Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4548) zetor2000 válasza -NoVa- (#4530) üzenetére


zetor2000
senior tag

hát, kezdjük ott, hogy nem nagyon lehet szétszedni, hogy rendesen kipucoljam. Elég nehezen talál utat bele a kosz, de megleli. Pláne, hogy nem mai.
Aztán... A nyíll gombjai nem mindig működnek, vagy az a "lenyomom, ugrik, mégtovább nyomom, ismétlődik" cucc nem megy. A hangot néha kikapcsolja, és nem mondja meg, miért. Még jó, hogy az OSD megy, de néha úgy kapcsol be a win, hogy nincs hang, mert a klavi kikapcsolta. Más bajom alapvetően nincs, nem hangos, sőt. A gombutak ~megfelelőek, de néha nem találom elsőre a megfelelőket, de ez az én bajom :)
Amúgy a dizájn jó, szépek a fényei, csak a visszajelző ledeket miért nem tették rá? Annyival nem fogyasztana többet. Vagy ahogy a multimédia gombok felgyulladnak érintésre, a "lock" gombok is játszhatnák ezt. Tudom, a PCs szoftverben ott van, de ahhoz azt teleptíeni kell, addig meg nem megy. Amúgy az elem étettartam OKés. Pláne a Steelserieshez képest... az 2 napot, ha tud akksiról.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.