Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67051) Gabibácsi válasza FőDudu (#67035) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen, agyukra ment. Amerikát le kéne zárni, oszt mehet ott a majmok bolygólya. De már terjed erre is, egy papagájfejű feminista kurva, valami alpolgármester brüsszelben, átnevezi az utcákat éppen. De nem ám híres tudósokra vagy írókra... leszbikus feminista picsákra meg ilyenekre...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67052) Gabibácsi válasza eattila (#67043) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mi Miskolcra mentünk kirándulni. Természetesen összesen kb egy órát tudtunk sétálni, akkora vihar jött :DDD de tetszett neki így is, majd visszamegyünk máskor a várba, meg barlangfürdőzni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67053) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Láttam civil skoda rendőrt akció közben. M3-on jöttünk vissza, és ahol valami m0 vagy mi csatlakozik be Gödöllő után, 2 +2 sávba, ott a forgalomtól elzárt területen keresztül kivágott egy pözsó, egyszerre 3 sávot váltva, pont elém, aztán elhúzott. Aztán utána láttam a tükörben hogy fekete skoda elkezd szirénázni, és utána ered... lehet benne leszek a tv-ben :DD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67054) zetor2000 válasza Gabibácsi (#67052) üzenetére


zetor2000
senior tag

"Di-ós-győri vár.
Barlangi termál
vár a tér a Búza
most szól a Belga bluesa"

Belga / Hello B.A.Z. megye

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67055) zetor2000 válasza Gabibácsi (#67049) üzenetére


zetor2000
senior tag

Most mé?! az csak egy szín.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67056) Jahno válasza zetor2000 (#67042) üzenetére


Jahno
őstag

PP akkor jó, ha onnan költöd és kapod a fekete pénzt. Ebay/PP vonal a leglehúzósabb banda váltással és százalékkal is.

(#67057) Phülöp válasza Gabibácsi (#67052) üzenetére


Phülöp
addikt

Mi kicsattogtunk az erdőbe egy rövid sétára, láttunk olyatt, amit eddig még nem.

link

link

Utána kerestünk egy aránylag csendes strandot, olvasgattunk az árnyékban, és kiderült, hogy nem felejtettem el úszni se. Igaz, csak a nádas szélibe a kacsákkal...

link

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67058) FőDudu válasza Phülöp (#67057) üzenetére


FőDudu
addikt

En annyit medenceztem, hogy lepirult a hatam...

FőDudu

(#67059) Phülöp válasza FőDudu (#67058) üzenetére


Phülöp
addikt

Valószínűleg a saját otthon kialakításakor már mi is számolunk medencével, pusztulat meleg tud itt lenni nyáron. Rosszabb, mint Málta, bár itt legalább van árnyék.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67060) Gabibácsi válasza Phülöp (#67057) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szép!

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67061) Gabibácsi válasza FőDudu (#67058) üzenetére


Gabibácsi
tag

Fura, én attól inkább vizes leszek

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67062) eattila válasza zetor2000 (#67044) üzenetére


eattila
csendes tag

Itt most maradek grillezes volt. Meg nemi sargadinnyet azert lehet lenyomok...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#67063) eattila válasza Gabibácsi (#67051) üzenetére


eattila
csendes tag

Egyetertek!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#67064) eattila válasza Gabibácsi (#67052) üzenetére


eattila
csendes tag

Barlangfurdo kiraly. Lillafured is. :) Majd megyunk iden mi is remelem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#67065) zetor2000


zetor2000
senior tag

Kipróbáltam egy régi klasszikust, a Command & Conquer-t. Megjelent nem olyan régen 4K felbontással, újrakevert (?) hanggal és videókkal. Háttööö... ezt a kezdetek kezdetén is így kellett volna :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67066) FőDudu válasza Phülöp (#67059) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt egesz jo.
Mostanra mar 20 fok van, ejjel 17 volt.
A teraszunkon kb delig nem sut a nap, igy addig nagyon kellemes az ejjeli hideg maradeka. Aztan jon a tuzo nap es nem art a napernyo es vitorla.

Olyan masfel-ket orat lehettem a vizben, eloszor kiporszivoztam az aljat, aztan kicsit halaszgattam is a lebego szmotyiket. Epp szarnyashangya rajzas van, eleg sok beledoglik. Szkimmer kiszedi oket, de folyamatos az utanpotlas. Kecskedarazs viszont kepes leszallni a viz felszinere, majd ha befejezte az ivast, akkor siman tovabb repul. Szoval foleg a hatam volt felfele.

Medence nagyon sokat segit a hoerzeten. Medence nelkul en nem szivesen mentem ki a harminc fokokba.
Most beugrok, fel ora medencezes utan siman ulok a teraszon a harmincx fokokban is. Lehulok es birom.
Kutyakat is rendszeresen lehutjuk, rogton jobban erzik magukat.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#67067) FőDudu válasza zetor2000 (#67065) üzenetére


FőDudu
addikt

Azt imadtam.

Pakoltam a padlason, olyan bontatlan jatekok akadtak a kezembe mint: Operation Flashpoint, Tactical ops.

Dvdbol meg a Marx fiverek gyujtemenye. Botrany az operaban.

FőDudu

(#67068) FőDudu válasza Phülöp (#67059) üzenetére


FőDudu
addikt

Ezek a femvazas medencek eleg jol birjak.
Ma raktak ossze azt amit elajandekoztunk.
Az is olyan, mint az uj. Igaz jol kimostuk, kiszaritottuk, hintoporoztuk. Azaz nem rohadt be.

A lenyeg a homokszuro. Abbol venni kell a leheto legnagyobbat - persze esszel, hiszen felesleges pl. kilowattos motor ha mar 300W is 8-10 m3/h korul tud.
pH-t belove a tobbit a kombi tabletta megoldja.
Tegnap vettem 7,5 kilo pH minusz granulatumot , 40 deka le is nyomott vagy 0,4 erteket a pH-bol.

FőDudu

(#67069) BobaHWSW válasza npera (#67018) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Oh, ez eleg meno!:) ranezek mindjart.

(#67070) Jahno válasza FőDudu (#67067) üzenetére


Jahno
őstag

Óóóó, kockaklub most kapott felajánlásba régi gépeket, de teljesen kompletten és működőképesen. Srác majdnem 20 éve feltette a szekrény tetejére egy dobozba, Vuduval és mindennel aztán most lekapta, elajándékozta. Meglátjuk mi lesz belőle, lassan fel is élesztjük :C

Valamit kellene kezdeni ilyen cuccokkal, mert sajnálom, hogy csak állnak. Elég sok PSP is van, azoknak az akkuja tuti kinyúvad, évek óta nem használtuk, rendezvényre sem megy. Majd felvetem, hogy bereheréljük el más fajtákra de most egy darabig inkább kussolok, mert nem akarom megfejteni a világot és inkább extra más lesz belőle:-D

Csepelen már két kocka arccal is összefutottam, végén még lemegyünk a helyi egységbe valamit nyomkodni, mert szó szerint fáj, hogy itt van nálam 80-100 konzol és mindenféle más vas kihasználatlanul és valamit kezdeni kellene vele.

(#67071) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Jahno, nem lesz tobb Olympus?

(#67072) Jahno válasza npera (#67018) üzenetére


Jahno
őstag

Ennyi idő alatt meg lehet csinálni, a slideren is látszik, hogy eléggé ugyanaz a mozgás és minden. Drónnal sok ismerős csinál hasonlót, megnyomja és megy egy vonalat adott pályán, állványt is lerakják és nyomgomb. Vannak képek az biztos :R

(#67073) Jahno válasza BobaHWSW (#67071) üzenetére


Jahno
őstag

Nekezdjedel!

Van hivatalos közleményem. Más csoportban legalább 5 különböző módon meg bírtam indokolni, hogy miért nem lesz semmi változás, mitől lesz jobb nekünk és fejlődik, marad a márka, vagy miképpen fog év végéig teljesen kihalni :C

(#67074) BobaHWSW válasza Jahno (#67073) üzenetére


BobaHWSW
újonc

En nem kezdek semmit, ez kerdes volt. Csak egy fotos haver irt ram doomsday feelingben.

(#67075) Jahno válasza BobaHWSW (#67074) üzenetére


Jahno
őstag

Vissza kell kérdezni, hogy tudja-e, hogy a cége hányszor cserélt befektetőt/tulajt, vagy mennyire érződik a Borsodin, hogy most éppen kínai :C Aztán valami lesz.

(#67076) BobaHWSW válasza Gabibácsi (#67051) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ajj ne is mond. A csaj akivel randizok nagyon social justice warrior es minden haverom rajtam vinnyogva rohog. De jol nez ki es szep mellei vannak es alapvetoen jofej de ugytunik ez az SJW-seg a hobbija.

(#67077) FőDudu válasza BobaHWSW (#67076) üzenetére


FőDudu
addikt

Mondhatod, hogy te mar adakoztal a szegeny ex-baratno es a toyboy javara.;)

FőDudu

(#67078) FőDudu válasza BobaHWSW (#67071) üzenetére


FőDudu
addikt

Nincs tobb narancsle? :)

FőDudu

(#67079) zetor2000 válasza FőDudu (#67078) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az Olympos volt, O-val a végén, nem U-val :D
Inkább citromlé az, mint narancs, bár régen volt narancs is.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#67080) Gabibácsi válasza zetor2000 (#67065) üzenetére


Gabibácsi
tag

Emlékszem amikor megjelent, túl modernnek találtam a warcraft meg a dune2 után :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67081) Gabibácsi válasza Jahno (#67070) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ezek kiállításra jók, de amúgy szopni valami régi dossal meg win95-tel...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67082) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#67076) üzenetére


Gabibácsi
tag

Hát akkor izé, ha szép mellei vannak egy darabig kibírod :DD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67083) Gabibácsi válasza zetor2000 (#67079) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jah, reklámozta is erősen az Ötvöscsöpi is
sose szerettem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67084) Gabibácsi válasza FőDudu (#67078) üzenetére


Gabibácsi
tag

Valami kis fényképezőgyártó gazdát cserélt, asszem
olyan mint a svájci órák, azok is kb már egy kézben vannak, akik nem annyira svajciak

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#67085) -NoVa- válasza BobaHWSW (#67076) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mert fiatal és naiv lány, az egész túltolt őrületet ők mozgatják. Majd kinövi.

(#67086) FőDudu válasza -NoVa- (#67085) üzenetére


FőDudu
addikt

Azt akarod mondani, hogy tehetos(ebb) szulok, a neveles/figyelem hianya plusz a sohasem dolgozott igazan kemenyen a megelhetesert a bunos az ilyen jellegu 'elferdulesekert'?

Summazva: jolet jele? :DD

FőDudu

(#67087) eattila válasza BobaHWSW (#67076) üzenetére


eattila
csendes tag

Az utolsó mondatod alapvetően indokolja, hogy duzzogva elviseld :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#67088) FőDudu válasza Gabibácsi (#67084) üzenetére


FőDudu
addikt

Retegigeny ;)
Pont mint a ketyego.

FőDudu

(#67089) eattila


eattila
csendes tag

Tegnap voltunk offroad/drón/fotózás témában határban.

Jupiter 37a:

Nikkor 35mm:

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#67090) FőDudu


FőDudu
addikt

Steak hogy nez ki pizzan? Csalad pizzazna - en meg maradok a steak-nel.
Mert kebabos pizzat mar ettem es az tok jo volt.

Meg a steak tagliata is bejott. Az egy szep steak darab kb teliszalami vekonysagura felcsikozva es rukola/parmezan agyon talalva.

[link]
Es pont van itthon Provolone sajt. :C

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#67091) Phülöp válasza FőDudu (#67090) üzenetére


Phülöp
addikt

Csináld úgy, hogy neked ne jusson pizza, és akkor nem jutnak eszedbe ekkora f.szságok.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67092) FőDudu válasza Phülöp (#67091) üzenetére


FőDudu
addikt

Pizza teszta van boven. Hatszin steak az kb 30 dekas darab.
Egyben 'bohockodas' helyett csikokra vagva, serpenyoben megsutve, pizzara rasutve kb ugyanannyi ido lehet (18 perc volt a sutes, par perc pihentetes). Es egy masik elmeny, masik kaja.

*: Bohockodas, mert meg nem jott meg a rendes grill - serpenyoben meg nem volt 100% a siker. Izre jo volt, texturara es ledussagra nem ilyet szeretek well done-nak hivni.

FőDudu

(#67093) -NoVa- válasza FőDudu (#67086) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kicsit komplexebb a dolog, szegényke csak egy jól irányítható eszköz egy agresszív szélsőbal politikai hatalom formálódásában. Mi ezt még a végéről megéltük bolsevizmus/szocializmus néven, és tudjuk zsigerből, milyen élhetetlen veszélyes rendszerhez vezet ez az ellentmondásból azonnal ellenséget kikiáltó radikális véleményerőltetés. Ők nem éltek ilyenben, a szüleiknek is csak pár extrém távoli hír volt az egész.

Szóval most a nyugati kultúrán a sor, hogy elkövessék azt a hibát, ami a mi régiónkat egy évszázad alatt szépen letérdeltette. Ne legyen igazam.

Kicsit félelmetes az a nyomulás, ahogy minden tolódik erre, a Facebook és a Google/Youtube cenzúrája is, közben mindenhol, random fórumokon és csoportokban rendszeres a megjelenő kampányoló user.

(#67094) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Ez meg némi minőségi másfél órás audio kontent hozzáértőtől, mi a baj az általános kommunikációval, és miért, miféle szemléletváltozást kéne mindenkinek, hogy ne menjen el tömeges erőszakig a dolog. Meg mennyire a média működéséből ered, kis szakmázás egy volt rádióstól: [link]

(#67095) Samott válasza -NoVa- (#67093) üzenetére


Samott
addikt

A multkor valami nagytudasu tarsasag a szobordontes utan egy leninszobrot akart emelni. Teljesen elment az eszuk.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#67096) Jahno válasza Gabibácsi (#67081) üzenetére


Jahno
őstag

DOS még határeset, de ott is az emm/himem meg tököm. Aztán újabb vason az időzítések, Cyrix/AMD-n az elhasalésok, vagy éppen csak a cuccokat kiválogatni. Valam van benne ja. Win95 és drivereihez én már hozzá sem nyúlok az biztos.

(#67097) Jahno válasza BobaHWSW (#67074) üzenetére


Jahno
őstag

https://pixinfo.com/cikkek/uj-lenduletet-kap-az-olympus-interju-a-ceg-hazai-kepviseletenek-vezetojevel/

(#67098) Grillo válasza Gabibácsi (#67053) üzenetére


Grillo
senior tag

M31

(#67099) npera válasza Jahno (#67009) üzenetére


npera
újonc

Ez csak nem az a bizonyos ismeretlen eredetű? :C

(#67100) Jahno válasza npera (#67099) üzenetére


Jahno
őstag

Ez, de nem is lesz a kedvencem:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.