Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59101) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

megjött asszony bringája, dobozban
egyúttal bepillantást nyertem egy futárfurgonban, ahol összevissza gurulgattak a dobozok

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59102) Samott válasza Gabibácsi (#59099) üzenetére


Samott
addikt

Na, hivod a segitseget? Meg szemelyeskedunk? Elfogytak az ervek? :)

Te probaltad a orban egy g.ci memet masra is rakenni, te hoztad ezt a k1g hulyeseget. Eleg nagy balf.sz az a csoka nem kell mas cimkejet ratolni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59103) Samott válasza Gabibácsi (#59101) üzenetére


Samott
addikt

Vigyazva, asszem gari csak akkor van, ha szakember szereli ossze.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59104) Samott válasza eattila (#59097) üzenetére


Samott
addikt

Ezt nezd meg: https://videojs.com

Ha jol emlekszem az egyik kollegamnak mukodott frankon.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59105) rushty válasza Samott (#59098) üzenetére


rushty
senior tag

Ki volt az a másik négy bátor?

Revolut meghívó pü-ben

(#59106) Gabibácsi válasza Samott (#59102) üzenetére


Gabibácsi
tag

Személyeskedést te kezdted, ismét. És belemagyarázni dolgokat. Szar lehet ennyire rajongónak lenni, és ennyire politikusnak.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59107) Samott válasza Gabibácsi (#59106) üzenetére


Samott
addikt

Na meselj, kiert rajongok? A politikust meg kikerem magamnak, en nem vagyok tolvaj.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59108) Gabibácsi válasza Samott (#59107) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem tudom, nem is érdekel :)
Karigeriért lehet :D
mert mertem róla egy mémet csinálni, mivel ő vezette be a rendeletet
ez annyira fájt neked hogy azonnal nekemestél...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59109) FőDudu válasza Gabibácsi (#59081) üzenetére


FőDudu
addikt

Meg a jofajta maszk is atnedvesedik egy ido utan.
Aztan mar nem annyira kenyelmes hasznalni.
Tenyleg egy elmeny levenni.

Amikor leveszem, konkretan dohosnak erzem a kinti friss levegot. Pedig csak a maszkban volt eleg paras es ki t nem annyira. (Meg persze a kiszurt minden is szamit)( de peldaul kave illat siman erezheto maszkban is, csak kozelrol kell csinalni).

Probaltam ffp2,ffp3 maszkokat (sot sima pormaszkot is), meg a komoly 3M maszkok is durvak lehetnek nyari viseletkent.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#59110) FőDudu válasza Gabibácsi (#59101) üzenetére


FőDudu
addikt

Kivancsi leszek a kb. 80 kilos medence doboza hogyan erkezik.

FőDudu

(#59111) eattila válasza Samott (#59104) üzenetére


eattila
csendes tag

Köszi, meglesem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59112) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Sipi, nem leszünk kollégák
mindenki sorra mondja vissza a pozikat, amire már interjúzás is megvolt, azt is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59113) Gabibácsi válasza FőDudu (#59109) üzenetére


Gabibácsi
tag

egy jófajta egyórás auchan túra maszkban szerintem jó kis tüdőteszt...
szóval inkább valami alter megoldás lesz, a maszkot meg meghagyom arra amíg kórházban leszek

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59114) FőDudu válasza Samott (#59102) üzenetére


FőDudu
addikt

Amig ki nem takaritja az ossszes fidesz nyaloncot a fopolgarmesteri hivatalbol, addig nincs eselye. Minden lepeset elore tudjak es elore blokkoljak is.

Persze ha megtenne akkor tisztogatast emlegetnenek, pedig a rendes munkahoz olyan munkatarsak kellenek akik megbizhatoak es nem azt nezik hol tarthatnak be neki.

Nem vagyok KG fan, szimplan ezt hallottam olyantol aki kozvetlen munkatarsa es jobban atlatja a helyzetet.

FőDudu

(#59115) Samott válasza Gabibácsi (#59108) üzenetére


Samott
addikt

Te, karigeri nekem meg csak nem is polgarmesterem. Semmi kozom hozza. Azt meg kulonosen taszitonak tartom hogy ugy erzi minden melora o a legjobb ember. Ha kell akkor miniszterelnok jelolt ha kell akkor fopolgarmester jelolt. Mindig megtalalja hova kell ulni hogy meglegyen a helye. En azt remeltem a puzser lesz a fopolgi, akkor most sokkal jobban szorakoznank. :)

Azzal volt csak gondom, hogy orban cimkejet probaltad rakenni. Maskor is volt mar ilyen maszatolas az orban rajongoktol, mert nagyon faj nekik a foni eposzi jelzoje. De az csak neki jar. :D Gyurcsany a hazug, Orban a g.ci. Ez mar csak igy marad. Keress karigerinek valami mast es nem foglak helyretenni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59116) Jahno válasza Gabibácsi (#59099) üzenetére


Jahno
őstag

Voltam én már UPC bérenc, libsi, meg fasiszta, meg olyan kifejezések amit nem ismerek és biztos valami belterjes valamelyik oldal szleng-fassága. Idősebb haverom is már szinte óránként tol valami böfögést, bár ugyanaz a lényege, hogy teljesen mindegy mit mondanak és kik, tiltakozni kell ellene. Mellékesen meg buta mint a föld. Másik meg mint egy kormányszóvivő sajtóreferens kisdobos, mert vezérünk reggel iszik egy KV-t, akkor rögtön osztja a nagy hírt és állva tapsol, hogy ezt is megcsinálta, fasza király, csak értünk, nekünk, azígytovább. Én meg hümmögök, mert itt senki nem normális.

(#59117) Gabibácsi válasza FőDudu (#59114) üzenetére


Gabibácsi
tag

azzal kezdte
szerintem már csak indoknak hagyott egyet-egyet, tudja kire fogni majd a csődöt :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59118) Jahno válasza eattila (#59097) üzenetére


Jahno
őstag

Valaminek adni kell a streamet.

(#59119) Samott válasza rushty (#59105) üzenetére


Samott
addikt

Azt hiszem ez volt az a szavazas

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59120) Gabibácsi válasza Jahno (#59116) üzenetére


Gabibácsi
tag

ma reggelt beolvastam pár agyhalottnak, de minek
- nincs is vírus
- a tuggyukkikk csinálták hogy legyen gazdasági összeomlás
- meglett az oltóanyag (angliában tesztelik), de ő nem oltatja be magát mert méreg
- chipet oltanak belénk
- van vírus, de direkt az idősek ellen fejlesztették
- Egely PROFESSZOR is megírta hogy a végtelen energia rendelkezésre áll (ezt így a vírushír alá)
- ezekután jött nyilván Tesla is

és ezeket variálják bazz, logikátlanul
ha rákérdezek, akkor én rögtön bérenc vagyok, aki nem gondolkozik

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59121) Samott válasza Gabibácsi (#59120) üzenetére


Samott
addikt

Ne jarj olyan helyekre ahol ez megy. A 888/vadhajtasok nem ertelmes embernek valo.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59122) qnadam


qnadam
veterán

van egy ilyen bútor, emellé szeretnék ilyesmi íróasztalt, de passzoló színben (és ebben a méretben). merre érdemes próbálkozni? az ikea, jysk, kika, mömax, möbelix kiesett, ott nincs.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#59123) JonesC válasza Gabibácsi (#59113) üzenetére


JonesC
csendes tag

Nekem a maszkon keresztül légzés annyira nem gáz, nekem a fülemet basztatja nagyon a maszk zsinegje.

(#59124) ncc1701 válasza Sipi- (#59074) üzenetére


ncc1701
veterán

Kalózos fejkendőt rendeltem a hiszti kitörése elött. Amúgy érdekes, h hetekkel a lazítás elött elkezdenek keménykedni.
Vagy járok vidékebbre lidlibe, nem téma nekem.

(#59125) Samott válasza qnadam (#59122) üzenetére


Samott
addikt

Butorlap, elfolia, ikea/praktiker asztal lab? Kell egy kicsit melozni vele de blueboi megcsinalja ha szepen kered. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59126) qnadam válasza Samott (#59125) üzenetére


qnadam
veterán

igen, pont ez a kérdés, hogy hol csinálják meg szép nagy színválasztékból a megfelelő méretű lapot :)
a lábat ráteszem én, a fóliázás viszont nem tűnik otthon megoldható történetnek.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#59127) Jahno válasza Gabibácsi (#59120) üzenetére


Jahno
őstag

Ezeket élőben nem annyira hallom. Általában két verzió van, hogy már abból tudok következtetni arra, hogy ki mit mondott a TVben, hogy egyik arc teljesen mindegy miért, de tiltakozik és csúfolja, másik meg állva tapsol. Meg persze ugyanazpokról az oldalakról dől a hergelő fasság és max. olyanba mentem bele, mikor nagy táblázatot osztogattak, mondván Angliában 200 forint a kenyér meg egyebek. Az senkit nem érdekelt, hogy ezer+1 külföldön élő rakta be a helyi árakat, mert egyszerűen nem így van, mi már rögtön ott tartottunk, hogy lopnak, Soros, ésatöbbi. Ezzel nehéz mit kezdeni, mert nem ez volt az eredeti kérdés :-D Most haversrác mindennemű szabályzás ellen tiltakozik, és csakazértis ki fogok menni, miért pont 65 év, miért pont 9-12, miértmiért kapják be. Mondván értelmes embereknek értelmes utasítások kellenek :-D Erre már azért írtam, hogy aki értelem nélkül itt rötyög ezen a 200 forintos kenyéren és utána sem néz semminek, de igazából nem is érdekeli, csak óránként fel kell háborodni valamitől és puffogni, ott mégis milyen jellegű értelemről beszélünk? Vagy itt nem mutogatunk bezzegnyugatra, ahol ugyanezek az intézkedések vannak? Mindegyik tipikus van sapka/nincs sapka esete, mert ha nem lenne korlátozás akkor másra mutogatnánk, hogy máshol bezzeg van és milyen hülye a vezérünk még ezekkel is szembe megy...

A többi sallanggal nem is érdemes foglalkozni, mikor dobálják a neveket és milliárdokat, de ilyen tök egyszerű példákon látni, hogy van egy alap követőtábor, naponta kinől pár hülye oldal a világban, mint pld. ez is és ész nélkül lehet fröcsögni, megmondani. Kérdés, hogy akik ezen nem tudnak túllépni és kinézni a fejükből, azoknak valójában mennyire súlyozzam a SimicskaHabonyLopnaksatöbbi típusú posztjaikat, ha a világot sem fogják fel?

És még meg is magyarázzák, vagy elterelnek, de a lényeg, hogy tudják és át vagyunk verve és csak velünk magyarokkal basznak ki, satöbbi, satöbbi. A részletek nem számítanak.

(#59128) -NoVa- válasza qnadam (#59122) üzenetére


-NoVa-
őstag

150x75-ös túl nagy? Ikeás, világos talán az is tölgy színként szerepelt régen.

(#59129) Sipi- válasza Gabibácsi (#59112) üzenetére


Sipi-
tag

Az nem jó :(
Fejlesztőt keresnek szerintem, pénteken volt meetingünk, ahol felmerült, hogy a feladatot ki kellene adni a Q-s csapatnak projektmunkaként. Igaz, hogy már kész az egész, de elég undorító a kód nagy része és a fejlesztés nem ér rá megcsinálni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59130) qnadam válasza -NoVa- (#59128) üzenetére


qnadam
veterán

még a 120 is elég necces, pedig abból lenne jó szín.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#59131) ncc1701 válasza FőDudu (#59110) üzenetére


ncc1701
veterán

Egyetlen nagy dobozban. Miénk asszem 74kg volt. :) Szép volt berakni a kocsiba.

(#59132) Gabibácsi válasza Samott (#59121) üzenetére


Gabibácsi
tag

ezek mindenhol vannak, disquss kommentekben

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59133) eattila válasza qnadam (#59122) üzenetére


eattila
csendes tag

Veszel ikeaban 4 ilyen labat. Megy valami asztalossal vagatsz egy munkalapot. 16 csavar es jonapot.

hasonloan csinaltam iroasztalt a lanyomnak, csak ott egyik oldalt szekreny van lab helyett.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59134) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

na , már csak a kormányt kéne kiegyenesítenem, de nincs akkora villáskulcsom
meg az első féket beállítani, mert azt szétszedtem hogy betegyem a kereket
aztán szerintem a garázsba betesszük , az enyimet felpumpáljuk és megyünk egy próbát

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59135) zetor2000 válasza qnadam (#59122) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kezdetnek talán a volt szomszéd jöhet szóba, meg a honlapja.
Kantentrade.hu
Neki van élfóliája, de pár méterrel nem tudom, kezd e valamit. Próbáld ki, ott van egy Erdért fűrésztelep szélén. Asszem Kőbányán. Én ott fusiztam neki.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#59136) ncc1701 válasza Gabibácsi (#59134) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha kinövitek a környéketeket, akkor a dunakanyart javaslom. A gödi sport teraszról induljatok. Múlt héten is simán végig lehetett tekerni rajta, tán nagymarosnál volt kifeszítva nyak magasságban mazzag, sötétben vicces lehet. De megvolt az ösvény, h merre kerüli ki mindenki.

(#59137) -NoVa- válasza qnadam (#59130) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akkor nem hozok le a padlásról egyet... :D

(#59138) Gabibácsi válasza ncc1701 (#59136) üzenetére


Gabibácsi
tag

Majd vírus után, egyelőre ha igazoltatnak is magyarázkodhatok, asszony pláne az orosz útlevelével...
kormányhoz eszembe jutott hogy van vízpumpafogóm :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59139) Sipi- válasza qnadam (#59126) üzenetére


Sipi-
tag

Én a Stark-Fa nevű cégnél vágattam el az IKEA ajtót két részre. Élfóliázták is, de az fehér volt. Meg neked szerintem eléggé ki is esik.
Az asztalosunk az Interfa asztalosboltban vette az anyagokat, volt elég nagy választék. De szerintem bármelyik bútorlapokat árúsító boltba bemész, akkor lesz rengeteg bútorlap, méretre is vágják és élfóliázzák is igény szerint.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59140) halapidori válasza qnadam (#59122) üzenetére


halapidori
csendes tag

...

Kicsit más a felülete ennek a szekrénynek, így máshonnan pont ilyen színűt nem biztos, hogy találsz. Az árnyalatoknak is kellene stimmelnie, összenézni nem tudod, szerintem az Ikea a megoldás. 120 centi biztosan nem fér el?
https://www.ikea.com/hu/hu/p/linnmon-asztallap-feher-feherre-pacolt-toelgy-hatas-feherre-pacolt-toelgy-hatas-80353738/

Lehet, hogy megpróbálnék ebből vagy Malm asztalból vágatni, bár szerintem kartonpapír a belseje.

Amúgy nem fogsz hányni a feketétől sem, úgyis tele lesz pakolva :)

(#59141) Sipi- válasza Gabibácsi (#59134) üzenetére


Sipi-
tag

Először elgondolkoztam, hogy mekkora lehetett a kocc az Astrával, hogy a kormány is elgörbült és hogy minek a féket leszedni és házilag beállítani egy kerékcseréhez. Utána esett le, hogy a bicikliről beszélsz :D

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59142) ncc1701 válasza Gabibácsi (#59138) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem aszogatják a bicajosokat, bár megértem, ha nem akarsz rizikózni. Pláne, h lassan úgyis elengedik a témát, ahogy nézem. Csak az a gond, h ha bejön a brutál meleg, akkor már bicaj sem az igazi.
Ahol le van zárva a bicaj út, ott lehet tekerni a főúton, forgalom kb nulla. De plö zebegény polgármestere is csak a mellékutakat zárta le, a 12-es főút, illetve a bicaj út nyitva van az átmenő forgalom elött. Szobnál van marha jó hamburgeres, elvitelre nyitva vannak, kávé is elfogadható. Meg vácon a főtéren a farm burger is teljesen ok, ők is elvitelesen vannak nyitva. Nagymaros-kismaros fő úton meg van albán pékség, jó nagy hulladék kaja, de nekünk kalóriának bele szokott férni, és legalább fixen nyitva vannak, viszont csak kp játszik. Kék kutak meg kb mindenhol vannak út mentén, úgyhogy víz is van.

[ Szerkesztve ]

(#59143) Sipi- válasza halapidori (#59140) üzenetére


Sipi-
tag

Ezt nem tudod elvágni.
Töltet anyag: Méhsejt felépítésű papírtöltet (70% újrahasznosított anyag)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59144) Gabibácsi válasza Sipi- (#59141) üzenetére


Gabibácsi
tag

az astra kész, a hűtőrács hiányzik, le kéne festenem, de nincs hol, szüleim udvarában szoktam ilyesmit....

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59145) Jahno válasza Gabibácsi (#59132) üzenetére


Jahno
őstag

Autós téma alá is nyomják, ez olyan.

(#59146) -NoVa- válasza Sipi- (#59143) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egen, ilyenből van 2-m, csak nagyobb. Könnyű feldobni a padlásra, ha épp nem kell, csak letekerem a lábait és felviszem egyedül.

(#59147) -NoVa- válasza ncc1701 (#59142) üzenetére


-NoVa-
őstag

Utána lesz az érdekes, mert a 6-8 hétre random akár többedmagával kieső munkaerőre végképp nincs felkészülve a KKV.

(#59148) FőDudu válasza ncc1701 (#59131) üzenetére


FőDudu
addikt

Ezert rendeltem hazhoz szallitva. 20 Euro koruli osszeg a szallitas - de szopjon mas jeligere szivesen kifizetem ;)

FőDudu

(#59149) WiZARD


WiZARD
addikt

babaváró hitel újabb kör:
Végül OTP-be visszamentünk még 1 körre, az ott vezetett számlák miatt egyszerűbbnek tűnt.
Az ügyintéző 1 óra alatt átírta a rendszerben az új lakcímem, további 1.5 óra alatt meg is lettünk az igényléssel.
Saját cégben dolgozunk, cég adatai is kellettek, céghez telefonszám (én számom).
Tegnap délután asszonyt hívják (miért nem a "céget"?) hogy igazolja hogy is van pontosan a fizetése, és a cég bérszámfejtőjével szeretnének beszélni. Ideadta a telefont, mondtam én vagyok az ügyvezető és valóban annyi. Oké, köszönik.
Ma reggel hív ügyintéző a bankból, hogy nem fogadják el az én TB igazolásomat, és újat kell kérnem, mert azon más lakcím van. Persze mert akkor nem volt időpont a bankba, amikor még azonos volt a lakcím. Nyilván sok ember van ugyanezzel a névvel, születési dátummal, és taj számmal az országban, ezt ugye nem gondolják komolyan?
Ő nem tud mit tenni, a központ csak úgy fogadja el. :W

(de azt bemondásra, telefonon elfogadják hogy kinek mennyi a fizetése)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#59150) FőDudu válasza JonesC (#59123) üzenetére


FőDudu
addikt

Enyem nem fulre akasztos, hanem 2 gumi szalag van ami a fejen megy korbe.
Szoval egyik ful folott, a masik ful alatt megy es ugy jo.

Lehet csak gumit kell cserelned erre a megoldasra (ha lehet)

Az en maszkomon egy muanyag akaszto van 2 oldalon es siman lehet cserelni ha kell.
Mondjuk ez moshato maszk, meg is ertem, hogy tisztitashoz le lehet venni a gumit.

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.