Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58501) Jahno válasza qnadam (#58500) üzenetére


Jahno
őstag

Te ilyesmiket nézel? Megárthatott a karantén.

(#58502) qnadam válasza Jahno (#58501) üzenetére


qnadam
veterán

nem. ez az egyik kazetta végén volt, csak jól mutatta, hogy tud ez elfogadhatóan is kinézni csíkozás meg egyebek nélkül.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#58503) -NoVa- válasza npera (#58494) üzenetére


-NoVa-
őstag

(#58504) zetor2000 válasza -NoVa- (#58503) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#58505) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

Bocs srácok, nem tudom most végigolvasni az elmúlt hét termését. :)
Kérdés felétek.
Nyárigumiból melyiket választanátok?
Kumho, Nokian, Kleber, Falken?

(#58506) Gabibácsi válasza A. Crowley (#58505) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ezekből bármelyiket, amelyik van a méretemben épp.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58507) FőDudu válasza A. Crowley (#58505) üzenetére


FőDudu
addikt

Legutobb amikor gumit neztem a Goodyear UG9 volt eleg jonak minositve...
Nejem maganak Hankook Ventus Prime gumit vett a Suzukira. Megnezte az ertekeleseket es ez volt neki meggyozo.

FőDudu

(#58508) A. Crowley válasza FőDudu (#58507) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Sebaj, az nem volt a listában... :)
Kumho kiesett, 99, hogy Nokian lesz.

(#58509) eattila válasza BobaHWSW (#58480) üzenetére


eattila
csendes tag

Fú az nem semmi. Kitartás neked! A macs meg aranyos. Az enyém is, de sokszor köcsög :D
Durva ez a helyzet, de a mázlis részét kell nézni. Van meló, lehet venni dolgokat. A többi meg majd elmúlik.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58510) eattila válasza A. Crowley (#58505) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem kléber téliben van. A nyárit nem tudom most. Bár lassan át kéne szerelni, csak nagyszüleimnél van betárolva.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58511) Gabibácsi válasza eattila (#58510) üzenetére


Gabibácsi
tag

jah, nekem is szüleimnél vannak a vectra nyáriai, szóval marad az astrával járkálás, azon négyévszakos van

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58512) Phülöp válasza A. Crowley (#58508) üzenetére


Phülöp
addikt

Nokian nyári van a Zöld Villámon, egész jól viseli a havat, amiben csapattam a héten.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#58513) Phülöp válasza BobaHWSW (#58480) üzenetére


Phülöp
addikt

Na, jól van akkor.
Bezártság elég getszi tud lenni.
Macskából tudsz csinálni tabletállványt, hasznos.

link

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#58514) Gabibácsi válasza Phülöp (#58513) üzenetére


Gabibácsi
tag

:Y
majdnem leestem a labdámról

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58515) eattila válasza Phülöp (#58513) üzenetére


eattila
csendes tag

:D :D :D
A mienkből max fedlap lehet, mert mindenre ráfekszik!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58516) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

Nokian Powerproof lesz. ADAC szerint ajánlott, amennyit megyünk (fél tank jelenleg 1 hónap alatt :))), elég lesz, nem kell több.

(#58517) npera


npera
újonc

Asszony pályázik melót, szembesült egy problémával amire nem tudtam választ adni. Ti már láttatok ilyet?

Van egy pályázati sablon, amit ki kell tölteni. Szokásos mindenféle adat. Az egyik mező a Linkedin profil. Oda megpróbáltam berakni az URL-t, ami asszony Linkedin profiljának az alap címe. És nem fogadja el.

Ha csak be akarok írni egy nevet mondjuk, akkor nem kezd el keresni valami adatbázisban magától, linket vár.

Van valami specifikus módja a Linkedin profil linkelésének?

(#58518) npera válasza A. Crowley (#58505) üzenetére


npera
újonc

Tavalyi tesztgyőztest és/vagy a leghalkabbat aminek jó a tapasása (rövid fékút).
Én mindig ezt csinálom, legalábbis eddig 2x :B

(#58519) Sipi- válasza npera (#58517) üzenetére


Sipi-
tag

Gondolom azt próbáltad már, hogy a https:// -t nem rakod be. Próbáld meg, hogy a linkedin.com -ot is leszeded, bár az nem volna túl logikus...

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#58520) eattila válasza npera (#58517) üzenetére


eattila
csendes tag

[link]
Ilyesmi oldalon a public link szerkesztése/kimásolása talán megoldja.
Jobbra fent.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58521) Sipi- válasza Gabibácsi (#58511) üzenetére


Sipi-
tag

Nekem is szüleimnél vannak a kb. 3-4ezer km-t futott nyári gumik, alufelnin. Csak éppen kocsi nincs már hozzá. De így most el sem tudom adni, mert nem megyünk szüleimhez mostanában.

A kereskedő a Picasso-t "újszerű" teligumikkal árulja. A 10,5 éves téliekkel, amik tényleg alig kopottak, viszont baromira nem tapadnak. Valószínűleg amiatt is törtem össze a hálátlan dögöt.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#58522) npera válasza eattila (#58520) üzenetére


npera
újonc

Köszi, azzal is próbáltam, azzal sem ment.

(#58523) npera válasza Sipi- (#58519) üzenetére


npera
újonc

Nem, köszi! Ezt is kipróbáljuk.

(#58524) Gabibácsi válasza npera (#58522) üzenetére


Gabibácsi
tag

én nem linket tennék bele, csak a usernevét, bár nem csináltam még ilyet
pl nálam ez gábor-szabó-xx999999/

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58525) cyberde válasza npera (#58517) üzenetére


cyberde
csendes tag

Én -még a múltkor- azt vettem észre, hogy a saját oldalam címe az linkedin.com/in/sajatnevem, viszont a kontaktjaim címe az linkedin.com/in/sajat-neve-és egy 8 jegyű betűszám kód.
Meg kellene próbálni azt beilleszteni.

(#58526) WiZARD válasza npera (#58523) üzenetére


WiZARD
addikt

Ha csak a profilra mutató részt másolod ki a linkből?

pl:
https://www.linkedin.com/in/john-doe-888888

szerk.: látom többiek is ezt írták, csak gyorsabban ;)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#58527) Phülöp válasza Gabibácsi (#58524) üzenetére


Phülöp
addikt

Enyim egyszerűen csak kfodor, azt még fejből is be tudom mondani bármikor.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#58528) blueboi69 válasza BobaHWSW (#58480) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Boba, cuki a macsek! :)

"tana egy iranyba nyithatok egy kis "bubble" iranyaba. Dontenem kell csaj es egyik legjobb baratom kozott. Haverom nemtudom...khm... de azthiszem inkabb ot valasztom es a parjat."

Ezt viszont én marhára nem értem. Kifejtenéd?

Bárcsak nálunk is ilyen szigorú lenne a karanténozás. Annak ami most van, kb semmi értelme.

(#58529) -NoVa- válasza blueboi69 (#58528) üzenetére


-NoVa-
őstag

És akkor ezen még bonyolítani fognak. NAVnál felmérték, ki hogy tud bejárni, ha a BKV leáll, vannak vicces intézkedések.
A többség meg nagyon nem érti a lényegét, viszik a gyereket nagyszülőkhöz meg összejárnak haverokkal ugyanúgy. Azok meg másokkal, stb. Többségnek simán csak le kell kicsit laasulni, otthon ténykedni, egymásra figyelni, meg minimalizálni a pazarlást. Messenger, skype, fórum van, szociális élet van, fizikai távolságtartás kell csak, annyira nem nehéz.

(#58530) Gabibácsi válasza -NoVa- (#58529) üzenetére


Gabibácsi
tag

amikor a gyerekért mentem, láttam hogy gyerekek jöttek egy nagyihoz a lépcsőházban, és elmentek sétálni , kézenfogva
gratuláltam magamban

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58531) blueboi69 válasza -NoVa- (#58529) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Szerintem sem nehéz, nekünk teljesen jól megy. Gyereknek jobbat tenne ha tudna másokkal is játszani, de ez van.
Azoknak rosszabb, akik most elvesztették a munkájukat, nincs tartalékuk és kilátásban sincs más munka. Mondjuk ez járvány nélkül is odabasz, de így meg pláne, ha a gazdaság egy london eye sebességével pörög.

(#58532) WiZARD válasza -NoVa- (#58529) üzenetére


WiZARD
addikt

Nem tudom lesz-e itt még szigorítás, BKV leállás és hasonló.
Mindenhol pont lazítani kezdenek, gyárak indulnak, stb.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#58533) npera válasza Gabibácsi (#58524) üzenetére


npera
újonc

Kösz, ezt is megnézzük!

(#58534) npera válasza cyberde (#58525) üzenetére


npera
újonc

Köszi! Megnézzük. Lehet ez lesz.

(#58535) eattila válasza -NoVa- (#58529) üzenetére


eattila
csendes tag

A többség nem tud otthonról dolgozni. Vagy nem engedik neki. pl én. A lassulás megvan. De attól ez az intézkedés még nem túl szigorú. Mert én munkaidőn kívül is max azokkal találkozom, akikkel munka közben is.

De itt pl simán hagyják bandázni a fiatalokat az utcán, 1 igazoltatást láttam, de azt is rossz arcú fémet szállítókkal csinálták.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58536) npera válasza Gabibácsi (#58530) üzenetére


npera
újonc

Lehet előtte lefújták a kezuket?

(#58537) eattila válasza WiZARD (#58532) üzenetére


eattila
csendes tag

Mert máshol már lefelé csend a dolog, legalább kicsit. nálunk meg növekszik/stagnál még mindig. Nem tudom, hogy ez most jó vagy nem, de ha most lazítanak, akkor szerintem berobban.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58538) BobaHWSW válasza Phülöp (#58513) üzenetére


BobaHWSW
újonc

De tunder! Es amennyire latom, elkepesztoen hasonlit az enyemre.:)

(#58539) npera válasza WiZARD (#58532) üzenetére


npera
újonc

#canttouchthis svéd változata

(#58540) BobaHWSW válasza blueboi69 (#58528) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Jelenleg level4 van. Nem erintkezhetsz senkivel akivel nem egyhaztartasban vagy. Akik erintkeznek egymassal azt hivjak bubblenak.

Level3nal az en bubbleom (macska es en) egyetlen masik iranyaba csatlakozhat ahol max 2 fo van. Ergo a kovetkezo 2-kitudjamennyi honapban vagy itteni legjobb baratommal talalkozhatok egy sorre, vagy a csajjal akivel randiznek. A ketto egyutt nemmegy.

Nyilvan nincs aki ellenorzi, de igyekszik az ember idegen allamban torvenytisztelo lenni. Meg amugyis.

Na igy remelem erthetobb. Nincs haverozas, nincs rokonozas.

(#58541) WiZARD válasza eattila (#58537) üzenetére


WiZARD
addikt

A hivatalos kommunikáció szerint nálunk nem volt sok fertőzött, és most is alig van.
audi, merci gyár itt is indul
usa-ban is már a végéről beszélnek, közben még a csúcsot se érte el talán

Én is korainak tartom a lazításokat, de egyre nehezebben megítélhetőnek látom az egész helyzetet.
Elsőre én is azok közé tartoztam, akik nem tartották annyira súlyosnak, és azt hittem hamar, könnyen vége lesz és újraindulhat minden. Aztán átfordultam pesszimistába, és most meg nem értem miért csinálnak úgy mintha holnapra túl lennénk az egészen.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#58542) FőDudu válasza WiZARD (#58526) üzenetére


FőDudu
addikt

Es az is testreszabhato.

Edit your custom URL a funkcio.

Azaz https://www.linkedin.com/in/john-doe-888888 helyett lehet https://www.linkedin.com/in/npera

FőDudu

(#58543) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#58540) üzenetére


Gabibácsi
tag

Így már értem én is, köszi, fogalmam sincs mik ezek a buborÉK meg ilyenek

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58544) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Jah, es valszleg mindenkinek kilesz osztca egy contact tracing card amit kotelezoen magadnal kell hordj. Elvben ez annyi infot tarol, hogy melyik masikkartyaval voltal 2meteres korzetben az elmult ket hetben. Nezni akarjak ki kivel talalkozik

(#58545) npera


npera
újonc

Nova, great news!

Találtam Aliexpressen még két eladót, aki árul OWL RC modult.

86 dodó

76 dodó

A szép sárga-bézs fedőt már meg is vettem hozzá 46 koriért, az jön majd valamikor. Aztán közben az OWL RC szépen befejezte a tevékenységet.

Most azon agyalok, hogy kell-e nekem jövőbeni SW-frissítés vagy inkább szépen megveszem ezt és elhasználom amíg működik. Az összes rivjúban dícsérik erősen, még Joshua Bardwell parkolóházas torture tesztjében is nagyon jól teljesített.

És a legfontosabb: van rajta 3 db gomb, ami kábé sosem megy tönkre. Sem scroll wheel, sem érzékeny mini-joystick és hasonló huncutságok.

Ilyen tokot vettem rá, álomszép....

A gondolatmenet az, hogy működik a régi Fatsharkokkal, az egyik angol tesztelő pont Dominator V3-al nyomta. A goggle szoftvere már tutira nem frissül, semmi értelme frissítgetni a modult. Egyszerűen plug and play.

Ez nem olyan unicorn magic modul, mint a Rapidfire vagy a True-D X vagy a Foxeer Wildfire, ami menet közben kombinálja a frémeket, egyszerűen csak egy nagy frekvenciával operáló sima diversity modul, ami tök egyszerű és nem érzékeny mindenféle kamerára, mint a Rapidfire.

Fallback megoldásnak ott van a Foxeer Wildfire, az most az ajánlott közepes teljesítményű modul. Ahhoz nem is kell az 5V-os mod, mint a legtöbb másik modulhoz (lásd True-D). Hmmm, erre még rákérdezek az OWL RC facsé oldalán, hogy kell-e hozzá az 5V mod régebbi Fatshark szemüvegen.

I'll be back....

(#58546) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#58544) üzenetére


Gabibácsi
tag

ilyesmi kód van az oroszoknál is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58547) Gabibácsi válasza npera (#58545) üzenetére


Gabibácsi
tag

bad news

gyerek majdnem sírvafakadt hogy ne tegyek a platóra egy dobozkát az akkuval, szóval a gyári helyén kell megoldanom, és nem hiszem hogy akkor cserélhetőek lesznek-e az akkuk....

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58548) BobaHWSW válasza Gabibácsi (#58543) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nopara. En se ertettem.

Eleg drasztikusan cselekszenek. Miniszterelnok bevallotta, hogy tul pici az orszag, tul kicsi a nepesseg es a nyaj immunitas amire mas orszagokban mennek nalunk gazdadagilag nem elfogadhato es megoldhato.

A kommunikacio szerintem jo. Minden nap van elo tajekoztatas, kerdezz felelek es gazdasagi es egeszsegugyi miniszter reagal ha kell.

Nekem nagyon szimpatikus ez a rendkivul nyitott tajekoztatas mindenrol.

(#58549) BobaHWSW válasza Gabibácsi (#58546) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ez nem kod. Fizikai kartya ami magadnal kell legyen mint a szemelyi. Ha bemesz a boltba tudni akarjak kik voltak a kozeledben az elmult 14 napban. Vagy felreertettelek.

[ Szerkesztve ]

(#58550) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#58549) üzenetére


Gabibácsi
tag

jaa értem
oroszoknál, vagyis csakis Moszkvában, sms-ben kapsz egy kódot, igénylés után, amivel kimehetsz
hogy utána csekkolják-e mit csináltál a telefon alapján, azt nem tudom
asszony is kapott valamit erről a cégétől, hogy céges ügyben mit kell csinálnia, de ő 2000km-re van

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.