Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17251) zetor2000


zetor2000
senior tag

#Vicces videó topik

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17252) npera


npera
újonc

Vásároltam, aztán megyek haza a boltból, amikor egy BMW i3 kitolat a parkolóból és izomból beletolat egy leparkolt taxiba. Jó nagyot szólt. Az ázsiai kinézetű sofőr jól körülnézett, hogy látta-e valaki, aztán nagy gázzal elhajtott a helyszínről. Tutira elrepedt pár dolog a taxi hátulján, de leszarta. A rendszámot, helyszínt és időt bediktáltam a diktafonba, aztán otthonról szépen bejelentettem részletesen az egészet a rendőrségi honlapon. A kis rohadékot megzsanettozzák remélem...

(#17253) eattila válasza npera (#17252) üzenetére


eattila
csendes tag

Helyes.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17254) Sipi- válasza npera (#17252) üzenetére


Sipi-
tag

:C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#17255) guga válasza npera (#17252) üzenetére


guga
Közösségépítő

Legalább annyit megtehetett volna, hogy kiszáll, odasétál a megcsukott autóhoz és az ablaktörlő mögé tesz egy cetlit, amire ráírta, hogy bocs, megtoltam az autódat, s ezt a cetlit most azért teszem ide, mert az egyik autóból megláttak :DDD ;]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17256) npera válasza eattila (#17253) üzenetére


npera
újonc

Eléggé felhúztam magam, hogy ennyire sunyi volt az illető. Először azt néztem a két cekkerrel a kezemben, hogy ha ilyen hülye szögben kanyarodik, akkor az egyirányú parkolóban fordítva fog menni. De aztán lekoccolta a taxit inkább. Majd rohadt nagy sebességgel végigdöngetett a parkolón, majd elhúzott.

Otthon leellenőriztem a rendszámot először a nyilvántartásban, hogy biztosan jól jegyeztem-e meg. Bizonyíték :C

(#17257) npera válasza guga (#17255) üzenetére


npera
újonc

Ja, klasszikus.

(#17258) npera


npera
újonc

Ha minden jól megy, akkor vasárnaptól keddig fog esni a hó. 1-2 dm havat jósolnak Göteborgban, ami gyakorlatilag teljesen agyonvágja majd a közlekedést. Akkor viszont szét fogom röhögni magam, mert bringával ez hatalmas királyság lesz....

Itt olvashatjátok:

Lågtrycket har rört sig in över Atlanten via Storbritannien nå Götaland ungefär vid midnatt. Det rör sig sedan sakta vidare nordost över landet, visar Forecas prognos, och det kan snöa mer eller mindre oavbrutet fram till på tisdag.

– I samband med detta kan det komma mellan en till två decimeter snö, även om det inte är säkert att det snöar kraftigt hela tiden, säger Sjöstrand.

– Det kommer också lite mildare luft in på söndagseftermiddagen så då kan det bli plusgrader. Överhuvudtaget ser det ut att bli mildare väder under måndagen och tisdagen.

És a Kattegatt és Skagerrack területére is riasztást adtak ki. Óvatosan menjetek, ha mentek. Vagy jöttök.

SMHI har gått ut med en klass 1-varning om att snöfallet väntas leda till besvärliga väderdygn i trafiken i på flera håll i landet. I Västra Götaland gäller varningarna för området väster om Vänern där det enligt SMHI kan falla upp till 30 centimeter snö. Det finns också varning för kuling på Skagerack och Kattegatt.

Itt egy kép a Drottningtorgetről 2 évvel ezelőttről. Akkor is mind meghaltunk.

(#17259) FőDudu


FőDudu
addikt

Gyereket elvittem Koperbe a jegpalyara korizni. Elete elso koris elmenye. Egesx jol mentioned neki, eloszor tologatott pibgvint, aztan mar egyedul is ment.

Holnap is megyunk, rakapott.

FőDudu

(#17260) zetor2000 válasza FőDudu (#17259) üzenetére


zetor2000
senior tag

A szótárt vagy kapcsold ki, vagy állítsd magyarra... :) "Egész jól mentioned" :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17261) FőDudu válasza npera (#17258) üzenetére


FőDudu
addikt

Olaszoknal esett egy ejszaka alatt masfel meter. Jo moka volt, ablakon kellett kiugrani, mert az ajto nem nyilt ki.

John Deere kistraktorral eltoltak amit lehetett, aztan jottek a kezi homaroval (kb 2 meter szeles, forgo akarmi az elején, aztan egy csovon nyomja oldalra amit bedaralt). Van olyan kepem is ahol hoba vagtak osvenyt, de a hofal a vallamig er.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#17262) FőDudu válasza zetor2000 (#17260) üzenetére


FőDudu
addikt

Jo lenne tudni hol van.
Billentyuzetben mar kilottem, Chromeban nincs. Mi maradt?

FőDudu

(#17263) npera válasza zetor2000 (#17260) üzenetére


npera
újonc

Meg ékezeteket felkapcsolni. Még én is meg tudtam oldani Svédországban, hogy a svéd festésű billentyűzet ellenére felraktam a 101 HUN kiosztást :Y

Pedig elképesztően antitálentum vagyok az IT gyakorlatilag összes területén... :C

(#17264) npera válasza FőDudu (#17261) üzenetére


npera
újonc

Legjobb a svéd hótoló. V8 Scania a "traktor" és egy másik V8-as hajtja az orrán a hószórót. Jól takarít, reptereket nyomnak vele.

(#17265) zetor2000 válasza FőDudu (#17262) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hát, ha droidot használsz, akkor ott elvileg a billentyűzet beállításainál. Asszem. Persze lehet, hogy másutt is van. Én Androidon AnySoft Keyboardot használok, abban a klavi beállításainál van, valahol. Persze ki kell választani, hogy az ASK-ot használja a készülék, mint "beviteli eszköz". Mert ha csak simán babrálom, akkor az Android gyári billentyűzetét használhatom, mint billentyűzet.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17266) npera


npera
újonc

Az anyag elég erős önmagában is, de a kis talibán a végén 12:17-nél nagyon büszkén veri a mentőautó sofőrjét. Biztos feltartották a nyugodt haladásban. Csodálatos emberek....

(#17267) npera


npera
újonc

5:51-től a kocsi fantasztikus ballisztikát ír le. A másik szögből vett felvétel pompázatos.

A végén a sorompós bohócokat nem értem. Ha beragadt az autó és ki akar jönni, akkor kihajt, a sorompót pedig majd újraépítik. Lesz a kocsin pár karc, de nem zömíti össze a vonat.

[ Szerkesztve ]

(#17268) JonesC válasza zetor2000 (#17265) üzenetére


JonesC
csendes tag

+1 az ask-ra. Hibátlan, magyarral kirakja a hosszú ékezeteseket is, ha olyat akarsz. Dolgozni is lehet vele akár.

(#17269) zetor2000 válasza JonesC (#17268) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jam. Éééés... van tablet mód, többféle, hogy ne kelljen sokat emelgetni az ember ujját.
Paranoja ellen ki lehet kapcsolni pár apróságot, mert olvasni róla, hogy feltölt mindent, amit gépel az ember, de szerintem erről leszokott, vagy le lehet szoktatni mindenféle engedély megtagadással.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17270) npera


npera
újonc

És igen!

Hajnalban elkezdett esni a hó és kedd reggelig folyamatosan esni fog. Hozzá erős szél és hófúvás... :C

(#17271) eattila válasza npera (#17270) üzenetére


eattila
csendes tag

Grat! Itt mar megvolt :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17272) Grillo válasza npera (#17270) üzenetére


Grillo
senior tag

Holnapra ide is mond 8 cm-t, meg ónos esőt, fasza lesz, megyek reggel Szegedre.

(#17273) Phülöp válasza Grillo (#17272) üzenetére


Phülöp
addikt

én már nem is nézem az előrejelzést
nincs hó, akkor jó
ha van, az is jó
2x35 km nem nagy etvasz, ismert útvonalon
szívem szerint kihagynám, de nincs rá lehetőség

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17274) Grillo válasza Phülöp (#17273) üzenetére


Grillo
senior tag

Én szeretem a havat, meg télen legyen, ne márciusban.
Csak kolléganőt is viszem, és én elindulok akár 1 órával korábban is, hogy ott legyek biztosan, ő viszont annyira azt nem szereti.
De mindegy, téligumi van, négykerék van, majd rakok be +1 szendvicset.

(#17275) Samott válasza npera (#17270) üzenetére


Samott
addikt

Az elet megy tovabb... :)

Es egy repulos raadasnak. Ha jol emlekszem ilyesmire palyazol. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#17276) FőDudu válasza npera (#17270) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt meg 12 fok volt az elobb, gyerek meg asszony ki is ment korizni.
En meg bezarom a banzajt, marciusig max frissitesek meg ilyesmi lesz.

Ho nincs, nem is nagyon igernek.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#17277) Sipi-


Sipi-
tag

Konyhai lefolyó eldugult :(
Szétszedtem, kimostam mindent a falig tartó részben. A falban lévő részben is kiszedtem amit elértem (nem volt gusztusos). Viszont most sem folyik le rendesen. Érdemes olcsó csőtisztító spirállal próbálkozni vagy hívjak inkább valami szakit?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#17278) Samott


Samott
addikt

You look after your mate and your mate always look after you :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#17279) eattila válasza Sipi- (#17277) üzenetére


eattila
csendes tag

Erdemes csotisztivolat telenyomni estere. Reggelre velhetoen megoldodik.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17280) FőDudu válasza Sipi- (#17277) üzenetére


FőDudu
addikt

Attol fugg hol a gond. Lehet a mellette levo helyisegben a padlo osszefolyoban van dugulas es oda kotottek be.
Az meg nehezen pucolod ki spirallal - oda a nagynyomasu csogorenyt kell bekuldeni.

Nalunk pl a fenti furdokad lassan lefolyo vizet a helyiseg alatt levo mosokonyhaban (a mosogep lefolyojan) bekuldott csogoreny oldotta meg. Fene se erti hogyan - de ott jottek ki mosogatogep tabletta meretu meszes dzsuva darabok.

Szoval vagy nekiellsz rendesen egy ilyen nagynyomasu csogorennyel (gondolom eleg fruttiert lehet berelni) es onnantol tudod mi merre hany meter - vagy minden ilyen esetnel hivod a szakit.

En pl a WC kagylot is felszedtem. Annyira kemeny a vizunk, hogy a WC tartaly minimali folyasa miatt a WC tomitese ala befurakodott a vizko es a vegen a WC tartaly hatan folyt le a wiz. Szepen, lassan, lathatatlanul.
Aztan az alatta levo mosokonyha plafonjan a sarokban megjelent a folt. 30 centi betonon keresztul ment.
WC-bol kipiszkaltam a belekovesedett reszt a tomitesnel, uj WC tartaly, azota nincs gond.

A regi tartalybol kivettem a labszelepet - ott eleg durvan vizkoves volt.

Most azon gondolkodom, hogy letezik ilyen vizkezelo tabletta amit a tartalyba dobva lagyitja a vizet.
Na az kell.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#17281) FőDudu válasza Sipi- (#17277) üzenetére


FőDudu
addikt

Amugy meg elsore megnyomatnam forro vizzel.
Vagy WC punepa is jo, csak viz alatt kell vele dolgozni, hogy ne tudjon elszokni az anyag.

FőDudu

(#17282) Grillo válasza Sipi- (#17277) üzenetére


Grillo
senior tag

Ez most már az új kecó? Vagy még építik?

(#17283) zetor2000 válasza Sipi- (#17277) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha ilyen többlakásps házban laksz (társasház), akkor a fali csövekre van elvileg biztosítása a háznak.
Ez téged nem kell, hogy nagyon érdekeljen, de ha hívsz egy görényest, akkor kérj számlát, és a közös képviselővel el tudod számoltatni, de előtte beszélj vele, hogy lenne egy ilyen. Szomszédságban volt, kihívta, hétvége volt, sürgős volt, 15E ben megállt (méterre is ment), közös simán kipengette, majd ment a biztosítóhoz.
Ha nem társasház, akkor előtte valami biztosítót kéne megkérdezz, hogy mi van a biztosításoddal... csak van valami... egy számla persze nem nagy dolog, de szerintem más nem kell hozzá.

Az ilyen Mr. Muscke meg hasonlóak szerintem felejtős... Forró víz+trisó, azt hajrá. De tényleg forró víz legyen!

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17284) guga


guga
Közösségépítő

[Jól beszél a srác]

Ex Ready computers.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17285) Sipi- válasza FőDudu (#17281) üzenetére


Sipi-
tag

Forró víz volt, nem segített. Cserébe a mosogatógépbe befolyt a víz, ha már a falba nem tudott :O
Most kértem kölcsön 4,5 méteres tekerős spirált, azzal.megtoltam kétszer, meg beletoltam 2 liter lefolyótisztítót közvetlenül a falba. Most várok...

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#17286) Sipi- válasza zetor2000 (#17283) üzenetére


Sipi-
tag

Társasház. Reggel felhívom a közös képviselőt, hogy a biztosítás kiterjed-e erre. De ha nem, akkor is hívok szakit, hogy csinálja meg rendesen.
Ha a vegyszer most nem használ, akkor a mosogatógépet lekötöm vödörbe, hogy legalább azt el tudjuk indítani.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#17287) Sipi- válasza Grillo (#17282) üzenetére


Sipi-
tag

Azt még javítgatják (elvileg), nyáron költözés, ha minden igaz.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#17288) zetor2000 válasza Sipi- (#17286) üzenetére


zetor2000
senior tag

Itt, a házunkban van lépcsőház, ahol gond a lefolyócső esése. A teremgarázsban eléggé vízszintbe hajlik, a szükséges esése nincs meg egyik lépcsőháznál, ott a földszinti lakás helyett az emeleten volt gebasz... de a görényes ember lement a földszintihez is, hogy azt is kitisztítsa, mert ha már kinn van, akkor legyen rendesen megcsinálva. A ház biztosítója fizette a beavatkozást, muszáj is volt, sajnos.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17289) qnadam


qnadam
veterán

vettem egy akciós antichambert, hát nem egyszerű :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17290) Grillo válasza guga (#17284) üzenetére


Grillo
senior tag

Nem néztem végig, de rohadtul zavar, hogy fejtetőn vannak a könyvek a háttérben. :DDD

(#17291) qnadam válasza Grillo (#17290) üzenetére


qnadam
veterán

a magyar könyvek gerincén eleve rossz irányban van a felirat :(

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17292) guga válasza Grillo (#17290) üzenetére


guga
Közösségépítő

Néztem egyszer egy videót, a háttérben rengeteg mosatlan tányér és edény, kicsit rákattantam és a téma már nem is érdekelt :DDD ez valószínűleg korral jár, bár ott még nem tartok, hogy napjában 25 alkalommal mossak kezet :D de indulásnak jó ez.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17293) FőDudu válasza Sipi- (#17286) üzenetére


FőDudu
addikt

Mosogatogepben hasznaljatok folyekony tablettat.
A masikbol eleg sok szaraz dolog egyben tud maradni es a csoben dugulast okozhat.

FőDudu

(#17294) guga válasza qnadam (#17291) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ilyen apróságokat észrevenni :F :D nemrég néztem mocis climb hill videókat, hogy mennyire értelmetlen. Próbálnak felmenni egy sziklás hegyre, nagyjából 10-30 másodpercet mennek, nem érnek fel, de legalább rommá törik a motor, miközben rájuk zuhan.
Ugyanez autóban, megépítenek valami bazi nagy járgányt és 10-30 másodpercen belül szarrá törik s mindenki lelkes, ahogy felborul és kitörnek a kerekei.

Na emiatt nem keresnek bennünket az UFO-k.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17295) zetor2000 válasza guga (#17294) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem téged keresnek, hanem Pataky Attilát... csak valahogy mindig visszahozzák. Biztos rosszul viselkedik.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17296) zetor2000 válasza Sipi- (#17286) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szomszéd áthívott, amikor a dugulása volt, mert nekem van egy ilyen 5méteres spirálg*ci, ami néha jó, néha kevés. A görényes ember azt mondta, hogy dugulást késleltetni úgy lehet, hogy a mosogatómedencéket teleengedni vízzel, a lehető legforróbbal, valami fain zsíroldót bele, és leengedni. Ez havi 1-2 alkalommal eléggé elodázza, vagy megszüntetni a dugulást az adott szakaszon.
Persze, ha akar, lerakódik, meg eldugul minden IS:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#17297) guga válasza zetor2000 (#17295) üzenetére


guga
Közösségépítő

Még nem tudják kit kell keresni :DDD vedd számításba, hogy az UFO-knál is létezik evolúció.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17298) npera válasza Samott (#17275) üzenetére


npera
újonc

Japp, stimmel. Ha befuccsol a Svédország akkor húzok Alaszkába :C

(#17299) npera


npera
újonc

Ma voltam párszor lapátolni kint. Aztán a program a kiscsajjal úszás volt, majd haza felvenni a család másik felét és kimenni a városon túlra egy játszóházba. A kocsin van rendes téli abroncs, minden hibátlan műszakilag, így csak a többi autós miatt aggódtam. Nyomultak, mint az állatok. Már rögtön az uszodába menet a kis szűk erdei úton komoly latyakban és félig havas úton jött mögöttem egy KV-utántöltő furgon és nyomult vagy 5 méterre mögöttem. Én 50-el mentem az 50-es táblánál, ott általában 70-80 körül szoktak menni a szarráfrusztrált polgárok. Most abszolút semmi értelmét nem láttam gyorsabban menni, mivel a két letaposott nyomon túl nagyon csúszott volna. Kíváncsi voltam, hogy kielőz-e a spílermájszter, de csak tolt. Amikor odaértünk a teherautógyárhoz, akkor lehúzódtam egy szélesebb részen a latyakba, hogy el tudjon menni. Elhúzott nagy dérrel-dúrral, aztán az első kereszteződésben elszámolta magát és izomból lekoccolta a jobb-első kerékkel a padkát :Y

Utána jött a lámpás kereszteződés a város körüli elkerülőre. Ott épp elkapta a zöldet, de ott sem sikerült bekanyarodni, hanem felugratott a járdára és éppen kikerülte a gyalogosok lámpáját :Y

Biztos expressz módon kellett KV-t utántölteni. Vasárnap délután. Jááááj...

Utána a városba beérve sem lett jobb. Mindenki nyomult ezerrel, aztán teljesen fogalmatlanul kanyarogtak és váltották a sávokat. Egy nyugger kielőzött a gyorsforgalmin, hogy aztán bevágjon elém és lekanyarodjon a jobbra lehajtón. Annak már dudáltam is.

A játszóház felé a 3-sávos gyorsforgalmin "kötelező" megelőzni 100-al a 70-es táblánál a latyakban, majd bevágni elém 5 méter távolságból, hogy felverje rám a szmötyit. Ezek egyszerűen állatok. Kábé a fél bagázsnak ott helyben bevontam volna a jogsiját, a kocsit pedig küldtem volna zúzdába. Aztán tipeghet haza gyalog. Iszonyat.

A svéd közlekedés "kultúra"....

K*rva sok baleset volt az egész megyében, rakják tetőre a kocsikat, meg sorban csúsznak egymásba.

(#17300) FőDudu


FőDudu
addikt

Ez valami durva melegfront lesz. 12 fok van. Plusz 12.
Kiszalltam a kocsibol es nem hideg....
Pedig fuj a szel.

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.