állomás mellett van egy nagyobb (helyi viszonylatban) szerelőműhely. Ma elvittem oda az autót, hogy nézzék át, hogy mi lehet még cserés.
Átnézték az autót, felírták mi kell meg mi az ami necces lehet. És nem kértek érte egy forintot sem :Y Felajánlották volna, hogy megcsinálják az autót (és le is műszakiztatják), de ők bmw-t nem vállalnak, mert nem értenek hozzá.

(#67500) Gabibácsi válasza blueboi69 (#67490) üzenetére


Gabibácsi
tag

Tökmindegy, ki fog menni, nem tudsz mit csinálni. Ha ennyire aggódsz, ne legyen macsek szerintem. Még mindig a gyerek miatt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.