Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59451) zetor2000 válasza Jahno (#59450) üzenetére


zetor2000
senior tag

Képet tartalmazó mappánként 0-1 közt, annak függvényében, hogy a szolgáltatást kikapcsoltad-e vagy sem. :)
Eltaláltam?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#59452) zetor2000 válasza qnadam (#59448) üzenetére


zetor2000
senior tag

A nick elég érdekes... A Pink Floyd zenekarnak van egy Great Gig In The Sky c. nótája, csak nem arra hajaz a nick? :)
Mindenesetre a helyi meghajtóra linkelés, a névre szóló mappa ilyentén megjelenítése khm... felvet némi szakmai képességbeli ÉS adatvédelni kérdést.

Áhh, ez a zene kicsinál, amikor megszólal...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#59453) Samott válasza qnadam (#59448) üzenetére


Samott
addikt

Most miert? Letesztelte, neki nyilvan mukodott. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59454) Samott válasza Jahno (#59444) üzenetére


Samott
addikt

Nem csak te kerestel melot az ismerosi koromben az elmult idoszakban.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59455) ncc1701 válasza Jahno (#59404) üzenetére


ncc1701
veterán

Kösz a WP tippet, asszem ez nekem pont jó lesz. :)

(#59456) WiZARD


WiZARD
addikt

:DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#59457) eattila válasza Jahno (#59446) üzenetére


eattila
csendes tag

A hidat kb 10 másodperc kiszedni....

De amúgy életlen :DDD Bocsi. :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59458) NauTiLUS_HUN válasza Jahno (#59450) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

19000?

(#59459) eattila válasza WiZARD (#59456) üzenetére


eattila
csendes tag

Pfff :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59460) Gabibácsi válasza JonesC (#59411) üzenetére


Gabibácsi
tag

road presence fontos, legalább egy húszéves hármas bömös kompakt kell

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59461) Gabibácsi válasza ncc1701 (#59401) üzenetére


Gabibácsi
tag

wordpress?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59462) Gabibácsi válasza Jahno (#59405) üzenetére


Gabibácsi
tag

ez legalább annyira humoros mint a napirajz

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59463) Bujdy81 válasza ncc1701 (#59337) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Nem kell nyélen menni, ha csak szépen, komótosan, elég a 35! ;)
Akkor nem liheged tele pár perc alatt. Futottam és keróztam is maszkban. Természetesen szokni kell, de bizonyos dimenzióját pont javítja az edzettségnek!

(#59464) ncc1701 válasza Gabibácsi (#59461) üzenetére


ncc1701
veterán

Az lesz, már elkezdtem tutorialt nézegetni, meg a rackforestnek már írtam megrendelést. Náluk van az összes céges vps-ünk, bejöttek, nem keresek mást.

(#59465) ncc1701 válasza Bujdy81 (#59463) üzenetére


ncc1701
veterán

35, de szembeszélben, emelkedőn, gondolom. :)

(#59466) Jahno válasza Samott (#59454) üzenetére


Jahno
őstag

Ez nyilvánvaló, de nem véletlenül valami fejlesztős vonal volt?

Akad persze, nem azt mondom, hogy nulla de azért a nagyobb közvetítő cégek átlag kettő darab pozíciót szedtek ki a kupacból nagy hirtelen. Akadt ahol 400-500 emberke volt kiszervezve, ide kerestek volna még 100as mennyiségben munkaerőt, volt ahova informatika címszó alatt 40et kerestek új részleghez, szóval már cégen belül is szép mennyiség, viszont Wines pozícióból csak egy szemet bírtak felmutatni akkor ott éppen. Egyéb ilyen-olyan feljesztős vonalból meg szinte korlátlan mennyiségben bírtak volna felszívni. Listát sem vittem, hogy kikhez nem szeretnék menni és kapásból nem utasítottam vissza azt sem, hogy 3 műszakban Budaörsre járjak. Legtöbbször ha a fejvadász/HR elmondja az interjú bevezető dumáját, hogy valójában kit is keresnek, akkor felére látatlanban azt mondom, hogy kösz nem és spórolhattunk volna darabonként 5-10 órát... No mindegy, valami lesz (:-

(#59467) WiZARD


WiZARD
addikt

OTP még csavart 1et a babavárón, mert első körben elutasította.
Ügyintéző hívott, hogy sorry, de nem kapunk. Kérdem miért? Azt nem tudja, szerinte menjünk másik bankba, hátha ott. Erősködtem hogy azért derítse már ki, hogy mi a gond. Visszahív, hogy asszony jövedelmét nullának vették, nekem meg ott a diákhitel, és nagyon magas hitelkártya keret, blabla...
Azt nem tudja miért nem fogadták el asszonyét. Mondtam akkor kérdezze meg. 10 perc múlva visszahívott, hogy menjünk be hozzá most, és akkor kitölt új igénylést, hátha elfogadják.
Gyanúm szerint ő b*szott el valamit az igénylésnél, belezavarodott a Transferwise utalásokba. Beadtuk újra, délután hívtak hogy oké, ma reggel hívott hogy menjünk aláírni és meg is van minden.

Ha jól számolom kb 8 vagy 9 alkalommal voltunk OTP fiókban mire meglett. (ebben benne van az a 3 alkalom is, amikor azért kellett odamenni, hogy adjanak időpontot egy másik napra)
#maradjotthon :DDD

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#59468) Samott válasza Jahno (#59466) üzenetére


Samott
addikt

L2-L3 supportosok is voltak, az mar nem lotifuti melo. Csavarhuzos sracok is mentek el nem csavarhuzos munkakorbe. Fejleszot konkretan projektrol rabolak le. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59469) Gabibácsi válasza WiZARD (#59467) üzenetére


Gabibácsi
tag

ez nagyon jó, lassan könyvet írhatsz :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59470) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Tegnap Dkeszin verseny utcában, kihalt rész, 70-es tábla van
előttem motoros, előtte fókuszos
fókuszos ment vagy 40-nel, motoros előzte, persze begyorsított
aztán visszalassított, én is leelőztem, nálam is begyorsított nyilván
bézbólsatyekos faszkalap, nem is huszonéves pedig, mellette meg anyuci
az ilyeneket megkérdezném szívesen, hogy mit és hogy gondol?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59471) WiZARD válasza Gabibácsi (#59469) üzenetére


WiZARD
addikt

Hozzá kell tenni, hogy az első pár alkalom után a második felét másik fiókban intéztük, ahol sokkal kedvesebbek, normálisabbak, segítőkészebbek voltak.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#59472) Bujdy81 válasza Jahno (#59426) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

"úgy kiverték a kvázi pótolhatatlan pótolhatót, akik eddig 10 éven át napi 16 órásban szó nélkül dolgoztak"

Ha ilyen a megbecsülés, akkor kurvára megéri napi 16 órát dolgozni, nem? ;)

(#59473) npera válasza WiZARD (#59456) üzenetére


npera
újonc

Közben láttam Tesla Björn oldalán is. Állítólag még benne van a Google Cache-ben, az Audi már levette az oldalt.

Milyen elképesztő amatőrség, ez nagyon gáz. Valaki most vélhetően szorul erősen egy meetingszobában....

(#59474) Samott válasza npera (#59473) üzenetére


Samott
addikt

Munroek mar bontjak az akksit es a motornal is volt fejvakaras. :) De a belterben is csinaltak olyat (pizitiv ertelemben) amit meg nem latott az oreg.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59475) npera válasza Samott (#59474) üzenetére


npera
újonc

Ha kijön a következő generációs Tesla hajtáslánc, akkor majd sok helyen megy a fejvakarás. Mert még kábé sehol nincs a nagy többség a jelenlegi Model 3 hajtáslánc utolérésében. Az integráció, a hatékonyság, a felhasznált technológia tartalom és a teljes csomag együtt nem alapfokon ütős.

Vicces lesz a következő 5 év az autóipar számára. A mosolyos majd mindenki, csak a könnyek lesznek igaziak :C

(#59476) qnadam válasza npera (#59473) üzenetére


qnadam
veterán

vagy megdicsérik, mert marketing, és így beszélnek róla.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#59477) Bujdy81 válasza ncc1701 (#59465) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Nekem mondjuk 39, de az az életkorom, nem a tempóm… :D

Most nem nagyon edzek, mert építkezünk, meg egyébként sem kellene eljárogatni...

(#59478) Bujdy81 válasza WiZARD (#59467) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Várj, Te saját cégben alkalmazod asszonyt és közben neked TransferWise-ról jön a jövedelmed? Azért az nem egy átlagos szitu...

(#59479) npera


npera
újonc

Nova, megyek végig az új Igorr albumon. Egyre több számot jelöltem be kedvencnek, akkor majd kocsiban is lehet nyomatni, amikor asszony nincs ott. A gyerekek többnyire élvezik a minőségi zenét, nekik nem gond :C

(#59480) Phülöp válasza npera (#59479) üzenetére


Phülöp
addikt

Azon ritka zenék egyike, amit rögtön 2x meg is hallgattam (ha már 2 fülem van).

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#59481) zetor2000 válasza npera (#59473) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hacsak nem egy jól képzett indiai átgépelő íródeák... annak szerintem mondhatod, hogy mi az a Tesla meg az Audi, ha Tata és Mahindra modellek közt mozog :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#59482) Samott válasza npera (#59475) üzenetére


Samott
addikt

Csak kozben meg a Tesla megtanult autot is tervezni/epiteni. :) Kar hogy elhalasztottak a battery day-t, varom mar mire jutottak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59483) WiZARD válasza Bujdy81 (#59478) üzenetére


WiZARD
addikt

Saját cégben vagyunk mind a ketten, mind a kettőnknek a cég TW számlájáról utaltam a fizetést az elmúlt 4 hónapban.
(utolsó körben csatoltam a céges TW számlakivonatot, hogy megértsék hogy egyikünk se a TW alkalmazottja, hanem a TW csak egy pénzintézet)

(#59473) npera: igen ott még látszik :D
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#59484) Gabibácsi válasza WiZARD (#59483) üzenetére


Gabibácsi
tag

te bonyolultabb vagy mint én, ha azt nem tudták megugrani hogy nekem a fele fizu, a másik fele KATA...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59485) WiZARD válasza Gabibácsi (#59484) üzenetére


WiZARD
addikt

Anyós (könyvelő) is mindig azt mondja, hogy a legbonyolultabb ügyfelek közé tartozok :D

Dehát én nem tehetek arról, hogy a userek fele Paypallal akar fizetni, ehhez Paypal számla kell. A Paypal nem hajlandó USD-t utalni semmilyen Magyarországon vezetett számlára, ezért kell a TW USD számla is. Viszont a bankkártya elfogadó cég nem hajlandó a TW USD számlára utalni, ezért egy magyarországi USD számla is. Az OTP-nél nem lehetett céges USD számla mellé Visa kártyát kérni, ezért lett egy K&H is. :W

(aztán a K&H-nál lévő USD számláról átutalom a TW-re a bejövő lét, hogy normál árfolyamon legyen váltva. Utána vagy fizetek még 1 utalást feleslegesen, hogy a TW-ről a forint átkerüljön egy magyar forint számlára, vagy utalok közvetlen a TW számláról)

egyszerű ez :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#59486) npera válasza zetor2000 (#59481) üzenetére


npera
újonc

Illene legyen pár jóváhagyási kör, mielőtt valami élesben kimegy a webre.

(#59487) FőDudu válasza Bujdy81 (#59472) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha az embert nem becsulik meg, akkor eleve lepni kell.
En nem szivesen meloznek olyan helyen ahol egy utolso senkinek neznek es ugy is kezelnek.
Tul oreg vagyok mar kutyanak....

Es itt nem azt ertem megbecsules alatt, hogy idoben fizetnek.
Az anyagi dolog az szerzodes szerinti minimum.

A folott jon a normalis hozzaallas, erdeklodes az ember dolgai irant - meg akkor is ha esetleg sablon az egesz - , tervezheto szabadsagolas, munkaidon tuli kapcsolat minimalizalasa, stb...

A bonusz es egyeb dolgok a fizetesi sema reszei, az elore tervezheto.

FőDudu

(#59488) FőDudu


FőDudu
addikt

Mai tortenesek:

Megjott a medence. Alig 57 kilo meg a raklap amire ugy rafoliaztak, hogy egyben meg tudtam emelni.

Aztan nezem a postalaldat, van valami nylonba csomagolt cucc benne:

Onkormanyzat dobott be maszkot.
Valami egyszerubb verzio, de akkor is pelda erteku lepes.

Aztan elmentem OBI-ba, megvettem mindent az idei medences szezonra. Klor tabletta, multi tabletta, pH minusz. A tobbi van meg tavalyrol.

Nagyon sokan vasarolnak, viszik a faszenet es a grillsutoket.Jo az ido, emberek keszulnek a kerti sutogetesre. Mindenki tele kocsival vasarol, eleg nagy mozgas volt.

En is vettem faxa Angus marha hamburger pogacsakat - megnyitjuk mi is a grillszezont.

Kesztyu mar nem kotelezo, de mindenutt ott all az ajtoban egy-egy ember aki fujkalja a kezedre a fertotlenitot (es letorli a bevasarlo kocsi fogantyu reszet is a belepes elott).

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#59489) Sipi- válasza npera (#59486) üzenetére


Sipi-
tag

Asszony cégénél volt olyan, hogy fizettek elég vastagon egy cégnek, hogy lefordítsa vietnámi nyelvre az angol nyelvű doksikat. Utána az ügyfél elégedetlen volt. Kiderült, hogy a fordítócég berakta google translate-be a szöveget, az lefordította és utána át sem olvasták, hanem ezzel kész is volt a fordítás.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59490) Sipi- válasza FőDudu (#59488) üzenetére


Sipi-
tag

IX. kerületben is dobtak be két kórházi maszkot borítékban a postaládákba.

Ma meg olyan történt, ami eddig még szinte soha: a postás ajtóig hozta az aliexpresszes csomagomat :Y :R Nem volt nagy, kis dobzka, kb. 10-15 dkg. De eddig a többi ugyanilyet mindig a postán kellett átvennem.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59491) qnadam válasza Sipi- (#59490) üzenetére


qnadam
veterán

nálunk is dobtak egyet az önkori részéről, persze most is vannak néhányan, akik nekiálltak hőbörögni, hogy miért csak egyet, most ezzel mit kezdjenek.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#59492) Vodike válasza qnadam (#59491) üzenetére


Vodike
tag

Nálunk annyit dobtak be ahányan be vannak jelentve az ingatlanba. Szép varrott, duplán csomagolt maszk, hozzá leírás. (hogyan mosd, mennyi ideig szabad viselni, stb)

exTiga

(#59493) FőDudu válasza qnadam (#59491) üzenetére


FőDudu
addikt

Azert egyet, ha ne lehessen csopotosan kijarkalni.
Egy elmegy vasarolni, a tobbi otthon marad. Logikus.

Nincs jarkalas, nincs fertozes.

FőDudu

(#59494) FőDudu válasza Sipi- (#59489) üzenetére


FőDudu
addikt

Pedig a szakforditas jol fizeto melo. Gyakorlatilag karakterenkent fizetsz...
Egyik ismerosom csinal ilyesmit.

Ausztriaban el, angol/magyar/nemet/olasz forditast csinal.
Igaz maga a program is egy kisebb vagyon amivel dolgoznak - de szakforditoknal visszahozza az arat.

FőDudu

(#59495) ncc1701 válasza Bujdy81 (#59477) üzenetére


ncc1701
veterán

Én már nagyon fáradt vagyok. Heti 4 kondi, minden nap minimum 45 perc bicó. Ehhez hétvégenként beesik egy 80-100km-es bicaj túra, amit csak bírok tempóban, és néha asszony meglep egy 20-25km-es túrával. Emellé csinálom a kertet, néha meló is van, meg valamit kéne vállalkozni is.

(#59496) qnadam válasza Vodike (#59492) üzenetére


qnadam
veterán

lehet, hogy itt is, fogalmam sincs, csak én vagyok ide bejelentkezve :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#59497) ncc1701 válasza FőDudu (#59488) üzenetére


ncc1701
veterán

Medence alá tervezel szigetelést? Érdemes lenne 2x2cm lépésállót letenni, és rá a homokot, majd a fóliát, ha már ott vagy.

(#59498) FőDudu válasza ncc1701 (#59497) üzenetére


FőDudu
addikt

Ott a 4x4m nylon folia, azon vagy 2 centi homok.
Az lesz kiegeszitve 4,3x4,3 meterre, majd arra megy a medence ala valo folia.

Szoval a medence alatt lesz 2cm homok folia szendvicsben.
Kore meg majd kitalalok valamit (kavics vagy akarmi - ez meg nem alakult ki, latni kell mi lesz).

FőDudu

(#59499) WiZARD


WiZARD
addikt

Allianz küldött vmi indexálási értesítőt emailben, pdf, jelszavazva.
Mellé leírás: "Jogi személy szerződő esetén a székhely irányítószámát, valamint a székhely helységének első 3 karakterét kisbetűvel, ékezetek nélkül."

mint 5 perc próbálgatás után rájöttem nem a cég hivatalos székhelyét, sőt még csak nem is a hivatalos egyéb telephelyét kell beírni jelszónak, hanem a biztosított ingatlan adatait (ami nem a cég székhelye)... :W

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#59500) npera


npera
újonc

Én még sosem kaptam maszkot. De tegnap is láttam egy maszkos embert. Ez volt a 4. vagy 5. maszkos illető asszem amióta maszkolnak....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.