Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3237) FőDudu válasza zetor2000 (#3235) üzenetére


FőDudu
addikt

Bucit sutni meg sosem probaltunk. Annyira jo minden mentes bucikat lehet az olaszoknal kapni amit nem nagyon tudnank uberelni. Raadasul eltarthato vagy 3 hetig (tartositoszer nelkul).Igy legtobbszor abbol csinaljuk.

Most, hogy tobb mint 2 hete egyedul vagyok itthon mert meghalt az aposom, es a temetes intezese is hetekbe telik, igy temetes a halal utan jo ha 4-6 hettel lesz (es nem kesobb), nem volt kedvem vasarolni menni. Gyerek es a nejem intezik az anyossal amit ilyenkor lehet. Uritem a hutot ahogy npera is. Sajnos nekunk dupla hutonk van - szerintem 4 fo meg elelne 1 hetig ha csak onnan kajalna. Eselyem sincs kienni.

Abbol dolgoztam amit a hutoben talatam. Zsomle es sajt volt itthon :)
A csilis majonezt pedig nehez uberelni... Minden hushoz tokeletes.

Annyira nem vagyunk kifinomultak kaja ugyileg, hogy megprobaljuk magunk kesziteni az ilyesmit.
Amig a megvasarolt hambihus es pacolt husok kielegitik az igenyeinket, addig veszodjon vele aki raer :)
Ne a szokasos gongyolt berliner meg hasonlo marhasagokra gondolj - szepen marinalt vagy fuszeres pacban erlelt husokrol van szo (tarja/karaj/csirke/vekony kolbasz), netan angus vagy egyeb jo minosegu hus pogacsa. Erre azert eleg eros a pleskavica/csevapcsicsa miatt a huspogacsa minosegi kovetelmeny.

Egyszer voltam szerb kollegano szulinapjan - nos ott az apja kezzel keverte a husokat.
Az azert magasra tette a lecet. Eletemben nem ettem olyan jo sulteket.

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.