Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58351) Gabibácsi válasza Jahno (#58350) üzenetére


Gabibácsi
tag

De tényleg odaadom ha kell az enyimet

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58352) zetor2000 válasza Jahno (#58350) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azok meg aliszexpresszről felébe megjönnek...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#58353) JonesC


JonesC
csendes tag

Ez nem az én telefonom lesz. Nem oled sajna.

(#58354) Jahno válasza zetor2000 (#58352) üzenetére


Jahno
őstag

Már kétszer fél estét nézegettem, hogy melyik lenne jó, de nem mertem megnyomni semmit. Viszont ma onnan visszakaptam pár pénzt. mondanám, hogy sokat, de több csomag és 3 számjegy, szóval nem tudom melyik a jobb :O

(#58355) zetor2000


zetor2000
senior tag

Főnököm szerint létezik - léteznie KELL!!! - nagyformátumú lézer plotternek. Mert most kéne (?) nyomtatni pár alaprajzot, meg kéne a plotter is, csak szeret a Tintás Barnes beszáradni, az meg ugye nem jó. Szóval az ipar biztos kitalálta, csak mi az ITn vagyunk a bénák, hogy nem találunk...
Mondom, körkéses, meg tintás akad. Meg talán Noé előttről, amivel a Bárkát tervezték, a csőtollas HP...
Esetleg az itteni szakértőgárda tud valami lézeres, nagyforműtumú (A1+ legalább), lehetőleg színes lézer plotterről? Tintást találtameleget.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#58356) FőDudu válasza zetor2000 (#58355) üzenetére


FőDudu
addikt

OCE markaban valoszinuleg van mindenfele...

Regen a Domus mogotti lakotelepnel volt a bemutatotermuk.

Océ-Hungária Kft.Budapest, Hun u. 2, 1135 Magyarország
+36 1 236 1040

De ezek komoly cuccok, millios osszegek lesznek.

FőDudu

(#58357) -NoVa- válasza npera (#58319) üzenetére


-NoVa-
őstag

(#58358) zetor2000 válasza FőDudu (#58356) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az ár egyelőre mellékes. A lényeg, hogy legyen _TERMÉK_ amire lehet árat kérni, meg meg lehet rendelni.
Énnekem a Roland vágóplotterek tetszenek, mert azzal lehet fusizni is, meg képes emellett nyomtatni is. Meg még épülethálót is lehet vele... eléggé multikulti. De ennek lézeres kell, mert az nehezen szárad be.
Most láttam HP PageWide videót, de az is tintás. 459 kilós :) Etetni is olcsóleeht, 7 decis egy tinta "patron" :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#58359) Jahno válasza -NoVa- (#58357) üzenetére


Jahno
őstag

Róóóóónald :wub:

Én ma idehaza mp3-at is hallgattam. TV szépen adta a közepet és sallangot, házimozi a hátteret és a mélyet. Meg szoptam, hogy AD címtárból valóban ki lehet-e deríteni egy vas utolsó IPjét...

(#58360) qnadam válasza zetor2000 (#58358) üzenetére


qnadam
veterán

szerintem a2-es lézer se nagyon van, de főnökúr nézzen utána, hogy működik a lézernyomtató, és akkor hátha rájön, miért nem lenne praktikus.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#58361) Jahno válasza qnadam (#58360) üzenetére


Jahno
őstag

Lehet már 3 fázis kellene (:-

(#58362) WiZARD


WiZARD
addikt

Arra valaki tudja mi a magyarázat, hogy kitesznek mindenféle bankok, hivatalok és társaik kitöltendő nyomtatványt pdf-ben, de úgy van megcsinálva, hogy ne lehessen kitölteni gépen, csak kinyomtatva, tollal bohóckodva mint az őskorban?
Ezeknek van ezzel valami célja, vagy szimplán ennyire barmok, hogy nem tudják hogy lehet olyanra megcsinálni és nem is dolgozik az egész cégnél egy IT-s aki megoldja ezt?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#58363) -NoVa- válasza WiZARD (#58362) üzenetére


-NoVa-
őstag

Lakás közös képviselőcége is ilyen scannelt aláírt image only PDF-et küldött ki. Kapott rá vissza embeddált certifikált biometrikus aláírást, mert épp fejlesztettem ilyesmit, meg visszakérdeztem, hogy amúgy miért gondolják, hogy mindenkinek van otthon nyomtató?

Ésszel egy formokkal kitölthető PDF, amit ha nagyon kell, az ügyfélkapun saját certtel aláírsz digitálisan, és így bárki által elérhető hiteles megoldás lesz.

(#58364) WiZARD válasza -NoVa- (#58363) üzenetére


WiZARD
addikt

Jó, a scannelt az extra igénytelen.
De van egy csomó, ami nem scannelt, mégsincs kitölthetőre csinálva.
Általában csak azért is gépen töltöm ki ezeket is ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#58365) eattila válasza WiZARD (#58364) üzenetére


eattila
csendes tag

Azért ilyen, mert valamikor egyszer megcsinálták, és úgy maradt. Vagy meg lett tervezve vizuálisan, export as pdf, és kész. Nem vették a fáradtságot megcsinálni űrlaposra.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58366) eattila


eattila
csendes tag

Nekem ma hoz futár nagyobb cuccot. Mindenféle infó van, hogy nem hozza fel lakásba, mert vírus, ezt nem csinál, mert vírus, meg azt nem mert vírus. De kp only.....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58367) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

tchibo futár ma jön, ott is cash only ... hajrá vírus

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58368) Samott


Samott
addikt

Nekem a UPS futar hozott egy gariban cserelt egeret a logitechtol, alairos lett volna, de kerdezte hogy nem gond-e, ha csak o firkant valamit. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#58369) Phülöp válasza Samott (#58368) üzenetére


Phülöp
addikt

Nálunk online fizetés van, futár lepakol az ajtó elé, becsenget, és mire kiérek az ajtóhoz, már a liftből integet.
Rendelés összerakása tetszik, kiválasztod az időablakot, és T-24 időpontig bármit módosíthatsz a csomagban. Fizetés csak akkor, amikor a csomagot összerakják. Tételes nyomtatott lista jön a termékekről, és ha engedélyt adsz helyettesítő termékekre, akkor az eltérés is fel van tüntetve.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#58370) npera válasza -NoVa- (#58336) üzenetére


npera
újonc

Az a vicc, hogy én annyira megszoktam a 32 gigás memóriát a korábbi céges szifonban (6S) és a mostani privát 7-ben, hogy nem érzem limitációnak.

A képek mennek fel Google Photosba úgyis, aztán lehet purgálni a memóriát. Appokból nincs sok. Játék egy sincsen rajta, elvileg azok a nagyok.

Persze egy 64 jobb, de számomra a 128 felesleges.

Mondjuk én egy rettentő specifikus felhasználó vagyok, kicsit dionűzoszi mélységekben használom a készüléket.

(#58371) npera válasza WiZARD (#58362) üzenetére


npera
újonc

A kedvencem az olyan nyomtatvány, amikor a vonal felett olyan közel van a felette levő sor, hogy a golyóstoll "felbontásának" határán balanszírozom a betűk mérete tekintetében.

Amikor a gyerekek magyar állampolgárságát intéztük, akkor volt valami rettenetes formanyomtatvány vélhetően a 60-as évekből. Azt már csak megérteni is durva volt, mert annyira furcsa logikája volt a szövegnek és a kérdéseknek.

És a mezők állati picik voltak. Ott fel sem merült, hogy online töltesz ki bármit mondjuk, szigorúan papírral operáltak.

(#58372) npera válasza -NoVa- (#58357) üzenetére


npera
újonc

Igen, emlékszem korábbról rá. Nagyon szép a doboz, klasszikus kinézete van. Az ilyeneket imádom.

(#58373) eattila válasza Samott (#58368) üzenetére


eattila
csendes tag

Tegnap a GLS-nek is alá kellett írni. Kapott egy X-et....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58374) eattila válasza npera (#58370) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem is 64-es iPhone X van. De asszem még van szabad 45 gigám.... Vagy valahogy így.
Szintén nincs fent játék. Appból sem sok

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58375) Jahno válasza Phülöp (#58369) üzenetére


Jahno
őstag

Teszkó itt is hasonló, bár átadja a csomagot. És sok hétre előre van időpont.

(#58376) Jahno válasza npera (#58370) üzenetére


Jahno
őstag

Nálam a 33 vagy alatta sem volt limit. Céges cuccok legtöbbször teljesen tele vannak, általában a kölykök képeivel, aztán oldjuk meg...

(#58377) Gabibácsi válasza eattila (#58373) üzenetére


Gabibácsi
tag

GLS-es nem kért itt aláírást...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58378) Gabibácsi válasza eattila (#58374) üzenetére


Gabibácsi
tag

játék nekem sincs, arra ott az ipad, fényképek vannak rajta, de azokat mentem google photos-ba is meg icloudba is
inkább telefonálni, meg whatsapp/viber/hangouts/telegram-ra használom, orosztanáraim is ott küldik a dolgokat pl

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58379) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

megvolt a mai első interjúm, majd lesz mégegy napközben, meg holnap is délután
csak lesz valami már

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58380) Sipi-


Sipi-
tag

Erről a Mazda 6-ról mi a vélemény? 5 éve egy tulajdonosa van, előtte majdnem 8 évig volt az első tulajé. Magyarországi, nem tekert km-es látszólag.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#58381) Samott válasza Sipi- (#58380) üzenetére


Samott
addikt

Szerintem nem szabad ilyen oreg mazdat venni. A kerdes csak az hogy mennyire rohad mar most. Nem az hogy mikor kezd majd rohadni.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#58382) Gabibácsi válasza Sipi- (#58380) üzenetére


Gabibácsi
tag

13 éves kocsi, 1.5 milláért, nekem soknak tűnik, meg hát ezek a mazdák nem az időtállóság mintapéldái...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58383) Samott


Samott
addikt

Es akkor 300-nal kapcsolt egy hetediket...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#58384) eattila válasza Gabibácsi (#58377) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem se mindig. Nem értettem. Ő sem. De végül felvitték némi zsetonért a mosogatógépet. Bár volt vagy 30-40 kiló. De ez már csak fent derült ki.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58385) eattila válasza Gabibácsi (#58378) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem azért van facse, skype, leica, darkroom, banki cuccok, netflix, stb. Meg a sajátok, amiket reszelek.
Fotókat meg simán importálni szoktam, nem fizettem elő tárhelyre icolud-on.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58386) eattila válasza Sipi- (#58380) üzenetére


eattila
csendes tag

Hát, mivel mazda, ha még nem porladt el a rozsdától, majd fog. Alá kell nézni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58387) Gabibácsi válasza eattila (#58385) üzenetére


Gabibácsi
tag

ezeket ipadon használom, a banki app megy telefonon, azt használom is sokat

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58388) -NoVa- válasza Gabibácsi (#58378) üzenetére


-NoVa-
őstag

Asszony telefonján az almás galériába pakolt rendszertől kapok agyfaszt alaposan. Ok, hogy van egy jól berendezett hierarchikus fotólistája az eladó gyerekruháktól, meg a téli/nyári elpakolt ruhászsákokról, sógornő nálunk tárolt fél házáról, stb.

Na ezeknek egy része véletlenül ráadásul live photo, azaz ott van mellette mind mellett egy-egy pár MByteos videószelet is, mert nem lehet letiltani azt a baromságot, és rendszeresen véletlenül bekapcsolja a camera appban. És nem lehet a live részét törölni tömegesen, mert azt csak úgy lehet, ha duplikálja az összes liveos fotót, kitörli, és a másolatok már nem lesznek azok. Viszont ilyenkor kiesik a folderből a másolat, lapos lesz a lista. Exportálni is laposan exportálja, nem lehet sehogyan kinyerni a telefonból, csakis oda zárva létezik ilyen formában az a struktúra. Google photosban meg hiába lehetne jól reprodukálni ezt, ha épp feltöltene jófogásra, az appban csak az almás struktúra látszik. Rég feladtam a picsába, a rákkutatás reménytelibb ágazat, mint ez.
Cserébe tele a fon rég, 1-2MB helyen szenved, és néha elenged 1-1 játékot, hogy időt nyerjen a telefoncseréig.

(#58389) eattila válasza Gabibácsi (#58387) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem az nincs. Lehet ha lenne, akkor kevesebbet ülnék asztalnál. Mondjuk MBP-vel így is szoktam mindenféle alternatív helyen dolgozni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58390) eattila válasza -NoVa- (#58388) üzenetére


eattila
csendes tag

Én MBP-n kapok agyfasztt a fotók alkalmazástól. Előbb exportálni kell a képet, ha betallózva fel akarom tölteni valahova....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58391) Gabibácsi válasza -NoVa- (#58388) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem sosem kapcsolódik vissza a live, az nem tudom mitől lehet. Igazi nyomoznivaló :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58392) npera


npera
újonc

Ma délelőtt a net annyira pocsékul működött itthon, hogy megint egy lépéssel közelebb kerültem hozzá, hogy megpróbáljam behúzni a kábelt a régi telefonkábel csatornába.

Szerintem most hétvégén elkezdem huzigatni a kábelvégeket, ha még van benne vagy szerzek a vasedényből egy kábelbehúzó tekercset és azt próbálom meg betolni a felső szinten található legközelebbi dugaszba.

A cél az lenne, hogy az alsó szinten a ház hátsó részén levő routertől legyen kábel felfelé a ház első oldalán levő felső szinten levő sarokba, ahol az én gépem van. Akkor lenne kábeles kapcsolat a router és a NAS között.

Most stabilan (nem stabilan) van 6 megabájtos sebesség, amire még Nova is elismerően csettintene. Amikor olvasom qnadam történeteit a különféle NAS elérési sebességekről, akkor bár nevetek, de a könnyek igaziak ....

Közben rájöttem, hogy bár praktikus megoldásnak tűnt, hogy felhozzam a TP-Link AP-t a felső szintre, de a jelet a PowerNet adapteren keresztül kapja, ami ugye maximum 6 megabájt másodpercenként, ha éppnem nem megszakad és újraindul.

Szóval ismét oda jutottunk, hogy az IT-megoldásaim megkérdőjelezhető minőségűek.

De nem adom fel! Az agilis mozgalom jegyében: fail fast! És aztán új sprint :)

(#58393) npera válasza Jahno (#58376) üzenetére


npera
újonc

Delete all, nem céges adat...
Sajnos policy... :C

(#58394) npera válasza Sipi- (#58380) üzenetére


npera
újonc

Mazdából csakis Flyin Miata 6.2-es V8-al. Szerintem.

(#58395) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

írt a dpd futár, hogy nem kell személyes érintkezés az aláíráshoz, appal is lehet telefonon
viszont cash only :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58396) npera válasza -NoVa- (#58388) üzenetére


npera
újonc

Menj be a settingsbe, ott camera. Az alatt van a preserve settings. Ott be tudod állítani, hogy a live photo settins preserve legyen bekattintva. Akkor ha kikapcsolod a live-ot, akkor kikapcsolva is marad.

Hoppá!

Solution!

(#58397) Gabibácsi válasza npera (#58394) üzenetére


Gabibácsi
tag

mazdából csakis terepjáró
esetleg kisbusz

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58398) npera válasza Gabibácsi (#58391) üzenetére


npera
újonc

Van rá beállítás, ezt még én is tudom, pedig nem vagyok almás szagértő :B

(#58399) Gabibácsi válasza npera (#58398) üzenetére


Gabibácsi
tag

én kikapcsoltam, és úgy maradt, ennyi történt, ottsevótam :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58400) eattila válasza Gabibácsi (#58391) üzenetére


eattila
csendes tag

Van rá beállítás, hogy megjegyezze e... Legalábbis az enyémben van.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.