Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17901) FőDudu válasza -NoVa- (#17888) üzenetére


FőDudu
addikt

errol az a burger reklam jut eszembe ahol feltuzesitett rezdrottal grilleztek a hamburgerhust.
Mert ugy jol nez ki.

De ha engem kerdezel ez a hus meg nyers :)
Jobbik eset, ha elotte rendesen megfoztek, de azt elegge ketlem.

FőDudu

(#17902) Gabibácsi válasza Jahno (#17887) üzenetére


Gabibácsi
tag

Alma körte
Ott pl minden helyi alapanyagból van, nem olcsó

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#17903) FőDudu válasza Jahno (#17900) üzenetére


FőDudu
addikt

Ennyire en nem erek ra jarkalni, valakinek dolgozni is kell.

FőDudu

(#17904) Gabibácsi válasza Samott (#17891) üzenetére


Gabibácsi
tag

Panír és sültkrumpli? Jujj

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#17905) Gabibácsi válasza FőDudu (#17898) üzenetére


Gabibácsi
tag

És minőségben is fasza volt, nyilván

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#17906) FőDudu válasza Gabibácsi (#17905) üzenetére


FőDudu
addikt

az itteni Spart meg gurme buziknak is merem ajanlani :)

FőDudu

(#17907) -NoVa- válasza FőDudu (#17901) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ha engem kérdezel, az ott egy medium-rare tonhal steak, és nagyon jó volt.

(#17908) Jahno válasza FőDudu (#17899) üzenetére


Jahno
őstag

Kerestem is az oldalukon, de nem talátam rá.

Érdeks dolgok ezek, felette ott az az aszpikos izé, amiből én még jót nem ettem. A többivel meg időnként zavarban vagyok, mert eddig étterem címszó alatt pld. a hurkakóbász vagy töpörtyűkrém az nem illett a sorba, egyszerű paraszt sarki kifőzdés kajája volt, most meg hirtelen ezzel virítanak, mert fájdájnig és különlegesen menősség drágán? A saját kreálmányaikat nyilván nehéz bármivel összehasonlítani, de azt ne mondják, hogy ez a hurka bármiben is különb annál, mint amit Gyöngy tanyáján eszek a faházban, savanyúsággal.

Itt is volt szó erről az Anyukám mondta helyről, még ugyanzt mondom, hogy lehet jó, de marketinget túllihegik. Meg is lett az eredménye :-D És még a Gundel-botrány előtt nézegettem az ottani vasárnapi ebédeket és napi menüket, ami szintén drága, valamint a neve alapján nem merném kikérni. Mióta egyszer újragondolt gulyáslevest kaptam, azóta bármit is el tudok képzelni. Ezek meg a neveket is bonyolítják :-D

Marketingben azért a fenti biohotel is tudja mi kell a hülyének:

"Tudatában van annak is, hogy a biotermék jóval táplálóbb, mint a szokványos élelmiszer, teljes értékű, így a szokványos élelmiszerhez viszonyított ár érték aránya bárki számára megfizethetővé teszi."

Főleg ha a termelő behazudja, hogy bio, mert ellenőrizni nehéz :-D

(#17909) Jahno válasza FőDudu (#17906) üzenetére


Jahno
őstag

Itt a Pozsonyi úton is jó bír lenni. Corvinos CBA kifőzdéje egész jó közepes volt, de nem olcsó. Ha nagyon össze kellene mérni lehet pár hét alatt több helyen megfordulok, mint ami feléd 10 kilométeres körzetben elő bírna fordulni :-D

Júli 15 már naptárazódott, az pld. egy erős hét lesz mászkálós gasztrokultúrában (utána epegörcs :-D)

(#17910) Phülöp


Phülöp
addikt

valakinek elég sz.rul kezdődött a napja

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17911) Jahno válasza Gabibácsi (#17902) üzenetére


Jahno
őstag

Helyi alapanyag az ott nem létező fogalom, szóval ez biztosan mellé ment. Elvileg lehetséges lenne, tele vannak kacsacsirkével, max. a kávé és a tonhal amit nehéz kiskertben a fáról szüretelni :-D Helyi bor és pár dolog okés, de azért ennyire ne menjünk mellé.

(#17912) qnadam válasza Jahno (#17908) üzenetére


qnadam
veterán

Itt is volt szó erről az Anyukám mondta helyről, még ugyanzt mondom, hogy lehet jó, de marketinget túllihegik.

a marketingjét nem tudom, de tényleg jó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17913) FőDudu válasza -NoVa- (#17907) üzenetére


FőDudu
addikt

Egeszsegedre! :)

En az ilyet visszakuldenem, hogy susse meg rendesen.

Nem vagyunk egyformak.
Te a felig nyerset szereted en meg a jol atsultet.

FőDudu

(#17914) Jahno válasza qnadam (#17912) üzenetére


Jahno
őstag

És ár-értékben tud valami olyan érdemes nagyot? Meg az általános rettegés, hogy sarki kifőzdében a töltöttkáposzta talán jó lehet, itt ki tudja mit godoltak bele. Leves nem drága, pizzát tudja a fene, szintén megfejtettük múltkor.

(#17915) Jahno válasza FőDudu (#17913) üzenetére


Jahno
őstag

Ezeknél akad ami sütve lesz ehetetlen :-D

(#17916) qnadam válasza FőDudu (#17913) üzenetére


qnadam
veterán

rendeléskor elmondod, mennyire átsütve kéred, és nem kell semmit ide-oda küldözgetni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17917) Jahno válasza qnadam (#17916) üzenetére


Jahno
őstag

Esetleg rendel étlapról nyerset aztán hisztizik, mert nyers?

(#17918) qnadam válasza Jahno (#17914) üzenetére


qnadam
veterán

konkrét számokra nem emlékszem, de arra igen, hogy nem volt veszedelmes a számla a végén. alapvetően olaszos dolgokat csinálnak. szimplán jó alapanyagokból jót csinálnak. cserébe messze van, és foglalni kell, különben nem lesz helyed.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17919) FőDudu válasza Jahno (#17917) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem orultem meg, hogy ilyet megegyek.
Mondom hogyan kerem, ha azutan megis nyersen hozza akkor megerdemli a kritikat.

Nyers tengeri herkentyu ugyanolyan veszelyes lehet mint a nyers disznohus (vagy csirke).
Inkabb eszem rendesen hokezelve - nem megy el az ize tole :)

Aki meg nyers halra vagyik az egyen szusit vagy osztrigat.
Kagylot/rakot pl en is szeretem, de csak rendesen megfozve.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#17920) -NoVa- válasza FőDudu (#17913) üzenetére


-NoVa-
őstag

Gondolom a rare steak sem a te műfajod. A legtöbb íz elmúlik túlsütve, aztán marad a fűszerezés, kár elrontani.

De ez is olyan vallási kérdés, mint a jó pizza. Fogom a fejem, amikor egyszeri haspók panaszkodik a tészta vékonyságára, meg hogy nincs tízezerféle feltét, meg stb. Részemről ez pl jó:

(#17921) eattila válasza Jahno (#17897) üzenetére


eattila
csendes tag

Inni csak uditot szoktam :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17922) npera válasza FőDudu (#17899) üzenetére


npera
újonc

A halat mennyire szereted megsütve? Úgy értem mennyire legyen done/rare? Mert például a tonhal sem kell legyen átsütve, mégis csodálatosan ízletes lehet.

(#17923) -NoVa- válasza npera (#17922) üzenetére


-NoVa-
őstag

Lazacból meg egy áttetszően vékony szelet nyersen pácolva, az instant get. Asszem Duduval nincs túl sok átfedés az étkezési szokásainkban, max az, hogy szoktunk enni.

(#17924) Grillo válasza npera (#17879) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, az fasza volt 2010 tájékán is, a gerincút építésekor sokat jártam arra, két bomba között volt, hogy az ebéd is belefért.

(#17925) npera


npera
újonc

Román istenek....

Megint úgy karambolozott egy román sofőr, hogy közben élőzött a telefonján[/OFF

(#17926) Jahno válasza FőDudu (#17919) üzenetére


Jahno
őstag

Hagyjad már a rinyát. Szó sem volt arról, hogy mást kapsz, mint kérsz, megint túlvariálod. Amúgy már a nyers csirkesertés sem olyan dráma, mint azt gondolják.

(#17927) npera válasza -NoVa- (#17923) üzenetére


npera
újonc

Ha jól emlékszem Wizard szereti úgy "átsütve" a húst, mint én. Dudu pedig tényleg átsütve szereti.
Wizard halas preferenciáira már nem emlékszem, de a tiéd eléggé ott van. Ha vége a latyaknak szerzek is tonhalat, aztán "megsütöm" grillen jól. Asszem 50 másodperc oldalanként. Aztán kész.

(#17928) Jahno válasza -NoVa- (#17923) üzenetére


Jahno
őstag

Az szerintem szárítva és vagy füstölve sem akadály.

(#17929) FőDudu válasza -NoVa- (#17920) üzenetére


FőDudu
addikt

Pizzaval semmi baj. Buffala mozzarella is jo.
A jo rukola sem keseru.
Nekem a nyers hus nem jatszik. Ennyi.

Pizza most sul a sutoben.
Vekony tesztas, ilyen teszta volt a hutoben. :)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#17930) zetor2000 válasza Jahno (#17890) üzenetére


zetor2000
senior tag

Lecsót tejszínhabbal ? :)) Tejföllel bírom, pláne ha csíp legalább 3x, tejszínnel még nem próbáltam. Szifonos kell, vagy jó a sima felvert?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17931) FőDudu válasza zetor2000 (#17930) üzenetére


FőDudu
addikt

Lecsot csakis tejfollel :)
Esetleg lehet tojasosan is.

FőDudu

(#17932) Jahno válasza npera (#17927) üzenetére


Jahno
őstag

Azt tudod, hogy Hoppácskában kvázi nyersen is megtömik marhával? Kis só, bors, miazmás, mártás, kész.

(#17933) Jahno válasza FőDudu (#17931) üzenetére


Jahno
őstag

Tejföl? Azt még nem próbáltam, de rendszeridegennek néz ki

(#17934) zetor2000 válasza -NoVa- (#17907) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hát, ha ez hal, akkor nekem nem lenne elég déltől estig... Egy ekkora _hal(9000)_ szelet helyett egy dupla ilyen vastag, de sokkal patentabb színben pompázó steak (mondjuk marhából). Kevés mustár, lyoni hagyma, esetleg 2-3 tükörtöjás rajta. Köretnek 3dl száraz vörös. Na, azzal pl. jól szoktam lakni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17935) FőDudu válasza Jahno (#17933) üzenetére


FőDudu
addikt

Legjobb.
Tejfolos csirke csirke nelkul. Lecsosan :)

Itt a pizza. Fele kolbaszos, fele sonkas.

'Anyukam nem mondta' hogyan csinaljam, de biztosan jo lett :)
Amugy gyerek csinalta, de jo alapanyagokbol.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#17936) Samott válasza Gabibácsi (#17904) üzenetére


Samott
addikt

Fish and chips. Legjobb.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#17937) Gabibácsi válasza Jahno (#17911) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerinted.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#17938) zetor2000 válasza Jahno (#17933) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha erős / csípős a lecsó, és esetleg megszaladt a kolbász, akkor isteni patent tud lenni. Nem kell sok rá, csak annyi, hogy az égő szád enyhítse. Tényleg fincsi. Persze ehhez nem a mezei "gyors"lecsó kell, hanem az a komótosan készülő, amikor minden IS rendesen szétment. Itt már ~főzelék állagról beszélünk.
Ha ez még csíp is, pláne, ha csak erőspaprikából készült, akkor megváltás is tud lenni.

A fenti hsz-nél gondolom a palacsinta a tejszínhabos, és nem a lecsó, csak úgy sikerült értelmezzem elsőre, hogy a lecsót eszed habbal.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17939) Samott válasza -NoVa- (#17920) üzenetére


Samott
addikt

Detroit-Style Pepperoni Pizza :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#17940) Gabibácsi válasza Samott (#17936) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jó, az lehet jó, igaz. Friss tőkehalból

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#17941) npera válasza Jahno (#17932) üzenetére


npera
újonc

Hát akkor nyáron majd instruáljuk őket :C

(#17942) FőDudu válasza Samott (#17939) üzenetére


FőDudu
addikt

Ettem mar olyan helyen ahol alul volt a sajt es aztan a feltet.
Sot az egyik legjobb crudo-s pizzat ugy csinaltak, hogy megcsinalta az alapot nemi sajttal a tetejen, majd kivette, raszeletelt a szeletelo gepbol 2-3 szelet sonkat, vissza a sutobe 1 percre es kesz.

Isteni volt.
Nyulaknak markolt ra vagy 2 marek rukolat.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#17943) zetor2000 válasza qnadam (#17880) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pizza King nagy királyság.
Eddig párszor megmentette az estémet, és filléres. El nem tudom, hogy csinálják, éjjel-nappal nyitva vannak a Határ úti metrónál. Pénteken gondoltam este hazafelé, kéne enni egy börgert, az van a Shopmark aljában a Zingnél, régen jó volt, gondoltam, beugrok - kaja nem sok volt odahaza, vásárolni nem volt kedvem, kaját csinálni pláne. Persze zárva. Alternatíva a Pizza King, 2 szelet cucc, jól nézett ki mind. Elvitelre, csomagolva, szatyorban, 3decis dobozos teával 500. Hogy jön ki a matek?
A csomagolás nem sima papírzacsi, hanem céglogós. A szatyor se a legalapabb 1000db 1 forint. A tea Lipton Ice Tea, citromos. A csomagoláshoz járt még 2 papírtálca, meg szalvéta. 500ért...
A Zinget nem úsztam volna meg 2000 alatt, igaz, attól még másnap délben se lettem volna éhes, asszem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17944) Samott válasza FőDudu (#17942) üzenetére


Samott
addikt

Az meg a Chicago style deep dish pizza lesz. Ott van minden forditott sorrendben. Mondjuk pizzabol nekem kb mindegy, vekony / vastag / barmilyen. Es nyilvan az ananasznak semmi keresnivaloja rajta.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#17945) FőDudu válasza Samott (#17944) üzenetére


FőDudu
addikt

En speciel az olaszoknal ettem egy kis falu ettermeben - gyanus volt, hogy kb sosem lehet szabad asztalt talalni.

FőDudu

(#17946) zetor2000 válasza Samott (#17944) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem néz ki rosszul!

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17947) Gabibácsi válasza zetor2000 (#17943) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ja ez a majkás
Egyszer ettem annó, pizzához semmi köze, csak ilyen tömnivaló szénhidrátbomba

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#17948) zetor2000 válasza Gabibácsi (#17947) üzenetére


zetor2000
senior tag

Arra, hogy este fél10-10kor, félhullán ne kelljen kaját csinálni, pláne még bevásárolni is, pont jó. 500ért mindez tökéletes.
Csak nem értem, hogy csinálják. Ki van világítva éjjel nappal, megy a sütő, meg ~3 hűtő, van benn 2-3 ember.
Pláne, hogy kiülős része is van, nem csak könyöklős, hanem székek asztalokkal, amiket néha takarítani kell.
Valszeg pörög a hely, és nagy mennyiséget adnak el, kis haszonnal, esetleg egy-egy hely gyengébb forgalma más üzletek jóval jobb forgalmával kompenzálódik.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17949) FőDudu


FőDudu
addikt

Pizza kicsit zsiros volt, de amugy joizu lett.

Majd masodikra ugyesebben csinalja a gyerek.

FőDudu

(#17950) Gabibácsi válasza zetor2000 (#17948) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ezt mondom, tömni jó.
A legolcsóbb alapanyagokból van, gondolom.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.