Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67551) ezittketto válasza qnadam (#67549) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Jó a többi adat is viszonylag érzékeny, de azért mégsem egy aláírás, ami minden hivatalos dolog intézésekor rákerülhet egy bármilyen szerződésre..
Egy cím, egy születési dátum könnyen megtudható bárkiről, de egy aláírás ráadásul bedigitalizálva érzésem szerint sokkal nehezebben.
És tényleg nem értem mi szükség nekik ismerni azt.

szerk.
(egyébként a bankom rendelkezik az aláírásmintámmal)

F@szság ahogy gondolom/érzem? :F

[ Szerkesztve ]

(#67552) ezittketto válasza Jahno (#67550) üzenetére


ezittketto
csendes tag

A bankkártyám adataival amióta minimum kétlépcsős azonosítás létezik kb semmire nem mész..
Az aláírásommal nem rendelni lehet, hanem pl szerződéseket megkötni a nevemben, ami azért nem egy kategória.

(#67553) qnadam válasza ezittketto (#67551) üzenetére


qnadam
veterán

a bank azzal a mintával rendelkezik, amit te adtál meg nekik, nem a központi nyilvántartásból.

a paypal nem fog azzal bohóckodni, hogy a jogsidról lenézett aláírásoddal szerződéseket kössön a nevedben főleg, hogy az összes kártyaadatoddal rendelkezik. a paypallel egyébként is szerződésben állsz, ha nem elektronikusan mennének a dolgok, akkor is alá kellene írnod velük valamit.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#67554) ezittketto válasza qnadam (#67553) üzenetére


ezittketto
csendes tag

akkor is alá kellene írnod velük valamit
Ebben mondjuk van 'némi' logika. Kezdessz meggyőzni :)
De amúgy én nem is a pp-sektől félnék a visszaélések kapcsán, hanem egy esetleges adatszivárgás esetétől..

(#67555) zetor2000 válasza Jahno (#67550) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pedig most akartam rendelni 2 karton unikumot, a PPtől megszerzett kártyaadatokkal. Meg sört is, mert melegem van.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67556) qnadam válasza ezittketto (#67554) üzenetére


qnadam
veterán

nulla kockázat nincs, de az aláírásodat sokkal kényelmesebben is le lehet lesni.
viszont bármit is odakarmolhatnak a papír aljára a nevedben, a másik fél se ismeri az aláírásod... ha meg eljut a dolog a rendőrségig, úgyis jön az írásszakértő megmondani, hogy te írtad-e vagy sem.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#67557) zetor2000 válasza ezittketto (#67554) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem gondolnám ennyire katasztrofálisnak a dolgot.
Szerinted mennyire nehéz megszerezni az aláírásodat? Szerintem könnyebb, mint gondolod.
És miért pont a PPnek nem adod meg, aki ugyanolyan pénzintézet kábé, mint a bankod, akinek meg simán megadtad?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67558) zetor2000 válasza qnadam (#67556) üzenetére


zetor2000
senior tag

Volt kollegám, aki került ilyen szituba. Elég necces sztori.
"Becses" neje hamisított egy meghatalmazást, hoigy felvehessen a kollega nevében pénzet a Bankból. Fel is vett jó sokat, le is lépett vele.
Rendőrség, miazmás, írásszakértő kihozta, hogy a kollega írta a papírt, hogy a nej felvehessen... Pedig két kézzel tiltakozott, hogy de nem. Aztán lett egy normális írásszakértő is, de vannak nem annyira szakemberek ebben a műfajban is.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67559) zetor2000 válasza ezittketto (#67548) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez miért jó, hogy náluk van a pénzed, és nem nálad?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67560) ezittketto válasza zetor2000 (#67559) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Ez azért kellett, mert a bankom (bp) minden idegen pénznemben történő visszautalásnál ~5$-t levon kezelési költség címén és ez nem volt annyira vicces egy 15$-os termék visszatérítésekor. De pláne nem lenne, egy 100 alkalommal nekem utalt 1$ esetében!! :D

Ott meg nyitottam egy forint számlát ezáltal azon gyűlik alapértelmezetten az ilyen visszautalások összege és ha véletlen úgy döntenék, hogy nem akarom levásárolni, akkor költségmentesen át tudom utaltatni magamnak az ott forintban megjelenő teljes összeget.

[ Szerkesztve ]

(#67561) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Üdv Balatonfüredről.
közben a cég már olyan papírokat is kért mint kb egy c átvilágításhoz kell, de megírtam nekik hogy sorry, itt Magyarországon van olyan hogy gdpr, és nem fogok harmadik félnek adatokat szolgáltatni.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67562) ezittketto válasza Gabibácsi (#67561) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Na te is kezded?! :DDD :DDD :DDD

(#67563) Jahno válasza ezittketto (#67551) üzenetére


Jahno
őstag

" de egy aláírás ráadásul bedigitalizálva érzésem szerint sokkal nehezebben."

Van a táskámban vagy 150 darab... Ma kiosztok úgy saccperkábé még 20at, vírusveszély után meg úgy osztom majd a postásnak is, mint szürke szamár a ködben.

Amúgy sem tudják mihez viszonyítani, bármit alá is kaparhatnak a nevedben :C

(#67564) Jahno válasza Gabibácsi (#67561) üzenetére


Jahno
őstag

Végül milyen akciós miazmást találtál? Majd menjetek hajózni :-P

GDPR-t nem értem, kérheti, csak azt is le kell papírozni. Az jó kérdés nálam súlyoznának-e egy ilyen hirtelen friss orosz kapcsolatot :think:

(#67565) ezittketto válasza Jahno (#67563) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Az enyém megvan neked? Kétlem..

Jaja bármit rákaparhatnak amúgy, csak pont ahogy előbb te írtad fentebb egy pereskedés esetén viszont engem igazol, ha az nem az.

[ Szerkesztve ]

(#67566) blueboi69 válasza ncc1701 (#67533) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Leszarod oké. A kutyák is a ház előtti térkövet. Azt azért csak nem hagyhatom ott. 2-3naponta fűnyírás, ezt sem hagyhatom ott. Egyéb kerti szépítések, mert az jó. Meg gondolom nyanyával nem szoktatok játékokat, kavicsokat, kerti szerszámokat szétdobálni a kertben naponta, hogy aztán ezeket nézzétek mindenhol :)

Szóval szép gondolatok ezek, csakhát nem univerzálisak.

(#67567) Jahno válasza ezittketto (#67565) üzenetére


Jahno
őstag

Tudja fene, de az enyém ott van jó pár ezer embernél, az biztos. Tippelni lehet, lesz az 10ezres nagyságrend is. Vagy piros.

(#67568) WiZARD válasza qnadam (#67537) üzenetére


WiZARD
addikt

Hát erre a kérdésre már én is gondoltam.
Abban bízok, hogy ketten csak ki bírjuk venni. Ha nem akkor addig magammal hordom mindenhova, amíg ki nem találok rá valamit :D

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#67569) Jahno válasza WiZARD (#67568) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg azok gondolkozom, hogy kinek mi, de ilyet eddig csak telekommunikációs boltban vettem :DD

(#67570) WiZARD


WiZARD
addikt

Ma is volt pár köröm OTP-vel és végleg tele lett a f.szom velük.
Itt Győrben se USD számlát nem nyithatok a forintos mellé se bezárni nem tudom a számlám. (K&H simán bezárta Győrben a Bp-n nyitott számlám)
Így ha már megyek legközelebb Bp-n fiókba akkor inkább bezárom az egészet, mint hogy ott nyissam az USD számlát...

Melyik bank, ami jó? :D

Babaváró hitelhez be kell mutatni gyerek papírjait. Jött is levél otp-től, leírják mit kell bemutatni. Beviszem, erre közli hogy akkor még kell mellé 3 oldalas lófaszt kitölteni és asszony is írja alá.
Nem tudtam meggyőzni őket, hogy én csak bemutatni akarok.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#67571) Jahno válasza WiZARD (#67570) üzenetére


Jahno
őstag

Úgyis mindegy, elég kevés bankot tudnék mondani, amit valami ismerős nem szid habzó szájjal, mert mindenki is hülye :C

(#67572) WiZARD válasza Jahno (#67571) üzenetére


WiZARD
addikt

Na ettől félek én is, hogy a többi se jobb és nem vagoyk benne biztos hogy váltással igazából nem csak magamat szivatom.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#67573) Sipi- válasza blueboi69 (#67525) üzenetére


Sipi-
tag

Megy is szerelőhöz a kocsid (gonosz mód on) :))

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#67574) npera


npera
újonc

Chopban szitává lőttek egy kocsit, ami megpróbált valami barikádon átjutni. Egy fekete férfi belehalt a sérüléseibe, egy fekete srác pedig még kórházban van. A rendőrségi nyomozást akadályozza, hogy a magukat őrségnek kikiáltó BLM-es illetők a nyomokat megpróbálták eltüntetni, valamint nem kooperálnak a rendőrökkel.

Ez meddig megy még vajon így? Amíg Trump be nem küldi a hadsereget?

(#67575) Samott válasza npera (#67574) üzenetére


Samott
addikt

Trump egy bohoc, ne varj lehetetlent, mar intezik: Seattle polgármestere elrendelte a korábban autonóm zónának kikiáltott terület felszámolását - aki amugy Demokrata meg no es leszbikus. Lesz itt tudathasadas rendesen.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#67576) FőDudu


FőDudu
addikt

Lidl kuldott egy bontatlan uj grillt.
Akkor ez igy is marad. Megvarom a gazost (tracking szerint a futarnal van, szerintem holnap megerkezik) es hasznaljuk azt.

Nejem azt hitte a masik jott meg - de arra felkeszitettem, hogy az nem lesz konnyu doboz.
Ha valakinek kell, akkor szoljon....

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#67577) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Bezárhatom az 1 hónapja nem frissült trackingoldalt, a postás a kezembe nyomta:

Spoiler: Audiofil kurvajó izé.

(#67578) Phülöp válasza -NoVa- (#67577) üzenetére


Phülöp
addikt

elég bazári
mechanikus hangtovábbítást jelképez az a néhány fogaskerék?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67579) FőDudu válasza -NoVa- (#67577) üzenetére


FőDudu
addikt

En a P1-et mar elo se veszem. ;)
Ha kell valakinek, akkor szoljon.

FőDudu

(#67580) -NoVa- válasza Phülöp (#67578) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez volt a kevésbé ronda faceplate a rendeléskori 2 darabos választékból, és egyben szerencsére az olcsóbb is. Amúgy sima kékes tömör gyantatest a szükséges helyeken szellőzőfuratokkal, nem annyira vészes, az az UVzöld eartip meg nem járt hozzá alapból, inkább kényelmi, mint esztétikai választás.
A belében meg csupa igényesség. A hangváltó 2-2 dipswitchhel ízlés szerint hangolható tovább, aztán a hagyományos membrán külön hangkamrában külön csővel adja a mélytartomány hangnyomását, az armatúrák pedig szépen kidolgozott párosítóval, előtétszűrővel.
Szerencsére a mérnöki munkát nem spórolták ki úgy, mint az esztétikait.

(#67581) hobizoli válasza Samott (#67371) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert nem szereti, mert azzal nem tud "levenni" pluszban

amugy meg a forgalmiban levo alvazszam es motorkod alapjan nezik ki neki is meg neked is mi kene ha volna, ugyhogy ha szart adtak neked, akkor o is ugyanazt kapta volna, mert a forgalmazo adatbazisaban van rosszul berogzitve a tetel

pont a minap volt ebbol a FB-n megint vita, hogy hatde ha a tulaj hozza a cuccot, akkor dragabb a munkadij, meg ha all a csaposon az auto, akkor dupla oradijat szamol
erre vissza irtak neki, paran, hogy OK, de ha nincs kesz az auto, vagy mozgaskeptelen, vagy elromlik, akkor az autoberlest ugye fizeti majd a kieso napokra, meg dupla oradij visszafele is jatszik kötbérként? vagy a kieso napi bevetelt, amig a haszonjarmu nem termel penzt, azt felszamolhatjak-e visszafele ok is, vagy annak diszkrét feledés homályába kell vesznie?
na ez a verzio egybol nem akart tetszeni

ja meg a garancia... ami maszek szerelonel kb a kapuig van
meg is kerdeztem egy regebbi hasonlo temaju vitanal, hogy tegyuk fel felujittatok egy motort koppra, a szerelo szedi ki, szedi szet, viszi a gepmuhelyes emberehez, rakja ossze es be
en kifizetem neki az egeszet, ahogy kell utana 4500km mulva vmi megbenul vezerles feszito gorogje es szetveri magat a motor
mire van gari?
a feszitogorgore? es leboxolja a forgalmazoval a felujitas koltseget?
vagy ad egy masik szinten koppra felujitott motort?
egybol jott de 15eves autoba miert adna egy uj motort?
mert pl felujitott is kerul bele nem reg?
bontott motor es az oradijat fiezteni kell akkoris, meg... aha, de

ja meg a masik, amikor felszamoljak teliarban pl a Brembo fektarcsakat, es a leghitvanyabb szar kerult bele okosba', ami teli aron is fele annyiba kerul, mint a Brembo-bol a kedvezmenyes csokos%-s ara, es gondolhatod, hogy a gagyit is igazabol fele aron vettek bele
csak ugye a gyari Brembo felismerheto, mert egyreszt benne van a gyari markajelzes is az élében meg a minimum méret is bele van utve szamokkal
amikor meg nehezmenyezed, hogy 3 honap mulva ut a fekezeskor üt a fekpedal a elvetemedett fektarcsa miatt, akkor meg jon a kanyarduma, hogy '"el lett fekezve" meg "ezek ilyenek", aztan megcsinalja megegyszer

meg a Punto-nal volt anno egy ilyen, hogy megvettem a Brembo fektarcsakat elore-hatra meg beteteket hozza normal aron 58k-ert, es tibibacsi kicserelte kb 35-40perc alatt alatt 5k-ert, megvartam a munkat, ott dumalgattunk az auto mellett kozben
ha nem tartom fel, akkor nem lett volna fel ora sem, es nem levegos kulccsal csinalta, mert a muhely foglalt volt kint csinalta elotte egy sima hidros emlovel

elotte felhivtam szervizeket, jottek az arajanlataikkal 124k-tol 146k-g
en 58k-ert vettem meg hozza mindent, akkor ok azt megvettek volna 35k korul, es szerenytelen 90-110k-s munkadijat szamoltak volna fel
nemtom, de nekem ez semmilyen oradijjal nem jott volna ki, meg akkor sem ha 58k-rol indulunk, mert 6 oran at sosem tart ennek a csereje
amugy belegondolsz mi kell hozza hogy ki tudd venni a feknyeregbol a kopott beteteket:
4-5 csavar a felnin, kerek lent van
1 csavar felni pozicionalo tuske, az fogja ossze a kerekagyat is a fektarcsaval, hogy kerekcsavarok jo pozicioban legyenek, ezzel a fektarcsa is mar lent van
onnatol a feknyerget fogja ket csavar, azokat kitekered, ezzel mar kibuktathatod, mert annyit enged a flexibilis fekcso es egy drot rugo tartja pozicioban a beteteket
kipattintod, ki is esik a ket betet
ez egy gyakorlott szerelonek nincs 3 perc sem
akksis furo + drotkoronggal megtisztitodik a kerekagy fektarcsara felfekvo resze, WD40 vagy rézspray-l megfuj a felulet, fekdugattyu vissza tolo kezi szerszam tuti van keznel egy muhelyben, uj fektarcsa fel, rogzito tuske be, utana uj betet be a nyeregbe, rogzito rugok be, 2 csavar a feknyereg tartohoz be, kerek fel, 4-5 csavar be
ez nincs tiz perc egy kereknel a kezdestol, a 4 kerek kb fel ora
erre hova akar felszamolni 6-8 orakat?

nezd meg a gumisnal amikor atszerelteted a kereket teli gumis felnit a nyarisra, akkor levegos kulccsal mennyi ido alatt kapjak el a 4 kereket
na onnantol 3-3 csavar van kerekenkent addig, amig kint van a betet is meg a fektarcsa is mar

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#67582) zetor2000 válasza FőDudu (#67576) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jelen... :D
Ha már említettem, hogy szeretnék venni egy ilyet, és neked tényleg nem kell, akkor szívesen átveszem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67583) FőDudu válasza zetor2000 (#67582) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha nalatok nem lesz, akkor majd valahogy eljut hozzad.
Addig ki se bontom.

FőDudu

(#67584) zetor2000 válasza -NoVa- (#67577) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem reggel egy Microsoft Surface Pro 3ashoz való töltőt nyomott a kezembe a GLS futárja.
Van egy ilyen tablettám, aztán jött pót-töltő. A régivel nem tudom, mi lett, de nincs meg.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67585) zetor2000 válasza FőDudu (#67583) üzenetére


zetor2000
senior tag

Köfi.Addig félreteszem az árát, nehogy elköltsem :P

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67586) npera válasza Samott (#67575) üzenetére


npera
újonc

Óóóó, irgalom atyja ne hagyj el. Ha leszbikus és nő, akkor mit fognak rá kiáltozni a BLM-hívők? Hogy anti-feminista? :C

Különös időket élünk....

(#67587) npera válasza -NoVa- (#67577) üzenetére


npera
újonc

Elég steampunk. Jól szól?

(#67588) zetor2000 válasza npera (#67586) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az milyen lenne már, hogy leszbikus, de férfi! :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67589) npera válasza zetor2000 (#67588) üzenetére


npera
újonc

Hát egy férfi, aki nőnek érzi magát, aztán megkívánja a nőket. Simán lehet.

(#67590) -NoVa- válasza npera (#67587) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nagyon, és jól illik az aktuális top3-amba.
Tin P1: Nyitott, könnyed, szellős és részletes, abszolút csúcskategória ha a teljes meghajtási lánc összeáll. Egy kompakt Sennheiser HD 6xx.
Koss UR40: Nyitott szellős könnyed fejhallgató, zártakra jellemzőbben telt basszussal. Megvan vagy 17 éve, rendszeresen elővettem, felújítottam, Nem zárja ki a külvilágot, akkor használom, amikor hallani akarom a környezetemet is..
Legacy 3: Zárt fejhallgatós hangzás, kevésbé szellős, kevésbé könnyed, de extrém részletes, csodálatosan koherens, és finom cucc, erős részletes basszussal.

(#67591) npera válasza -NoVa- (#67590) üzenetére


npera
újonc

Én pénteken bemegyek az irodába. Új helyre költöztünk múlt héten, állítólag kábé 30%-nyi emberrel a fedélzeten is hangosabb, mint a korábbi hely, ahol kábé 120-főre alkalmas helyre betoltak 190 embert.

Amikor többen lesznek benn a korona után akkor szerintem majd meg lehet őrülni a zajtól.

Szóval lehet lassan én is rendelek valami hangot kizáró bedugós cuccot és sza'ok a falmra b@zdmeg!!!! :C :Y

Veszek majd valami csöves erősítőt is, amit szertartásosan kipakolok a kis kosárkámból a kis kaptáros szekrénykémből minden alkalommal, felfűtöm és csak utána kezdem el nézni a leveleimet, amikor már üzemi hőmérsékleten van a cucc és jól szól a zene.

(#67592) npera


npera
újonc

Nova, most mértem egyet térképen.

A múltkori repülésnél délelőtt kábé 170 méterre voltak a fák és bokrok, amikor körül repkedtem.

A délután repülés során kábé a teherautós telep végéig repültem, ott megfordulva a távolság kábé 250 méter volt. Dipól antenna a quadon (VTX), a szemüvegen patch és omni. Igyekeztem a fejemet kábé egyenesen tartani, de nincs rajta garancia, hogy sikerült is. Ha éreztem, hogy mákosodik a kép, akkor próbáltam előre nézni fejjel.

Meglepően jó a kis alap dipól is, nehezen tudom elképzelni, hogy kellene dedikált csoda antenna a gépre.

Ja és mindezt full legál 25 mW-on, csak semmi extra teljesítmény....

(#67593) Phülöp válasza npera (#67591) üzenetére


Phülöp
addikt

Melóba nem kell túl komoly cucc, szerintem ez a Canor pont elég oda.
Ha ez megvan, évekig lehet válogatni hozzá a legjobban passzoló fejhallgatót. Vagy csak melléraksz egy MPH-1000-et, és nagy boldogan belesz.rsz az egész hifis bohóckodásba magasról.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67594) npera


npera
újonc

Nehéz tehergépkocsis kompiláció. Vannak durva energiák. A végén a szakállas fószer a mikroalvásaival elég húzós. A végén majdnem megcsinálja, de aztán csak ráfekteti a traktort a tükörre....

(#67595) npera válasza Phülöp (#67593) üzenetére


npera
újonc

Pici cucc kell, mert ilyen agilis kaptárban van a cucc. Egy kis kosár tartalma fér be a szekrénykébe, semmi más.

Szóval kompakt cucc kell, csöves és ami lassan melegszik be. Szerintem most kell bevásároljak jól Schiit termékekből.

Kell egy Lyr:

és alá egy Modi:

És össze kell kapcsoljam a megfelelő kábellel. PYST, vagyis Put Your Schiit Together.

PYST was the god of drinking in Norse mythology. He’d be much better-known if he wasn’t getting schiit-faced all the time. Or, well, not really. PYST stands for Put Your Schiit Together, a set of short cables that make stacking your DAC and amp easy.
Beyond Just Technology: SuperUltraHyperTechnology
PYST cables are made from only the finest 6-nines Unobtanium™ alloy, molecularly assembled in our Alternate Universe™ reality-distortion tesseract field , using a secret geometry reverse-engineered from crashed UFOs, painstakingly smuggled out of Area 51 by deep-cover operatives. Performance is further enhanced by the use of a QuantConnect™ quantum-entangled pair of transmission interfaces, held at absolute zero by our exclusive Stasis Field™ technology. The cables are then wrapped in NanoAeroCap™, a nanotechnology-enabled aerogel anti-capacitance insulation system, featuring Fractal Interleaved Geometry™ to create negative inductance for maximum audio transmission quality.

Or, er, well . . . again, no. These are nice, high-quality cables, with solid, reliable connectors. That’s it. Hope you like them!

(#67596) Gabibácsi válasza Jahno (#67564) üzenetére


Gabibácsi
tag

Előző cégtől kért fizupapírt. Mondtam hogy kap kilépőpapírt.
meg diplomamásolatot, mert az indus nem találja a főiskolámat,és így nem hiszi el a diplomámat
stb stb

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67597) -NoVa- válasza Phülöp (#67593) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egy Woo Wa6 pont jó. Vagy egy TMP ANT. Azoknál nem kell balanced kábellel 2 szinkronizált mono DAC + AMP megoldásokkal vacakolni, megoldja erőből a planar meghajtását.

(#67598) Gabibácsi válasza Jahno (#67564) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jah, panzió, jó helyen medencével, meg ilyenek,500m a part meg a tagore sétány, és még olcsó is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67599) BobaHWSW válasza qnadam (#67556) üzenetére


BobaHWSW
újonc

En a mai napig nemtudom az alairasom meg csak megkozelitoleg se reprodukalni ketszer egymas utan felismerhetoen... vicces, hogy ilyesmivel keresem a kenyerem meg rajzolok sokat es egy nyamvadek toll kanyarintas nemmegy. :D

(#67600) Gabibácsi válasza npera (#67586) üzenetére


Gabibácsi
tag

Biztos fehér :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.