Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58301) FőDudu válasza Jahno (#58292) üzenetére


FőDudu
addikt

Az irodam ele leraktak kb 200db atlatszo CD tokot. Azt a marha vekonyat...
Meg ugyanannyi eger alatetet.

Valahol az epuletben kallodhatott. Egyelore nem dobtuk ki, bar sok helyet foglal...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#58302) FőDudu válasza Jahno (#58297) üzenetére


FőDudu
addikt

El kell dontened, hogy bevallalsz-e egy hoszabb allaskeresest.
Most a fu sem no, igy neccesebb uj munkahelyet talalni.

Melo van boven, de pl. a Lidl-ben is beszelgettem egy ismerossel es ok is heti 3 napoznak, igy csokkent a fizujuk. Pedig rekord forgalmuk van. De ugye roviditett nyitvatartas, vasarnap zarva, mindjart kevesebb jut egy fore.

Szomszed az ugye valami onkormanyzati alkalmazott - HO, de ugy is csak 60% amit kap.
Ehhez kepest a nalunk adott 80% tok korrektnek tunik...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#58303) zetor2000 válasza Sipi- (#58210) üzenetére


zetor2000
senior tag

Sehol. Keresni nem kerestem, kellett...
Szentikályi utca, mindig rendel. Reggel voltam, amikor csináltak valamit, akkor röntgen lett, meg megmondta a dokinő, hogy bal felső 2 gyuladt. Előtte nap is voltam, akkor egy fiatal doki volt, ő írt augmentint, aminek egy helyettesítőjét kaptam, az lehúzta a gyulladást.
Nem fájt, azóta sem fáj, csak nincs rendben.
Hétfőn megyek ide a kerületi SZTKba. Mindegyik doki azt mondta, hogy sögősségi az esetem, és _el_kell_lássák_ . Nem időpontra, hanem így alakul az élet...
Azaz megoldás van, csak még nem mentem utána.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#58304) Sipi- válasza qnadam (#58293) üzenetére


Sipi-
tag

Én akárhányszor bementem a Corvin-os OTP-be a lakáshitel és a lakás biztosításának problémája miatt, akkor mindig egy fix emberhez irányítottak vagy egy másik fiatal nőhöz. Előtte előadtam a problémámat egy másik ügyintézőnek, annak kikerekedett a szeme, időt kért és bement az irodába és átirányított utána a két expert egyikéhez :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#58305) Sipi- válasza zetor2000 (#58303) üzenetére


Sipi-
tag

Ok, köszi. Egyik fogam szórakozik, folyadékra érzékeny lett. A megszokott fogorvosunk nem rendel, a srácok fogszabályzós időpontját is lemondta.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#58306) Sipi-


Sipi-
tag

Vettem egy Wii Balance boardot. A srác lerakta a földre és hátrább lépett. Én nyújtott kézzel odaadtam a pénzt és fogtam a cuccot és mentem. Tisztára, mint egy gengszerfilmben :D
Most néhány napig "karanténban" tartjuk, majd utána kipróbáljuk :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#58307) Sipi-


Sipi-
tag

Samsung egyszerű, fekete lézernyomtatóhoz az utángyártott tonerek vállalhatóak?
Pl. ez vagy ez vagy ez?

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#58308) -NoVa- válasza Sipi- (#58306) üzenetére


-NoVa-
őstag

Én beüzemeltem a Wiit úgy egyáltalán. Kezdetnek valami. Rabbids party meg Mario Kart és NFS HP megvan, a Wii Sports elkallódott. Azért kár, de majd valamit kitalálunk.

(#58309) Jahno válasza Sipi- (#58307) üzenetére


Jahno
őstag

Ezek már nem szoktak rosszak lenni.

(#58310) Jahno válasza -NoVa- (#58308) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg a Wii playt nem találtam, de majd megoldom. Meg így, hogy értelmesen fut merevlemezről és SDkártyáról minden, így kicsit más a sztori. Ez barátságosabban hegesztette, mint az Xbox. Egy vincsire felmásoltam az eredeti játékokat, másikon meg mindenféle szerzett van aztán kész is. Most a GC-t próbálgattam, annak már nem akartam lemezt beáldozni és egy penre felszórtam pár játékot és teljesen jó.

(#58311) zetor2000 válasza Sipi- (#58305) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jobbulást...

Nekem annyi a mázlim, hogy nem fáj. Igaz, pár hete, amikor beütött, akkor viszont olyan voltam, mint akinek bemostak úgy alaposan. A dolgot tetézta, hogy volt a szememnél pár miteszer, amit megnyomogattam, azt persze bedurrant az is. Borotválkozásnál meg valamit levvakartam, azt az is sebes lett. Mindez egy oldalon... :)
Mint akit alaposan megvertek. A hétvégés fiatal fogorvos is érdeklődött, hogy "megütötte"? Mondom nem, csak ...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#58312) zetor2000


zetor2000
senior tag

Kerestetek itt telefont. Nos, itt van egy használhatónak tűnő alternatíva, bár EUba nem tudom, mikor érkezik.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#58313) -NoVa- válasza zetor2000 (#58312) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akármikor is, asszonyt benevezem egyre. Egyszerűen nincs más telefon a piacon, amit képes egy kézzel kezelni, a régi SE-je meg érezhetően avul.

(#58314) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Funkcionális hangszóróállvány némi fűrészelés/csiszolás/csavarozás után. Teszi a dolgát, tehát jól sikerült.

(#58315) FőDudu válasza -NoVa- (#58314) üzenetére


FőDudu
addikt

Tuske/kristaly/kigyobor? Hogy leszel igy vajtfulu? ;)

FőDudu

(#58316) zetor2000 válasza -NoVa- (#58313) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ennyi pénzért én is elgondolkodok, hogy benevezzek egyre. Igen izmos az a CPU, ami benne van, még ha esetleg vissza is van fogva, mert ez a "low end". Kamera meg a többi nagyon nem érdekel. Ami zavar, hogy "almás", és ettől az ökoszisztémától elég macerás váltani, ráadásul mindent az iCloudban akar tárolni, ami nekem nem szimpatikus. Egy ócsáré kínai droidos akármi is tudja a telefonon vagy a memoárjaiban tárolni az adataimat, nem akarja mindenáron szinkronozni senkivel. Max ha mondom neki.
Mindenesetre szimpi a mérete és a képességei. Az ára se elvetemült, 400USD /~110-120E Ft, amiért iOS van az ember kezében. Persze mire ideér, lesz az 150-200E Ft is, de.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#58317) npera válasza zetor2000 (#58312) üzenetére


npera
újonc

Ez vicces, nem tudtam róla, de pont ma találtam meg én is. Jelenleg iPhone 7-el nyomom, ami már elmúlt 2 éves és az akksi állapota 93% a rendszer szerint. Már volt olyan, hogy kora tavasszal kikapcsolt kábé fél töltésről hirtelen.

És ha nem nyomkodom, akkor kibír egy napot az akksi, de ha nyomkodom mondjuk grillezés közben, akkor már napközben is tölteni kell.

Egyébként semmi baja, a hangszóró körül van egy kis karc. Vélhetően leraktam az asztalra lapjával és elmozdítottam és éppen ott volt valami kavics.

GSMARENA szerint pont akkora, mint a 7-es, a mérete és a kijelző is. Ami nekem pont jó méret. A céges XR gigantikus és nehéz is.

Még talán a kamera is ugyanaz lesz. Teljesen jó.

(#58318) zetor2000 válasza FőDudu (#58315) üzenetére


zetor2000
senior tag

Tüske már bennem :D
Amúgy ja, gránit lap alá, meg le/fel tüske.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#58319) npera válasza -NoVa- (#58314) üzenetére


npera
újonc

Szép ez a hangdoboz, nagyon pofás klasszikus kinézete van.

(#58320) zetor2000 válasza npera (#58317) üzenetére


zetor2000
senior tag

Itt a pijaci rés:
USA-ban 399USD, GSM Arena szerint 480€ körül. Azt elég szép difi, és ez a végfelhasználói ár.
Ezt megéri importálni nagyobb volumenben az Usanka Államokból. Full legálban, vámolva, áfázva, akármi is nyersz rajta per db vagy 20Ezret.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#58321) FőDudu


FőDudu
addikt

Meg a vegen a faszkalap Kaslert elkuldik oda ahova valo:

[link]
Gyanus, hogy meg a Semjenzsoti is a menesztett embert magasztalja...

FőDudu

(#58322) Jahno válasza npera (#58317) üzenetére


Jahno
őstag

Felétek nincsenek ilyen akkucserés seftesek? Itt 10ezer körül van, ha csak akku bajos aztán megy még egy darabig.

(#58323) FőDudu válasza npera (#58317) üzenetére


FőDudu
addikt

Annyiert valoban egesz jo a specifikacioja.
Ha meg dual SIM is lenne, akkor egyenesen best buy lenne.

FőDudu

(#58324) FőDudu válasza Jahno (#58322) üzenetére


FőDudu
addikt

Kollegaknak a multban mar csereltem parat, amig csavaros a cucc es egy cuppantos ruhaakasztoval (suction cup a lenyeg) szet lehet szedni, addig nagy baj nincs....

Persze lehet az ujakat mar durvan osszeszerelik a vizallosag miatt.

FőDudu

(#58325) zetor2000 válasza FőDudu (#58323) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nano SIM+ eSIM. Azaz ilyen hibrid, de "dual" sim.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#58326) zetor2000 válasza FőDudu (#58324) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, iPhone 8nál néztük, hogy hogyan jön szét... eléggé ragasztott a kijelző mellett/mögött, de szétjött. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#58327) Samott válasza zetor2000 (#58320) üzenetére


Samott
addikt

Amcsiknal mindig netto arat irnak. Eu meg brutto.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#58328) zetor2000 válasza Samott (#58327) üzenetére


zetor2000
senior tag

Apple.com on nem bzuiskodnak áfával, meg ilyenekkel, egyösszegű vásárláskor a furulya 64gigás modellf szolgáltató függetlenül 399USD: Nincs odaírva, hogy incl. VAT. se az, hogy excl. VAT. Szerintem ez akkor 400USD. Amúgy is az ejró drágább, valamelyest, szóval ócsóbbnak kéne legyen, nem drágábbnak. Vagy vámmaláfával ugyanannyi.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#58329) npera válasza Jahno (#58322) üzenetére


npera
újonc

Megnéztem, itt a "közelben" van egy bolt, ahol javítanak mindenféle cuccot. 399 SEK az akksi a szifonba. Igazából ez egy olcsóbb megoldás, mint a zsír új készülék. Amíg még van rá frissítés, addig kár cserélni.

Ha viszont a frissítés kimúlik, akkor már érdemes újat venni. A szerencse, hogy szifonokat sokáig támogatják többnyire.

(#58330) -NoVa- válasza zetor2000 (#58328) üzenetére


-NoVa-
őstag

Eddig USD árat ha EUR-ban számoltad, kb kijött a hazai nettó ár almás izéknél.

(#58331) qnadam válasza FőDudu (#58301) üzenetére


qnadam
veterán

olyat vettem egy kupaccal pár napja.
mármint nem egéralátét :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#58332) -NoVa- válasza FőDudu (#58315) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ófenyő (ki tudja hány évet avult az a deszkadarab a padláson a porban) + Ikea Capita bútorláb. Állítható valamennyire csavarral a hossza, így preciziós hangmagasságbeállításom van. Valódi high fidelity.

(#58333) hobizoli válasza zetor2000 (#58320) üzenetére


hobizoli
nagyúr

USA az mindig netto mindenhol, mert allamfuggo az AFA
ok a termeket adjak ennyiert, de a vetelar tobbi reszet az allamnak fizeted

VAM+AFA-ra meg szamolj +30-32%-t
USDHUF konverzio is 5-6%

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#58334) Samott válasza zetor2000 (#58328) üzenetére


Samott
addikt

Mert az amcsiknal sales tax van. Nyilvan nem 27% mint itthon. De attol meg van.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#58335) FőDudu válasza -NoVa- (#58332) üzenetére


FőDudu
addikt

Ob+
Olyan itt is van - meg a vendegagy ala vettem, de nem akartam atfurni a hossztartojat...
Igy egy idoben egy kupac osszeszigszalagozott ujsagpapir volt a kozepe alatt - aztan cegnel vagattam egy oda illo U alaku bevagast egy megfeleloen szeles faronkbe ;)

FőDudu

(#58336) -NoVa- válasza zetor2000 (#58328) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na egyszerűbb helyben megnézni, a 128GB-os kerek 200k huf lesz, 64-est nem érdemes, 180k-ért az a legolcsóbb.

(#58337) zetor2000 válasza -NoVa- (#58336) üzenetére


zetor2000
senior tag

Annyiért meg má' telefont is kapni... igaz, nem ilyen kicsit.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#58338) eattila válasza zetor2000 (#58316) üzenetére


eattila
csendes tag

Hát, nekem a droidos is szinkroniálva volt felhőbe. iPhone is csak azt tolja fel amit kérsz. Vagyis feltol mindent, de kikapcsolható. És mint ökoszisztéma igen jól műxik almás eszközökkel.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#58339) -NoVa- válasza FőDudu (#58335) üzenetére


-NoVa-
őstag

Rezgőfűrész 2 perc, akkus fúrógépbe fogott csiszolókővel 5 perc élfinomítás, facsavarok, negyed óra még úgy is, hogy a fiam segített csiszolni. Sokkal több türelmem nem lett volna rá, mert akkor úgyis közbejön minden, és bevágom a faházba.

(#58340) Jahno


Jahno
őstag

Na, úgy néz ki akkumnak megártott az állás. Gyorsan betoltuk aztán meg sem álltam, de most matekozni kellene, hogy mi legyen. Mindig nézegettem, hogy kellene valami procivezérelt töltő. Vagy jó ég tudja, de így el volt 5 évet, most ezek a rövid utazások és relatív hosszabb állások is biztos megfeküdték.

(#58341) qnadam válasza Jahno (#58340) üzenetére


qnadam
veterán

menjünk bikázni?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#58342) Jahno válasza qnadam (#58341) üzenetére


Jahno
őstag

Ááááádehogy. Ezen gondolkozom, hogy holnap elindul-e. Ma még lehet elindulna. Nem tudom mi lesz a hosszabb távú megoldás, de majd ősszel megyek Duduhoz cuccokért, akkor lesz ideje tölteni (:-

(#58343) Gabibácsi válasza Jahno (#58340) üzenetére


Gabibácsi
tag

Van töltőm, ha kell kölcsönadom

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58344) Jahno válasza Gabibácsi (#58343) üzenetére


Jahno
őstag

Áááá, mi csak karantén végén futhatunk össze, de akkor 3 napig iszunk, hajtjuk a csajokat és toljuk Amigán a Lotust :C

(#58345) FőDudu válasza Gabibácsi (#58343) üzenetére


FőDudu
addikt

Szomszede nekem is jol jott.
Veszek egyet ha lesz megint a Lidl-ben.

Annyit meger - igaz csak 3,8A amivel tolt...

FőDudu

(#58346) qnadam válasza Jahno (#58342) üzenetére


qnadam
veterán

állj dombtetőre

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#58347) Gabibácsi válasza -NoVa- (#58336) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem bőven elég a 64-es is, de ha 20-szal drágább a 128-as, akkor nyilván azt fogom venni
ez lesz a következo telefonom, bár a 3 éves (vagy 4, amikor,kijött akkor vettem meg rögtön) se-nek még mindig semmi baja, egy karc sincs rajta, akkuja is jó

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58348) Gabibácsi válasza Jahno (#58344) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jó terv :R

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#58349) npera válasza Jahno (#58340) üzenetére


npera
újonc

(#58350) Jahno válasza npera (#58349) üzenetére


Jahno
őstag

Második nyilván drága és minek. Ott álljon 5 évet a sarokban? Az előző listából 13-15ezres körül még tán ja, ha azzal adok az akkunak még 1 évet. Jó ég tudja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.