Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59301) Jahno válasza FőDudu (#59297) üzenetére


Jahno
őstag

" nem nagy truvaj, kell kb 70% alkohol meg valami "

Mármint legalább 3 féle alkohol és azok megfelelő aránya, meg mambójambó. De mi a legfontosabb? A papír. "Nemzeti Népegészségügyi Központ HU-2020-IDEIGLENES-1-00004 engedély"

Ilyen zselés taknyot sem mindenki szokott meginni, de sosem tudni. Mindenesetre ezeket is rá kell írni :-)

(#59302) FőDudu válasza Gabibácsi (#59300) üzenetére


FőDudu
addikt

Valami egyszeru arckendo vagy felarcmaszk kell.
Sokat nem er majd, de kb egy sal helyett megteszi.

Ma rajtam is volt vagy 2 orat - mar a comitartoba pakolasnal tptem le magamrol.
Mondjuk itt boven 20 fok felett volt es sutott a nap mint az orult.

Delelott meg hulyenek neztek mit jarkalok rovidujju poloban es rovidgatyaban - delutanra igazam lett.

FőDudu

(#59303) FőDudu válasza Jahno (#59301) üzenetére


FőDudu
addikt

Jahogy ez zseles?

En a sima pumpas (folyekony) kezfertotlenitorol beszelek.
Az baszott szar izure van csinalva. Gondolom direkt.

FőDudu

(#59304) eattila válasza Jahno (#59294) üzenetére


eattila
csendes tag

Deríti a rák. Nem én akadékoskodok :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59305) Jahno válasza Gabibácsi (#59300) üzenetére


Jahno
őstag

Na és akkor kórházban meg itt ott el lehet képzelni egész nap beöltözve lenni és szakszerűen cserélve.

(#59306) npera


npera
újonc

Ez eszetlen nagy királyság volt.

Még amikor bedájolt a 8 db-os 18650-es bringalámpa akksipakk, akkor levágtam a dugóját, hogy valamire csak jó lesz.

És most jó lett.

A Fatshark akksikon ilyen "hordó dugó" (barrel connector) van, 5,5 mm-es belső átmérőjű. És pont ilyen volt a lámpáé is.

Most forrasztottam XT60 csatiba AWG14-es szilikonos drautot, ment rá sok zsugorcső és összeforrasztottam a dugasszal. Jó sok törésvédő zsugorcső rá, aztán hadd szóljon. Most sikerült feltölteni a pakkot, öröm és bódottá.....

(#59307) zetor2000 válasza hobizoli (#59181) üzenetére


zetor2000
senior tag

Üllőin a Szarvas Csárda előtt ha mész Pestről kifelé, jobb oldalt ki van írva, hogy Maszk és Kézfertőtlenítő kapható. Ha nagyon kéne, szerintem neked 10 perc oda az út.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#59308) Jahno válasza zetor2000 (#59307) üzenetére


Jahno
őstag

Nem megoldani akarja, csak rinyálni :-D

(#59309) Bujdy81 válasza Phülöp (#59054) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Gondolom, a karbon kulacstartóval sehol sem vagyok... :(

(#59310) ncc1701 válasza Gabibácsi (#59300) üzenetére


ncc1701
veterán

Jövő héttől Üllőre fogok járni a lidlibe, oda nem kell maszk, karigeri kitalálta, h pesten fog kelleni. Máshol is el fogják fogadni a pénzt asszem. :)

(#59311) Samott válasza ncc1701 (#59310) üzenetére


Samott
addikt

Ullon nincs Lidli, szoval ez nem fog menni. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59312) ncc1701 válasza FőDudu (#59302) üzenetére


ncc1701
veterán

Mióta 15+ fok van, térdgatyában mászkálok. Akkor is abban indulok el reggel, ha mondjuk 6 fok van. :)

(#59313) ncc1701 válasza Samott (#59311) üzenetére


ncc1701
veterán

Ja, ott Aldi van, bocsesz. Mindegy, itt maglód körül van egy csomó. :)

(#59314) Bujdy81 válasza Samott (#59091) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

"Aki nem kedveli orbant annak nincs gondja az 01G-vel. "

Ez nem igaz. Én sem kedvelem a fényes tekintetű vezetőnket, de zavar az O1G. Ostoba, primitív dolognak tartom.

(#59315) Sipi-


Sipi-
tag

4 darab 15-ös alufelnit gumival hogyan lehetne vidékről sérülés nélkül Budapestre juttatni? Saját kocsival kb. 10ezerre jönne ki (kb. 6e benzin, plusz autópályamatrica).

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59316) Samott válasza Bujdy81 (#59314) üzenetére


Samott
addikt

Sajnalom, mondjuk fura, hogy nem az a baj hogy az ami, hanem az a gond hogy kimondjak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59317) rushty válasza ncc1701 (#59312) üzenetére


rushty
senior tag

A térdgatya szára meddig ér?

Revolut meghívó pü-ben

(#59318) Phülöp válasza Bujdy81 (#59314) üzenetére


Phülöp
addikt

Én sem kedvelem az O1G-t, de zavar a fényes tekintetű vezetőnk. Ostoba, primitív dolognak tartom.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#59319) zetor2000 válasza Sipi- (#59315) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az nem opció, hogy a vevőd elmegy érte? Neked meg elutalja a vételárat. Csomagtartóba befér, szerintem. Vagy oldja meg :)
Ha belegondolsz, neked az extra költség, ki fizeti azt meg? Legyen 30E/felni+gumi, akkor 120ért adod el, de csak 110 a tied, mert 10et elautókázol. Ha kell, akkor ennyiért menjen el, vegye át ott, ahol a gumi van.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#59320) Phülöp válasza Bujdy81 (#59309) üzenetére


Phülöp
addikt

Onnan még én se léptem tovább.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#59321) Phülöp válasza Sipi- (#59315) üzenetére


Phülöp
addikt

Valami mellékúton gurítva? Se benzinköltség, se autópályadíj.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#59322) npera válasza ncc1701 (#59312) üzenetére


npera
újonc

Én térdig érő BIB shortban megyek melóba és van alatta kán-kános lábmelegítő is.... :C
Hazafelé a neoprén fejvédő helyett finom hálós bandana van a sisak alatt. És most már jó lenne a kabát helyett egy mellény is.

Reggel még 5 fok van, de délutánra durván bedurran az idő és van 17 fok is.

(#59323) npera válasza Phülöp (#59054) üzenetére


npera
újonc

Óóóóó, igazi szovjet titán? Az a legjobb állítólag, az SR-71 is abból készült.

Egyszer össze kellene hozni egy közös bringázást. Csak mikor és hol? :F

(#59324) Phülöp válasza npera (#59323) üzenetére


Phülöp
addikt

Kínai lesz az.:)
Közös bringázás jó ötlet, felezzük be a távolságot.

Åland Islands?
Google maps szerint Stockholm, de ott bzuik laknak, oda nem megyek.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#59325) ncc1701 válasza rushty (#59317) üzenetére


ncc1701
veterán

Attól függ, honnan nézzük. Vagy a térdemig, de ha úgy nézzük, akkor a tökömig. :)

(#59326) Sipi- válasza zetor2000 (#59319) üzenetére


Sipi-
tag

Nem biztos, hogy szüleimhez szívesen küldenék idegen embert ebben az időszakban.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59327) Sipi- válasza Phülöp (#59321) üzenetére


Sipi-
tag

Hmm, nem rossz. De a négyhez vagy kell még egy fő (2 méternél távolabb) vagy kétszer kell fordulnom. Meg szerintem a derekam is beállna durván, időben is elég sok...
Esetleg ha Leslie a következő tekeréskor elteker arra a haverjaival és visszafelé úton mindegyik elhoz magával egy-egy felnit. Egy kis extra terhelés. Nem gondolom, hogy 15 kilónál nehezebb lenne darabja :D

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59328) hobizoli válasza Jahno (#59288) üzenetére


hobizoli
nagyúr

de nem nyomhatja akarki hasra, onmagatol azt gondolva
az, hogy otthon csinalod magadnak az egy dolog, de kereskedelmi forgalomba nem mehet engedelyeztetes nelkul semmi

a MOL se a kisujjabol szippantotta ki az osszetetelt, hanem a WHO ajanlasa szerint csinaljak, megis engedelyeztetnie kellett, amit soron kivul megcsinaltak nekik

több drón kell ;P

(#59329) hobizoli válasza zetor2000 (#59307) üzenetére


hobizoli
nagyúr

tudom, ott lattam ma 6350-ert az ffp3-st
a gyros-osnal voltam mellette 10m-re

több drón kell ;P

(#59330) Jahno válasza Phülöp (#59318) üzenetére


Jahno
őstag

Hátvaze mondasz valamit, de akkor legalább az egyik fél maradjon értelmes.

(#59331) npera válasza Phülöp (#59324) üzenetére


npera
újonc

Ha a gyerekek kinőnek az éppen aktuális nagyon durván húzós időszakukból, akkor meg lehet próbálni. Stockholm az speshul hely, ott tényleg nem teljesen normálisak. A szindróma miatt.

Ha a családi állapotok lenyugodnak és nem kell állandóan kékfénnyel vonulnom, akkor visszatérünk erre. Én egy Sintesi Morzine géppel tudok felvonulni, azon egy gramm titán nincsen. De annál több alumónium :C

(#59332) qnadam válasza Sipi- (#59315) üzenetére


qnadam
veterán

sokkal olcsóbb futárral se lesz sajnos, szóval hacsak nem találsz valakit, aki pont megy arrafelé, marad ez.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#59333) ncc1701 válasza Sipi- (#59327) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem is lenne gond, csak vacak a fogása. :)

(#59334) Jahno válasza hobizoli (#59328) üzenetére


Jahno
őstag

Bemész az első sarki akkreditált céghez (nagyobbakat ex-ÁNTSZ és NÉBIH arcok üzemeltetik, szóval kapcsol és számlaképesség adott) és engedélyezteted. MOLon kívül még sok kisnagy és sok más is gyártott/gyártott mindenféle hasonlót. Eddig sem a fáról szüreteltük ingyé. Ha olyan a cucc, akkor a sok saccperkábé két nap. Szerintem a műbizonylatokkal és a webes szirszarokkal, logóval és egyebekkel sokkal többet szívhattak. Élelmiszert gyártotok, előbb még olyan k. egyszerű volt az egész és pfúúú nyomja a gép. Jahhhh, mintha elején emlegettem volna a körítést meg a mambójambót, csak azt rögtön átlépted, mert a magasságos kólagyár rég fosná ki magából csilliárd palack számra az egészet. Akkor mégsem?

(#59335) blueboi69 válasza cyberde (#59266) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jó hosszúra meg van hagyva a bundája. Néha megfürdethetnéd :P

(#59336) blueboi69 válasza ncc1701 (#59310) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem olyan para felvenni, én ma abban bringáztam egy kicsit napközben. Nálunk 9-12közt be sem engednek a lidl-be, és mindenhová kötelező a maszk.... már vagy 2hete legalább.
Számomra nagyon meglepő, hogy Bp-en még csak most kerül ez egyáltalán szóba.

(#59337) ncc1701 válasza blueboi69 (#59336) üzenetére


ncc1701
veterán

Bicajon pár perc alatt teliliheged, annak nem látom értelmét. Amellett meg állandóan igazgatja az átlag ember, úgy meg többet árt vele. De mondom, pont ugyanolyan kalózos kendőm van, mint a Radics Petinek. :)

(#59338) npera válasza ncc1701 (#59337) üzenetére


npera
újonc

Én télen -10 körül hordtam ilyen csősálat vagy minel mondják. A kábé 8,4 km-es út felénél már nedvesre lélegeztem, aztán utána csak egy egyre terjedő nedves folt volt a szám előtt. Közben a borostámra meg ráfagyott a dér.

Nekem ez nem működik.

Arra gondoltam, hogy majd veszek olyan mintás csősálat, amin halálfejes (koponyás) motívum van és néha felveszem autózás közben, aztán akkor át lehet nézni más autókba a városban és lehúzott ablaknál lehet üdvözölni a nyugdíjasokat. Vagy valami hasonló. Még nem dolgoztam ki a koncepciót. Lehet bringáról egyszerűbb lenne, mert azon nincs rendszám. Bár a kék bringa sárga markolatokkal, narancs kabát és sárga hátizsák kábé egy rendszámmal egyenlő. Így inkább lenyugszom és nem hülyéskedek.... :C

(#59339) ncc1701 válasza npera (#59338) üzenetére


ncc1701
veterán

Ismerősöm klu-klux-klános tökfödőt csináltatott magának. :) Az is bizalom gerjesztő.

De egy sikoly maszk, vagy egy bohócos is tetszetős lehet.

(#59340) blueboi69 válasza ncc1701 (#59339) üzenetére


blueboi69
csendes tag

sikoly maszkot láttam az anyós ülés fejtámlájára rakva. Belenézel a tükörbe és azt látod,hogy a mögötted jövő mellett ott a sikolymaszkos hentelő :D

Viszont úgy fest megadta magát a jobb oldali légrugóm, reggelre leereszt :(

(#59341) ncc1701 válasza blueboi69 (#59340) üzenetére


ncc1701
veterán

Hát ez nem hangzik olcsón javítható bajnak. Uzukin kigyulladt hazafele a szegénységjelző, de azt könnyen gyógyítom. :) Ez a buzi BC már akkor nullát ír, mikor még 100-150km-re való benga van benne.

[ Szerkesztve ]

(#59342) blueboi69 válasza ncc1701 (#59341) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem annyira vészes amúgy (20k körül és kb 1órás munka), csak bosszantó. Ráadom a gyújtást akkor feltornázza, csak túl sokáig nem jó halasztani, mert elfárad a kompresszor.
De az is lehet, hogy a nagy hőingást nem bírja valami.

(#59343) Sipi- válasza qnadam (#59332) üzenetére


Sipi-
tag

Jah, közben találtam kalkulátort, az 13ezerre hozta ki értékbiztosítással. Akkor inkább már saját kocsival vinném, akkor biztos nem sérül meg.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59344) Phülöp válasza ncc1701 (#59339) üzenetére


Phülöp
addikt

Pestisdoktor az etalon.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#59345) NauTiLUS_HUN válasza FőDudu (#59303) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Az USAban már régóta ilyenektől basznak be a kispénzű fiatalok, viszonylag egyszerűen ki lehet venni az ízanyagot, van róla csomó oktató videó :)

(#59346) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Voltam laboron, átmentem kockázati ellenőrző ponton is vagy hogy hívják
a nővérke aki csekkolt, nagy kockázatot jelentett az biztos, utána spriccel a vérem mindenfelé :D
amúgy kihalt az egész, a mai nap 18 ügyfél van , elosztva. Elvileg nem is mehettem volna mivel még valami újpesti háziorvosi igazolás kellett volna a kiírás szerint, de engem kaposvárról küldtek a kórházból, és ez mindig megakasztotta a folyamatot és el kellett magyaráznom, na ez most simán ment

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59347) Samott


Samott
addikt

#mulatsagos hirek

Így aztán olvasónk ma is pontosan ugyanannyit, bruttó 250 (nettó 166 250) Ft-ot keres, mint öt éve.

Komolyan nem ertem, miert nem keres mas melot? Ez mar megalazo. Nem is annyira az osszeg hanem a modszer.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59348) halapidori válasza Samott (#59347) üzenetére


halapidori
csendes tag

Olyanom nekem is van!!

A munkám semmit nem változott, a besorolás változott felfelé, mert én is vénültem. Csak a fizetés csökkent:)
Elvették az osztályfőnöki pótlékot, mert miért ne, csökkentették a gyógypedagógiai pótlékot, mert miért ne. Az osztályfőnöki pótlék helyett kaptam ilyen munkáltatói döntésen alapuló bért, amit gyakorlatilag a saját kollégáimtól vontak el:)

Kelt október 1-én, Szeptember 1-től érvényes, kézhez november közepén kaptuk. Aláírásunk mellett nem volt kitöltve a dátum, csak hogy minden szabályos legyen. Aláírtuk többen, hogy nem fogadjuk el a kinevezés módosítását, bejött a tankerületigazgató lelkifröccsöt adni, hát miért nem szóltunk nyáron, hogy nem akarunk módosítást? Van bőr a képén. Állítólag jövőre visszakapjuk, amivel kevesebbet kapunk idén. De - mivel több pénz nem lesz, ezt a pénzt az új belépőktől vonják majd el. - éljenek a pályakezdők.

És azért dolgozom továbbra is itt, mert amúgy szeretem a kollégákat, az egészet, a gyerekeket, és amúgy máshol sem jobb. Meg hülye is vagyok, na.


(Szerk: Bocs, nem vágtam körbe a képet)

[ Szerkesztve ]

(#59349) blueboi69 válasza Samott (#59347) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hát van aki ezt szereti csinálni és nem a pénzért csinálja! Ez a hobbyja, mellette van egy jól kereső férje.
A férfi tanároknak meg jólkereső felesége.

Én dolgoztam suliban, a tanárok nagyrészre vagy túl idős volt már váltáshoz vagy tényleg szerette ezt csinálni.
Az IT tanárból nem néztem ki, hogy egy akármilyen cégnél is lenne használható tudása. :U

(#59350) hobizoli válasza Samott (#59347) üzenetére


hobizoli
nagyúr

csak kozben az arak atlag 20%-t valtoztak felfele

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.