Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59051) eattila válasza -NoVa- (#59045) üzenetére


eattila
csendes tag

Iden en is a masodikba neztem bele kb.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59052) zetor2000 válasza Phülöp (#59046) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja. Egy táposabb beszédmikrofon kéne, azt az jobb minőséget tud nyújtani. Vagy ez is jó lehet, csak értelmesen kéne használni, nem 100-120Hz közt belebubogni mindent közelről, hanem kicsit távolabbról hangosabban, nagyobbra tátott szájjal. Halkítani lehet majd szoftverrel.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#59053) zetor2000 válasza eattila (#59050) üzenetére


zetor2000
senior tag

Annyira nem lehet rossz... :)
Az íze neked azért lehet "fura", mert több benne a komló, mint az átlag nagyüzemiekben. Ez ad egy stihhet, azaz szagot is. Ezért mondtam, hogy a nagyüzemi előállítású, kisüzemi sörökre hajaz, ahol a sörfőző mester még nincs a szakmája csúcsán.
Nekem egynek elment. Nem lesz a kedvencem, de a tegnapi kettő nem volt rossz.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#59054) Phülöp


Phülöp
addikt

#dragaszagaink

A szépemlékű 90-es évek hajnalán a bringák Rolls-Royce-ai a titán vázas gépek voltak (húúú). Az akkori szaksajtó (Pedál Magazin) többször említette, hogy a vastagpénztárcájú gramm-mániások bringáján még a kiegészítők is titánból vannak (wááá). Az meg már igazi sznobnak számított, akinek a kulacstartó is titán csavarokkal volt szerelve (aztaaa).
Közel 30 év után végre nekem is titán vázas bringám van, így nem kerülhettem el a sorsomat:

hohóóó

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#59055) npera


npera
újonc

Nova, good news!

Megvolt az első FPV-szemüveges repülés. Nem toltam túl, mivel az akksik kábé üresek. Kimentem a garázsok mögötti kis füves placcra.

Eachine FPV monitor ment a fűbe, onnan vette fel a saját jelét. 2 db bot antennával.
A szemüveget felvettem bátran és az meg a fejemről vette a cuccot.

Próbáltam nem "fejlógatós" állást felvenni, de valahogy egy idő után leereszti az ember a fejét, láttam a saját képemet magam előtt lebegve.

Elsőre kábé 10 méter repülés után inkább leraktam a gépet, mivel a kontraszt és a fényerő valami furcsa értéken volt és a fű teljesen egybefüggő fekete massza volt. Azon állítottam és utána jött a képanyag, amit már lehetett használni.

Most fut a render, egymás mellé raktam Vegas alatt a Fatshark és az Eachine képét.

Valami miatt nem lett ugyanakkora, ezt majd még vizsgálom. Ki kell lessem a fájlokból, hogy milyen az eredeti méret, a codec, a framerate és hasonlók.

A monitorhoz képest az élmény ég és föld. Most ténylegesen úgy éreztem, hogy "repülök" és nem egy bélyeg méretű képet próbálok nézni az erős fényben, miközben körülöttem minden megpróbálja elvonni a figyelmemet. A gyomrom nem kavarodott fel, nem szédültem. Kanyarban mondjuk nem kell elkezdeni testtel beledőlni a kanyarba, elsőre azt majdnem eljátszottam.... :C

Videó....

(#59056) zetor2000 válasza Jahno (#59049) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez szerintem olyan, hogy nem azért vagy vele, ahogy kinéz. Azért max az elején választod, vagy választódsz ki. Utána meg azért, mert ő Ő. Olyan, amilyen, de úgy szeretted meg, olyannak, amilyen. Ha őszül, akkor úgy, ha fest(et)i a haját, akkor azért. Ha rendelkezik némi súlyfelesleggel a magasságához képest, akkor meg azért, mert olyan.

Szóval engem ez hidegen hagy, de ők meg akarnak felelni akárminek, szóval őket zavarja. Azt akkor cinkelik egymást. Meg kibeszélik egymást (IS).

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#59057) Phülöp válasza zetor2000 (#59056) üzenetére


Phülöp
addikt

Nálunk speciel én festem Amea haját. Két körös, hennás történet, a fél délután rámegy.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#59058) Jahno válasza eattila (#59050) üzenetére


Jahno
őstag

Illatos gyümölcsös tavaszi üde friss pillanatok meg sehol? Én is most kóstoltam, sok vacak közt még ez a jobbik, de nem lesz a kedvenc. Sajna ebbe az irányba megy a világ. Ez a poshadó fű tényleg benne van, eddig nem mindig bírtam megfogalmazni, hogy miért nem ízlenek az ilyen kisipari szarok, de én élesztő íznek hívtam. Mert kb. az is.

(#59059) Gabibácsi válasza Phülöp (#59057) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nálunk is volt ilyen terv, de valami olyan nagyon extra hajfestéket meg mittudoménmit használ, hogy inkább bevittem at orosz fodrászához

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59060) eattila válasza zetor2000 (#59053) üzenetére


eattila
csendes tag

Iszok én kisüzemit is. De tény, hogy a keresű az nekem nem feltétlenül ízvilágom. A gyümölcsös sör a kedvencem. Szentandrási málnás búza pl. Az igen jó.
Akkor Kronenburg 1664 még nagyon bejön, de ugye az is inkább citrusos, mint keserű. Franzishkaner se jön be búzából. A szentandrási búza viszont jó, már a napkincs.
mondjuk én szeretem a heinekent is. Régebben meg a kisüveges tuborg gold volt a kedvenc, de már nincs. Szóval elég fura az ízlésem :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59061) eattila válasza zetor2000 (#59056) üzenetére


eattila
csendes tag

Asszony festi magának. Idén még nem volt fodrásznál. Tavaly is 1x. Nekem ez igazából imponál :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59062) BobaHWSW válasza cyberde (#59014) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nekem naked mocim van. Volt, hogy nagy volt a szel de gondoltam ah, belefer. 10kilometer uta visszafordultam amint kiertem az autopalyara annyira elvezhetetlen volt.

Jo idoben 130-140 nekem a hatar ahol meg kenyelmes a menetszel. Jo dolog az idom a motoro csak nem tetszik.

(#59063) eattila válasza Jahno (#59058) üzenetére


eattila
csendes tag

Vagy nem élesztő, hanem ízhiba. Vagy direkt ilyen mert túl van komlózva. Más hoplagert még nem ittam, de ez alapján nem ízlik.

Poshadt fingszag. Ja. Nem jön be. Nem nagyon borzalmas, de nekem nem jön be.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59064) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

En agyalok a hajam levagasan. Van birkanyirogepem, annyira borzaszto csak nem lehet. Jah es szakallas lettem. Sokkal tobbet gondolkodok azota es hunmogok. Mielott ujra talalkozok csajjal azert majd megkerdezem maradhat e bar 6randi utan ugy erzem nincs beleszolasa ilyenekbe.

(#59065) Sipi- válasza Gabibácsi (#59018) üzenetére


Sipi-
tag

archive.org

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59066) Sipi- válasza Gabibácsi (#59021) üzenetére


Sipi-
tag

Hűha, de régen csináltam már olyat :) Most win2000 van rajta, elég lassan töltött be :D

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59067) Sipi- válasza zetor2000 (#59044) üzenetére


Sipi-
tag

Nekem is úgytűnik megértette, hogy most nem rendel a dokink, úgyhogy nyugton marad. Kopp-kopp.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59068) qnadam válasza BobaHWSW (#59064) üzenetére


qnadam
veterán

azért a beleszólás és a vélemény nem ugyanaz :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#59069) Sipi-


Sipi-
tag

Ma nagyon hatékony voltam :D
Leadtam egy Vodafone üzletben a kb. 3 hete visszamondott UPC TV előfizuhoz tartozó set-top-box-ot és vettem magamnak egy JBL Tune500BT -t. Jól szól, kényelmes, de egy kicsit szoros. Asszony Skullcandy-je kicsit szélesebb, kevésbé szorítós.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59070) BobaHWSW válasza qnadam (#59068) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Yup, megkerdezem es ha szerencseje van neki akkor azt fogja gondolni mint en. :K

(#59071) Sipi-


Sipi-
tag

Felhívott tegnap és ma is egy fickó, hogy a Picasso hirdetésében az egyik számlán látta a telefonszámom és meséljek a volt kocsimról :) Ma meg is nézte már, azt mondta szép, de nem-e telibefújták, mert túl szép a fényezése az egész kocsinak. Megnyugtattam, hogy nem hinném, csak ennyit jelent, hogy 9 év alatt kb. 3-4 évet volt nappal nem garázsban, a többi időben nappal is garázsban állt (bérelt, munkahelyi vagy saját garázsban). Meg biztos lemosták alaposan meg felpolírozták. Még alszik rá egyet, de hajlik rá, hogy megveszi. De akkor tőlem meg a gyári alufelnit akarja megvenni :) Még utána kell néznem mennyit ér a gyári alufelni egy éves, de csak 7768 km-t futott Brigdestone nyárigumival.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59072) Jahno válasza BobaHWSW (#59064) üzenetére


Jahno
őstag

Nálam beleszólása van, de még nem fogadtam szót. Már elértem azt a szintet, hogy éppen nem akarom lenyírni :C

(#59073) Jahno válasza Sipi- (#59066) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg már fejből azt sem tudom, hogy megy-e valami csökkentett DOS módban-e, de szinte biztos.

(#59074) Sipi-


Sipi-
tag

Kötelezővé teszik a maszkviselést a budapesti üzletekben
Pont ma vettem két szövet-semmitsemér maszkot a DM-ben, épp jókor :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59075) Jahno válasza Sipi- (#59074) üzenetére


Jahno
őstag

Max. fogok valami sálfélét. De lehet szereznem kell egy doboz cuccot, mert ez így egyre neccesebb. Sima félálarcosat akartam venni melókhoz, de már az sincs. Az utcára akár szűrő nélkül is jó lehet, mert durván néz ki, de legalább senki nem tudja, hogy milyen adapter nincs rajta :D

Gázálarcom persze van többféle, de abban nem látni, levegőt sem kapni és lehet tényleg az miatt dobnak majd ki valahonnan. Áááááánamindegy.

És postáról tényleg csak SMS jött értesítésnek, semmi más.

(#59076) zetor2000 válasza BobaHWSW (#59064) üzenetére


zetor2000
senior tag

Max ha megint találkoztok, akkor előtte egy rendesebb szakállnyíróval trimmeld meg, hogy mindenfelé egyenletes hosszú legyen.
Nem rossz szerintem a szakáll, csak az legyen valamelyest ápolt, vagy annak tűnő. Nekem is van, és én is nyírogatom éppen, amikor már kellően zavar. Időben nem sokat nyersz, ha leborotválod vs nyírod, de hosszú távon a hab ára... :D
Persze szakállra is lehet mindenféle kencét kenni. Én gondolkodom is a szakállasember.hu féle csodákban, csak még nem vitt rá a lélek.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#59077) zetor2000 válasza Sipi- (#59071) üzenetére


zetor2000
senior tag

"Felhívott tegnap és ma is egy fickó, hogy a Picasso hirdetésében az egyik számlán látta a telefonszámom"
GDPR rulezz :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#59078) Phülöp válasza zetor2000 (#59076) üzenetére


Phülöp
addikt

Dá.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#59079) Gabibácsi válasza Sipi- (#59074) üzenetére


Gabibácsi
tag

Akkor jöhetnek a K1G maszkok? :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59080) Gabibácsi válasza Phülöp (#59078) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen, ez legendás kép

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59081) Gabibácsi válasza Jahno (#59075) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én zsebkendőt kötök fel, a maszkban alig kaptam levegőt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59082) Samott válasza Gabibácsi (#59079) üzenetére


Samott
addikt

Nem mondod, orbanon kivul van meg valaki mas is, akit g.cinek hivott a buntarsa?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59083) Gabibácsi válasza Samott (#59082) üzenetére


Gabibácsi
tag

rossz helyről közelíted meg
ha az aljanép körében lehet népszerű az o1g maszk, a többi proli meg húzhat k1g-t is, hiszen azonos szint, legalja

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59084) Samott válasza Gabibácsi (#59083) üzenetére


Samott
addikt

Ott tevedsz, hogy nem az aljanep koreben nepszeru az O1G. Az O1G egy altalanos ellenzeki szlogen. Azert faj kulonosen a fideszhivoknek, mert egy volt harcostarsuk terjesztette el... :)

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59085) Gabibácsi válasza Samott (#59084) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem, aki gecizik a közéletben, maga is az, ergo aljanép. Azt nem tudom kinek fáj, de a közbeszéd ilyen szintű lealacsonyítása minden értelmes embert zavar. Csak te már nem látsz ki a politikai oldalad mögül, pedig érdemes lenne kívülről szemlélned.
Ha valaki kitesz egy K1G maszkot, ugyanolyan fasz mint aki O1G maszkban nyomja (láttam valami picsát a neten ilyenben vezetni)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59086) Samott válasza Gabibácsi (#59085) üzenetére


Samott
addikt

De bakker, ha egy g.ci vezeti az orszagot, mi mast lehet csinalni? Ne mondjuk ki? Mindenki aljanep aki ezt felismeri? Simicska hivta igy, tobb mint egy evtizeden keresztul raboltak kozosen szet ezt az orszagot, o mar csak tudja, nem?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59087) Gabibácsi válasza Samott (#59086) üzenetére


Gabibácsi
tag

Elmondtam a véleményedet, ha nem fogod fel, nem az én hibám. Ne politikai oldalról közelítsd meg , ennyi. Tudom hogy a kúrós csótány elterjesztette a politikában a csúnya beszédet, de nem ezt kéne követni. Nem érdekel ki találta ki, ezt nem érted. Értelmes ember nem beszél így publikusan, és nem írkálja ki.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59088) -NoVa- válasza Samott (#59084) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az átlagos ellenzéki az úgy általában aljanép. Aki nem képes felülemelkedni némi pártpreferencián, és átlátni, hogy itt nem kormány, hanem politikai elitváltásra van szükség, az úgy ahogy van, aljanép.

(#59089) Gabibácsi válasza -NoVa- (#59088) üzenetére


Gabibácsi
tag

Egyetértek
de dr Mogács már Witcher3-azik, nem ér rá :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59090) Samott válasza -NoVa- (#59088) üzenetére


Samott
addikt

Szerintem ok mar pont tul vannak ezen. Az altalanos ellenzeki az nem gyurcsanyista vagy szoci. Az altalanos ellenzeki azokat is utalja, mert elkurtak meg mert osszejatszanak a fidesszel.

Attol hogy valaki ruhelli orbant meg a rendszeret (es ezert hasznalja az 01G logot/szlogent) az nem feltetlenul rajong barmelyik ellenzeki partert (most oszinten, van olyan part amielyikert rajongani lehet?).

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59091) Samott válasza Gabibácsi (#59087) üzenetére


Samott
addikt

Ez nem csunya csak csunya beszed, ez balvanydontes. Csak azoknak faj akik rajonganak azert a majomert. Aki nem kedveli orbant annak nincs gondja az 01G-vel. Te meg ezt nem erted.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59092) -NoVa- válasza Gabibácsi (#59087) üzenetére


-NoVa-
őstag

Éppenséggel azzal pont semmi bajom sincs, ha valaki őszintén bedob egy lófaszt a kommunikációba, akármekkora magasságban teszi. Megvan a helye, és az ideje, Tessék pl 1663-ból némi politikai összeveszés eredménye, Horváth Mihály levele Szabó Gyurkához:

"Szolgálatomnak töled való meg tagadása után, Istennek semminémű áldása ne száljon reád, Istentöl el szakatkozott, menny-országhoz háttal fordúlt, parázna, disznó életü, tisztátalan, vissza aggott, ebre ütött, k(urva) feleségű, hunczfut, beste lélek kurafi. Soha nem hittem vólna, hitetlen, vissza aggott, vén, agg eb, kurafi, hogy vénségedre nemzetedet, a Magyar szakállt, régi, jámbor kegyelmes uradat, Zitsi István urat, ő nagyságát; annak felette kegyelmes urunkat, királyunkat, így meg gyaláztad. [...] Két száz lépésre ki érzik a bor s égett bor szaga az eb szájadbúl: hiszen, te sem Istennek sem embernek nem kellesz immár, dzsidázott, dárdázott, bénna, lélek kurafi: hiszen jól tudom, hogy tsak Isten nevében tartott ekkoráig is az urad; mert a te bolondságodért, k(urva) az anyád, ha adnék immár egy sült répát. [...] Ezek után Isten meg ne mentsen, hanem akasztófán száradj meg[...] Adassék az néhai vitézlö Tatai Szabó Lyukáts fiának, az nem nemes, nem vitézlő, sánta, bénna Szabó Gyurkának, vénségére meg bolondúlt, kerítö, vissza aggott, beste lélek kurafinak."

Csak mostanra az egyéb kommunikációs forma kopott ki ezek mellől, már nincs más, csak sárdobálás. És a disznók ebben otthonosan mozognak.

(#59093) Gabibácsi válasza Samott (#59091) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem érted továbbra sem. CSak azt tudod fújni hogy rajonganak. Rajong a tököm.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59094) Samott válasza -NoVa- (#59092) üzenetére


Samott
addikt

Egyebkent az O1G mostanaban nem is nagyon fut, most is csak Gabibacsi maszatolasa miatt kerult elo.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59095) -NoVa- válasza Samott (#59090) üzenetére


-NoVa-
őstag

Itt a baj. Nem a Fideszt kell blokként gyűlölni, hanem konkrét felelős személyeken számonkérni a felelősséget, kiemelni az összes olyan pontot, ami blokkolja az állam helyes működését, és megszüntetni a következmények nélküli országot ebben a formában. Amíg a Brit közlekedési miniszter lemondott azért, mert egy vonatjegyet magánútra számolt el közpénzből, itt max 10 millióan hőbörögnek, és senki sem teszi fel a kérdést, hogy ki a felelős azért, hogy ezt kivizsgálják, ki a felelős azért, hogy felügyelje azt a felelőst, és hol marad egy jó kis audit, amikor szükség volna rá? Sok ilyesmi után még kiderülne, hogy 40-50 fő kiemelése után akár valami együttműködésre alkalmas, előremutatóan gondolkozó szakértő réteg is van arra.

(#59096) Samott válasza Gabibácsi (#59093) üzenetére


Samott
addikt

Akkor miert faj neked az igazsag? Te kezdtel aljanepezni ennek kapcsan.

"Ha valami úgy néz ki mint egy kacsa, úgy úszik mint egy kacsa és úgy hápog mint egy kacsa, akkor az valószínűleg egy kacsa is"

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59097) eattila


eattila
csendes tag

Urak! Video streaming saját weboldalba hogy oldható meg vimeo/youtube/facse stb nélkül? Jól gondolom, hogy kell hozzá szolgáltató és vagy saját szerver?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59098) Samott válasza -NoVa- (#59095) üzenetére


Samott
addikt

Ki fog itt barkit kiemelni? Ez egy bunszervezet. Polt az ugyeszsegrol? Hando a birosagrol? A Pinter vezette rendorseg? A 133 bator ember a parlamentben? (meg a mihazankos csatolosaik?) Vagy eppen a veluk osszejatszo szocik, lmp-sek? Az a gyurcsany aki csak a fidesz szamara hoz szavazatot azzal, hogy meg mindig politikus?

Annyit tehetsz hogy 4 evente elmesz es szavazol valaki masra. Meg kimesz tuntetni ha eppen ugy erzed. De egyiktol se fog megvaltozni itt semmi. Ott az atlatszo, direkt36 es a 444-nek is voltak tldr cikkei, kivizsgalnak mindent ami csak elejuk kerul, irnak belole cikket es nem tortenik semmi.

Tenyleg nem ertem hogy gondolod ezt.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59099) Gabibácsi válasza Samott (#59094) üzenetére


Gabibácsi
tag

neked minden maszatolás ami más vélemény
igazi liberalizmus :D mindenki maszatol, Jahno is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59100) Gabibácsi válasza eattila (#59097) üzenetére


Gabibácsi
tag

szerintem szolgáltató nélkül sehogy

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.